Budúce mamky a miminky Zlaté Moravce

cimika222
18. nov 2008

ahojte všetky buduce mamky a miminky je tu niekto z okolie ZM?

petusko
14. apr 2010

ahojte 🙂 nepisem k vam casto, ale sem tam citam 🙂
mirusa, ak este potrebujes toho ortopeda, tak kazdu stredu robi v ambulancii doktora Hajdua MuDr. Krajňák, chodi raz do tyzdna z Topolcian. Bola som u neho asi pred mesiacom so starsim synom, bol v pohode. K Hajduovi som nesla tiez pre jeho pristup 😝
a detsku dr. my mame MuDr. Nyulassyovu, patri k nej sice vsetka tmava elita Moraviec, ale ja som s nou spokojna, je mila a ochotna, mozem jej volat aj mimo prac. doby 🙂
pekny aj ked uprsany den prajem 🙂

danaja
15. apr 2010

mirusa, Dr. Krajňak je odbornik, mam osobne skusenosti

gerlinda
15. apr 2010

cavte, včera som bola na poradni- bábo sa mi este stále neotočilo a sedí mi na mechúry ☹ ...a mám aj spotrebovaný krčok som zvedavá, čo z toho bude, dúfam, že nie predčasný pôrod. Našťastie malinká pekne rastie teraz váži cca 1,890 g.

monikapd1
15. apr 2010

gerlinda, ani moja mala nebola otocena a sa len pred tyzdnom otocila, aj mne hrozil predcasny porod a mam tak velmi uz padnute brusko, ze budem rada ak dokoncim aspon 8mesiac

zuzka1.
15. apr 2010

juj kocky myslim na vas, drzim palceky nech tie vase kocky vydrzia aspon 3-4 tyzdne este. kuriatka male, kde sa tak ponahlaju???

otocenie nevadi, kocke co bola so mnou sa mala otacala zo dna na den aj tyzden po termine 😀 😀 😀 prenasala, mala rodit klasicky, potom sa mala otocila na koneic panvovay, potom zas ze cisarsky, zase sa otocila normlane. no komedia. 😀

lucia375
16. apr 2010

Monika už si v 35. tyzdni, to nie je najhoršie, ešte 1 - 2 tyzdne vydržte v kope a bude dobre. 🙂

monikapd1
17. apr 2010

zuzka, tak to si mala robila asi kolotoc v brusku 😀

lucka vcera som bola na poradni a mala by som vydrzat, som este zavreta a krcok mam dlhy takze by to malo byt fajn. teraz idem na lovce pobalit sa do nemocky a potom naspat k nasim, bo tu budem rodit mi ferko potom donesie veci bo ja pojdem busom sem.

monikapd1
19. apr 2010

ahojky lucka, mohla by si mi na Mudr. Kovacovu poslat t.c. do ip? hm ja uz zajtra idem k nasim az do porodu a chcela by som sa jej spytat ci by nas zobrala k sebe, potom by som manzela poslala k nej ak by trebalo nieco popodpisovat a zobrat.

lucia375
21. apr 2010

Monika nemas za čo. Myslim že budes s Kováčovou spokojná, vacsina detí z Loviec chodí k nej.

monikapd1
21. apr 2010

noo a nevies ci jej nebude vadit ked k nej nepojdem osobne?? hm bo uz som v PD a budem kazdy tyzden u doktorky, ale ak by nieco potrebovala tak bu pojde mm alebo pojdem ja na otocku do zm.

lucia375
22. apr 2010

Určite jej stačí len zavolať a dohodnete sa. Hlavne nech o vás vie. Ty sa teraz šetri na iné veci. 🙂

monikapd1
22. apr 2010

dakujem lucka 🙂 noo tak jej zavolam a este ta mozem poprosit, aby si mi do ip poslala adresu jej?? hm bo ju neviem. 😅

fiona8
23. apr 2010

ahojte ženičky
nemáte skúsenosti s čajíkom Srašeidielko??? Dnes som ho kupila,len neviem či ho už mozem dat dobcovi??? hmmmm...su tam take zbežné bylinky....

zuzka1.
23. apr 2010

fion nepoznam, ,ale pokial je zlozenie ok, tAK MOZES PODLA. BOOZE , ZE 7 MESIACOV, VED TO UZ MLADENEC HOTovy,

monika drzime palce

monikapd1
23. apr 2010

zuzka dakujem 😉

cimika222
autor
23. apr 2010

Babule, kde nakupujete vecičky pre drobcov dajte nejaké typy, dneska som obehala v NR mlyny,max a centro a z toho som kupila jedny botasky a 2 tielka pre maleho nič poriadne, samé gýčoviny

zuzka1.
24. apr 2010

juj cimi a bude to horsie a horsie, ked cim bude starsi. pre dievcatka najdes, ale pre chlapca mas co robit, aby si nasla. Pre malilinke deticky same frajerske a pre starsich najdes tazko.

V cocodrille v maxe mavaju pekne veci pre drobcov. Inak hm , ale pomenej uz, kedze uz pre mojho maleho taky vyber nie je. Dost z netu, nextove veci, cez mamicky predavajuce na mmb, posielaju do z UK, stale o polovicu lacnejsie ako ked to kupis v BA v nexte.

lucia375
24. apr 2010

Ja najviac kupujem v tescu. S tými vecami som najspokojnejšia a nie su vôbec gýčové ale fakt pekné a aj dobre sedia. 🙂

cimika222
autor
24. apr 2010

zuzi daj mi nejake ID, čo objednávaju veci z UK zn.NEXT.Tieto vecičky si ma páčia
No to som zistili, dneska sme isli len tak na otočku do tesca galerií a tam som malemu pokupili v tescu niečo.

fiona8
24. apr 2010

Zuzi dakujem....už som to pokukala na nete...a ten caj je aj pre novorodencov....mnam a je naozaj dobry, vonavy a bez cukru....doteraz sme mali len tie Hipp ale uz ich velmi nechce , tak som zmenila a tento mu velmi chuti....
no veru uz ma 7 mesiacikov🙂 a dnes prvé meninky 😉 príde nam dnes aj tatik tak uz sme veeeeeeelmi nedockavy...
inak s tymi vecami, my kupujeme tiez aj v Tescu a tie su velmi pekne aj kvalitne....ale mame vela aj z HM....a z netu z MMB...

zuzka1.
24. apr 2010

tesco je tiez fajn, pre chlapcov nie taky vyber ako pre dievcatka, ale ok da sa.
Cimi hodim ti to do ip-cky, mam take asi 2.robia to aj tak, ze ked sa tebe nieco paci a nema to kocka v albume, tak sa to snazi zohnat. Ja som spokojna s nimi. A s mmb celkovo.

zuzka1.
24. apr 2010

Fion , ale to leti booze. vsetko najlepsie Jurinkovi k meninkam. Uzite si ockove volno.

cimika222
autor
26. apr 2010

no to teda letí, môj malý bude mať za dva týždne 1 rok.

fiona8
26. apr 2010

Zuzi, ide to strasne.....az mi je luto,ze nikdy uz nebude taky maličky....mozes aj mne poslat link na tie baby z MMB?
Diky...inak zabudla som, vela veci nosi aj Ivko z Talianska....su tam super akcie...teraz doniesol mikinu Adidas za 9 eur...
a teplakove supravicky,,,topanky......botasky...vselico...a ja som minuly tyzden natrafila na krásne farebné body Disney v Megáči...
boli len za 4 eura...

fiona8
26. apr 2010

Zuzka a vy nechodite so Samkom na plávanie? a Cimika vy nechodite pravidelne? kedy chodievate?

cimika222
autor
26. apr 2010

fion, boli sme v nedelu, my chodievame každe dva týždne, ako kedy.
no aj mne teraz doniesla teta pre maleho veci z nemecka velmi pekné, ževraj su tam super akcie.
No aj ja cakam od zuzky na ten link asi zabudla

cimika222
autor
27. apr 2010

baby prave rozmýšlam čo prichystať na oslavu ked dojdu malemu gratulovať na 1 rok, dajte nejaké dobre typy... A hlavne neviem čo mu kupiť. Chcela som ze mu kupime velke auto na ovladanie v ktorom bude aj on sedieť a ovladať ho, ale kôli nasím rozbitým cestam sa to neoplatí, hruza.
Dajte nejake dobre typy

zuzka1.
27. apr 2010

Cimi ja som minuly rok spravila na maleho oslavu pozvanky pre kazdeho, mali sme 20ludi, pozvanky s motivom macka pu.
Robila som grecky salat, samotne zeleninu, spizy kuracie grilovane, zuvansku, kuracie steaky, bravcove steaky, zeniyk pecene, dresingy a podobne.
tento rok podobne, vyzdoba, torty, zakusky, pitivo a pdobne,
darcek neviem. My mame podobne problemy

cimika222
autor
27. apr 2010

No ja som rozmýšlala ze spravím plnené kuracie rezne a šalatik, a potom by som spravila cestovinovy salatk, salat z červenej kapusty a zeleninovy salat a by som spravila obležene misy.
No ja dám spravit pozvanky Čepčekovi s Tobkovou fotkou aj nas bude okolo 18
Jasne že aj výzdoba, balony, torty
a ešte upeciem delikatesove rozky a kabačiky
A s tým darčekom hruza, neviem sa rozhodnuť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre