Budúce mamky a miminky Zlaté Moravce

cimika222
18. nov 2008

ahojte všetky buduce mamky a miminky je tu niekto z okolie ZM?

lucia375
8. aug 2009

Damiana uz mi to islo otvorit a Tomasko je strasne zlatý, vyzerá ako anjelik, neviem si ho predstavit ze by neposluchal ako cert. 🙂 Mohla si hodit aj nejaku fotku kde je s tebou, ci by som ta nahodou nepoznala.

zuzka1.
9. aug 2009

caute kocky,
ako sa dari?

denis vitaj, ja ta poznam z videnia, najcastejsie asi s ocinom na nakupe?myslim. bud je to otec alebo svokor.

lucka kde byvate? ja som myslela, ze v zm a pises, ze na deidne je vzdy kopa roboty.

inak ani ja velmi nechcem zbrane ako hracky, ale myslim ze sa tomu casom nevyhneme, no 😠

damiana
9. aug 2009

Ahojtee ! ! !
Luci, to s tymi zbranami, to asi každa čo ma chlapca, si tym musi prejst. Ja som živy priklad 🙂 , Tomina to chytilo minuli rok, ja som nechcela vžiadnom pripade take hracky mať doma, nikdy sa mi to nepacilo, ale raz sme boli v obchode, a mali tam taky samopal, co sa daju s neho vystrelovat tie šipky na konci s tymi prisavkami a aj moj drahy aj maly, ma prehlasovali a museli sme to kupit a doniest ten zazrak domov 😠 , no a potom este daky mec mame ale viac nic 🙂 , chvala bohu ... Ale teraz sa mu pači na Jetixe ta uchvatna rozpravka...stražcovia...a tam tiež same bytky, a v dračiku uvidel take mece stražcovske svietiace, tak že k narodeninam nechce nic insie len to. No vsak este uvidime. Ale on ma ozaj vsetky hracky uz hadam, tak asi nakoniec budem musiet kupiť tie mece, nech sa tesi ,. Ale ved co by sme neurobili pre nase ratolesti, nie ??? 😀 😀

damiana
9. aug 2009

Lucka a dala som aj ove foto, do albumu, tak kukni 😉 !!
A to s tym anjelikom si prehnala 😀 ... Je anjelik, ked spi 🙂 ...
Ale nie, chuda, teraz ho musim polutovat, vecer zaspal o 20.00 a o 22.00 zacal stonat v spanku, tak som sa isla pozriet, co sa deje, a on cely horel, mal 39 teplotu, chuda moje... Ani nekasle, ani soplavy nie je, ja neviem z coho to mal, asi z tepla. Dnes zatial nic... Ale suseda hovorila, že je zas daky vyrus rozsireny, že su len teploty a žaludocne problemy, tak super.... 😖

zuzka1.
9. aug 2009

presne ako hovoirs, ma na to upozornovala kamoska, ze teraz je rozsirene, bud crevna , alebo iba 2-3 dni vysoke teploty, bez inych priznakov.
a tiez, ze su anginy momentalne, no hroza, ja sa bojim kazdej choroby, ktora by nas mohla postihnut. u malych drobcov je to tazsie ako u vacsich deti, tie sa aspon vedia vysmrkat, no.

co dnes?aky plan na nedelu?

fiona8
9. aug 2009

caute kočky
luci
no ivetka mala v piatok svadbu, robila som jej nechtiky 🙂 a ona je taka blaznica ani sa necudujem,ze to tam riadne roztocili 😀 😀
dnes som sa tesila, pekne poprsalo, som myslela,ze cely den bude zamracene lebo z toho tepla sa uz nevladzem tmolit 😝 😝
sestra ma buduci tyzden svadbu, tak my doma makame 😖 😖 🙂
a to bude este dilema,ci moj mangel stihne porod, lebo on chodi na 3tyzdne do zahranicia a neviem to sa presne neda urcit kedy porodim,takze moze byt tak ze budem aj sama....ale ved bude to tak ako to ma byt 😉

zuzka1.
9. aug 2009

Ali neboj, vsetko stihate a spolu🙂
ktora segra sa vydava?Miska?Norika? Misku obcas stretavam, vyzer ajak modelka, Noriku osm nevidela od strednej, cestovavali sme spolu v buse do NR.

monikapd1
10. aug 2009

ahojte baby mozem sa k vam pripojit?? hm vydala som sa na lovce, tak patrim uz vlastne do moraveckeho okresu 🙂

zuzka1.
10. aug 2009

Monika jasne, to mas kusok odo mna, ja byvam teraz v Topolciankach, mam tam aj par znamych.
Hod nejake foto, nech vieme s kym mame tu cest 🙂

damiana
10. aug 2009

Ahojteee.
Tak niekto sa tu chysta na svadbu?? Fiona, tak ti zavidim, aj ja by som isla na taku dobru svadbu? A kde to ma sestra, budete mat vela ludi?? Ozaj a nerozmyslala si nad tym, že ked ti manžel nestihne, zobereš si k porodu niekoho ineho?? Napr.mamu alebo kamaratku. Ja keby moj nemohol, určite by som rozmyslala nad touto variantou 😀 😀 ...

damiana
10. aug 2009

Monika, tak ta tu srdecne vitam medzi nami !!! 😉 Zasa o jednu naviac ! Supeeeer ! ! ! 😉
Kedy ste mali svadbu?? A planujete mimi?? Napiš trosku o sebe ! 😵

zuzka1.
10. aug 2009

mata vy snazilkujete????
teraz iekde pracujes?maly chodi do ksolky??

monikapd1
10. aug 2009

zuzka foto tam mam a dakujem vam baby za prijatie. Svadbu sme mali teraz 11.7. mimi planujueme a uz to bolo nadejne aj ma prsia boleli a aj podbrusko, ale dnes som si ala kavu a nejak to prestava ☹

fiona8
10. aug 2009

ahojte 🙂
Monika vitaj 😉 a kde mas to foto? nemas svytvoreny album..... ☹ odkial si?

monikapd1
10. aug 2009

fiona uz som dala nejake foto, ale este nie som tehu tak tam nemam zatial co viac pridat

fiona8
10. aug 2009

monika nepoznam Ta...ani z videnia ☹
zuzi
Miska ma svadbu, no vyzera ako modelka 🙂 ale to az taka chuda by som byt nechcela, nevies kde ma predok a kde zadok 😀 😀 Norika byva v Londyne uz 3roky.....a ty si kde chodila do NR DO SKOLY?
damiana
sestra ma svadbu v Topolciankach v kostole a hostinu na Drozdove....maju velku okolo 90-100ludi, neviem presne....my sme mali malu 15ludi a bolo super 😉 na mojasvadba.sk mame album

monikapd1
10. aug 2009

fiona a ty si odkial??? hm a som nechodila do NR do skoly.

zuzka1.
10. aug 2009

fion chodila som na Hotelku 5 rokov🙂

Miska sa vydava???z kade ma muzika???teda, aj mimi planuju???
Norika je v Londone???co tam robi???ta sa nejde vydavat?
vasi sa tesia, ze budete " na poriadku" cooo??
monika idem kuk foto

damiana
10. aug 2009

zuzi, nie este nesnazilkujeme, ale na jesen by sme chceli zacat 🙂 ? A vy kedy?? Tusim si pisala, ze by ste chceli k Samkovi surodenca na buduci rok, nie? Teda dufam, že si dobre pamatam ...
A nerobim nikde, aj ked by som uz veeeelmi chcela, ale maly byva casto chory, tak som s nim na predlzenej MD.

fiona, tak to teda bude riadna svadba, fuuuha, ze 100 ludi 😉 , a na Drozdove je krasne, tak nech im to vide! Ze prajem vsetko dobre.. 🙂
my sme mali okolo 70 ludi a uz to sa mi zdalo vela, ale dost sme mali mladych, tak aspon bola sranda, aj ked ja som si to az tak neuzila, ked som bola uz v 5 mesiaci 😀 ...

damiana
10. aug 2009

monika, to ze si si dala kavu a prestavaju ti priznaky, to este neznamena, ze nemozes byt tehotna 😀 , drzim palce, aby k vam ryychlo priletel bocian 😉

monikapd1
11. aug 2009

damianka dakujem 🙂 mam to tak ze ma raz bolia prsniky a potom nie ale podbrusko ma boli stale, raz menej inokedy viac, ale vecer ked som isla buvat som myslela, ze uz dostanem MS tak som sa citila a dnes je to zas oki, nerozumiem tomu 😖

damiana
11. aug 2009

monika presne take priznaky som mala aj ja, to je ale sranda 😉 , ja som staale cakala MS , uplne som mala take priznaky a aj prsniky ma sem-tam boleli a bol z toho Tomasko 😀 .
Neskusala si si spravit test ???

monikapd1
11. aug 2009

noo myslim, ze je este skoro, ja si asi radsej pockam do MS ci bude abo nebude meskat

zuzka1.
11. aug 2009

my sme mali na svadbe yaklad 70 ludi a potom plus 50 vecer, no zabava velika

mata hej buduci rok by sme chceli 😉

monikapd1
11. aug 2009

zuzi vsetko naj 😉

damiana
11. aug 2009

zuzka, a už aby sa narodilo, alebo sa budete snažilkovat na buduci rok ??? 😉

monika a kedy cakas MS ?? potom daj vediet, lebo som veeelmi zvedava 😀

monikapd1
11. aug 2009

cakam ju tak 22 - 23.8. inak dami preco ma tak hrozne boli podbrusko ked kracam po schodoch???? 😖

zuzka1.
11. aug 2009

buduci rok chceme este len zarobit, mam statnice v juni, chceme ist na dovcu, tak na nej alebo po nej. 😉

monika dakujem🙂

inak moni, ja by som uz davno kupovala testy jak besna 😉

monikapd1
11. aug 2009

nooo este je skoro a zas zytocne vyhadzovat peniaze nemusim 🙂 este si par dni pockam 😉

fiona8
11. aug 2009

ahojte
zuzi vsetko naj 🙂
monika
ja by som tiez nevydrzala pokial dostanem.....ja som si furt kupovala testy.... 😉 a inak mne meskali asi tyzden a tak ma v noci bolievalo podbrusko,ze som stale chodila na wcko,som si myslela,ze som uz dostala a nic..este aj panadoly som si davala od bolesti....a potom som isla gynosovi, som si myslela,ze mi da injekciu na spustenie, lebo ja som mavala nepravidelne.....a este tam nic nevidel mala som dojst o 2dni....potom zas nic nevidel povedal,ze je tam daka tekutina, ze asi som potratila alebo mam mimomaternicove tehu a zas mi kazal dojst o 2dni a bola tam mala krasna 5mm fazulocka 🙂 🙂 🙂 som rucala jak besna 🙂 🙂 🙂 moze Ta aj preto boliet ak si nachladnuta.....neviem mavas aj bezne bolesti?? ja som nemaval zato mi to bolo cudne....a kolko sa uz snazite?? my sme sa 8mesiacov... 😒 ale ja verim,ze budes coskoro tehulka 😉 😉 neboj
zuzi
Misa ma muza zo Zitavian a babo zatial neplanuju......to su karieristi jak hovado 😀 😀 Norina robi sukromnu babysitterku a popri tom chdodi do skoly...ma velmi fajn priatela je to Sved..ale svadbu zatial neplanuju.......u nich to vyzera tak v 40ciatke 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre