Bystričanky z Rooseveltovej nemocnice

aine04
21. júl 2009

kočky tak snad vas budem moct privitat v tejto novej temicke 🙂 dufam ze si prijemne poklebetime, poradime si a zabavime sa

jamaat
11. nov 2009

termixka, nieee, nevadí....v pohode. Ja zase ukecaná nie som veľmi, tak sa budeme dopĺňať 🙂

sia, nebude to idylka stále, ale Emka tiež začala spávať v postieľke a v podstate odvtedy ani inde doma nezaspí. A ak zaspí na veľkej posteli, tak sa hneď zobudí.

termixicek
11. nov 2009

baby vas zajtra docitam, bo muzicek ma caka 🙂
dobru a kludnu noc vam zelam
papa

jamaat
12. nov 2009

Dobré ránko. Prvá. 🙂 ..........Hovadiny sa mi nadránom snívali.

aine04
autor
12. nov 2009

ahoj, dobre ranko 😵
a dnes som prva ja 🙂 . konecne nam vykuklo slniecko, tak dufam ze to vydrzi, po obede pojdem drobca vyvetrat a potom aj muza pojdem vyvetrat do mesta a aj penazenku 😀 😀

zuzik, ja do obeda zatial len kojim ale zase na veceru uz davam asi mesiac kasicku. tak zase ho nechcem uplne odstavit od kojenia. aj ked v noci sa nakojimeeee - az-az.

idem pohladat na FB ivku a vyzva pre termixicka a miu: napiste mi prosim do IP ako vas najdem... vyzvu opakujem... 😀 😀 😀

aine04
autor
12. nov 2009

no tak nie som prva... ☹
aaaaaale

termixicek
12. nov 2009

Hlasim prichod 🙂

Maly zaspal, ma cas do 11, potom ho musim zobudit, ideme plavat...tak nerada ho budim ☹

a nejako su tu zanedbavacky..jaaaj ved ani ja tu nejako nestiham, od rana lietam po byte, maly ma naladu sa dnes po mne zliepat, tak ani neviem nic robit...ved nech sa zliepa, ked vyrastie, uz sa nebude..

mia...si mi pripomenula bracekov mojich zlatych...s tymi uskami. ked priniesli z nemcnice Timka, Maxik mu stale chytak uska, nostek sa mu pacil ze ho ma malicky a mihalnicky mu furt obzeral a fucal mu pri tom do tvare...tak mi je za nimi smutno. Maxik je teraz prvacik a nepocujem ho ani citat. Moj sikulko...no dost, lebo sa tu rozplacem 😔

mia a mohla by si mi do IP poslat meno, nech si ta najdem na FB??? vopred dakujem

aine...poslem poslem, hned ako to tu dopisem. gratulujem ku kasicke, my sme z nej grckali, tak mame len mliecko, ale vydrzi na plnej flasi spinkat celu noc, tak zatial to riesit nebudem.

noooo...baby sa vam chcem podakovat, ze aspon takymto sposobom mi robite spolocnost...velmi mi to pomaha ked sa citim zle a je mi smutno, tak este raz dakujem ze ste ma tu prijali medzi seba 🙂
aaaaaaa.....zajtra okolo 2 ak bude pekne pocasie....dame stretko v meste....Petulig s tebou som uz ako tak dohodnuta a budem rada ked nas bude co najviac 🙂

tak pomaly koncim, idem este poodkladat riad a pobalit tasticku na plavanie...to zas bude boj

zatial pekny den mamicky a vsimli ste si?????????
mame sllllllllnieeeeeeeeckoooooooo !!! 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀

petulig
12. nov 2009

prva som tu bola ja, len som nic nepisala 😀 mala trhla rekord. Zaspala o osmej sice o deviatej sa zobudila, ale potom od desiatej do stvrtej do rana a potom do osmej. Skoro ma rozthlo 😀 teraz buwa zas.Neviem ci potrebuje dohnat cas doteraz co nespala 😀 alebo posobi dedinsky vzduch na nu 😵
zajtra ak sa chcete niekto pridat okolo tej druhej pol tretej tak sa ozvite

iwusca
12. nov 2009

jacka a to si bola u Vodeckeho? nemusela si sa objednat?

jacka
12. nov 2009

iwusca----som volala že som po porode......a vravím jej že dnes by mi to celkom vyhovovalo...tak vravela že mám prísť zaklopat....a vezme ma...lenže dr. prišiel pol hodinu po ....teda o pol druhej.....a mna vzali skoro o pol tretej.....každá sa tam pchala.....a neviem kde sa tak ponáhlali ked boli udajne objednané 😠 😠 😠

jacka
12. nov 2009

ale jedna tam prišla tiež po porode tiež nebola objednaná ale ani nevolala..tak tá tam ešte sedela celá nervná že musí ist kojiť.....a za mesiac zase na kontrolu vraj zobere výtery a to ma už objednala...a mala plný zošiť skoro do konca decembra.....čo som zatial čakala dnu tak tam boli dve čo im vypisoval kartu......no chudák má tam toho až až......neviem prečo si tolko berie

mia78
12. nov 2009

ahojte my mame nes nejaky urevany....mala spi po 15 -20 minutach a potom mrnci zase ju ucicikam a zachvilu zas uz mam dost dnes akurat pospala o 4:00 a to som ju uz trikrat hompalala.......

jacka
12. nov 2009

mia..detto..... 😠 už som dnes večer na vetvy......poobed spal len pol hodku...teraz po kupaní zaspal ako nič.....ale najviac mi vadí to že zaspal málo napapaný...vytiahol len s jedného prsníka zachvilu bude hore......juj to bude noc 😝

jamaat
12. nov 2009

Dnes je asi vysoký záťažový stupeň. U nás tiež ťažký deň a doobedie katastrofa. Ale už som sa dohodla s chlopom, že keď mám plávanie, pôjde ráno so psom on, lebo keď Emka nečakane zruší alebo zmení spanie, tak mám problém to zorganizovať. Dnes mi zostalo 3/4 hodiny na to, aby som Emku nachovala, prezliekla, so psom išla, psa osprchovala, seba prezliekla, do auta sa napakovala a zmizla na plávanie. A to ešte Emka celý čas ryčala ako tur a pri jedení ma škriabala, hrýzla, za vlasy kmásala a kopala. No fajne som sa vyzúrila.

petulig
13. nov 2009

prvaaaa
a mnezase vcera dieta zazracne spalo cely den, aj ked je pravda ze v kociku.Kebyze som s nou doma tak som do vecera sediva.Tak radsej som kludna aj ked vymrznuta co sme furt von 😀

termix dnes to plati to namestie?okolo druhej stvrt na tri

termixicek
13. nov 2009

haaaaaaaalllooooooooooo 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀

petulig
13. nov 2009

tu soooom, mala spi kua ked nema spat tak just spi 🙂 ale stihneme to na tu pol tretiu budeme snazit.

termixicek
13. nov 2009

vsak sa nic nestane, ked budete meskat...pohoda a tabacek :D
my sa za chvilku ideme obliekat, budem parkovat dole na hustaku pri detskom svete ci co to je...
zavolam ked zaparkujem :D
ak by sa este potom niekto rozhodol pridat, ja mam cierny quinny a budem mat na sebe zelenu bundu s takou cicou okolo kapucne..
papapapapa

petulig
13. nov 2009

oki my este papame akurat a pojdeme.ja mam zeleny cam kocik a budem mat asi fialovu bundu 😀 cize budem svietit dodaleka 😵

jamaat
13. nov 2009

A ja som mala čiernu bundu a rifle a zelenú camku. 🙂

petulig
13. nov 2009

😀 booze ako sme sa my dokadili po ceste 🙂 dosla som len tak tak pred domom oci otvorene a rev 😀

termixicek
13. nov 2009

fakt? my sme boli tiez fajne 🙂 spenatovo 🙂
nooo...tak vsetko fajn, az na tu zaverecnu zimicku...uz som bola rada, ked som videla vchodove dvere...nejaka som aj teraz uzimena, idem sa supnut pod decku 🙂

jamaat
13. nov 2009

Aj mne už zima bola, o piatej sme šli domov. A teraz pijem čaj na zohriatie a idem kúpať malú.

petulig
13. nov 2009

a my vymyslame, asi brusko boli, lebo spat ani bohovi, no tesim sa na noc kua.,

mia78
13. nov 2009

my sme sa okupali ,napapali a spinka neviem co sa jej stalo ale obcas sa este pomrvy tak uvidime ci bude spat.......

termixicek
13. nov 2009

no my uz spime 10 minut, aleze aky cirkus robil??? nechapem, asi zas zacina nejake obdobie blbe...tesiiim...
vecera caka, fliacky dojem po troch dnoch 😀 mnaaaam
tak nech vasi anjelikovia spinkaju kraaasne a nech maju mile snicky. A ten moj pokladik rovnako.
vidime...teda citame sa zajtra babenky...prajem pekny vecer

jamaat
13. nov 2009

...a dobrú noc

jamaat
14. nov 2009

A dobré ráno. 🙂

Som rozbitá po dnešnej noci. Veľa som toho nenaspala. 😒

petulig
14. nov 2009

ranko,ja som podobne na tom.Mala zaspala o deviatej v postielke,my uz cely vyteseni s muzom ale dala nam len pol hodinu a potom vymyslala do pol jednej kua. ideme von kym je piekne

termixicek
14. nov 2009

Caute mamulienky...
u nas noc v pohode, maly zaspal sice s cirkusom, ale vstal az rano o pol 7, tak sme sa vyspali a teraz sa uz obed chysta, fasirku idem supnut do rury a nacistit zemiaciky na kasu fajnu :D
tu pod nami maju dve deti, ale ja by som ich natiahla cez koleno a napraskala im 25 na zadok...to jacia od rana do vecera a furt len revu...ked som na zachode a aj oni v tom case, tak ich pocujem a tak papuluju s mamkou ze ja by som to nedovolila sa tak rozpravat so mnou...no normalne som z nich nervna cez vikend ked nie su v skolke kua.
zienky co dnes varite? dajte nejaky napad, co mam uvarit cez tyzden, ja uz neviem, co mam vymyslat 😀

petulig
14. nov 2009

ja nic nevarim nemam kedy 🙂 este sme mali maso cosom stihla cez tyzden a zajtra ideme k svokre na obed a potom korculovat na stadion, mala pojde do uschovne 🙂

dako sa pokazilo to pocasie kua, este by som mala von vybehnut na hodku nech sa dospi krpec.

termix kukni si na mimibazare recepty, ja som naposledy skusala
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2263
a fajnee to bolo. je tam plno dobrot len keby bolo casu sa s tym hrat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre