Bystričanky z Rooseveltovej nemocnice

aine04
21. júl 2009

kočky tak snad vas budem moct privitat v tejto novej temicke 🙂 dufam ze si prijemne poklebetime, poradime si a zabavime sa

ada73
5. feb 2010

petulig: asi som mala šťastie:O)) rodila som pri Karovičovi a Balážovi. Ja by som ho asi už nebola vytlačila, lebo
sa mi nejako prekrižovali lonové kosti....ja sa to do toho nevyznám

ada73
5. feb 2010

jamaat: dakujem:O)

ada73
5. feb 2010

jacka: dakujem:O)

ada73
5. feb 2010

sia222: áno, pri cisárskom mi dopichli, ale trochu ine zloženie. A potom mi tam ešte dopichávali aj lieky proti bolesti.
dakujem:O))

osusko
5. feb 2010

ahoj ada tak to si mala šťastie ked si rodila pri Karovičovi. A ozaj dodatočne vsetko dobré nech sa vám darí

ada73
5. feb 2010

osusko: dakujem:O) mal prave službu. Ja ho ako doktora vôbec nepoznám

jamaat
5. feb 2010

petulig, dooosť často som ťa upozorňovala, že po očkovaní bude horšie. 🙂 .........Emka mala tiež asi dve noci a dva dni nepokojné, potom to na chvíľku prešlo. Ale potom už nastúpili zuby. No a u niekoho to plynule prejde do zubov, ale jednoznačne to začne po očkovaní. Radšej sa priprav na najhoršie.

sia, máš to super! A ty si stále tak pekne vymaľovaná! Mne sa to nechce, keď som doma. A koľkokrát aj do mesta vybehnem len tak holá na tvári 🙂

mia, tá fotka v lavóriku je perfektná 😀

mia78
5. feb 2010

jamat diki to sme jej ritku umyvaly ked sa velmo pokakusala sa my nechcela vany plnit 😀 😀 😀

adtka dodatocne aj ja gratulujem aj ja som mala cisarsky pri Karovicovi 😀 ,
akurat bojujem sama zo sebou lebo sa my brucho nestiahlo a mam ho take ako pred prodom skoro ☹

petulig
5. feb 2010

jaamat ja som uz pripravena na najhorsie 😀 😀
miaa to mala ti uz ako pekne sedka, nasa sice vydrzi, ale ju kyve zo strany na stranu 😀 😀

osusko
5. feb 2010

jamaat ja niekedy som len tak jednoducho makeup a špirála a niekedy tiež nič ako sa mi chce a ako mam chuť

mia78
6. feb 2010

petu aj moju kyva to je este skoro aby sama sedela len tam to tak vyzera lebo je opreta a este ju drzim.......

jamaat
6. feb 2010

Netreba dávať deti zbytočne skoro sedieť, vraj to nie je dobré na chrbticu. Žiadne podkladanie vankúšmi a podobné veci. Až keď sa samé posadia. Ale na kolenách sa Emka vždy do sedu driapala, tak vtedy som ju tak pridržiavala. Inak nie.

Ale riadne šidlo sa z Emaleiky za posledný týždeň spravilo. Už lozí po celom byte a riadne rýchlo. Musím dávať pozor, aby som jej na prsty nestupila. Hlavne pri varení je to nebezpečné. 🙂

mia78
7. feb 2010

ja malu neobkladam a nedavam tak sediet iba v kociku a kresielku v polosede a nakolienkach ked je na rukach......

sikovnica je malinka 😀

iwusca
7. feb 2010

caute baby
zacala som robit super vec, som nezavisla kozmeticka poradkyna, robim s vysokokvalitnou americkou kozmetikou a je to fajn privirobenie k materskej a staci sa tomu naozaj venovat len par hodin tyzdenne 🙂 Ak mate niektora zaujem o bezplatny seminar o krase tak mi napiste do IP. A ked k sebe pozvete este 2-3 kamosky tak odo mna dostanete darcek 😀
P.S.: A zacala som sa venovat aj vyzazistike a potrebujem nejakych pokusnych kralikov lebo mame sutaz ze ktora poradkyna namachli ako prva 30 bab😅 tak ak by vam nevadilo keby som vas vymalovala len tak doma a odfotila si to tak mi tiez piste do IP
dakujeeem

jamaat
8. feb 2010

iwus, no to si riadne akčná! 🙂

petulig
8. feb 2010

iwus mna mozes prist namalovat kludne 🙂 tak najlepsie kazde rano a vecer odmalovat by tiez nebolo od veci 🙂

mia78
8. feb 2010

ahojte tak nam uz prislo uvitanie ideme v sobotu 😀 ....tak uz aj vam pride

iwus ty riadne stihas 😀 ja som rada ked sa stadeto vymocem ....mas dobrych pomocnikou doma 😀

jacka
8. feb 2010

ahojte......

no iwus....si dobrá.....ja neviem kde mi hlava stojí.......no si šikulka 😵

sme boli v piatok s nožičakami....tak vraj ešte nemá na ľavej nožke dozrete jadierko...tak ešte balíme na noc....vraj stačí mesiac a kde bude mať 7 mes...tak znovu na kontorolu......aj vy tak máte íst...ešte v 7 mes.?....sa mi zdá že to nejak prehánaju 😠

konečne som po dlhej dobre spala v noci v kuse 2 hodky.....blažený pocit.......

jamaat to ako voláš malinku? 😵 😵 😉 🙂

jamaat
8. feb 2010

jacka, no volá sa Ema Lea, tak jej občas hovorím Emaleika. 🙂

jacka
8. feb 2010

pekne ju voláte...... 😵

no mne dnes asi hlavu roztrhne 😝

sia222
8. feb 2010

čafte..dakujem v prvom rade za komlimenty učesu🙂 to že takové nestestí mi pripomenulo ked raz po zvonení na strednej došla spolužiačka do triedy a bola fakt debilne ostrihaná a bolo jasná vec ticho v triede a spolužiak dal do toho hlášku"takové neštestí" 🙂
jamat ja mám taký kurz či ako to nazvať vizážistick tak možno preto je to taký zvyk sa malovať ale neboj su dni ked že dovi dopo a nikto by ma možno nespoznal🙂)ale zas ked idem mimo domu tak sa malujem vždy ja som povedala že ked umrem mna proste musia namalovať aj do zeme 😀 bo budem strašiť!🙂)
ivuš ty si to nejako natvrdo zobrala že vyzážista 😀
je to pekná a zaujimavá vec aspon pre mna a vždy si všimnem ženu kt je podla mna teda dogabano nalíčená abo má toho moc a kade tade
len škoda že nechceš robiť masersky kurz to by som robila králika od rana do večera 😀

naá drobec začal vymyšlať tak nespím riadne lebo stále sa prevracia na brucho asi sa mu tak ok buva lenže ja sa bojím tak ho celu noc otáčam ked sa preberem a on šup zas nazad ale buva lepšie ked je brušku asi to má po mne že to má rad lenže sa bojím ako fras či sa vždy uplne dá na to brucho kurnajz..
aby sa nezaboril nosom ☹

mia78
8. feb 2010

jacy to idete preto ze sa im sa to nevidi ked to este nema ok...inak len v stvrtom mesiaci a koniec ak je setko ok...

boze mala akurat zaspala a maly si roby disco a spy tu potom kludne 😠

petulig
8. feb 2010

jacka aj my mame ist este ked bude mat pol roka. Tiez este nema jadierka, ja sa do toho velmi nevyznam,ale povedal ze balit uz nemusime. Aj tak som to flakala nejak.
My sme v piatok mali zazracnu noc, zaspala o osmej a zobudila sa o druhej a potom rano o siestej. Ale bohuzial uz to nezopakovala 😀 a ja nie ze by som spala, ale som ju kontrolovala kazdu chvilu ci zije 😀 😀

sia222
8. feb 2010

miuš pekné vlasky máš 😉

jacka
8. feb 2010

peti...to vážne takto pekne spinkala..... 😵 😵 zlatá je........však sa to možno ešte zopakuje 😉 😉 ...čo si jedla.....makovník..či si vypila odvar z maku 😉 😉

tak potom nechápem prečo stále baliť......aj tak v nosi spinká s nožičkami od seba

jamaat
8. feb 2010

sia, nemusíš sa báť, veď on je už veľký a keby dačo, tak sa vie sám otočiť. Kľudne spi!

jacka, no niekedy ju volám aj soplík, dežko, strapo a tak podobne 🙂

Peťa, prajem ešte veľa zázrakov 🙂

petulig
9. feb 2010

raaanko..teda hned z rana soky. dieta sa mi zgulalo z gauca. Kua sekundu co som sa otocila a baac.

osusko
9. feb 2010

iwuss aj ja si ta niekedy pozvem aj na stretko aj na namalovanie ked budeme mat porobene doma

osusko
9. feb 2010

baby a co vravite na eurosong tá Kristína mala dobrú pesničku ideme hadam za nu hlasovat

sia222
9. feb 2010

čafte..
jaci ja ti nevím či to je indi vindi abo naozaj to balnie pomáha abo čo ale ja som napr nebalila ani jednoho naširoko viac ako dva týždne a vštko sme mali pri všetkých ok vždy čo sa týkalo klbikov..už sme sa tu raz o tom bavili aj že ortopedi maju rozdiel nazor ale to ti nechcem vštepovať niečo zlé lebo možno naozaj na ten správny vyvoj ak nie je niečo celkom podla tabulky to balenie pomáha ale ja som fakt ebalila a aj v pri velkáčoch a aj teraz pri patíkovio rozdielni dr a každý mii povedal že nádherne vyvinute jadierka..možno je to moja blbosť že som nebalila a zároven šťastie že to mali ok neviem...

jamat soplík je fasa prezyvočka🙂)
ja sa ti aj tak bojím o neho šušník malličký zase noc na bruchu ale je mu je tak evidentne dobre lebo ovela lešie tak buva a ja ked ho stále otočím na chrbát ked sa zobudím zas je na brušku..ved toho sa furt bojím a neviem si to vymazať z hlavy aby sa nezaboril noštekom ked sa prevracá a neostal tak..
šak ale kto za to može? ja! lebo zdedil moje geny iste v tomto ja tiež spím ne bruchu stále 😀
naj je e ri velkčoch som absolutne neriešila takéto veci kua a teraz drobec prdne a som na infarkt 😀 😀 uz nech má aspon 3 roky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre