Bystričanky z Rooseveltovej nemocnice

aine04
21. júl 2009

kočky tak snad vas budem moct privitat v tejto novej temicke 🙂 dufam ze si prijemne poklebetime, poradime si a zabavime sa

sia222
20. sep 2009

jaci dík. no už aby ste mali za sebou.no lulu blbo ste to oplodnili mali ste skor 😀 😀 a kde si vlastne teraz?tak všetko naj k tým 20tim🙂

miuš ale tu žltačku novorodenecku nedostane jedno babo od druhého toto je iná žltačka to neni ako tá z osád 😀

jamaat
20. sep 2009

Ahojte! Práve som sa vrátila z chaty, tak hneď kukám, či pribudli bábätká. Gratulujem mii aj petulig k dievčatkám, nech sú všetky 4 fit, zdravé, šťastné, nech máte mliečka dostatok, bezproblémové papanie a kakanie. 🙂

sia, dobré s tou sestričkou! Ale ony sú niektoré fakt také povýšené, že by im človek jednu aj strelil.

jacka
20. sep 2009

sia 😉

iwusca....kde si??? 😕 😕 😅 .......zajtra čakám info....nenechávaj ma samúúúú 😅 😅 😉

flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sia222
21. sep 2009

aine matúšikovi všetko naj naj k meninkám 😀

jacka
21. sep 2009

aine...všetko najlepšie k Matuškovím prvým meninám..vela zdravička aby ste mali z neho radost 😵 😵 😵 😵

jacka
21. sep 2009

iwusca......čakám 😕

iwusca
21. sep 2009

no tak som spat a asi ta nepotesim jacka lebo sa mam zajtra rano hlasit na prijme 😝 😝 dnes tam bol doktor Kamensky a sice povedal ze zatial sa vobec neotvaram ale ze uz dlho prenasam tak si ma tam zajtra nechaju a uvidime...
takze este mozno stihnem aj Petu 🙂 a tipujem ze tebe povie vo stvrtok to iste ak teda neporodis dovtedy...

jacka
21. sep 2009

no pekne ☹ ostanem tu ako prst.... 😠 no som zvedavá na štvrtok...či nepojdem aj s taškou...alebo žeby som sa pre nu vrátila 😀 😀
inak sa chystám každy den...tak ako aj dnes 😝

aspon budeš pod kontrolou.... 😉 ..ja už mám toho plne zuby 😠

sia222
21. sep 2009

ahojte.jaci neboj sme s tebou nebudeš tu sama 😀 no pekne inak babky ivusca jacka zachvílu ešte lulu a sme komplet čo si tak dlhšie píšeme.tak zachvílu tu budeme rozoberať len papkanie kakanie prvé zubky 😀
na jar by sme mohli dať stretko to budu už detičky také narežimované jakš takš všetky..

jaci toi verím teda že ti to ide na nerva a ešte maš aj synčeka doma či do školky chodí?ja inak nechápem samu seba ako som filipka s pepkou zvládala tak po sebe.teraz by som asi nezvládala tak v pohode ako vtedy..jáj to bude asi vek.
jaci a kedy peťu rodila ma napadlo že ju už možno aj zajtra pustia bo ja som v piatok a tiež som išla v ut domov ale som rodila rano to ona asi nie.
Inak my máme dnes mesia!!bože tak to letíí..
ivusca tak sa ohlas budeme držať palčeky moc 🙂 prepáč asi som prehliadla ty budeš mať dievčatko či chlapčeka?

jamaat
21. sep 2009

Ahojte. Zaujímavé, koľké prenášate. Ktovie, kedy by mne začal pôrod, keby mi nevyvolali.

Držím palce. A idem si ľahnúť, lebo som z chaty nedospatá a asi aj choroba ma chce drapsnúť.

Matúškovi všetko naj.

mia78
21. sep 2009

ahojte..........sia viem ze sa to nechita 😀 ja len ze to tak vyzeralo ako by sa 😀 😀 😀 , to uz mate mesiac ako to naozaj uteka ani sa nenazdame a uz budu deturence behat.......

unas bola dnes pozret doktorka a aj nam konecne odpadol pupcok 😎 😎

iwus drzim palce aby to dopadlo dobre........jacy neboj pojdes uz aj ty.........

jacka
21. sep 2009

mia bodaj by si mala pravdu...a už som to mala čo najskor za sebou 😒

veru to priam letí..mesiac 😵 krásne 😉

iwusca....tak sa ozvi čo a ako....lebo ja sa tam sai nedostanem..hádam len s lulu 😀 😀

lulu26
21. sep 2009

Caute baby,

ja vam to aj zavidim, ze to uz mate za sebou... ☹
dnes som bola kuknut kolegynu z prace, v sobotu tiez porodila, mala termin 20.9. a Adrian sa pytal o den skor, taky zlaty, chutny - 3060g. Aj ja uz chcem mat malu von...ked citam ake ste nepokojne, ked prenasate, ved mne to uz teraz ide pomaly na nervy a asi sa mala otocila, lebo take kopance citim do rebier, ze som myslela vcera, ze mi vyrvala zaludok 😝
nic jacka, asi pojdes so mnou 🙂 ale to uz by si riadne prenasala, ako pozeram, kedze si uz v 42tt, to by si bola asi ralita 😉
iwusca tento tyzden porodi, uvidite a jacka tiez, nebojte..tak uz zostavam ja...
dievcatka vraj idu skor, ale ako petulig tu pisala, tak su aj vynimky...
drzim palceky..tak sa stretneme uz s kociarmi v Europe na kave, lebo to uz bude na terasu zima, kym ja porodim 😀

aine04
autor
22. sep 2009

ahojte 🙂
tak v prvom rade velmi blahozelam petulig k dcerenke, vela zdravia vam obom a same krasne chvile s babatkom.

a vsetkym dakujeme za gratulacie k meninam 🙂

sia, sestre to uz vraj viaceri povedali ze polniška, ked ona je furt vyrehotana.. a to by clovek cakal ze dr.- seriozna osoba 😀 , nuz ale vychovala som ju ako som vladala 😀 😀

jaci aj ty si dnes uz hadam v nemocke, myslim na teba, uz nech mas drobca v naruci 😉

a iwu drzim palce, nech to mas co najrychlejsie za sebou, ked uz si v nemocke

jacka
22. sep 2009

aine ..nie ,nie som..stále oxidujem doma.....a už nemám na to slov 😠
sa teším na tvoju sestru...aspon trochu radosti v nemocke bude 😉

aine04
autor
22. sep 2009

no zbohom jaci... to si uz na tom naozaj zle, ked sa na moju sestru tesis 😀 😀 😀

jacka
22. sep 2009

aine 😀 😀 😀 😀 😉 ..to vieš...zufalstvo 😀 😀 😀

loren
22. sep 2009

aine a na ktorom odeleni robi tvoja sestra ja som tam ani tam taku mladu doktorku neregistrovala dako

jacka
22. sep 2009

sia no čo bola si?

lula...no dufam že tak dlho čakt nebudem..aj keby to bola sranda..ale ja by som skončila v kazajke 😀 😀 ..už teraz mi s toho hrabe..ked viem ze už som to mohla mať za sebou 😝

sia222
23. sep 2009

čafte.aine mne sa na polnišku aj podobá akosi 😀 jááj to ja poznám od nás tolko dr v uvodzovkách neserioznych v dobrom slova zmysle ale ja to mám rada človeku to padne fajn nie samá vážnosť atd.
loren možno si si nevšimla bo si nevedela že to je doktorka a stále tam pobehuje kadejaký personál a človek nevie kto je kto.keby si to vedela dopredu tak ba si číhala ako ja 😀 😀 😀
my sme dnes vstávali o pol piatej 😀 a akosi máme odvtedy chuť aby nám kolotoč hral svietil nad postielkou.bohové ako už začína sledovať tie zvieratká ako sa hýbu.
bola som včera aj peťu som pozrela ja malinkú mišku zlatunké su obe 😀 ušká nam vyšli ok tak aspon nenusíme už chodiť.jaj dnes zasa na sono klbikov a furt čosi.
jaci už ti tam baby rezervovali aj postel a ty nič???moja a kedy si mala termín?ved už ťa tam asi pošlu ked najbl.pojdeš k dr nie?inak peťu nevypadala nejak zlomeno vyrehotaná..
jáj ja že si zdriemnem ale paťko sa rozhodol sledovať svet asi dnes 😀

sia222
23. sep 2009

babky zabudla som vám napísať včera som bola na huštáku hore po schodoch ten obchod čo je tam aj obuv atd bo som pepke nikde nevedela také športovejšie nohavice pohodlné kupiť všade len rifle a tam kde bolo detské to predavačky pratali a ja že do inej miestnosti a oni tam zrušili to detské.tam mali niek veci celkom pekné a nesmrdelo to čínštinou.no tak aby sate vedeli už tam detské nie je ☹
inak v bb sa tak zle na deti nakupuje že až.teda neviem ako vám ale ja mám ten pocit že tu nie je nijaký ok obchod.nakonec som kupila v bocianiku ale tam maju riadne palky že _800 také gate im šibe uplne a to nie je ani nijaká značka.možno sme v blbom veku že zrovna take velkosti nemaju nikde.neviete o nejakom dobrom obchode tu?ale nie čistý činan 😠 možno vo zvolene?no síce zvolen nepoznám..

jamaat
23. sep 2009

sia, v Európe v Takko majú celkom fajn detské veci a za dobré ceny. Aj pre Emku som tam videla športové nohavice superné, tak som odolávala dosť ťažko, veď by jej to bolo ešte nafigu.

mesiac666
23. sep 2009

ahojte baby ja som tiez rodila v roosveltke ale pred rokom aj 2mes...ale spokojnaaaaa som nebola ani ten malinky kusok

aine04
autor
23. sep 2009

caute 😉
jacka sa dnes neukazala... zeby uz? 😕

sius, boze patulko ma uz vyse mesiaca, ved len tot nedavno si rodila a za chvilku uz mas po sestonedeli. s detskymi vecami moc obchody nepoznam, kolko rokov ma petka? kolegyna ma taku 8 rocnu vnucku a ona na nu rada kupuje v motylovi v Hornej Striebornej. ale z vlastnej skusenosti ti neporadim 😖 ale teda 800 za detske gate sa mi vidi az privela...
to je fajn ze usko vam uz preslo, aspon sa nemusite s foniatriou otravovat. a klbiky ako? vsetko v pohode?

co hovorila petu na porod? moc ju to bolelo? a co nakoniec, ako dopadla s epi?

jamaat no a na tury bude emka nosit co? 😀

ahoj mesiac a pri kom si rodila?

jamaat
23. sep 2009

aine, to boli športové do mesta, nie na túry. 🙂

No dnes sa tu ani jedna tehula neukázala. Žeby? Veď už by bolo načase!

lulu26
24. sep 2009

Ahojte,
ja som este stale tu 😉 ale ja mam este cas.Vcera som bola v poradni, tak buduci tyzden v stredu uz idem na tu ambulanciu do nemocky, vraj si tam vysedim a podla toho, co ste tu baby pisali, tak tomu verim.
jacka,iwusca uz asi porodili. Uz aj ja chcemmmmm 😝
neskutocne ma pali zaha, neviete nieco poradit baby, aj v noci sa na to budim...
pekny den

evita221
24. sep 2009

Ahojte,tak sa to tu pekne preriedilo,maminky to už asi majú za sebou.Lulu vraj pomáha mlieko a hlavne spat na vyvýšenom vankúši,skoro v polosede.Pred spaním banán a mlieko a šup do polosedu.Tak hodne zdaru!

sia222
24. sep 2009

čafte.lulu ty už si tu sama moja??? 🙂 🙂 večer som počula vrtulník letel žeby jacka? 😀
jamat aj ja som mala rasa takko maju pekné na deti ale užsme vyrastli do 128 maju kadečo pekné ale na nu už 134 140 a to vobec nič.v gate tiež mavali a tam už vraj detské nebude mi pani povedala.inak fakt aine dík v tom motýl som ešte nebola hlavne že je sex shop v tej ulici a o tom viem a na ten detský som zabudla 🙂

myslím že peťu bude na rok zas rodiť 😀 javila sa totiž dosť blažene nato že bola pár dní po porode bez epi🙂)hrala formu asi predomnou neviem 😀 ale ja som tiež taký prépad že aj ked ma bolí tak sa rehlím ak šiši aj ked mi tečú slze.

klbiky v pohode išlo to tam fakt rýchlo super aj zlatý p.dr.tam bol.a vravel že malo by sa do mesiaca baliť naširšie aj do troch ale može byť aj pamperska(ved bez nej by to bolo zvláštne 😀 )potom sa chodí myslím v 4mes boli tam také vačšie detičky.to kresielko je fajn vec ja na nete a malinkého hompálam nohou to zas bude svalovica🙂ale to vibrovanie sa mu nepáči 😠

aine a to čo je to čudné tvoje slovo na "F" koli tým uškám čo si písala?strašne to uteká.jáj coborová rozpráva v telke o cvičení v šestonedelí ..ved ja makám od rána do večera a večer mám pocit že som cvičila 12h 😀 vkuse asi ste tiež tak na tom že?

baby neviete či sa tu niekde cvičí zumba v bb?

aine04
autor
24. sep 2009

ahoj holky!
tak jacka uz porodila 🙂 , vcera. ale nic blizsie neviem, len toto, ani miery a vahy, ani ako to islo, ani pri kom... ved sa snad coskoro ozve, vraj je na izbe s petulig. isto mastia marias 😀
o iwu neviem nic...

sius na foniatriu si mame ist dat skontrolovat to usko, tam maju vraj lepsie pristroje ako na novorodeneckom. a s tym cvicenim je to ozaj vtipne, ved ja padam vecer do postele ako mrtvola. a to ma maly uz takmer 5 mesiacov. si radsej zacvicim s manzelom ak mi ostane trochu energie 😀 😀 😕

jamat ahaaa, tak do mesta moze chodit aj elegantne, nemusi mat sportove gate 😀

lulu, boze ked spominas tu zahu, mna vcera v noci tak palila... to sa mi nestalo od tehu... zeby znova? 😀 ale nie, len zartujem, to by bolo predsa len priskoro.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre