Budúce mamky a miminky Zlaté Moravce

cimika222
18. nov 2008

ahojte všetky buduce mamky a miminky je tu niekto z okolie ZM?

lucia375
20. nov 2009

Dobre ranko. Dnes ideme piect zakusky lebo v nedelu mame hody. Este vsetko poupratovat.

Co dnes varite? Ja idem piect pangasia na zemiakoch. Mnam. 🙂

zuzka1.
20. nov 2009

ahojte,
luci aj my mame hody 😉

dnes nam etse neviem a maly bude mat zemiakove pyre(to ma najradsej) a kuriatko

cimika222
autor
20. nov 2009

ahojte ja som dneska upiekla živánsku a kyslu zemiakovu polievocku
upratala som si všetko zajtra mam oslavu, cela rodina pokope lebo mam narodky uff ☹

zuzka1.
20. nov 2009

cimi vsetko najlepsie teda, pekne oslav 😉

my sme prisli z NR z nakupov, vsetko mam nakupene, takze mozme vegetit 😉

monikapd1
21. nov 2009

ahojte babule, tak ja som uz definitivne pn a asi az do porodu, teda materskej. simi vsetko najlepsie 😉

beusa
21. nov 2009

dakujem vam babule 🙂

denisa82
24. nov 2009

Ahojte nejako je tu ticho ...............malinka teraz ma sopliky ☹ ☹ ☹ a nevieme sa ich zbavit ....ale hadam ze to coskoro prejde a vy co noveho ????????? malu kojím a potom mi prespí aj 4 hodiny tak si zatial mozem vselico porobit tak to je super 😀 😀 😀 😀 dufam ze sa to nezmený ......Dami zajtra ako budete doma tak dojdem na navstevu 😉 😉 😉

adriana0022
25. nov 2009

ahojte kocky, priznavam sa ku skupine mamiciek zo ZM 😎 i ked vacsinu casu sme mimo ZM 😲

deny, moja mala trpela presne v tom istom obdobi soplikami, nic som jej na to nechcela davat - raz to bolo lepsie potom horsie, no a po niekolkych tyzdnoch som to vzdala a dala som jej libenar pro deti - preslo jej to do 3 dni a odvtedy nastastie nemame tento problem. No a to spanie ti len zavidim, lebo moja neprespi tolko ani teraz - asi mam hyperaktivne dieta ☹

monikapd1
25. nov 2009

ahoj adriana, vitame ta medzi nami 😉 😀

denisa82
25. nov 2009

Adriana mi aj davame kvapky aj odsavame a nechce to prejst ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

lucia375
25. nov 2009

Deni, Tiez som davala Libenar a tiez jej to nechcelo prejst, nakoniec jej tie sopliky zacali zatekat a pokasliavala tak sme skoncili na antibiotikach a od tych jej to rychlo preslo. Bola si aj u doktora s Emkou?

zuzka1.
25. nov 2009

ahojte, ja ze sme uz zapadli prachom.

Deni ta tvoja malinka je krasne babinko a ty vyzeras super 😉
My sme tiez davali lebenar , ale to mal maly cez pol roka, ked mal prvykrat sopliky.

Adriana pochadzas zo zm, ci??fungujete v BA ci ako?kde v zm si byvala?
inak vitaj medzi nami.

Dmaianka nam je kde???

denisa82
26. nov 2009

davam aj kvapky aj odsavame no uvidime či sa to zlepší a ked nie tak pojdem k doktorovy 🙂

adriana0022
26. nov 2009

Deni, to mi je luto s tymi soplikmi, myslela som, ze trosku pomozem 😢 , nam Libenar velmi pomohol. Deni, inac meno Ema sa mi velmi paci, tiez som ho chcela, ale bolo mi polovickou zamietnute 🤐
no a dnes sme boli take lenive, ze sme vyliezliz postele az teraz 😔

Baby dakujem za privitanie🙂. Pochadzam zo ZM, byvali sme v panelaku na Nitrianskej (pri malej Jednote) a potom sme sa prestahovali do rod. domu na Murgasovej (ak viete, kde su zberne suroviny, tak to je tam🙂, prip. robotnicka skola). No a poslednych 6 rokov som v BA, ale do Moraviec chodievame dost casto, niekedy aj na tyzden .... stary rodicia sa predsa musia vytesovat ..... 😀

Zuzi, ty si asi tiez z Moraviec, kde byvas? Mozno sa budeme poznat z videnia.

zuzka1.
26. nov 2009

Ved preto sa pytam, ja som byvala dole na stanici, damiana byva tiez skoro pri Jednote, Na robornicku osm chodila na zakladnu.

len nemas album, tak ta nevidim 😀

teda, ste si vegetili, ja som nebola do 2 v posteli nai nepamatam 😀

deni uz je lepsie, co tie sopliky?

lucia375
26. nov 2009

Ahojte. Chcem sa pochvalit ze mame maleho psika. Matej ho nazval Benji - ma doma DVD Benji 1, 2, 3 o takom psovi a stale to pozera takze ine meno ani neprichadzalo do uvahy. Mozno tie filmy poznate. Je to jazvecik a ma 2 mesiace, este je maly tak je skoro cely den v pivnici. Tak nam teraz pribudla dalsia starost - vencit ho, krmit, cistit mu tam a tak. Ale je podareny. 🙂

Co mi zasa vcera vyviedol Mato vam musim napisat. Ked som bola vyberat saty z pracky tak isiel so mnou a nenapadne otvoril avivaz a skoro celu flasu mi vylial do Lovely. Trochu som to zvrchu pozbierala ale uz je to asi cele od avivaze, navyse bola zelena. Dufam ze sa to este bude dat pouzivat a nepokazi sa to alebo to nestvrdne alebo cojaviem co. Ten chlapec mi furt robi takeho vylomeniny. 😢

denisa82
27. nov 2009

ahojte no hadam sa to už lepší 😉 😉 ........................ale musim malu dokrmovat ☹ ☹ ☹ ni ze by som nemala dobre mliko ale nikedy ju nakojím a je taka nesvoja a ked ju dokrmim tak je už spokojna ale nie stale ..............ja len dufam ze budem mat dobre mličko lebo kupovtat tie sunare to by som nechcela 😖 😖 😖 😖

denisa82
27. nov 2009

adriana a ty nemaš zidne foky 😒 😒 😒 😒 a kolko mas rokou ?:?????

adriana0022
27. nov 2009

my sme taky spachtosi, teda hlavne ja, aj ked sa uz malej nechce spat, tak sa musi so mnou vyvalovat v posteli, lebo som leniva vstat 🤐
no, ja som bezalbumova, ale slubujem, ze na tom popracujem, ak mi drobec dovoli tak mozno aj dnes, musim si omrknut este tie vase 🙂
dnes chcem zobrat malu do bazenika s loptickami, tak som zvedava, co na "povie" 😲

PS:26yrs

adriana0022
27. nov 2009

PS2:dufam, ze tu niekto spada do mojej vekovej kategorie

denisa82
27. nov 2009

ale hej nemaj boja ja mam 27rok. 😉 😉 😉

cimika222
autor
27. nov 2009

Ahojte babenky dlho som tu nebola, nesiel mi net, ale uz je to v poradku. Čo mate noveho? ja dohromady nic nove, všetko po starom.Čakam na zubky a ešte stale nie su vonku, inak malemu idu zuby od 3mesiaca a ešte stale nič a za chvilku bude mat uz 7 mesiacikov.

zuzka1.
27. nov 2009

cimi nic sa neboj dockas sa.

adrianka ja mam 23 😉

evka444
27. nov 2009

ahoj zuzy

nunu30
27. nov 2009

Ahojte, viete mi niekto poradit ci sa aj v ZM konaju nejaké kurzy pre buduce mamicky? Som v ZM nova pristahovaná a nemam ani sajn ci tu take nieco je a nemožem sa to nikde docitat na nete. Dakujem mockrat za pomoc.

lucia375
27. nov 2009

Adriana ja mam 25, takze je nas tu dost rovesnicok alebo aspon skoro rovesnicok. 🙂

Nunu je tu v ZM materske centrum a myslim ze tam robia kurzy pre buduce mamicky ale neviem ti povedat nic blizsie. Baby mozno budu vediet viac. Cakas babo? Odkial si sa pristahovala?

zuzka1.
27. nov 2009

v zm byvali aj v nemocnici, som tam chodievala , ked som bola tehu.

v centre byvali, ci etse byvaju neviem, ale da sa to pozriet na webstranke centra. mamioaza.sk mylsim, alebo hod do googla a vyhodi ti to. maju tam program, aky mavaju v ktory den.

evka ahooooj 😀 😀

beusa
27. nov 2009

ahojte babulky,
ako sa tu mate??

u nas to ide celkom fajn, maly si zvyka na sestricku, ale stale musim striehnut na neho aby jej daco neurobil, este to poriande nechape ze to je jeho sestra, dufam ze coskoro to bude lepsie, inak je strasne besny, hyperaktivny, dakedy ked nieco urobi, tak uz neviem ci sa mam smiat ci plakaat....taky cert je z neho....
no a mala sa nam celkom drzi, len s kojenim je to take divne, 5 minut vzdy pocucka potom zaspi a takto si vyzaduje kazdu hodinu, som sa snazila ju vzdy zobudit a nech si este pocucka ale ona nic...ale obcas sa jej podari vydrzat aj 2-3 hodinky, ale to vacsinou celu dobu spi, no a posledne dni ju asi bolieva brusko, lebo znicoho nic zacne riadne plakat a nejde sa ukludnit, a strasne sa vypina vtedy, tak si myslim ze je to asi brusko...tak od dneska kazdy den papam rascovku aby sa aspon vyprdkala pekne 🙂
inak cca za 2 tyzdne sme v moravciach ako na koni 😀

beusa
27. nov 2009

ozaj a este som sa chcela spytat, nemate nahodou daktora na predaj autosedacku do 18kg? aj daku starsiu kludne. totiz potrebujeme pre krpca, lebo teraz co mame tak to je len pozicana, a musime ju vratit.....
vdaka 😉

nunu30
28. nov 2009

Zuzka 1 dakujem velmi pekne za odpoved .. skusim to pohladat..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre