Bystričanky z Rooseveltovej nemocnice

aine04
21. júl 2009

kočky tak snad vas budem moct privitat v tejto novej temicke 🙂 dufam ze si prijemne poklebetime, poradime si a zabavime sa

marion
1. júl 2011

@annie13 este raz ked vystupis na tej zastavke, tak pojdes spat a nalavo bude odbocka ku rodinnym domom a tam by mala byt ta ulica. 🙂

annie13
1. júl 2011

@marion pojdem autom takze sa mam drzat na sasovu
niekde pred tym motorestom ?

marion
1. júl 2011

@annie13 ano drz sa na Sasovu cast rudlova, pojdes po novej ceste potom cez kruhovy objazd, napravo bude pumpa a za nou cca 100-200 m, je odbocka doprava ku domom a tam by mala byt ta ulica. Pripadne sa opytajte kde presne odbocit. My sme tam tiez bludili ale nasli sme. Je to v dome. 🙂

bobocka
1. júl 2011

@annie13 marion ti dobre radi.ked pojdes smerom od mesta okolo starej nemocnice,tam je novy kruhak,prejdes popod novy most,hned za novym mostom je pumpa,pokracujes dalej a hned prva odbocka do prava do kopca ku rodinnym domom je spravna.no tebe je treba sa dostat az uuuplne hore na samy vrch rudlovej(teda na samy vrch tej casti s rodinnymi domami).cize ty pojdes do tej odbocky v pravo do rudlovej ,vyjdes autom ten kopcek a hned prva odbocka do prava do takeho vacsieho strmaku je ta spravna.to je vacsi strmak,pojdes autom hore do akoby esicka a tam hore uz zastan,tam to uz bude) a hore mas tu bessku.ten dom,ta besska je hore na tej strane rudlovej blizsie ku mestu.je to starsi dom,dvojposchodak myslim ,pomerne velky.nad nim -neviem ci presne nad nim,ci dva tri domy nad nim je krasny novy dom,taka bordova artdeco kocka styl.ten novy dom ma pevny betonovy plot.preto ti opisujem ten pekny dom,lebo ten tam skor najdes a na zaklade neho budes hladat ten bess.ten besskovy nema takmer ziadnu reklamu na bess,iba v okne na poschodi je nejaky papier ci co.no ja som to tam hladala sto rokov a to som sasovcanka a chodim maleho kocikovat skoro denne do rudlovej a aj tak som sa tam motkala.je mi jasne,ze som ti to tu opisala ako madar,no lepsie uz neviem,tak hadam aspon trochu som pomohla a najdes to 🙂

jacka
8. aug 2011

@mia78 nebo ..určite to dotiahneš do konca......aj ked ja som sa pri druhom teho dosť bála o maličkého ☹ ..............a drahy sa teší 🙂 😵 .................a na stravu si musel zvyknuť...varim tak pre všetký pokial sa dá a ked nie tak jemu osobitne......aj koláč pečiem už len pre všetkých............veru chodte na Donovali bolo tam super deti sa vybláznilia večer odpadli ako nič 🙂 ................................a s Mirkom ako....ešte býva stále chorý?

mia78
8. aug 2011

@jacka drahý sa teší......a Mirko stále chorý ešte ani cez prazniny nemáme pokoj len teraz sme to zvládli našťastie bez antibiotík 🙂

jacka
8. aug 2011

@mia78 super ...to je také krásne...... 😵 😵 ................teda že som zvedavá a čo by si chcela?.....kedže párik máte?.......................Mirkovi nezistili nejakú laergiu....to asi nie je celkom normálne že býva takto často chorý

mia78
8. aug 2011

no krásme 😀 tak sestričku treba chlapom 😉 --------je mi to jedno už Mirko by chcel bračeka tak uvidíme len nech sme zdraví ako sa vraví.........a Mirko ma oslabenú imunitu tak chití všetko čo preletí okolo a boli s v bojniciach trocha zmokli a bolo.......bere imunor na imunitu a este inhaluje aby astmu nedostal lebo maval aj s dýchaním problém uvidíme v septembri ideme na kontrolu...

jacka
8. aug 2011

@mia78 no kdeže...ja som skončila s rodením....začínam sa tešiť na vnučatá 😀 😀 😀 😉
no chudák ☹ ...tak na neho sa všetko lepí...nezávidím vám.....a maličká je zdravá?

fuj to je leto 😠 😝

mia78
8. aug 2011

mala sa drží zatial ,jasne že aj ona chytí od nás ale ma menej liekov ako on.......to je teda za leto už aj po lete by som povedala....už sa pomaly aj na vianoce chistať 😒 😀 😀 😀

jacka
9. aug 2011

@mia78 a Mirko už ide do predškolskej?..........takže ked je chorý jedn tak ste všetci 😔 ☹ .....neskušala si s Mirkom ísť do solnej jaskyni???.....možno by mu to pomohlo.....

že Vianoce... 😀 😀 😉 .....už budeme zachvílu darčeky kupovať 😀 🙂

mia78
9. aug 2011

@jacka hej do preškolskej vlasne on bude mať teraz šesť len je novembrový...........všetci chorý veru ja stále od nich chytím a muž ten je odolný málo kedy ochorie odnich.........už ma napadla tá solná jaskyňa nedávno lebo boli sme tam ešte ked Mirko nebol a potom som nato aj zabudla možno vyskúšame ak chlapík bude ochotný ísť lebo tiež ma svoju hlavu.. aj tebe Maťko tak trucuje niekedy ? na porazenie 😒 už len to svoje chce presadzovať 😅 😝
a darčeky ja už veru asi začnem kupovať lebo neviem potom naraz uff 😎 😉

jacka
10. aug 2011

@mia78 tak pojdu narovnako do školy.....tešíš sa 🙂 😉 ...........o tom trucovaní mi ani nevrav....to je nemí užas......už len čakám kedy mi s toho šibne.....neskutočné..... a ten slovník zo školky........
veru naraz to bude vela.......a vy máte taký predčasný 😵 😉 ....................ja si neviem predstaviť vianoce..na dva krát vypekať...ach 😔

mia78
10. aug 2011

@jacka ...nie vianoc jedny su ved až na jar bude bába ...sme nepochopili asi 😀
neviem si ani predstaviť že má ísť da školy a že tam obsedí doma nechce nič robit ked mu poviem ešte tak knihy o zvieratkach ho bavia ..... 😀

jacka
10. aug 2011

@mia78 ja tiež si neviem predstaviť mojho v škole ten nevydrží ani rozprávku pozerať v klude.....ach jáj..neviem či mu nedám odklad 😀 😀 😀 😉 .........u nás teraz letia dinosaury....... 😝 🙂 ..........kedy ho ideš dať do školky?.....a Ninku asi nepojde ked budeš doma,že?

mia78
10. aug 2011

@jacka Mirko ide od septembra 2012 on už nemože mat odklad vtedy bude mať 7........a Ninka ide do škôlky narok zoberú ju lebo je septembrova už som sa pítala ...unás to tak nen že nezoberú ked si doma ,unás berú sami povedia že deti potrebuju kolektív v tom veku už ..... 🙂

jacka
11. aug 2011

@mia78 vy už odklad nemožete......ja ešte neviem 😉 ........aj ste boli niekde na dovolenke?
ty sa ako citiš?....bola si už na kontrole?

mia78
11. aug 2011

uz potom odkladat nie .......na dovolenke sme neboli len tu doma zoo a tak teraz pojdeme do Madarska tropikárium......a cítim sa teraz dobre není mi zle nič 😀 ......na kontrolu idem zajtra akurát tak som zvedavá 😉 🙂
Vy ste boli na dovolenke niekde?

jacka
11. aug 2011

@mia78 my len tak po Slovensku beháme........nie nikde ....najskor si musím zvyknuť čo a ako s malým.....tak možno na rok 😉
tak sa potom ozvi čo u dr......aj ja som zvedavá 🙂 😵

jacka
16. aug 2011

@mia78 ako bolo na kontrole?..všetko o.k?

mia78
16. aug 2011

@jacka ahoj zatial len cakám lebo nebolo nič vidno tak idem znova pondelok že by už malo biť dačo vidno 😎
ale tak dačo bude aj Ninka sa miy ukzala neskôr 😉 🙂 a je mi kdejako nie velmi zle ale chute a nechute 😀 akurát sa liečim na dutiny tak to ma štve že akto neprejde taak antibiot...čo velmi nechcem zatial mám len lokálne......
mež sa mi smeje že som alergicka na tehotenstvo lebo pri každom som ochorela 😲 😎

jacka
17. aug 2011

@mia78 tak budem silno držať palčeky........ 😵 😵 čo aj Ninka sa schovával?...opička 🙂 .......sa rýchlo vylieč 🙂 .......ved aj leto konečne prišlo 🙂 🙂 .

mia78
17. aug 2011

@jacka diky hej schovávala 😀 😀 😀 ved to leto vindem von na horúčavu a hned ma bolí hlava 😒 😎

jacka
19. aug 2011

@mia78 dufam že v pondelok sa už neschová........
mne celkom toto leto vyhovovalo.......len mi bolo luto detí že sa s nimi nedá nikde.......akruát tak do jaskyne 😉 ...včera sme boli v Nitre....si ich mala vidieť....... 😵 ani domov nechceli 🙂

mia78
19. aug 2011

@ahoj no dúfam že my bude robiť sono lebo som dáku skazu nachitala mikozovu 😖 .ale dúfam že už dačo uvidím 😉 -------------------aj mne také leto vyhovuje len tiež kvoli detom ☹ lebo ani bazén sme moc neviužili .......................a kde ste boli na hrade ? nám sa auto pokazilo tak sme ešte nešli ani do tropikária a Mirko sa tak tam teší dúfam že ho opravia 😎 aj jaskynu som mu navrhla ale že sa bojí a tak vymýšla 😝 ale tak možme ísť aj v septembry ved ešte do škôlky chodí tak je to jedno a teraz mi je kadejako tak musíme vychitiť ked my bude ok 😀

mia78
19. aug 2011

není tu nikto nový čo ide rodiť sem 😀 okolo apríla? 😀

jacka
21. aug 2011

@mia78 vyzerá to tak že asi nie.....ale mohol by sa niekto pridať............si kuk počasie aké teplo hlásia....fuuuj....
na hrade sme neboli....v Bystrianskej jaskyni.....si ich mala vidieť..........s baterkou si Peťko svietil všade a ...komentoval všetko 🙂 😵 .....a boli sme aj kuk v Nitre.......no aspon niekomu sa tam páčilo.....deti nechceli ani domov
teraz sa kedy chystáte do tropikária?...........a MIrka dáš kedy so školky?
juj ten straší ma tak vytáča v poslednej dobe že večer ledva žijem.....keby bol straší tak si myslím že s ním plieska puberta 😠 😠 😠

mia78
22. aug 2011

@jacka ved to počasie na nervy 😝 .........neviem kedy pojdeme do tropik. až ked auto bude opravené.....a Mirko normálne nastúpi do školky idu piateho sep....len ked pojdeme mozem ho hocikedy na jeden den odhlásiť .......
akurát som prišla s kontroli tak bába rastie všetko ok 🙂 😀 ledva dopíšem už ma vyhadzuje mladík sa chce hrať 😎

jacka
22. aug 2011

@mia78 super...asponže sa neskrývalo.... 😵 😵..............som rada že je všetučko o.k 🙂 ...........som myslela že autíčko už máte hotové.... 😕 ............vy možete odhlásiť len na jeden den???......my aspon na tri a potom už len potvrdenie od dr... 😝 ..............to vyhadzovanie poznám 🙂 ......naštastie moj teraz kuk tv.......

mia78
22. aug 2011

@jacka možme na kolko chceme žiadne potvrdenia nikdy nepítali, ale aj tak ked bol dlhšie tak bol len chorý......a naposledy chodil uz len na štyri hodiny ..............

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre