Budúce mamky a miminky Zlaté Moravce

cimika222
18. nov 2008

ahojte všetky buduce mamky a miminky je tu niekto z okolie ZM?

tigra440
17. jan 2011

ahojte,, chcem sa spýtať babeny ktoré čakáte babatko ..kam ste rozhodnuté ísť rodiť, ja sa totiz neviem rozhodnut ne 😒 neviem či do Levíc alebo do Topoľčian, ved ďakujem.

piskootka
17. jan 2011

@tigra440 Ahojček.. áno sedela som u Kašubu, keď si tam bola aj ty 🙂 No áno, budem mať dievčatko 🙂 Aj ty čakáš dievčatko? V koľkom si týždni? No a ja chcem ísť rodiť do Nitry. Počula som na Nitru samé chváli, dokonca to tam majú aj celkom pekné, príjemné sestričky nakoľko som to tam videla. No najradšej by som mala ten pôrod už za sebou, lebo čoraz viac sa začínam báť 😉

csokasi
17. jan 2011

Ahojte Kočky!
Ako Vás tu tak čítam, vidím že neviete kam ísť rodiť ... Neviem však prečo žiadna nezvažujete ísť rodiť do PE - Partizánske sú tam fakt veľmi milé a zlaté sestričky je to tam super ...

piskootka
18. jan 2011

@csokasi Ahojky kočka! No pravdupovediac mne je to úplne jedno kam pôjdem rodiť, hlavné je, nech to maličké je vonku a nech je zdravé. Viac si od toho ja nepredstavujem 🙂

tigra440
18. jan 2011

@piskootka no ja som teraz v 25 tt ......a zacinam rozmylsat kam rodit ........vidim ze tento rok bude v porodniciach naval 🙂

piskootka
19. jan 2011

@tigra440 No ja to vidím tak isto. Kopu mojich známych teraz čaká tiež bábo 🙂 A kam by si ty chcela ísť rodiť? 🙂 Jééj a vidím, že si bola aj ty na 3D ultrazvuku, kde si bola? 🙂

martuska75
19. jan 2011

@tigra440 Topoľčany môžem len odporučiť. Narodili sa tam obidve moje slečny a aj vtedy aj teraz dávam 10 hviezdičiek z 5 možných 😉 Ľudský prístup a perfektný personál.

zuzka1.
24. jan 2011

baby co ste rodili v Topolcanoch, nerodil vas Krjak???

tigra440
26. jan 2011

@piskootka ja som bola v hlohovci na 3 d a rodit rozmyslam nad levicami alebo topolčanmy .........ale este uvidim ....neviem sa rozhodnut 😨

katka_4
3. feb 2011

ahojte, prosim vas nemate niektora číslo na medicinske centrum v nitre na chrenovej, čo sa chodi na nozicky?

nanulik
3. feb 2011

@katka_4 my sme boli na klokočine robí to dr. petruška lebo v medicínskom nám povedali že to nerobia a na poliklinike majú dlhé čakacie doby aj 3 mesuace

katka_4
4. feb 2011

@nanulik no bola som tam osobne, lebo som sla do centra a objednali ma na marec. mne zas tam na poliklinike povedali že na klokočine to nerobia....

07111980
16. feb 2011

caute babi ako tak citam podlhej dobe o com tu pisete mate to riadne doma vesele,aj moja mala je stale upistana a to ma uz dva roky prec.a mat viac deti dufam ze nie lebo zazit to co teraz pri malej tak dvaja stacia aj tak je toho vela.

erin2
21. feb 2011

ahojte...Ja idem zajta na nozicky na tu klokocinu v nr,robia tam normalne a tieto male deticky robia od pol 10 do pol12 kazdy den za poplatok 3eura daco tam prides a ides tel. 0376523455 skuste zavolat a opytat sa.... 😉

lucia375
22. feb 2011

@erin2 Robia to aj normalne v nemocnici v ortopedickej ambulancii v novej budove, bez poplatku a objednavania, tusim v pondelok a vo stvrtok, ja som bola s obidvomi detmi tam a necaka sa tam dlho. 🙂

nanulik
23. feb 2011

@lucia375 ano robia ale ešte na jesen mali pokazené sono a vtedy nevedeli kedy ho opravia ale radšej zavolať a na tej klokočine to robia bez objednania a bez čakania. poplatok je 3€aj niečo

lucia375
23. feb 2011

@nanulik Tak to som nevedela, na klokočine to nepoznam, esteze uz mam taketo starosti za sebou. 🙂

dara2583
1. mar 2011

Ahojte neviete kde by som v ZM kúpila nejakú peknú bižutériu pre 3 ročné dievčatko?

jojina11
3. mar 2011

@dara2583 skús pozrieť v dm, ja som tam videla pekné veci do vláskov pre dievčatá úplne vzadu

07111980
10. mar 2011

dara2583 bizuteriu pre male slecny kupis aj v tricat devinach.ja som malej kupovala tam.

monikapd1
29. mar 2011

ahojte babule co mate nove? a ako sa mate?

@jojina11 ahoj moja co mala vloadka? ake mate pokroky? uz aj bezkate?

jojina11
3. apr 2011

@monikapd1 ahoj , až dnes som si to všimla, prepáč, no máme sa fajn, Vladka lozí , dostane sa úplne všade, je to také šidielko, chodí okolo nábytku, sem tam ,ked sa zabudne, tak aj pár sekúnd stojí bez držania, pekne nám narástla do výšky, vidieť to,keď sa postaví na nožičky a vy ako sa máte, čo je nové?Ja sa chystám od júla do práce naspäť k doktorovi, malú bude mať svokra, býva skoro oproti mojej roboty

monikapd1
4. apr 2011

@jojina11 nam mala tiez narastla dost, uz tak nepriberame, Natalka nam nelozi nejak vela, ked sa jej velmi chce trosku tak vseliako prejde dopredu ale nie moc, no zato je to take sidielko tiez, nemozem ju uz ani na chvilku nechat samu na postili, ani sa na dlhsie otocit, bo ona by mi hned isla z postele dolu, spekuluje ako sa z nej dostat dolu.no pekne tak ty uz pokjdes pracovat, ja mam pracu az v pd tak to take ruzove nie je. a budes poberat aj rodicovsky a aj pracovat? hm a ty mas ten vyssi rodicovsky?

katarinka123
7. apr 2011

@csokasi ano je to tam super ja som tam rodila 2 krta a bola som velmi spokojna aj s persobnalom

lucia375
8. máj 2011

Ahojte. Prajem mamičkám všetko najlepšie ku Dnu matiek. 🙂

gerlinda
7. nov 2011

Caute, volam sa Ada, som zo Zlatych Moraviec a o 2 dni budem mat 17 mesiacov. Chodim do MC v ZM na cvicenie na fit lopte a aj na objavitelov, ale vsade su sami chlapci🙂 Touto cestou si hladam priblizne rovnako staru kamosku na prechadzky, spolocne pohranie sa atd. Moja mamina nie je moravcanka, pochadza z Trnavy a tiez sa rada zoznami s nejakou milou maminou. pa pa

nanulik
7. nov 2011

@gerlinda ahoj tuším že sme boli spolu na tom cvičení v mamioáza. my sme dlhšie nechodili lebo nám to nepasovalo s režimom a ked som sa rozhodla že je na čase aby bol malý v kolektíve tak mi ochorel. 😝
ale ked vyzdravie chystáme sa opäť do centra tak sa tam možno stretneme 🙂

gerlinda
8. nov 2011

@nanulik ahoj, aj my sme boli chori, ale buduci tyzden by sme uz chceli ist, tesime sa na Vas 😉

damiana
9. nov 2011

@gerlinda my mame zas opacny problem, všade naokolo same baby a žiadny chalani 😀 ,
@nanulik my sa tušim sem-tam stretneme v meste, len niesom si celkom ista, ci si to Ty 😝 😀 , mate taky zeleno šedy kočik? 😉

nanulik
9. nov 2011

@damiana áno 😀 a vy máte čierno zelený 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre