Budúce mamky a miminky Zlaté Moravce

cimika222
18. nov 2008

ahojte všetky buduce mamky a miminky je tu niekto z okolie ZM?

zuzka1.
18. dec 2009

ahojte IT, MIS,DSS,EIS,KWS,TPS,CAM,CAT,CAQ,CIM,CAP a podobne ptakoviny mi nebudu robit problem.

mam A 😉jaaaj jak sa ja tesiiim 🙂

krasne sviatky zelammmmmm

fiona8
18. dec 2009

super zuzi🙂 gratulujem
zuzi v nedelu poobede asi prideme, zavolam Ti potom
monika
tehu riflle maju v NR v Mlynoch v H & M robí mi tam kamoška, mali by tam mať od teraz veľké zľavy...tak pokukaj ked chces...

monikapd1
19. dec 2009

fion dakujem 😉 uz som dnes bola v mlynoch a kupila si tehu rifle, ale zlavy zatial na ne neboli, vacsina bola za 50€. i ked s tych co sa mi lubili mi nesedeli ani jedny, som si nakoniec vybrala 🙂

cimika222
autor
20. dec 2009

tie výpredaje ešte len prídu

lucia375
20. dec 2009

Ja som mala tiez problemy zohnat gate v tehu. Nakoniec mi usila suseda. Prvy raz sila tehotenske tak sa aj bala a ja tiez ale nakoniec sa jej ako tak podarili. Celkom v pohode.

V piatok sme mali privitanie novorodencov na nasej dedine. 7 deti sa tu narodilo za tento rok. Najstarsia bola Barborka a najmladsie bolo take cerstve 9-dnove. Dostali sme 50 €, gerberu a este kyticku z cokoladovych dukatov a lienok. Celkom dobre. Som spokojna. 🙂

lucia375
21. dec 2009

Kde ste vsetky? Peciete medovniky a ine dobroty? Alebo chystate stromcek? 🙂

monikapd1
21. dec 2009

lucka najmladsi bol maly jakub keckes??

damiana
23. dec 2009

Pre Vas babule :

"Nech vianočný zvonček Vám štastím zazvoní, nech vianočný čas sa v lásku premení, a tak krásne ako sa hviezda ligoce, tak nádherné a tajomné prajem Vám Vianoce !!! "
PS: a samozrejme vela darcekov !!!! 😵 😵 😵

zuzka1.
23. dec 2009

Nadišiel krásny vianočný čas,chcela by som Vám k nemu zaželať:nech peniaze Vám dajú slobodu,láska domácu pohodu,zdravie radosť zo života a šťastie nech sa pri Vás denne motá.Pod stromček 365 darčekov a v každom z nich jeden krásny a šťastný deň.Silvestrovskú náladu a dobrú pohodu po celý rok 2010 anjelsky krásne sviatky a čertovsky dobrý nový rok.🙂

veronikazm
24. dec 2009

Pekné vianočné ránko prajem,,,no u nás sa už vyvára v plnom prúde, krásne to tu vonia všetko mňam 🙂
kapríka si nechám na koniec, nech je čerstvý k večeri...tak zatial ahojte a:

Prajem vám krásne, šťastné a veselé Vianoce a plno darčekov 😀

lucia375
24. dec 2009

Prajem Vam krasne a šťasne Vianoce, aby sme ich prezili naplno. 🙂

Monika ano bol to Jakubko. Bol taky malicky, ako to rychlo preslo odkedy boli moje deti take male. 🙂

cimika222
autor
24. dec 2009

No tak štastne a vesele vianoce, práve mi Tobinko zaspinkal velmi sa tešil dneska, aj ked sme chory ma kasel a sopliky a ešte k tomu berieme aj antibiotika dufam ze čoskoro nam to prejde

cimika222
autor
25. dec 2009

DOSTALA SOM ten najkrajší darček ako môze matka od sedemesačneho syna očakávať prvý zúbok, dneska ráno som ho zbadala tak sa vytešujeme

lucia375
25. dec 2009

Tak to je krasne, gratulujem. 🙂

My sme tiez chory, zatial ma Barborka iba sopliky ale teda riadne, dufam ze to neprejde do kasla alebo teploty.

Vcera bolo super, deti sa strasne tesili, hlavne Mato cakal Jeziska cely vecer. 🙂

cimika222
autor
27. dec 2009

kde ste všetky?????? 😉 😉 😉 😉

lucia375
28. dec 2009

Uzivame si Vianocnu pohodu. 🙂

damiana
29. dec 2009

A jeje tu jake ticho...

Lucka, ved uz je po vianociach 😀 , uz sa vsetky pripravujeme na silvestra ... ozaj kam planujete na silvestra baby, my asi doma, alebo pojdeme k sestre, ale priznam sa, ze tento rok by som konecne rada aj doma bola, len tak pred telkou, s vinkom a slanymi dobrotami 😵 ... mnamky 😅

denisa82
30. dec 2009

Ahojte aj mi budeme doma na silvestra........ .teda u našich pride aj brat z deckami tak budeme všeci spolu 😉 😉 😉 už sa na to teším 😀 😀 😀

cimika222
autor
30. dec 2009

Aj my sme doma na silvestra s Tobim, prídu kmotrovci a mm kolega so zenou a detmi tesime sa

veronikazm
31. dec 2009

::::Až ti šampusový štupeľ trafí do oka, až ťa vyšetria a uznajú za cvoka, až ti bude od chlastu na bliti, až sa ti prskavka v zadku rozsvieti, až vonku na štyroch psovi budeš vravieť slečna, až zistíš že pyrotechnika je nebezpečná, až v prednom vačku ti buchne delobuch a zapáli ti z rite vyprdnutý puch a poletíš oblúkom ponad strechu, rozrežeš prdel na kuse plechu, tak potom priať šťastie už neskoro bude, preto tak skoro to prajem a v kľude. Šťastný Nový rok.::: 😀 😀 😀 😀

damiana
1. jan 2010

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Nech sa Vam vyplni, po com srdce tuzi, radost a laska vstupia na Vas prah. Prajem tiez,nech zdravicko sluzi, a zite krasne ako v rozpravkach... Šťastný nový rok 2010 !!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

adriana0022
1. jan 2010

babynec ... vsetkym prajem krasny novy rok, na kazdy den stastie, lasku a zdravicko, nech vas neopusta a k tomu vsetkemu aj nejaky ten peniastek 😉

PS: male chvastunstvo: krpata uz chodi (samozrejme za pomoci)

fiona8
2. jan 2010

šťastný Nový rok 2010 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lucia375
2. jan 2010

Tiez sa pripajam, takze do Nového roku Vám prajem veľa zdravia, šťastia, lásky, Božieho požehnania a nech sa Vám vo všetkom darí a nech nam tu pribudne tento rok co najviac deticiek. 🙂

zuzka1.
2. jan 2010

Ahojte, pripajam sa oneskorene,vsetko najlepsie, najkrajsie nech vas stretne kocky,
dnes sme sa vratili v dovolenky, bolo vyborne, zima a sneh, krasa.
nejak to tu mrzne, co nepisete???ale chapem boli sviatky

lucia375
3. jan 2010

Zuzka a kde ste boli? Na lyzovačke?

My sme dnes boli zaniest posledneho ježiška u krsnych, deti boli trochu chore tak sa skôr nedalo. 🙂

zuzka1.
3. jan 2010

Luci pri Taloch, 😉 byvali sme v Cienrom Balogu, bolo nas 10 plus 4 deti, vyborne bolo 😉

groka
4. jan 2010

Ahojte

prosim Vas,nepoznate nieto setricku z porodnice zo Zlatych Moraviec,robila hlavne na porodnici v ZM,vola sa Ivetka Tonková,dakujem,budem vdacna za vsetky ohlasy ale do ip,je to sukromna zalezitost,dakujem 🙂

zuzka1.
4. jan 2010

ahoj, poznam, aj pri mne bola. obcas ju stretnem v meste.

cimika222
autor
4. jan 2010

ahojte ako sa darí??? Môj Tobinko mal do rána horučky, bohvie ako nespinkal a ešte do toho aj hnačky no idu dalsie zubky.... Teraz mi zaspinkal horucka klesla uvidime čo bude do večera??
Kolko dni bývaju horučky ked idu zubky???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre