Bystričanky z Rooseveltovej nemocnice

aine04
21. júl 2009

kočky tak snad vas budem moct privitat v tejto novej temicke 🙂 dufam ze si prijemne poklebetime, poradime si a zabavime sa

jamaat
10. jan 2010

sia, nemusíš ho sledovať. On si už vie hlávku dvíhať, takže sa nepridusí. Nie je maličké bábätko.

petulig
10. jan 2010

sikovnici ste sia, u nas zatial nehrozi a ved mame cas.V noci sa aj moze chciet vrtiet ale v zavinovacke velmi nema sancu.Uz zacneme trenovat bez nej, cez den to uz niekedy zvlada, ale ked je velmi nervozna tak nehrozi, mlati rukami ako diva.
No a zacina nam dalsi pracovny tyzden 🙂 zase sme o nieco blizsie k jari

sia222
10. jan 2010

čafte tak asi až teraz poslednáá??🙂)
peti že v zavinovačke?fasa..náš ani paplonik neznese odkopáva sa ako velkáč dam ho nan a za dve minutky ho skope aj deku proste všetko tak ho radšej teplejšie oblečiem..a tie overalíky na spanie nehrozia strašne rád spí v pančuškách alebo asi naholo by bol naj ale teraz to ešte neide🙂tak mu dávam pančušky čo su na rok su mu dobre už aj na dlžku ale su iste také sa mi vidí že ročnemu dieťatku by boli malé..my už nosíme 74 je dlhý ako špagetka akosi🙂
ani on nemal ani náznak a včera len tak ležkal pri nás na sedačke a zrazu hop..v ut ideme k dr tak asi preto🙂))
jamat ja som dáka vyserkaná pri tomto malom asi to bude aj vekom stále ho sledujem ale také debilinky že až..potom sa zamyslím a vobec si nepamatam že by som pri velkáčoch bola taká..to aj dvere sa bojím večer privreť ked pozerám telku aby som ho počula aj dýchať🙂)) no chuda moje vnúčatá ak to pojde takto to budem babka sledovačka buzerantka asi 😀 😀

ani nehovor nech už je jar bo to je človek z toho počasia ako mechom praštený

jamaat
10. jan 2010

sia, ešte ťa ja predbehnem...či zabehnem...či ako to mám napísať 😀

lulu26
10. jan 2010

Caute,
asi to uzatvorim dnes ja 🙂
no, tak to aj nasa, ked je bez plienok, rozvalena, tak sa chce uz otocit na bok, aj sa jej to dari, ale potom sa zgruli naspat.. 😉
uz aj v tom lehatku ked je, tak sa dviha sama..nechapem, zda sa mi to nejako skoro..
no a sia, ja som taka ista ako ty xixi...sledujem vsetko a babka mi uz vravi, ze mi hrabe 🙂 ale co uz..ty mas tretie po dlhsej dobe, to je asi tym...
ak tu uz nik nenapise, tak dobru nocku aj detickam, hlavne peti, snad to bude lepsia noc..my hajame od 21,00 a asi ako dnes, zobudi sa asi az o 5,30 🙂 pospim aj ja..

jacka
11. jan 2010

dobré ránko....

tak ja to dnes otváram 😀 😀 😀

peti...ved ju nechaj v zavinovačke ked chce byť...citi sa bezpečne 😉

sia....to bude vekom...ja tiež druheho viac sledujem....až si idem na nervy....aj v noci kontrolujem.....či vobec ešte žije..aj ked sme každu chvilu hore.......aj v kočiku chodím a kukám či dýcha....strikám ruku k nošteku.........to som pri prvom vobec nerobila 😝 ...asi mi už začína hrabať

ja som mala do rána desný sen...........sa mi prisnilo že mi ukradli Peťka.....teda...dufam že sa mi to nikdy nestane..nechcela by som to zažiť..... 😢 ....tak budem mať dnes nejaký divný dne...sa vobec necitm dobre..........ešte aj muž šiel dnes do práce........som si na neho zvykala.....ale aj zarábať zas treba...ach jaj 😝

petulig
11. jan 2010

ranko...stale o tom istom, dnes dokonca kazdu hodinu a len jedna dvojhodinovka. A tym hladom to asi fakt nebude, lebo som do nej natisla 60 ml nutrilonu navyse vecer a nic to nezabralo.

jacka ja mam za noc aj 5 snov a potom rano mam z toho riadny gulas. Furt ked sa zobudim strcim cumel alebo sa najeme tak odznova 🙂 a tiez sa mi uz toto snivalo, ze mi ju ukradli, ale mi ju vratili lebo im nechcela spat 😀 😀 😀
to je z toho nedostatku spanku 🙂

mia78
11. jan 2010

ahote, tak my sa musime pochvalit uz nam vysiel zubok a len sa tak belie 😀

zachvilu ideme s nozickami na druhu kontrolu tak nas hadam zoberu........

tie sny su niekedy strasne toje asi s tej unavi..............

jamaat
11. jan 2010

Ahojte. Mne už zase stúpa tlak, lebo Emka sa vyše polhodiny len mece v postieľke a mravčí, aj keď som pri nej, hoci sa jej chce spať. Tak som radšej odišla, lebo na mňa prichádzalo nutkanie otvoriť okno a vyhodiť ju z neho. 😅

iwusca
11. jan 2010

ahojte tak mi sme dnes vstavali o 12 na obed 😀 zobudila sa rano o 6 to som ju nakojila potom vstala o pol9 to vypila 180ml z flase som si myslela ze teda uz ideme vstavat a ona este zalomila do 12... 🙂

a vcera sa uz pretocila z bruska na chrbatik a ked je na chrbte tak uz sa tiez tak dako napina do mostika...uz tomu asi nechyba vela a otoci sa ....

peti mne sa najlepsia vidi flaska zn. LOVI od Canpol babies ma taky specialny cumel vola sa ze dynamicky ale zatial som neobjavila obchod kde by to predavali takze som to len objednala cez net...maju to na www.maderna.sk ale ked to zadas do googla tak by ti to malo najst
a kup si januarove cislo casopisu Dieta je tam clanok o spani babatiek mozno tito pomoze trosku

a mne sa tiez dnes v noci snivalo kadeco ale hned ako som sa zobudila tak som to zabudla... 😝

jamaat
11. jan 2010

Mne sa dnes v noci snívalo, že som niekam šla a mala som chlpaté nohy 😀 ............to mám asi mindráky, že si nesmiem nohy zabudnúť oholiť, keďže zajtra ideme na plávanie. 😅

petulig
11. jan 2010

😀 😀 😀 😀 jamat dobree 🙂
my sme boli u doktorky, ta len skonstatovala ze vazne mlo pribrala,za tri tyzdne 200g.a ze teda asi vazne by sme mali prikrmovat,ale ze kojene deti tak, ze su stale na cicke zavesene,takze nakoniecje to ok ze sme kazdu hodinu hore. 😠 a skusame uz treie mlieko ale ani tuk,este ten nutrilon ako tak,ale flasa nic to je vresk na cely barak.A priktmovat v noci lyzickou ako mi doktorka radi si neviem predstavit. 😵

my sme sa tiez vcera prevalili bruska par krat na chrbat kukala ako puk.
mia gratulujeme k zubku, to chce foto. 😀

termixicek
11. jan 2010

iwusca: LOVI poznam, pracujem v canpole, teda vo firme co predava canpol...no teraz nepracujem, som na materskej :D tu v BB dostanes Lovi v OCA, nemaju sice kompletny sortiment, ale ked im povies, urcite ti objednaju od obchodacky co potrebujes.

Mia: parada :D gratulacia k zubku :D

Jamaat: tak ty radsej okna neotvaraj :D pre istotu...

Peti...mi sme dnes spolu volali, tak mi daj len vediet, ze ako dnes vecer dopadnete s tym dokrmenim...

My sme ok, zubky sa tlacia, ale nejako nie a nie vyjst...
Ideme papat vyzivu.

petulig
11. jan 2010

🙂 evi teraz skusa muz flasku to je vresku 🙂 asi ujdem z domu 😀 😀

mia78
11. jan 2010

peti to jej este nevidno na foto musi este podrast a stale si jazykom sucha jej teraz zavadzia 😀
aj nam sa uz podarilo minule prevalit ked pasla koniky na chrbatik ,pozerala co sa to stalo .ale to bolo zatial asi tak dva krat.....
nozicky mame OK tak sme radi......

jamaat
12. jan 2010

mia, už zub? No teda! Tak gratulujem. Rýchlovka. To nie ako u nás. Tlačia sa už minimálne 2 mesiace, nervy robia, a furt nič. ☹

petu, u nás jedna májovka začala prikrmovať skoro, lebo malý jej nepriberal, tak jej doktor kázal. A hoci jej jedáva poriadne, nepribral teraz za mesiac vôbec. Ale vraj to bude génmi a tým, že je veľmi pohyblivý. Tak to už neriešia.
Mne najlepšie pila z tej Avent fľaše, čo nám dávali v pôrodnici.

jamaat
12. jan 2010

A teraz si idem rýchlo tie nohy oholiť, lebo o hodinu musíme padať. Emka zase horko-ťažko zaspala po tuhých bojoch.

jamaat
13. jan 2010

No a čo ste vy pomreli??

jacka
13. jan 2010

asi..zdrhli na fb 😝

petulig
13. jan 2010

ja som tu, ale neni nic nove co by som napisala 🙂 furt sa opakujem. Sa nam skratil interval v noci z kazdej hodiny na hodiny dve 🙂 paraaada 😀 😀
asi ju napcham dakym zemiakom ako povedala doktorka, ked mi odmieta mlieko. Uz nechce ani moje poriadne, to sa len vrti kruti vresti,tak dostane rezen a bude to.
a idem k nasim oddych 🙂

mia78
13. jan 2010

ahojky,

jamat hej zub jeden a vedla sa tlaci druhy..... aj chlapcovi povychadzali takto skoro zubky .......

vcera sa tak objedla cucla troch mlieka s cici zachvilu trocha kasi a dorazila to umelym mliekom to stiahla za malu flasu uz zaspavala po sediacky 😀

petulig
13. jan 2010

mia a aj ti spi lepsie po tom mlieku umelom a kasi? ja uz tiez rozmyslam ze jej supnem kasu na skusku.

mia78
13. jan 2010

....vcera zaspala po kasi ale za dve hodiny sa zobudila a pila zace ale spala dalej potom az okolo jednej a potom uz neviem tak celkom dobre nanas ..........tak uvidime dalej ako to pojde ci to bola nahoda .......

a este som bola dnes v tescu maju bodika 1+1 celkom dobre su s dlhym rukavom a aj skratkym maju 3balene tak sme si kupili aj na leto..... 😀 a ak kupujete plienky pampers tak su tiez 2+1zadarmo,,,a vselico maju kase a nutriol........

jamaat
13. jan 2010

Aj ja som bola v Tescu, tak som kúpila 2 body, ale tie, čo som najviac chcela, už nemali v Emkinej veľkosti. 😠

petu, to je blbé obdobie, že sa ti vrtí a škriabe a kváče, to nie je tým, že jej mlieko nechutí. Poznáme aj to. Strašne mi to nervy žralo. Ale prešlo to. Možno 3 týždne to trvalo. A potom zase na chvíľu prišlo a zase odišlo.

sia222
13. jan 2010

čafte.
miuš dík za IP

aj ja som bola v teskáči ni som nevedela ale tééž som kupila ked som videla tých hrabošov🙂)ni som nevdela že tie body su tiež že 2plus jedno až pri pokladni len o plienkach..ale ked som si ja brala plienky už mali posledné3jky a to som tam bola okolo 10tej.. aj vlhčené utierky pampers mali za ok cenu ..no nekúúp to🙂)
šak mám doma13balíkov som rátala ked som došla to si vždy kupim ked idem na nákup že do zasoby a plienky mám easi do leta🙂))
a kedy ste boli som vás nevidela 🙂

peti dr ti kázala malej dávať zemiaky?
jamat asi máš pravdu lebo moj je na UM a tiež má také stavy hlevne večer a to nerobieval trhá sa od flaše vypije len trocha začne sa trhať metať tak ked chcem aby to dopil tak papkáme po chodiačky🙂abo hu musím niečím zaujať iným na čo sa pozerá a zabudne že pije..ty kokso ale maju silu v tých rukách čo??a pritom jemu chutí..

mia78
13. jan 2010

my sme boli o deviatej.......a nemoze to byt stych zubkov ze sa tak trhaju..

jamaat
13. jan 2010

Neviem z čoho to je, ale má to veľa detvákov, len niektoré viac, niektoré menej. U nás to bolo viac a ako poznám petinu mišku, tak u nej to bude tiež viac.

Inak toto sa chystám kúpiť: http://www.martinus.sk/?uItem=78594

sia222
14. jan 2010

prvááá 😀

jamta vypadá ok ta kniha stará dobrá klasika..ja mám po velkáčoch kadečo ešte..u nás aj tak boduje polepetko na kezete horšie ´že je taká stará ta kazeta že ju už nechce veža prehrávať🙂))ked to vyhodí patík začne jačať🙂)
u nás to s tým trhaním nie je až taká hrúúza ale tiež mi to ide na nerva občas teda večer hlavne bo sa riadne nenapije mliečka a ked ho nosím že tak pije tak je tažký ako fras už...
jamat a ešte to robí či už prestala uplne?

jacka
14. jan 2010

druhááááá 😀 😀

to moje dieťa si tiež robí čo chce........ 😝 ...ako jedno tak aj druhé..................
sia....čo tie naše chrbtice...... 😀 😀 ....ked ich nosíme 😉

inak mi začína aj slniečko chybať....... ☹ mohlo by konečne vylisť...alebo aspon poriadne nasnežiť

sia222
14. jan 2010

čaf..chrbtica ma nebolí zatial takže ma ani neštve ale tie špeky 😀 😀 tie ma vyslovene ser. 🙂
ja by som potrebovala tojičky asi🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre