Budúce mamky a miminky Zlaté Moravce

cimika222
18. nov 2008

ahojte všetky buduce mamky a miminky je tu niekto z okolie ZM?

damiana
8. nov 2012

@powerica1 ano, som priamo zo ZM 🙂 ty?

powerica1
8. nov 2012

@damiana hej tiez som priamo zo ZM pytala som sa preto, lebo nepoznam ta ani z videnia a moravce su dost male kazdy kazdeho tu skoro pozna hmm sranda

nanulik
8. nov 2012

@powerica1 @damiana ahojte🙂 pridám názor s mojím dr. ja chodím k Balcovi a nemôžem ani pol zlého slova na neho povedať

mamina_eva
25. nov 2012

@powerica1 Ahoj, ak sa smiem zastarať, ja tiež chodím Dr. Klimekovej a som veľmi spokojná. Je milá, ochotná a starostlivá a samozrejme ani po profesionálnej stránke na ňu nemôžem povedať nič zlé. A tiež milú a ukecanú sestričku, ktorá spríjemňuje čakanie pred vstupom do vyšetrovne.

powerica1
26. nov 2012

@mamina_eva ta sestricka u Klimekovej nema chybu ja ju poznam este z byvalej nemocnice ked este v ZM fungovala, robila tam sestricku na gynekologii. Je to neporovnatelne s predchadzajucim lekarom.

dara2583
17. dec 2012

Ahojte, chcela by som sa spýtať, poznáte, alebo chodíte niektorá s detičkami doktorke Dodokovej?

elka74
17. dec 2012

@dara2583 ahoj. áno chodím

dara2583
17. dec 2012

@elka74 a ako si spokojná? Môžeš aj cez IP ak chceš. Ďakujem

elka74
17. dec 2012

@dara2583 ja som veľmi spokojná. nemala som žiadny problém. je vždy milá a ochotná poradiť

vavrovci
4. apr 2013

ahojte ktora je zo slepčan,poprosim IP ak sa da..pripadne ak niekto pozna Janu Lacovu-Bojčuk nech sa mi ozve,dakujem..

katarinka_brnka
8. jún 2013

Ahojte baby je tu niekto zo slazian? my sme sa len teraz pristahovali

veronikazm
14. okt 2013

V klube ROH organizujeme predaj nepotrebných,ale stále funkčných vecí "za babku".
Ak máte doma oblečenie,elektroniku,náradie,knihy,hračky, všetky veci,ktoré sú vhodné na ďalšie použitie a potrebujete sa ich zbaviť a prípadne si na nich čo to privyrobiť,ozvite sa cez facebook /Kristína Košelová alebo Veronika Dubayová/ alebo na čísle 0907 387 588, 0948 771 501
Každý predávajúci dostane svoj stôl za poplatok 10 eur za 5 hodín predaja v sobotu /nie túto/-upresní sa, od 8.00-13.00.
Ďalšie podmienky a priebeh budú konzultované osobne.
Počet stolov je obmedzený na 30, preto platí : kto skôr príde
(volá, píše), ten skôr berie

susi201
11. mar 2014

ahojte ja mam termin na 7 oktober . ja som uz rodila aj LV aj v NR a tentokrat by som urcite volila LV . je som milsi personal a vsetko sa mi to vydelo lepsie . Aj ked sice NR je lepsie vybavena ale musim povedat pristup nula bodov . a nic dobre som na tu nemocnicu nepocula .

doda24
25. mar 2014

Ahojte aj ja sa pripájam som z Tesárskych Mlynian a je to naše prvé tehu 🙂

sunshine21
30. nov 2015

Nejaka maminka, kamoska ZM a okolie,pristahovali sme sa a nikoho nepozname :(

powerica1
7. dec 2015

@sunshine21 ahoj ja bývam v Machulinciach mam 3,5 r synčeka, tiež hľadám maminku na pokec

sunshine21
7. dec 2015

@powerica1 My sme zo Zlatna, mam 1 rocnu dcerku

powerica1
9. dec 2015

@sunshine21
Nechodievate do Hopsacika dakedy by sme sa mohli dohodnúť je tam super pre decká veľká zábava

sunshine21
9. dec 2015

Nie este sme neboli,ale chystame sa :D

jarunka111
12. mar 2016

Maminky alebo buduce maminky, asi neriesite nastup do prace a pracovne povinnosti, ale i napriek tomu by som Vas rada poprosila, ak poznate nejaku SIKOVNU zdravotnu sestru, prosim kontaktujte ma cez IP ... SERIOZNA A TRVALA PRACA! Dakujem za pomoc, prajem vela stastnych chvil so svojimi ratolestami 🙂

zuzulik280
22. jan 2017

@jarunka111 aho, viem ze je to neskorsi prispevok ale ja som sestra...uz to ale asi nie je aktualne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre