Bystričanky z Rooseveltovej nemocnice

aine04
21. júl 2009

kočky tak snad vas budem moct privitat v tejto novej temicke 🙂 dufam ze si prijemne poklebetime, poradime si a zabavime sa

sia222
26. okt 2009

čaf.tak lulu je ešte celá!!! aj ked vraj na 5otvorená tak myslím že každú chvílu pojde 🙂
kočky tu na boku chodila taká reklama na tričká s menami aj šálky také tam boli že ked sa naleje teku tak sa odhalí fotka a už to tu nevidím neviete niekt tú stránku???

no neviem či to bola náhoda alebo tá zona bude blbá ale buvali sme fest blbo 😠
a cez den náš patík akosi nepotrebuje buvať..niekedy sa zabaví ked je v kresielku a obzerá sa ale dnes je nejaý umnčaný že až nič nezaberá 😀 len ked ho nosím no musím odolať ale som makká teda musím povedať musím pritvrdiť 😀 😀 a nie ho brať za každým mrnknutím..
ale vonku vačš zabúva ok..ale ja sa ho už snažím tak doobeda idem von aby buval a poobede ho šupnem d postele aby si začal zvykať na spánoček v postielke poobedný

petulig
26. okt 2009

no my sme dnes tiez umrncany, v noci to ani nehovorim. ci zas mame ten spurt ebo len jest a jest a nervna je poobede strasne. uz nech je potom kua este ze zajtra pride mama na noc 🙂 a zaspat sama to nehrozi, ja uz neviem ako ju uspat.ziva mrauci nervuje sa ale spat nie. Z flase mi pit nechce, som skusla uz v zufalstve bebu ale ani bohovi.

sia222
26. okt 2009

no dnes je asi nejak divný záťaž stupen pre deti tušim 🙂 bola som vonku s jednou kočkou od nás a tiež ma o mesiac staršieho a vraj to isté cel den už bola zufalá tiež.my sme dnes poprvé až taký zlučký..as je niečo vo vzduchu 😀 kua zajtra to už snád nebude 😠 my práveže ani jesť dáko nie tak normálka..
peti ty sisa pýtala na tu bebu neviem či ti dakto už povedal ale pokial nemate alergiu v rodine tak netreba hypoalerg aspon mne to tak dr povedala ale že ona vraví že zozačiatku preventívne tak 4týž a potom normálnu tak nič nepokazíš..ani my nemáme alergie nik.tie nazory sa roznia ako vždy.jednu dr poznám čo zas vraví že aj ked nie su že tá hypo je lepšia..tak ja neviem ☹ tak jej skus dať so striekačkou ked myslíš že to je v papkaní trocha..držím palčeky 🙂

jacka
26. okt 2009

jééj tak nie sme samy.......už som si myslela že niečo je nie v poriadku....dnes mi spal až celé 3 hodky ..a potom bud reval....alebo dudkal prsník.....už som bola nervozna že mu niečo je..ale vidím že to bude tým počasí alebo čo..či čo

ja ti veru peti neviem poradiť.....nikdy som také nekupovala... 😅a dufam že ani nebudem a vydržíme na mojom mliečku

lulu na 5cm.....fíha......a už je aspon v nemocke?....tak jej držím palce nech to má rýchlo....aj by som povedala že aj bezbolestne...ale bez toho to nejde 😉
ja som tiež videla reklamu....ale nejak som to až tak dako neregistrovala....... 😨

to nosenie na rukách....mne je aspon v tedy v klude....prvých 5min...potom zas vrieska.....a ked si ho tak naučím tak nesparvím vobec nič....potom pomože už len vak 😝............ešteže som mala navarene dnes...inak by sme hladovali 😀 😀.....čo to bol za den...nechápem..konečen mi detičky buvaju....možem ist aj ja 😝

petulig
27. okt 2009

raaanko, ja uz od siestej buntosim. dnes klop klop celkom dobre spala, len kym zaspala, ale to je vecny boj 😵 . idem odviezt draheho na sluzobku a pekny den pred nami. Dufam , ze dnes budu detvaky lepsie ako vcera.

petulig
27. okt 2009

ozaj chcela som malej kupit taku tu knizku od narodenia, kde sa lepia a pisu kadejake veci. ako prvy zub a prvy krok a hovadiny.Neviete kde by som to v BB kupila? alebo cez net niekde.

sia222
27. okt 2009

čafte.peti nemožeš spávať??? 😀 😀 😀 my sme dnes len od 5tej hore 😀
tu knihu maju v europe v knihe..su kadejaké ale mne sa naj páči od A.gedes je síce drahšia ale velmi pekná tie iné čo som videla už aj pri velkáčoch boli nie su tak pekne ilustrované ako tie jej fotky namakane

jacka
27. okt 2009

ahojky

aj my sme od 5h hore. 😠 .....teda ten najstarší a ten najmladší od 6.....ale už hodinu zase spinká...tak dufam že to dnes už bude lepšie

jéééj dnes bude pekne vonku.... 😎 😎 😎po tom včerajšom hnusnom dni 😝

grammatika
27. okt 2009

Ahojte dievčatá,
dcérke zmenili na gastroenterológii mliečko kvôli kolike na Nutrilon Komfort a tak mi ostali dve neotvorené balenia Nutrilonu HA1, ak máte niektorá záujem, rada ich predám za polovičnú cenu. Bývam na Fončorde.

petulig
27. okt 2009

sia diik, pojdem kuk. dnes ako krasne veru ide sa von, alebo poslem mamu a ja idem oddychovat 😀 .kolko to asi stoji ta knizka? nech sa pripravim

jacka
27. okt 2009

peti....nechaj sa prekvapiť..ja ked som chcela taku peknučku kupiť Matkovi tak som skoro odpadla 😝

sia222
27. okt 2009

peti tá od A.gedes stojí okolo 500 do 500 už prsne neviem ale krásna..ja by som si ked už kupila len tu..je to dosť ale knihy su drahé všeobecne..
ale poviem ti pozitívum pre teba prt platné 😀 ja som si ich kupila aj pri velkáčoch a cena bola pred 10r taká istá bajoko..my sme boli v tesku také pekné bundičky mali len neviem prečo len na dievčatká🙂

petulig
27. okt 2009

no aj som myslela ze 500 sk cca ved normalna kniha stoji kolo 300 taka tensia tak ani menej nemohlo byt.
no ja vyvadzam na mimibazare, furt nieco nove najdem malej uz ma plnu skrinu 🙂 len kedy to nosit bude.

iwusca
27. okt 2009

no my sme dnes boli v meste a emka pekne spinkala cely cas a ked sme prisli domo tak sa len napapala a spi dalej 🙂 len som zvedava co bude robit v noci... 😒

a vcera sme boli na tom sone v nemocke a nastastie mame vsetko OK a aj ten doktor a sestricka boli velmi zlati 😎 a ze o 3 mesiace estena kontrolu

inak kolko kvapiek toho Vigantolu davate? a spapaju vam to z tej lyzicky? lebo ja ked jej to dam tak mliekcko spapa ale mam pocit ze tie kvapky ostanu na lyzicke... 😒

jacka
27. okt 2009

iwusca...pomiešaj to na lyžičke.....ja dávam dve ..tak kázali 🙂

aj men dnes celkom pospal...lepšie ako včera....len poobede bol od 3hore...a teraz večer zas vrieskal ako sa patrí....tak šup rýchlo do vaničky a už spinká 😵

peti..ani sa nenazdáš a vyrastie ti...teraz rastie ako z vody.....ani to všetko nevynosite 😉

lentilk.a
27. okt 2009

Ahojte,
prepacte, ze som Vam sem tak vtrhla. Ale aj ja som rodial v Roosveltke. 😉 Chcela by som sa Vas opytat, ci niektora nechodite k pediatricke MUDr. Oravcovej?

mia78
27. okt 2009

ahojte ja narichlo len mame perny tyzden mali ma horucky od soboty ,vykend sme stravili na pohotovsti lebo sa mu dychat nedalo a este stale ma horuckya dusilho kasel....
mala po dva dni vnoci nespala tak som uz postojacky zaspavala dnes knecne zaspala normalne sa az divim dufam ze bude spinkat a len napapat sa zobudi 😅

sia okolo 25eur stali .......a to mas dobre ze ti malinky zaspinka v postielke....... aj my sme kupili to kresielko a zacalo sa jej to pacit obzera v nom a uz aj zaspinkala parkrat v nom 😀 .......ale ked je nervna tak nepomoze nic

tu knizku ja som kupila za 8eur taku ruzovu ale vyberies si urcite hocikde maju po kniznciach aj v tescu zviknu mat..........

jamaat
27. okt 2009

Tie knižky stoja väčšinou do 300Sk, len tá gedeska je drahá.

petu, ja som tiež namotaná na MMB a hlavne MMA. Aj dnes som vydražila Lamaze žirafku.

Inak budem mať začiatkom decembra detské oblečko z Anglicka za dobré ceny. Aj nejaký Next a americké Carters by mali byť. Tak sa potom ohlásim, či niečo na Vianoce nechcete. 🙂

sia222
28. okt 2009

jamat ty máš nočnu??? 🙂
inak dík vtedy že si povedala že sa deti okolo 3mes meniá 😀 z dobrích na zlé aopačne ja že čím to je 😀 😀 dufam že si nemala pravdu bo my začíname fest vystrkovať rožky a 3mes su coby dub ☹
božinko taký je upípaný ale dole tie zubále dve čiaročky vedla seba slintáme ako ťava v zoo tak snád sa mu nebudú prerezávať 3mes..
dokedy ti bývala malinká jamat taká mrzutá cez den viemm že si spomínala že ani variť tak si ju do baby vaku dávala či to ešte stále si tak vyžaduje?
no už aby bola jar a sedkáme a pojdeme aj na to plávanie troška zmeny pre maleho bo to ani ležkať ani sdkať a obzerať by bolo čo keby ho stále niekto nosil vtedy je spokojný ani hračku ešte chytiť... 😀
jamat a to ideš predávať next tak že sa bude dať cez teba objednať?

miuš tak skoré uzdravenie 🙂

inak baby musím poohovárať lulu!!! (lulu nič v zlom)
ale to dievča je neuveritelné min týž termín otvorená a ona si šoferuje a tula sa akoby sa ani rodiť nechystala
😀 😀 😀 uplne užasné to ja som už skapínala odkedy

petulig
28. okt 2009

😀 raanko.ako krasne dnes.my ideme na klby zas tak sa trosku prejdem.Inak vcera som skusala dat malej trosku beby vecer ze ci mi zaspi aj inak ako na cicke. no nehrozi,ani flaskou ani striekackou proste nic, ai jej to nechuti.Kebyze pridem o mlieko tak asi umre od hladu 🙂. tak sme ostali pri tom, ze vecer uspavame na cicke. Vcera som zaspala skor ja ako ona 😀 spokojne si dudkala a ja som sa prebrala o desiatej a mala v postielke,mamina ju preniesla. Dufam, ze ju to prejde coskoro.Urobila si zo mna zivy dudel.
ozaj nevyrabaju nejake take cumle co sa podobaju bradavke? 😎 😀 my sme uz x vyskusali a nic nezabera.

jacka
28. okt 2009

peti..aj moj si spravil živu dudku...... 😀 😀 😀 a žiadny iny nechce.....tak som si ho pekne naučilal zaspávať na prsníku...............aj to zaspávanie sedí....som a párkrát v noci zobudila že spinká vedla mna....fakt neviem ako sa dostal do postele ku mne 😀 😀 😀

mia...rýchlo sa vyliečte...držím palčeky 😵

petulig
28. okt 2009

😀 no ti poviem ale dufam ze ich to odnaucime. Ale som sa pristihla ze sa aj tesim na tie vecery, si trosku oddychnem poleziacky. my sme dnes na tych klboch boli a nieco sa mu nezda furt, nejaky uhol ci co tak este mesiac balit no na nervy. Asi budem musiet .

jamaat
28. okt 2009

sia, už je to teraz OK. Od toho 3. mesiaca sa to zlepšilo, keď začala vnímať svet, načahovať sa za hračkami, tak sa to zlepšilo. Dovtedy mi revčala v podstate celý deň. Teraz sa už prehrá sama na deke, v kresielku, nevyžaduje, aby som ju na rukách navláčala, ani nič podobné.
A ten Next sa dá objednať. Ak teda niečo chceš, daj vedieť. Ja to posuniem ďalej a spýtam sa aj na cenu. Ešte to len rozbiehame, tak neviem konkrétne.

petuliq, skúšala si aj ten celogumený Chicco cumel, čo nám dali v pôrodnici?

jacka
28. okt 2009

peti ...........vieš si predstaviť žeby si ju po nociach vláčila na rukách...alebo hojdala v kočiku........neboj nič netrvá večne ...určite ich odnaučíme...nerob si s toho ťažku hlavu 😵 😵 😵

sia222
29. okt 2009

čafte babky.v prvom rade vám chcem povedať že zachvílu teda ak sa v noci nič neudialo budeme kompletka 😀
lulu je už totiž v hotelíku včera jej voda odtiekla 🙂 takže dalšie dievčatko bude

jamat uvidím s tými vecičkami musím kuken čo nám chyba a kde si mám pozrieť čo sa mi páči? v NR otvorili nov obchodák tak sa na jar chystám ked už bude vačší že pojdem a je tam aj next kamoška mi vravela v TN je tiež nový obchodák zas a tam je C&A tak ked sa snehy stopia pojdem sa tárať konečne a patík už bude mocť spapkať aj iné jedeielko..tak ak by som dovtedy niečo ale musela by som to videiť tak ak máš už dačo kde sa dá kuken napíš..
no mne sa tiež zdá že patík je z toho aj nervozny ked piskuje cez den lebo on sa asi ani tak nechce nosiť velmi koli noseniu lebo v polohe na rukách akoby ležkal nechce byť len tak ako na odgrgnutie a všetko chce pozerať hlava mulieta všade.no je v takom blbom štadiu strašne by chcel tak sa pechorí a ešte mu to neide ani chytiť tak má nervy len aj kolotoč ked mu pustím je uplný šialenec z neho začne trepať rukami nohami rehotať sa a po chvíli piští akoby to chcel chnapnuť a nedá sa.ked už sa sám zahrá tak bude ok..hádam 😀

baby s tymi cickami je to asi indi vindi ale mám kamošku čo má dievčatko rok a pol a takto to robili a robia doteraz má to miesto dudky.možno neskor budu chceť dudu.moji velkáči nechceli dlho dudu asi až okolo pol roka a potom sme sa toho evedeli zbaviť..až raz prišiel čert s mikulášom dudky zobral resp vymenil za darčeky a bolo po probléme 😀 a patík žvachce dudu od porodnice mamina síce kupila s babikou na obrazku neja som si nevšimla ale má ju rad taká ploská silikonva malička v DMsom kuila tu z nemocky mi nechcel tu žuje peťka ked jej prdne v hlave 🙂

petulig
29. okt 2009

🙂 cafte my sme vcera zaspali o siedmej vecer, nechapacka a bez cicky 😎 tak som konecne akotak vyspata.A to som sa chystala pozerat panelak, noo videla som titulky uvodne 😵
jaamat skusali sme uzkadejake, chviku podudka a vypluje,nic z toho netecie

sia CA je kde najblizsie?ja som zvykla do BA s tym ze aj ikeu som obehla.

jamaat
29. okt 2009

sia, pozri si normálne stránku Nextu, dole si klikni na rakúsku vlajku, aby ti dalo cenu v eurách.

sia222
29. okt 2009

jamat dík a tá cena v eur bude taká istá?resp cena za kt to vieš zohnať som myslela..

Baby LULU sa nám dnes naobed rozpadla a má malinkú emilly !!!!!!že 3a pol kg a 55cm riadna babulka

🙂
no ja čo viem tak next nabl v nitre a ja mám c&a v TN.tak som aj rada že tam otvorili boo ked pojdem k našim sa poflákam..neviem či v žiline je som ešte neskumala viem že je detské kenvelo v dubni v oc v žiline a ešte je tam max ale nebola som ešte.ozaj a v martine v tom tulipe neviete?
ale asi su to mestá peti kt su najbližšie.už som vravela mužovi že normálne mám chtíč si tu otvoriť obchod bo tu nie je možné nič normálne fakt kupiť nadeti

petulig
29. okt 2009

noo tu keby bolo CA tak koniec mam po celej materskej 😀 ono tu su kadejake obchodiky pre deti ale tie ceny niektore to je uzas. Lienka na trznici krasne veci, ale tie ceny. Ja sa radsej na MMB vysaliem 😀 a dnes som kraasne pancusky kupila malej ruzove a fialove s vevericou 😀 v radvani v takom velkom cinakovi ci co to je.

ze gratulujeme Lulu..a sme kompletne 😀

jacka
29. okt 2009

lulu blahoželám....konečne si sa dočkala

ja som dnes totálne podráždená..tak radšej padám preč 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre