Budúce mamky a miminky Zlaté Moravce

cimika222
18. nov 2008

ahojte všetky buduce mamky a miminky je tu niekto z okolie ZM?

lumah
1. dec 2009

zuzka no paráda, že o dva roky mladšia od teba. 😀 😝 . Veď aj keď ide s chlapcami von, tak vyzerajú ako jej synovia, nie bratia. 😀
Dík za pochvalu chlapcov, sú zaltí, ale je s nimi roboty teraz asi najviac.
Rodičia bývajú v jednom z tých výškových dvoch panelákov 12-poschodových na križovatke dole v meste-ako sa ide na Topoľčianky.
Adri teraz bývam v Pezinku - teda už 22 rokov.
Aj my sa chystáme tento víkend na vianočné trhy v BA.

zuzka1.
1. dec 2009

mozno ich aj pozname 😀

teda mas to pestre lumah, 2 drobci, ale dcera pomaha, ze?predpokladam, chyta formu 😉

adriana0022
1. dec 2009

cafte baby, dnes nam prechadzka nehrozi, tu prsi a prsi 🙄

zuzi s tou skolou to mate super a z ponukanych moznosti mas aj super odbor. ja som chodila na EU, ak by si niekedy potrebovala s niecim helfnut, daj vediet, este by som vyhrabala nejake stare prace 😉
a myslim, ze mam aj niekde zalozene spracovane statnicove otazky, mozno este daleko, ale viem ako dobre to padne 😲

lumah,mozno sa budeme na trhoch aj niekde obchadzat a dokonca sa mame aj s family coskoro stahovat do okresu pezinok.teda dufam, ze to bude coskoro 😠

zuzka1.
1. dec 2009

Tak mame urciter nejakych profakov spolocnych, takmer kazdy koho poznam to tak ma ako ja, ze nas uci ten isty profak.
statnice mam v juni, materialy vypracovane, snad nezmenia otazky. mam to asi v troch typoch, uz len vybrat, z ktoreho sa budem ucit.

Myslim, ze aj moja skolitelka je z EU, uci marketing a logistiku myslim. Viestova sa vola, jej knihy byvaju ako skripta.

obedik uvareny, maly spinka a idem pratat poriadne, kedze sa konecne rozhodol, ze je cas spikat.

my von??asi na dovr, ked bude len prsat, ale ak zacne fukat, budeme vnutri

fiona8
1. dec 2009

jeej zuzi ty si aka sikulka, ze navarene.....my sme teraz vstali, dnes sa dobre spi ked prsi....akurat som sa naranajkovala....
poobede ideme za kamoškami do vrabel, uz sa velmi tesim 😵 😵
ozaj, dajte tipy co pekavate na vianoce

monikapd1
1. dec 2009

ahojte baby noo aj my uz mame navarene, dnes som si aj ja dlhsie pospala, som sa zobudila ze bude asi kolo 7.30 a ono uz bolo 9.30 😀 xi xi ten dazd vela spravil, bolo take pritmie a sa fajne spinkalo 🙂

lucia375
1. dec 2009

Ahojte.

Fiona ja este vobec neviem. To este neriesim. Do Vianoc ma este cakaju Barborkine meniny - v piatok a potom aj moje - 13. 12. (aby ste nahodou nezabudli 😉

Monika uvidis ako rychlo ti to prejde. Nad menami pre babo si este nerozmyslala?

Adriana a kam si chodila na VS? Kedy si koncila?

Lumah mas velmi pekne deti a ty ani nevyzeras na to ze mas 21 rocnu dceru. 🙂

monikapd1
1. dec 2009

lucka uz som veru uvazovala, ale to sa musime este s mm o tom poridne porozpravat a vybrat to najvhodnejsie 😉

cimika222
autor
1. dec 2009

fion ja som z Velčíc, inak tu sa tento rok narodilo 9 babätok super.
Práve mi zaspal malý, dala som ho spať o pol osmej spinkal pekne krasne do pol desiatej potom sa zobudil a rozpraval si a už nechcel spinkať tak sme sa doteraz hrali a teraz zaspal juuuj betar jeden nejako to ma pomiešané, ale hádam to časom prejde...

fiona8
1. dec 2009

cau cimi🙂
nepoznas Zuzanu Koprdovú? ma malu Lindu....tak sa mi zda,ze si mi nejaka povedoma z videnia 😀

fiona8
1. dec 2009

jaaaj idem spat, najvyssi cas🙂
cimi Tobi je veeeelmi chutnučký 😉 😉 a ty mu už dávaš žemovku??? 😲 to sa už moze? 😅

zuzka1.
2. dec 2009

ahojte,

fion Zuzka aj jej manzel Juro su moji spoluziaci na vysokej . 😉

inak ahojte, my sme dnes spali az do 8, to sa nestalo vyse roka 😉 aj to len preo, ze maly vcera nechcel spat cez den, tak si to dospal. ideme na prechadzku, spinkat ho dam az okolo obeda. nech sa mi nauci uz len na jeden spanok.

cimika222
autor
2. dec 2009

fion, neviem kto je to možno z vydenia....

fiona8
2. dec 2009

cimi
tak som si ta s niekym pomylila.....
zuzi ano viem, mas ju na fb v priateloch, tak som si domyslela 🙂
inak dala som dake foto 😵

zuzka1.
2. dec 2009

Fion strasne je zlate to vase kuriatko, taky je milucky 🙂

fiona8
2. dec 2009

zuzi diky, snazili sme sa 😀

nunu30
2. dec 2009

lucia 375: ahoj luci, pristahovala som sa až od noveho mesta n.V a manžela mam z Martina zo severu,kupili sme tu domcek. Cakame babatko som v 17 tt a velmi mi pomahaju prave taketo diskusie nakolko tu nemam z rodiny nikoho na blizku.

adriana0022
2. dec 2009

Ahojte baby, dnes som bola prvy raz s krpatou v materskom centre, co tu mame, no a mala bola neskutocne unesena. Takze uz mame kde obcas travit dlhe chvilky 🙂 A este mi pripadalo, ako by sa mala snazila napodobnovat veci od vacsich deti.asi som vytesena viac ako ona 😎

Lucka chodila som na EU v blave- obchodna fakulta, ale dialkovo.nebudeme vzdialene spoluziacky?? 🙂

Ahoj nunu a kde ste sa tu vzali v Moravciach z takej dialky - robota???

lucia375
2. dec 2009

Adriana spoluziacky nie sme. Ja som chodila do NR na hnojarinu. Vystudovala som Agroekologiu - strasne ma to bavilo ale neviem ci sa mi podari sa aj zamestnat v odbore. Este v piataku sa mi narodil Matej tak som hned odisla na matersku a tam som doteraz. 🙂

Nunu priamo v ZM mate domcek? Tiez ma zaujima preco ste sa rozhodli pre Moravce. Ktoremu gynekologovi tu chodis?

zuzka1.
2. dec 2009

NUnu to zaujima aj mna 🙂 😉

adi my sme tiez chodili, aj teraz udeme, ked bude skarede pocko.

MC je dobry vymysel podla mna, mamina pokeca, dieta sa zabavi

nunu30
3. dec 2009

Ahoijte, nebyvame priamo v ZM ale pri ZM v Hostovciach. Gynekologovi chodim zatial do nitry ale chcem sa prehlasit aby som nemusela dochadzat. A preco ZM ? Resp. Hostovce? lebo tu bol krasny malebny domcek ktorý mi hned ucaroval a su tu dobrí ludia aspon v nasej dedinke.. vsetci pomahaju .. 🙂

adriana0022
3. dec 2009

lucy, to je fajn odbor, moznoze su v moravciach male sance zamestnat sa v tomto smere, ale v inych lokalitach by si sa urcite uplatnila 🙂 a ak ta to bavi a da sa, treba to urcite skusit. tiez som si povedala, ze hned ako sa bude dat, sa zacnem sebarealizovat 😀 😀 😀

buduci tyzden ideme opat do mat. centra, tak sa tesim uz teraz, skoda, ze nebyva otvorene castejsie ☹

nunu, tam poznam jednu kocku, resp. neviem, ci tam este stale byva, alebo sa odstahovala-kristinka chladna - fajn baba, jej tato je veterinar, casom sa zabyvate a budes poznat celu vilage 😉

zuzka1.
3. dec 2009

adus byvaju, moj muz im minuly rok robil nieco do domu, moj mm je stolar, viem ze nieco tam mal. ted amlada neviem, ale jej rodicia tam byvaju urcite.

u nas je MC otvorene kazdy den v tyzdni, okrem vikendu

lucia375
5. dec 2009

Nunu tak to sme vlastne susedy lebo ja som z vedlajsej dediny - Lovce. 🙂 Kedy ste sa tam presne pristahovali?

Ada. Kristina Chladna je moja spoluziacka zo zakladky. Nebola som s nou uz vela rokov ale byva stale v Hostovciach. Ona tusim pracuje v Blave. Studovala arabcinu - myslim ze pracuje v obdore.

U nas sa prave chysta na navstevu sväty Mikulas. 🙂 Myslim ze teraz asi u kazdej z vas. 🙂 Zajtra si dufam vymenine zazitky z radosti nasich deti. 🙂 Prijemny vecer.

cimika222
autor
5. dec 2009

nunu ty bývaš v Hosťovciach aj ja som tam bývala, a kde tam bývas ja som bývala v bytovke ale už 8 rokov tam nebývam...
My sme boli s Tobkom na Mikulasa velmi sa mu tam páčilo mali sme dneska v dedine

adriana0022
6. dec 2009

baby, no my sme boli v piatok bez elektriny, nieco strasne, ni slova ni zvuk ....

my mikulasa este ee, drobec je este malinky, tak sme si povedali, ze tento rok este absentujeme, ale buduci jej to vynahradime. ale Mikulasa sme stretli, dokonca dvoch, velmi to teda nevnimala 😒

zuzka1.
7. dec 2009

ahojte, tak nasho nezaujimal Mikulas vobec, mali sme vcera poobede v deidne a to je dost velky, ale nezajem, radsej behal kade-tade, v kociku byt nechcel. ale pohoda.

ako sa vam dari baby???co mate nove???pomaly pripravujete Vianoce?
Luci Barborke vsetko naj k meninkam trosku oneskorene.

adriana0022
7. dec 2009

no nasa tohtorocna vianocna vyzdoba je trosku skromna, kedze neviem kam som zapratala vianocne ozdoby 😲
mikulasa sme nakoniec urobili 🙂
tak som si povedala, ze musi mat pamiatku na prveho mikulasa, tak sme si pekne vsetci vytiahli cizmy a mikulasovali 🙂

veronikazm
7. dec 2009

ahojte, no ja som tu pekne dlho nebola, vobec nemám čas ☹
no aj my sme boli na mikuláša, v sobotu vo vrábloch a v nedelu v zm...ale malého to tiež velmi nezujímalo...
no ja ešte nemám na vianoce nič pripravené, myslím výzdobu, aj by som chcela tento týžden porobiť niečo ale moj drahý trvá na tom aby som počkala kým príde domov a spravíme to spolu...takže cez víkend ideme na to 😀 sa teším ako sa zase pri tom dovadíme..

cimika222
autor
7. dec 2009

no my už vianočnu výzdobu mame,len ešte nám chýbaju vonku ssobíky so sankami a a všetko to zapnut nech nam to svieti

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre