Budúce mamky a miminky Zlaté Moravce

cimika222
18. nov 2008

ahojte všetky buduce mamky a miminky je tu niekto z okolie ZM?

monikapd1
11. aug 2009

fiona ja mavam bolesti tak dva tri dni pred mrchou, ale skor nie a teraz ma uz skoro dva tyzdne pobolieva a aj krize, ale tie ma obcas pobolievaju a tak isto ma obcas aj prsia pobolievaju a tie ma tiez tak par dni pred MS bolia a tie ma bolia uz od soboty a ako dlho sa snazime??? noo pred svadbou sme len tak predsnazilkovali, ale az teraz po svadbe ideme naplno, cize mesiac sa len snazime aktivne

zuzka1.
11. aug 2009

monika ak budete ako ja s muzom, tak to bolo na prvy sup 😀 manzel ostrostrelec 😀

fion diky!!

sa tesim s tej vasej Misky. Koho ma zo Zitavian??tam mame rodinu

damiana
11. aug 2009

Zuzka vsetko najlepsie k meninaaaaaam !! Nech sa ti dari a nech ta ty tvoji chlapaci posluchaju !!! 😉

damiana
11. aug 2009

Minika, ty si sprav test, ja ti hovorim, ze si mozno tehu 😀 😀 ... a ja sa nezviknem milit 😀
To by ti mohla potvrdit aj denisa, ktora sa dako neoziva sem. Ona mala tiez take priznaky, a ja som jej hovorila, nech uteka kupit test, ze je urcite tehu. a ona nechcela verit, ale isla, a mala som pravdu 😉 ...

zuzka1.
11. aug 2009

damiana, ty si jak carodejnica 😀 😀 😀

monika , ukazovala som muzovi fotky, ci nepozna tvojho muza a smaozrejme, ze pozna. chodil vedla do triedy na zakladke.

monikapd1
12. aug 2009

zuzka je mozne ze sa poznaju, moj mm pozna vela ludi, sa mu az cudujem 🙂 , ale vlastne u mna je to zas tak v PD a tu sa cuduje zas on 😀

dami ja testnem, ale asi az bud tyzden abo tak nejak, nechcem unahlovat 😉

damiana
12. aug 2009

monika, no to som zvedava 🙂 , ale pocuvaj, ty musiš byt inak trpezliva osoba, ja by som to určite nevydržala tak dlho cakat,ale to som cela ja 😀

monikapd1
12. aug 2009

dami ja uz som par krat predtym ked sme predsnazilkovali robila testy a zbytocne noo a islo to dost do peniazkov tak si teraz radsej pockam ako davat na test a mohlo y to byt zbytocne 😒

damiana
12. aug 2009

ok monik, ale potom nam daj určite hned vediet, čo a ako 😉

damiana
12. aug 2009

inak kde sa stratila Lucka??? Luci zasa hapruje PC ?? 🙂

monikapd1
12. aug 2009

neviem kde je lucka, ale som si nieco spatne precitala a som zistila, ze aj ona je rodacka a Ivetka H. je tiez z Loviec a veru mala teraz svadbu a bola fesandaaaa, sice ja som ju nevidela, ale manzelova krsna hej a vravela, ze bola kocka a uz sa pise tusim Nipcova 😉 a jej manzel mal den po svadbe rozlucku so slobodou 🙂 som ich rozvazala po topolciankach a moravciach aj s mojim mm a ostatnymi chalanmi 😎

fiona8
12. aug 2009

ahojte
no tak sa vsetky trosku pozname ked poznate aj ivetku 🙂 monika a mesiac je este malo 🙂 aj ked mne to tiez pripadalo celu vecnost 🙂 🙂 a s luckou je co?? co sla na prazdniny?? 🙂

monikapd1
12. aug 2009

fiona co myslis tym mesiacom?? nejak som nepochopila, mam dlhy kabel 🙂

monikapd1
12. aug 2009

baby kde sa olo tulate?

denisa82
12. aug 2009

Ahojte dúfam že sem už budem chodit častejšie 😅 musím sa trochu polepšit ................
zuzka aj ja ta poznám z videnie........................ a ked som na nákupe tak určite z ocom svokra som nevidela už pomali 7 mesiacou 😀

denisa82
12. aug 2009

Monika počúvni Damianu ta ma ozaj vždy pravdu . 🙂 .ani ja som nechcela verit že som tehotná a ona mi to povedala ako prvá a ešte že to bude dievča ..................a teraz som v 7 mesiaci a čakám dievčatko Emku 😀

damiana
12. aug 2009

Ahojte baby.
Aky ste mali dnes den?? ja super, mala som same navvstevy 😀 , tak aspon nebola nuda... Dobre sme sa zasmiali, ze Deni ?? Zaspominali sme ake sme mali porody aj este s jednou kamaratko, a pripravovali sme na to Denisku, ze?? Ono, teraz nam je to smiesne, klistir a podobne veci, ale vtedy nam tak do smiechu nebolo, ked islo do tuheho 🙂 😅

denisa82
12. aug 2009

no a mna to všetko ešte len čaká 😨 ale dúfam že tá epidurálna anestéza mi trochu ulahčí porod 🙂

monikapd1
13. aug 2009

noo ja neviem ci som tehu, prsia ma uz zas nebolia ale podbrusko stale, asi som nachladnuta 😒

fiona8
13. aug 2009

ahojte
monika myslela som,ze sa este malinko snazite...ze mesiac je este nic.....
deni
ja Ta tiez poznam z videnia 🙂 kolky si tyzden, kedy mas termin?? a kde chces ist rodit??

monikapd1
13. aug 2009

noo hej je to malo, ale ked k tomu priratam od marca take predsnazilkovanie ci odkedy to a pred svadbou to bolo take lepsie predsnazilkovanie a teraz ideme naplno

zuzka1.
13. aug 2009

ahojte kocky, nesiel mi net! to boli muky 😀 😀

Denis ty si tehu???ve dsom ta videla nedavno v nejakom obchode a nic nebolo znat!!!!
to mna keby ste videli v 7.mes, poviete, ze uz prenasam 😀 😀 😀 velicizne brusisko som mala, srandovne a velke 😀 😀 😀

Deni , ale ty uz mas jedno babo, nie?

damiana
13. aug 2009

Ahojteeee !!!

Ktora pozerala dnes do rana hviezdy?? Padali ževraj najviac z celeho roka, a je to pravda !! Ja som videla 4, dve take slabsie a dve take krasne 😉 ... Tak že mam za sebou 4 želania, ale zato som daka nevyspata 😔 ...
Zuzi asi si sa zle pozerala na Dendu, lebo brusko ma ... a akurat take na 4 mesiacov, ja som včera aj hladkala, chcela som citit kopance, ale malej sa dako nechcelo 😀

zuzka1.
13. aug 2009

no to ja stale cakam, ze bude mat niekto brusisko ako svet, podobne ako ja!

maly sa mi zobudil, pocujem ako sa s telefonom v postielke.
co dnes robite??
my sa napapame a pojdeme von, pokial neprsi, ak vobec bude.

denisa82
13. aug 2009

Zuzka ako že by nevidelo 🙂 bruško mám akurát stačí mi aj takéto a mám čo robit .......................a toto je moje prvé dietatko ja ešte nemám žiadne ale.... ked si ma videla z detmi tak len z mojimi krsniatkami a mam ich až štyri a všetko chlapcov 😀 ............a tvoj synček sa narodil 13.6 ak som dobre videla .....v ten den som sa norodila aj ja len iní rok 😉

monikapd1
13. aug 2009

zuzka aj ja budem mat urcite brusko ako hrom, teda ak raz budem tehu alebo ak tak nepriberiem, ze to ani nebude na mne znat ze som tehu 😅

denisa82
13. aug 2009

baby podla mna je to jedno aké bruško či malé alebo velké a či priberieš vela alebo malo ..........hlavne je že nech je len bábetko zdravé 🙂 schudnút sa dá vždy ked aj tažko ale dá 😝

zuzka1.
13. aug 2009

presne ako hovoris!!! velike brusisko, pribrlaa som 22 kil, a z porodnice som prisla len z 3 navyse. Ale ja truba nenazrata som pribrlaa cez zimu, kedze som nevedela, co od radosti 😝

a hej ,videla som ta z chlapcami🙂
a inak pekny datum narodneia

lucia375
13. aug 2009

Ahojte dievky, ja som normalne dojata, ze vam takto chybam. 🙂

Monika, teba zdravim osobitne ako obyvatelku nasej malebnej obce LOVCE. Dufam ze sa vam uz coskoro podarí rozsírit pocet obyvatelov. Kukala som fotky, boli ste velmi zlatý na svadbe. To je super ze je tu niekto z nasej dediny. 🙂

Normalne sa tu toho tolko popisalo, ze nieviem od radosti kde mam zacat. Ja mam toho teraz dost. Mato je zase chorý, presne ako tu pisete, aj on ma vyrus - vracanie, hnacky. Nic nemoze jest len dietne a to je koniec, lebo on od rana vypytuje milacik. Barborku ockovali dnes - ta je zas chúda mrzuta.

Zuzka vsetko naj aj ked pozde ale ja mam na Zuzanu narodeniny takze ja mam meno Zuzka velmi rada. 🙂

damiana
13. aug 2009

Lucka tak aj tebe dodatocne VSETKO NAJLEPSIE k narodeninam !! Ako si oslavovala???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre