Bystričanky z Rooseveltovej nemocnice

aine04
21. júl 2009

kočky tak snad vas budem moct privitat v tejto novej temicke 🙂 dufam ze si prijemne poklebetime, poradime si a zabavime sa

sia222
21. dec 2009

jaci že si sa tu ukázala 😀
vieš čo moj má od dvoch mesiacov dole jednotky nie napuchnutwe a červene dasienka ale normálne dve biele čiarky proste vrch zubkov 😀 a filip mal 4mes ked mal už von tieto spodné jednotky pepka mala neskoro zas
kua ako vypadá ten sor?patík má čistu pusku len som si všimla ani neviem ako dnes že hore vzadu na čelustičke na oboch stranách má také biele dasienko neviem či to má také byť?ako su horné stoličky až..ale jazýček má čistý ale nezdá sa že by ho to bolelo lebo pije normál len sa bojím ak by to náh bolo to aby sa mu to nerozšírilo..jaci čo si na to dávala?to je len na predpis?
no ale neviem či je to ono či ho len sledujem zas 😀

jacka
21. dec 2009

sia ved ja na vás každy den myslím 😉

mne dala dr. taku super vodičku...za dva dni bola fuč.....neviem ako sa volá....len my odliala a sprostáí sestrička vraj liter stojí 1000sk...byvalích........no a teraz čo?...sprostá

a vraj zaberá aj práškový cukor....vyčistit na vreckovku.........ale to som neskušala ani nebudem

jacka
21. dec 2009

však ja nič o zubkoch......len sa mi to zdá skoro..... 😕 😅

jacka
21. dec 2009

sia...my sme to mali na dasienkach...nie na jazýčku.....

to ja len takto na etapy píšem sa mi nejak nedá vypisovať 😅

sia222
21. dec 2009

šak ja nič o zubkoch len že deti ich možu mať aj skor 😀
inak poznám jednu kočku čo sa jej dieťa narodilo so zubkom🙂
som čítala na nete že sa to vykytuje na ličkach zvnutra a na jazyčku a že babo to bolí ale mne sa zatial nejaví že by ho bolelo našťastie a že sa to dá zmyliť z povlaku z mliečka..ale sa mi to akosi nezdá čo to tam má..
cukor?sa mi zdá divné lebo ten soor je vlastne plesen a ked maju aj ženy také dačo tak je dobre ani nejesť sladké..no ale je možné ja som zas čítala že soda bikarbona rozpustená vo vode a bo c čko..akurát že som mužovi voala nech kupi soda bik a normálne v potravinách v podlaviciach nemali..asi tam každý vypeká alebo je po opici 😀
tak mu to skusm as tým cčkom šak ublížiť mu to nemože...
len dufam že ak to e ono ho to nebude boleť..
fasa sestrička 😀
a dole ste to mali či hore?on ak to je to to mávzadu hore alelen na jednej strane tak viac na druhej bledšie abo som slepá 😀

jacka
21. dec 2009

ja som mala tiež pocit že to mal s mliečka....ale mal to tam dlho a ked sme šli do poradni tak hned žaba 😝 😝 ..........a ked som sa opýtala čo čo ja na bradavky tak sestričke hned cukor.....a vraj možem vyšuchať aj malému............no určite 😠

soda bikarbona....sa pripravuju na silvestra 😀 😀

jacka
21. dec 2009

píšem jak hoten toten...ale Peťulo je na rukách tak sa mi zle jednou rukov

sme boli včera v europe.....no neuveritelne drzí ludia.....bezočivý...tak som sa nasr..la....že až 😠 😠

sia222
21. dec 2009

čaf..
tak mu skusim vyšuchať cukrom ja som myslela že cukor s vodou..ale asi som ťa pochopila že len cukor..
som mu to skušala vatovou tyčinkou a to nejde dole tak mu to nechcem nasilu..niekto zas vraví že dieťa aj má mať taký povlak na ochranu..no ved uvidím sa zas zaoberám každou vyrážtičkou 😀
to ti verím to ist asi teraz do europy je na mašlu..

a na silvestra sa prečo soda bi pripravuje?

jacka
21. dec 2009

no po opici..... 😉

ja som taká istá..tiež ho sledujem....presne ako prvé......som myslala že to bude ine...ale nie...akurát že ho nechávam viac vyrevať a neletím zakaždým...lebo ...no nemám čas 😝

a to vraj nasilu vyšuchať.....je nevim nikdy som to nerobila 😅 ......som sa bála že ho to bude bolieť 😒

jacka
21. dec 2009

do kelu tak sme vonku vymrzli že sa nemožem zohriať......a Peťula som tak nababušala že bude mať hádam aj potničky 😉

sia222
21. dec 2009

no tak to nasilu ja mu nebudem tiež..
ja sa idem opiť do práce muž robí kapustnicu tak sa najem opijem 😀 a krásny večer za nami 😀 😀
som mu aj štyri štrudle upiekla nech nepovie že som zlá manželka iste sa bude chcieť odmeniť sexom na kt nemám ani pomyslenie 😀 😀 😀 😀
minule som vytiahla zo šuplíka ochranu ..no a nebola v roku 07 prešlá po záruke 😀 a že používaj antikoncepciu potom
truba vypekám po večeroch a oni to už skoro pojedli sa na to možem kupim im chipsičky a hotovo 😀
a ešte mi urazili moj najmodernejší stromček že je škaredý lebo vypadá a ko v nákupnom centre že to má byť klasika🙂 že oriešky jablčka...sa asi rozvedem 😀 😀 😀 nik ma nepochváli za nič kua už v tejto domácnosti 😀

jacka
21. dec 2009

vieš aká antikoncepcia je najlepšia?.....dať si dieťa do velkej posteli medzi seba 😀 😀

tak to by som sa musela aj ja rozviesť 😀 😀 ....sa to tu berie ako hotová vec 😠 ...ešte že Maťko ma sem tam pochváli že dobre som navarila 😵 😵 ....no hned mi viac chutí jesť 😵 😀 😀 ...

z 07......pána beka 😀 😀 😀 ......aj taký bol rok? 😀 😀

len sa opi.....ja keby som sa ...tak sa aj Peťko.....a tolký v rodine s bolestou hlavy.......dakujem pekne 😀 😀 😀

máš aj fotku zo stromčeka?..............nech ťa aspon ja pochválim 😀 😀 😉

sia222
21. dec 2009

no vieš mne je to na prdla dať ho do velkej jednak tam nechce byť a jednak my s manžom spíme každý inde on je o poschodie vejš 😀 lenže chodí otravovať už som mu minule povedala že ma to nebaví sa robiť že spím 😀 😀 to ja len tak light niečo šupnem na zdravíčko..
mám fotku len ju musím teda hodiť a ak sa ti aj nepáči tak ma pochvál 😀

jacka
21. dec 2009

a to ste kedy stihli spraviť Paťka? 😀 😀 ....či tiež tak.....prišiel otravovať 😀 😀

nechce spať vo velkej....tak to moje obe deti su závisláci 😉

čo chceš však stromček je nádherný 😵 😵

jacka
21. dec 2009

a stým "spaním"......robením...to znám.....lenže robiť pol hodku že spím mi nezožere 😀 😀 😀

moj "spachotoš" je už hore...spal až celú pol hodku.... 😠

petulig
21. dec 2009

😀 peknyy stromcek, ako z nakupneho centra🙂 moderny. My mame failovo cerveny, ale tie masle sa mi paaacia.

My mame tiez antikoncepciu medzi sebou v noci, ale sa vyhrazam ze uz to dlho nebude trvat, lenze jedna noc je lepsia zobudi sa len raz dva krat na druhu noc ju dam do postielky a lietam kazdu hodinu k nej. Tak som to zatial vzdala, lebo na druhy den potom vobec nefungujem.

a sa ti cudujem ze sa ti chce vypekat teda, ja som dnes urobila slane aj to len preto lebo som prvu varku uz zozrala, ale aj to len s kamoskou a dieta na balkone. Vecer mam silu akurat lahnut na gauc 😵

jacka
21. dec 2009

ja som tiež nevypekala.......mamina mi dala.......no mne sa to fakticky nedá......ked mám doma dvoch "spáčov"......

peti.....velmi by si ju nemala učiť medzi vami spinkať.....lebo ti muž zdrhne do izby 😉 😀 😀 .......a potom nebude mať Miška surodenca 😉 ...ozaj ako ju voláte.....Michalka?.... 😵 ........kolko ti spinká na balkone bez toho aby si ju šla hopsať 😕

termixicek
21. dec 2009

Ahojte babenky...tak ste tu rozbehli debatu 😀 😀 😀
Adamko dnes spinkal cez den len raz, uz putuje do postielky, len este kaka, tak som zvedava, dokedy bude spinkat, tie zubky nas velmi trapia.
petulig...jacka ma pravsu, neuc Misku spat medzi vami, lebo antikoncepcia ista, minimalne kym nepojde do skoly...teraz je este malicka, to sa v posteli strati, ale predstav si, ked bude mat 4 roky...no myslim, ze muz naozaj zdrhne 😀 😀 😀
Idem, hladna som a treba maleho prebalit...
papa

petulig
21. dec 2009

🙂 dajte pokoj zo surodencami. zatial to neviem inak vyriesit. Ked jej furt vypadava cumel ja nevlazdem vstavat kazdu chvilu k nej a davat naspat kym zaspi. Ale uz ju prekladame v noci, jej je to jedno kde je, len aby mala nejakeho cumlikatora co jej bude cumel drzat 🙂
vam krpci spia este v zavinovackach ci bez? Ja si to neviem predstavit bez. Ona strasne mece rukami, furt sa bije po tvari a budi. Ked vyrastie zo zavinovacky tak neviem ako jej tie ruky priviazem . 😒
a volame ju miska vacsinou, alebo misiak, misula a tak kadejakO. Ja na nu mica vacsinou 🙂
na balkone ked ju dobre uspim tak tri hodiny vydrzi.Hlavne cerstvy vzduch, len horsie ze ja balkon nemam, tak chodime spat na cudzie 😀

mia78
21. dec 2009

ahojky no aj mojmu malemu vyšli zubky ked dovrsil štyri mesiace ta mozu ist aj skor,,,

petu mne mali spal tiez spmnou v posteli lebo som nevladala stale behat a vpohode sme mu kupili velku postel ze je jeho a tak ...sice zaspi niekedy v nasej ale manzel ho prenesie a pohoda.....aj malu mavam pri sebe inak by som sa asi nevispala 😀 a niekedy nadranom pribehne Mirusko tak vsetci v posteli ale mne to nevadi je to pekne ked pride a prituli sa k tebe.........

jacka to ti verim to sa neda piect pri oboch malich ked mala zaspi tak sa chce druhy hrat a tak dokola a vecer nevlazem piect este ze minulu bol muzik doma tak vyfasoval malu a Mirko piekol somnou no to bolo 😀

sia222
21. dec 2009

jaci ved som mu vravela že dufam že patík bola jeho posledná plodná spermia 😀
vtedy sme nespali až tak oddelene 😀 teraz sme si tak preobili trocha koli patíkovi z jedálne izbietku pre mna a pre malého nech ich nebiudíme..
kamoška tiež naučila malinku spať medzi nimi a teraz je už vačšia a maju anti stále 😀 ale to je každe babo iné ale aj tak vačšina detí si vraj na to zvykne ja neviem ja som to ani s jedným decom nemala že by spali so mnou ja by som sa aj bála že ho udrem bo aj ja sa mecem preto nespím ani v nočnej košeli bo ju mám potom omotanu okolo seba
😀
inak bacha moj švagor spával s mamou do 15tich! 😀 😀

peti neboj ona si zvykne aj bez zavinovačky a dík za to že ako z obchodného centra si ako moji doma🙂podstatné je že už mi tam šupol nejaké dva balíčky no a to by som nebola ja aby som tam dopredu nenakrkla ako v detstve vždy som vyhrabala a naj ma štvalo ked som si myslela a tešila sa že to je moje a bolo segrine!

dakujem za pochvalu stromčeka 😀 máte to u mna schované ked budete potrebovať si to vypýtajte 😀 😀

mia78
21. dec 2009

teraz som si ho pozrela stromcek a nahodou pekný je......

no do 15stych tak sila to si ani predstavit neviem ......maly sice este obcas pride ale aj sam niekedy odyde ze nema miesto 😀 😀 😀
a nepripucila by si ich to by si si zvykla aj moj muz sa metaval ale pri malom si normalne zvikol ze je tam........

ja ju davam do postielky aj teraz spi od osmej iba sa napapala a uz spi v postielke len nad ranom sa my nechce vstat tak je primne...........

jamaat
21. dec 2009

sia, krásny stromček, ako z SC Európa 🙂

Ja mám dilemu, či urobiť stromček farebný, aby sa Emke viac páčil, alebo slamený, aby bol štýlový 🙂

sia222
22. dec 2009

prvááá 😀
vy dve nemožete spávať? 😀 že aký čas že 23: 15 ,23:16 😀
jamat dráždiš štrkáča bosou nohou??že ako z ESC? 😀 urob si slamený s orieškami a tak ukážem mužovi potom a mi povie iste že taký som mala urobiť 😀 😀 😀

ja že pojdem nejaké ovocie ešte kupiť a sneh sa mrndolí zas jáj..
jamat pekné foto na FB..kde si robíš tie caption obrázky vianočné s fotkami?

jacka
22. dec 2009

druhááááááá 😀 😀

no ja neviem...my sme si prveho naučili na postel......a aj v noci ked ho prekladal tak sa zobudil a šup naspäť ku nám.....a ešte aj teraz v noci sem tam príde 😝

nemožu.....maju dobre deti a už o 9h večer spím 😀 😀

petulig
22. dec 2009

raanko..kua aj so snehom, na nervy. Uz by hadam aj stacilo. Dnes mame poradnu tak som zvedava co ide vymysliet. Ockovat nas idu to zas bude kriku.
My sme vcera zalomili o osmej a spali do pol osmej do rana. Jedla iba raz, skoro ma roztrhlo do rana 🙂 Za to budeni sa na cumlik bolo dost 🙂

inak sa strasne rozrozpravala, ked je hore v dobrej nalade tak len recni a vyska no ta nas preda ked bude vacsia

jacka
22. dec 2009

peti ....ja ešte balím do perinky......si neviem predstaviť akoby spal......všetky končatiny mu zavadzaju 😀 😀 😵 ......................držím palčeky pri očkovaní.........to vieš že bude krik.....mojho ked pichali tak sa usmieval na ststričku...a ked ho pichla...... 😠 😠

djuj ako pekne ti spinkala.........ale to by aj mna roztrhlo a prsník samá hrča... 😉

sa menia tí naši drobčekovia pred očami,že? 😵 😵

petulig
22. dec 2009

veru, kazdy den nieco nove. Keby mohla tak sa uz rozbehne tak sa mechri a tie reci 🙂 ale zlate su. Aj ked je to mala nervacka nedala by som ju 🙂
no uz sme v postielke, tak davam jej 45 min. spanku 🙂 budeme musiet von aby aspon raz do dna trosku dlhsie pospala, ale tento sneh ach jo.
zlatucki su tvoji krpci, aj ten starsi bude fesacisko.

jacka
22. dec 2009

dakujem peti 😵

no bože chrán..nech su akýkolkvek...nedáme ich za nič na svete 🙂 😵

aj moj spinušká...tiež po 45min....ale potom šup do koča....a bude sa hopasať 😀 ...ale asi spinkaju tei naša deti rovnako.....len ja ešte musím hýbať s kočíkom 😝

jacka
22. dec 2009

a ty dáš kedy nove fotečky....nech sa pokocháme 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre