Budúce mamky a miminky Zlaté Moravce

cimika222
18. nov 2008

ahojte všetky buduce mamky a miminky je tu niekto z okolie ZM?

elka74
17. nov 2010

@lucia375 no ved ja som po treťom už nechcela, ale tie tri tak rýchlo vyrástli, že sme si rozmysleli ešte jedno, nech máme čo robiť..

lucia375
19. nov 2010

@elka74 Ale ja ta celkom chapem, aj mne sa zda ze mi deti strasne rychlo rastu. A ako si si zvykla po 11 rokoch opat na babatko?

elka74
19. nov 2010

@lucia375 no to som sa aj ja pýtala sama seba.. ale ked sa malá narodila, tak to prišlo tak nejak samé.. je tu a sme veľmi radi. teraz máme o zábavu postarané celá rodina..

jojina11
22. nov 2010

ahojte, no my sme zasa chorí, dnes sme boli u doktorky , celý víkend máme uplakaný, usoplený, neaspíme , myslela som, že zuby a ževraj nie, aj kašle, chúďa, urobila jej výter z hrdla a nosa, tak som zvedavá,čo z toho bude, a dnes nám urobila aj poradnu, váži 6,70 a 67 cm meria, hlavičku som nezaregistrovala,
dúfam, že sa toho skoro dostane,

elka74
22. nov 2010

@jojina11 ahoj. zasa je nejaká hnusná chrípka rozšírená. Moja Erika bola chorá pred dvoma týždnami a už zasa má hlasivky a hrdlo v keli.. nemá to konca kraja. dúfam že to Vladke rýchlo prejde a bude skoro zdravá..

jojina11
22. nov 2010

@elka74 ahoj, no konečne viem ako vyzeráš

elka74
22. nov 2010

@jojina11 fotka je nejako krížom a neviem ju pretočiť.. ale stačí..

jojina11
22. nov 2010

@elka74 vo svojom počítači ju musíš otočiť a potom ju vymeniť za tú otočenú, na to prídeš jednoducho

elka74
22. nov 2010

no to viem.. skúšam ale nejde mi to. v počítači ju mám otočenú normálne a tu sa mi takto naprd zobrazuje.. tak budem takto z boku sa na vás pozerať 🙂

elka74
22. nov 2010

@jojina11 zasa som zabudla dať že odpovedám tebe.. tak to vyššie je pre teba 😉

jojina11
22. nov 2010

@elka74 dobre, nevadí, my všetky ti to prepáčime, že sa na nás krivo pozeráš 😀

elka74
22. nov 2010

@jojina11 ale zasa sa usmievam..

jojina11
22. nov 2010

@elka74 🙂

lucia375
22. nov 2010

Ahojte. Moje deti su tiez choré. Matka to uz prechadza ale zase to chytila Barborka od neho takze vidim ze vsetky mame doma marodov. 🙂

elka74
23. nov 2010

@jojina11
@lucia375 dobré ránko.. takže dneska sa ide po lekároch. idem s Erikou a so sebou ku gynek. na preventívnu. Už teraz ma bolí žalúdok.. nenávidím to..

jojina11
23. nov 2010

@elka74 ahoj, aj ja by som mala isť navštíviť gyn, môj menzes nejako nie a nie už 4.mesiac, nie som tehu , to len na vysvetlenie 🙂 a čo Erika, je chorá?

elka74
23. nov 2010

@jojina11 no ved práve že ani mne sa ešte nedostavil. po šeston. som bola na kontrolu a brala som antikonc. ale len mesiac, lebo som si nemala kedy ísť po recept.. po týždni užívania som dostala menz. a odvtedy nič.. asi ma doktorka sfúkne že som to prerušila, nie?

jojina11
23. nov 2010

@elka74 ja som z toho už na nervy, nekojím už dva mesiace , priberám som ako slon, furt v strese,

tigra440
23. nov 2010

Ahojte Moravcanky ......ako sa tu mate ? 😉

tigra440
23. nov 2010

je tu nejaka tehulka s ktorou mozem pokecat kde sa chysta rodit a tak ? 😕

elka74
23. nov 2010

@jojina11 no tak som to prežila a ani to nebolelo.. mne hovor o priberaní.. už neviem ako na to aby som dala nejaké kilečko dole..

jojina11
23. nov 2010

@elka74 je tu taká ttéma priberanie po pôrode, objavila som a je to super, skúsim chudnúť s nimi, a uvidím, pozri si ju a čo ti povedala na gynde, môžeš aj do IP a čo Erika?

lucia375
23. nov 2010

@tigra440 Ahoj. neviem ci je tu niektorá tehotná 😉 ale ak aj nie to nevadí, s nami mozes kludne pokecat. a ty sa kde chystás rodit? Ja som bola v Leviciach a bola som spokojná. 🙂

tigra440
23. nov 2010

no pocula som ze to v leviciach rusia je to pravda ??? ja som este neni rozhodnuta ale rozmyslam nad BA ruzinov alebo kramare ......len je to daleko 😒

petusko
23. nov 2010

@tigra440 kde si to pocula? nie je to pravda, LV funguju uplne v pohode, tiez som tam rodila a spokojnost 🙂
kedy mas termin?

jojina11
24. nov 2010

@tigra440 nerušia rodila som tam v máji a fungujú normálne, všetko je tam v pohode, nebol nijaký problém, dá sa tam ísť pozrieť, dokonca ti ukážu aj pôrodnu sálu a všetko vysvetlia, čo ma prekvapilo

tigra440
24. nov 2010

takže v LV nemocnica funguje dalej .......a da sa tam zaplatit aj nadstandart....a v akej polohe sa tam rodi...?.....ja mam termin az v maji ....ale uz by som to mala najradsej vsetko za sebou 🙂

zuzka1.
24. nov 2010

juuuuuj Domi cau 😵 😵 😵 😵 😵

lv funguje, Miske Seginke robili cisarsky zrovna pred tyzdnom, dnes uz pojde snad aj s batozkom malym domkov. 😵

jojina11
24. nov 2010

@tigra440 nadštandart tam majú, ak je volná izba, tak máš šťastie, nejako sa do objednať nedá, len v prípade cisárskeho, kedy vieš presný termín, rodí sa klasicky, majú tam tri stoly, všetky sa dajú polohovať, majú tam fit lopty a sestričky na sále sú veľmi zlaté, pomôžu a stále okolo nás behajú, na nejaký nezáujem sa sťažovať nemôžem
ak si chceš zistiť viac, zavolaj si tam, t.č.036/6379158

tigra440
24. nov 2010

@zuzka1. ahoj zuzi takze misa rodila v leviciach ? tak sa jej potom povypituj co a ako hej? diky .... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre