Bystričanky z Rooseveltovej nemocnice

aine04
21. júl 2009

kočky tak snad vas budem moct privitat v tejto novej temicke 🙂 dufam ze si prijemne poklebetime, poradime si a zabavime sa

jamaat
14. apr 2012

@gracekely Anka, no ani by som nevedela! Tak gratulujem! Nejako ste sa rozbehli. 🙂

mia78
15. apr 2012

@iwusca jej tak uz aj vy čakáte super 🙂 tak sa stretneme v školke aj my tam ideme 😀 malý končí a malá začína 😀
náš malý drobček papá búva a rastie 😎 😀 😀 😀

gracekely
15. apr 2012

@poseidonka Noooo,kedže ja rodím expresne rýchlo..🙂, prvý pôrod do hodiny po príchode,druhý do 25 min.po príchode do nemocnice,tak relatívne super,až nato,že malá mala 4200 g. a myslela som,že ma roztrhne!!! Pôrodníci super,sestry zlaté,ale na šestonedelí tie decké sestry------božinku,čo som si tam ja preplakala(jasné,že nie všetky boli mrchy),zato ženské sestry boli zlaté.Ked máš zdravé bábo,tak to tam tých pár dní vydržíme, my sme boli ale s každým v nemocnici dlhšie,lebo mali zo mna tých streptokokov,kedže mi nestihli nasadiť pred pôrodom atb., ale zvládli sme,krásni sme a tak...🙂)

gracekely
15. apr 2012

@jamaat Hej,hej,rozbehli..🙂),ale už hádam aj dosť..🙂

iwusca
15. apr 2012

@mia78 dakujeme 😎 a boli ste sa zapisat? lebo ked sme boli na zapise, tak mi riaditelka spominala, ze len 4 deti z kremnicky sa boli zapisat...a mirko sa ma ako? som ho dlho nevidela v skolke, co kvoli malemu je radsej doma? my tam chodievame doobeda ked su deti vonku nech si mala zvyka, uz pozna vsetky deti po mene 😀 to si ani ja nepamatam 😝
@poseidonka no bolo to ineteresantne, ale prezila som a ked tak prezijem este raz, hlavne nech je babo zdrave 🙂

poseidonka
16. apr 2012

@gracekely Tak to ti ticho závidím

poseidonka
16. apr 2012

@iwusca aj ja si myslím, nech je to len zdravé

mia78
16. apr 2012

@iwusca hej boli sme na zápise ,len nás zapisovala druhá..aj my chodievame sa pohrať len dnu ked ideme po malého alebo ráno ked ho donesieme tiez to tam uz pozná 😀 tak som zvedav ako to zvládne potom 😎 😀

a Mirko chodí len je stále chorý týžden vo školke a dva týždne doma aj ked som bola v nemocnici boli obaja chorý a bol štyri dni pred velkou nocou škôlke a už je zase chorý aj malá tak dúfam že to Luky nechytí.............pá r krát som ťa videla ked sme prechádzali autom 😀

iwusca
16. apr 2012

@mia78 tak sme sa asi minuli s mirkom lebo my nechodime kazdy den...spavame tak do 9-10 a kym sa vyhrabeme z domu tak su deti uz na obede 😀 😀 my zvykneme sediet na zastavke a pozerat auta , ake mate? zakyvame vam 😀 😀
toho sa aj ja bojim, ze ked mala pojde do skolky aby nenanosila choroby k mimcu 😖 v najhorsom ostane este ten rok alebo aspon par mesiacov doma..

mia78
16. apr 2012

@iwusca tak to pekne spávate si aspon pospíš...to mne malá je uz o siedmej a niekedy o šiestej hore 😎
tak ked vás budem vidiet tam sediet budem kývať 😀 teraz málo chodím ....................no prvý rok je najhorší kým si zvikne bude choršia a možno že nie..

sylph
17. apr 2012

Ahojte bbcanky,
rada by som sa k vam pridala. Som v 37tt, cakam chlapceka Filipka a som samozrejme z BB. Neviete mi poradit nejakeho dobreho a lacneho fotografa/ku z BB? Rada by som to stihla kym mam este brusko... 🙂
Pekny den vsetkym 😵

petuska123
17. apr 2012

@sylph ahoj ja som pisala 1 fotografke a nemala tom az take drahe idem kuk mail co mi napisla a ozvem sa ti

petuska123
17. apr 2012

@sylph cena fotenia je 10 eur a foto s rozmerom 13x18 stoji 2 eur mail fotosalon@centrum.sk

petuska123
17. apr 2012

@sylph mas zazmluvneneho lekara??a koho mas obvodneho gynek.

sylph
17. apr 2012

Petuska, dakujem, napisem tam a uvidim co mi povedia na ceny a termin fotenia a tak...
Zatial nemam nikoho zazmluvneneho, chcela by som Dr. Jenca, ma najlepsie referencie - kamaratky ho velmi chvalili a ako vidim aj na modrom konikovi ho hodnotia pozitivne, no osobne ho este nepoznam, a to pre mna vela urobi ked doktora poznam osobne. Ale este som nebola ani na jednej poradni v Roosveltke, prvu mam az buducu stredu, som zvedava na koho natrafim. Co sa Roosveltky tyka poznam tam osobne len primara, ale toho by som pri porode nechcela, len ak by som mala mat cisarsky.... Ozaj a obvodneho mam Zvaru, ten mi odporuca Molitorisa, ale podla mna to je stara skola, ja by som radsej niekoho mladsieho a inovativnejsieho 🙂 Vravim, vsetko zavisi od poradne, na koho tam natrafim, ako na mna zaposobi a hlavne comu bude pristupny...
Kedy mas termin? Podla coho sa rozhodujes ty? Chystas sa si niekoho zazmluvnovat? 🙂

sylph
17. apr 2012

Petuska, az teraz som si vsimla v kolkom si tyzdni 🙂 sorry, som tu nova...

petuska123
18. apr 2012

@sylph ahoj nie nechystam si zazmluvnovat lekara hadam natrafim na dake ok lekara 🙂 😒

lienkadv
21. feb 2013

Ahojte! Moze mi niekto poradit? Rodil niekto pri doktorovi Mudr. Peter Molitoris v Banskéj Bystrici? A aké skusenosti máte? Dakujem..... 🙂

dijefcatko
21. feb 2013

@lienkadv Molitorisa si chvália ako odborníka, ale je to zvláštny človek, treba ho rešpektovať takého, aký je 😉

lubica69
23. feb 2013

@lienkadv je to super odborník Ja mám s ním len a len tú najlepšiu skúsenosť

karkulka1976
26. jan 2014

Ahoj Mia. Ak je to ešte aktuálne, je by som si tie puzzle zobrala, poštovné by so pravdaže uhradila. Som učiteľka a chcela by som to pre deti v škole na voľné prestávkové chvíle. Ďakujem. Jana

2721993martina
23. sep 2014

Prosim vas co vsetko si zobrat do nemocnice este mam 3mesiace cas ale velmi rada by som to vedela

strudlik
3. jún 2015

Ahojte maminky, neviete o niekom kto by mal zaujem dlhodobo si prenajat pekny prerobeny zariadeny 3izbovy byt - bauring v Sasovej (BB)? Nakolko som od zimy s dietatkom sama a nevladzem platit byt aj hypoteku, chcela by som ist do mensieho a nas byt prenajat... Ak by ste o niekom vedeli, dajte mi vediet, poslem blizsie info. Dakujem 🙂

angel22
16. feb 2016

Rada by som vas tu oslovila s prosbou o pomoc pre jednu maminku so 4detmi. Byvala v podnajme, no majitel bytu tento predal a ona teraz nema kam ist. Bohuzial bezne ked povie do telefonu ze ma 4 deti, tak ju kazdy zatial odmietol. Ak by ste vedeli o nejakej moznosti... Je schopna zaplatit 300€ mesacne. Klasicke cesty ako ziadost na mesto a pod sme uz absolvovali, no nesplna podmienky, alebo je tak dlha cakacia doba, ze to moze trvat aj rok, co neprichadza do uvahy. Za ochotu velmi pekne dakujem. emoticon

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre