Budúce mamky a miminky Zlaté Moravce

cimika222
18. nov 2008

ahojte všetky buduce mamky a miminky je tu niekto z okolie ZM?

mirusa
24. jan 2010

zuzka1. - tak ako ?bude zumba?

zuzka1.
24. jan 2010

baby bud vo stvrtok v ROH alebo piatok na Pribinke ZS, dam vediet, ked sa to upresni.
cas je o 18,30-19,30, vstupne 1,50E

mirusa
25. jan 2010

zuzka1 - ok budeme cakat....uz sa nevieme dockat....ale lepsie by bolo vo stvrtok.......

zuzka1.
25. jan 2010

ZUMBA V ZM!!!!MIESTO: ZŠ ROBOTNÍCKA,pri veľkom parku,ČAS: každý utorok a piatok od 18.00-19.00!!!upresním vo štvrtok,či začíname už tento PIATOK alebo V UTOROK 2.2.2010

monikapd1
25. jan 2010

noo pekne tak sa budete uz zumbovat 🙂)

baby neviete kde v moravciach je dobra kozmeticka?? a ci ma zoberie aj bez objednavky?? v pripade objednavky mate na niektoru aj tc?? hm ja sa tu tak este nevyznam 😅

zuzka1.
25. jan 2010

OPRAVA-ZUMBA V ZM!!!MIESTO:ZŠ PRIBINOVA,pri velkom parku,ČAS: kazdy utorok a piatok od 18.00-19.00.upresnim vo stvrtok,ci zaciname uz tento piatok alebo v utorok 2.2.2010!!!!!sirte spravu dalej,dakujem🙂))

mirusa
26. jan 2010

ok takze budeme cakat do stvrtku....co bude nove.....
uz sa hlasime 3 baby....
len v piatok nam to nejako nevyhovuje...do kelu.....
radcsej nech sa to zacne v utorok......
no vsak uvidime.....

zuzka1.
26. jan 2010

uvidime, ja tiez ani instruktorka nie je nadsena piatkom, ale ine miesto nebolo, kde by sme mohli hopkat. v zm najst volny plac je nemozne 😠

cimika222
autor
26. jan 2010

juuuuuj na Pribinku som chodiela od prveho po deviaty ročník
no ja som si myslela ze to začína toho 28.1. tak sa naročky prehodila kupanie s malinkym na piatok a vtedy začina zumba nevadi ak nepridem v piatok tak utorok na 100% sa vidime...

mirusa
26. jan 2010

no vsak, je to tazke zohnat miesto......
ale mozme byt radi ze bude aspon to.....
uz sa tesime a ked to zacne v piatok a nie v utorok nevadi my 3 prideme na 100% v utorok v piatok sa nam neda....
cimika222 - chodite plavat v moravciach?aj my zajtra ideme 17:15h....zevraj su zajtra male deticky ale nevadi zajtra sme s malymi a potom budeme s rovesnikmi.....my uz sme inac absolvovali 2 kurzy v blave a poviem ti bolo supeeeer...

cimika222
autor
27. jan 2010

mirusa ano chodievame plavat aj teraz v piatok ideme 17:00hod. Minuly týžden sme robili aj fotky pod vodou tak som na ne zvedava . Môj malinky ma rad vodu, velmi sa z nej teší

zuzka1.
28. jan 2010
monikapd1
28. jan 2010

zuzka zahlasovane 🙂 a mozete zahlasovat aj za mna???? 🙂

http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=4c...

zuzka1.
28. jan 2010

monika hotovo 😉

zuzka1.
28. jan 2010

ZUMBA V ZM OD ZAJTRA!!!!!!!!!!!!!!!!PIATOK OD 18.00 NA PRIBINOVEJ ZAKLADNEJ SKOLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cimika222
autor
28. jan 2010

Baby mate môj hlas

monikapd1
28. jan 2010

dakujeeem 🙂

monikapd1
28. jan 2010

ozaj babule musim sa vam pochvalit, ze vcera ma mala prvy raz kopla tak silno, ze ked som si polozila ruku na brusko ucitila som jej rucicku abo nozicku 😵 je to krasny pocit 😵

mirusa
28. jan 2010

takze mi sa uvidime na zumbe v utorok....

mirusa
28. jan 2010

cimika222- my sme boli plavat teraz v stredu...a ideme aj na buducu stredu o 16:30h...

lucia375
29. jan 2010

Zuzka a Monika uz som hlasovala, krasne odkazy. Každý den sa dá?

monikapd1
29. jan 2010

lucka dakujeme 🙂 ano kazdy den sa da 😉

zuzka1.
29. jan 2010

monika super, tak si to uzivaj, etse to je take mile, ked zacne boliet bude bo srande 🙂

mirka tak v utork, cimi mozes aj dnes?

monikapd1
29. jan 2010

zuzka, veru je to super pocit a najkrajsie na tom bolo, ze som to ako darcek k narodkam dostala 🙂 a to ten najkrajsi 😵

mirusa
29. jan 2010

takze baby vidime sa na zumbe v utorok a pridem aj so svagrinkou a mozno este s jednou kamoskou.....

lucia375
31. jan 2010

Monika takze ake mena okrem Rebeci este mate vybrate? Ja som sa pri dievcati strasne dlho nevedela rozhodnut. Muz chces Lauru ale mne sa to az tak velmi nepacilo. Ja som chcela velmi Lujzu ale to zase muz radikalne odmietal, tak nakoniec to sme sa dohodli na Barborke. Teraz som s tym strasne spokojna a pekne jej to ladí aj s priezviskom. 🙂

veronikazm
31. jan 2010

Lucka aj mne sa strašne páči pre dievčatko Lujza, ked budem mať dievčatko 😀 tak sa bude volat Lujza,
inak čo porábate? ja som odprevadila mojich chlapov von, zobrali sane a išli do tej zimy...ja idem požehliť zopár vecí a lenošiť pred telku

zuzka1.
31. jan 2010

ahpjte,

Lujza je pekne, aj ked viem, ze top by u nas doma nepreslo 😖

NIka ides utorok??
ja mam svalovicu na chrbte!nikde inde 😀 😀 😀

cimika222
autor
31. jan 2010

utorok idem aj ja!!!

veronikazm
31. jan 2010

ešte neviem, dufam že sa mi podarí príst, ale chcela by som, aj ja mám svalovku ale nie veliku, dá sa to...bolo to super že? a čo malý Samko? zvládate?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre