Bystričanky z Rooseveltovej nemocnice

aine04
21. júl 2009

kočky tak snad vas budem moct privitat v tejto novej temicke 🙂 dufam ze si prijemne poklebetime, poradime si a zabavime sa

osusko
9. feb 2010

sia poradim ti aby sa ti neprevracal je dobrý vak na spanie

mia78
9. feb 2010

ahojte , kua dnes som sa vitiahla pred motylom 😀 kusok ladu aj na ten musim skocit 😀

veru Kristina sa paci aj by sa hodila na euroviziu ........

zase my nejde FB to nejako robi somariny v poslednej dobe ako to menili na tu novu verzu kym sa tam zorientjes 😅

iwusca
9. feb 2010

osusko nemusis mat ani upratane ved ani ja nemam doma vsetko tip-top 🙂

a zatial sa zaoberam skor ucenim zien ako sa maju starat o plet a tak...na to malovanie potrebujem ziskat prax a prave preto potrebujem pokusnych kralikov 🙂
takze aj ked vas namalujem nerucim za to ze by ste tak mohli niekm ist 😀 ale casom urcite..

sia222
9. feb 2010

osusko dík ale moj drobec to je divný tvorček ako nejaký vak u nás iste nezabere my ani fusak nemožme ani zavinovačka sa u nás nezohriala on neznese nič na sebe🙂)do fusaku ho dávam nasilu a ked je teplejšie len deky
dala som mu aj taký vankušik že mu bude brániť aby sa neprehodil tak sa vykope vyššie a otočí sa nemá absolutne problém..toto moje dieťa je najohybnejšie a najživšie zo všetkých🙂) obliekam ho aj 15 min lebo akože pančušky dať to on samedzitým prehodí 15x na brucho a rehoce sa ako dablik
už aj s kresielkom asi končíme lebo aj odtial už začína vyliezať
jamat to bude asi rýchlosť lozenia ako u vás 😀
miuš aj si sa udrela či len tak light?
o kolkej idete na uvítanie v sobotu?

petulig
9. feb 2010

vy uz mate privitanie? teraz by mali ist baby okolo 15 septembra teda myslim, lebo tak kamosky idu. S kym ja pojdem ? tu asi nikto, mozno iwusca. Nic ti este neprislo ??

dnes soky kua porazi ma, teraz dieta hladne ako diviak, vycucla mi 150 ml na jeden hlt ani odtrhnut flasu od nej a ako som ju zdvihla tak mi komplet vsetko vygrvcala, ani to nevoslo do zaludka lebo to vonalo sunarom kua..to je den

sia pekne, sikovnik o par tyzdnov napises ze lezie 😀 .Ako bolo dobre ked lezali 🙂 a ze mi to furt niekto hovoril a som neverila. 😀 😀

jamaat
9. feb 2010

Booože, ako bolo dobre, keď iba liezla. Ale teraz sa mi už na nohy stavia a frajerka bohová, ona sa len jednou rúčkou bude pridržiavať a potom prááásk na zem, hlava len tak zaduní. Alebo keď sa ťahá hore za niečo (napr. moje gate), tak sa jej to z rúčky vyšmykne a zase je doma hlavodunenie. 😕

sia222
9. feb 2010

jamat tak mi budeme asi asledovať emku lebo my už nie že si sadnuť šak jasné že ešte nevie ale mostík a šup na nožky odvšadial vyskočiť keby mal v zadku počítadlo tak asi 5km denne prejde čo nohami trepoce stále on je v klude relatívne ked spí🙂)už miu trčia rebrá pritom papká ale šak stále sa hýbe🙂)
no veru babky to si každá myslí že nuda ked babo buva len a ked začne chodiť a tak tak každá by brala keby na chvílu vratila čas🙂)ale aspon zhodím kilečká 😀
no a ja už viem čo bude vyberanie zo skrín vyberanie hrncov lozenie po stolike stole v tom lepšom prípade ho nenájdem na chladničke ako peťku ked bola malá alebo v kuch drese sa kupkať
no jamat vy budete zachvílu bez kočíka chodiť🙂)jáj to hlavodunenie sa aj nám dnes stalo som ho prebalovala a takú rybku hodil zrazu dozadu ale na posteli vy už to máte teda asi hruza ked na zem oj 😢
ale ja sa teším bude sranda blabotať somarinky a tak.. 🙂

iwusca
9. feb 2010

peti asi pojdeme spolu s jackou lebo jackin synator sa narodil o par hodin skor ako Emka 🙂 ale este mi nic neprislo

mia78
9. feb 2010

sia nic len som si trochu ruku natihla o merurik..... a ideme o15:00v sobotu..... tak maly sikovnicek ti bude behat zachvilu.......

iwus jacka asi pojde tam kde byva tu volaju len bystrici co maju bydlisko.....

jamat to ti bude mala uz behat o daky mesiac 😀 .........my sa smejeme ze ak mala bude pomne tak bude uz desat mesacna behat tak sa tesim 😀 lebo ziva teda je .......

ide vam FB lebo mna nechce prhlasi ja nevien co je stym......

osusko
10. feb 2010

ahojte baby
ano ten FB blbne ani mna niekedy nechce prihlásiť alebo blbne, včera som nahadzovala nové foto tak to padlo išlo ma porazit lebo som mohla znova nahadzovať

osusko
10. feb 2010

iwusca nejde o upratovanie ale prerábame takže až potom

jamaat
10. feb 2010

Dnes sa tak rozkročila, že jej začalo potom samé nohy rozťahovať a nevedela, čo s tým, začala mravčať, tak som ju musela zachraňovať. 🙂 ...a nestihla odfotiť ohľadom rýchleho zachraňovania.

osusko
10. feb 2010

sia a aký ste velký

jacka
10. feb 2010

ano..my pojdeme na zvolenský zámok............ešte nám nič neprišlo 😉

ja sa náhodu teším...ked začne loziť.......ako budem lietať a popri tom aj chudnuť 😀 😀 😀 ....a veru tie hrnce...to sa pači asi každemu dietatku 😀 😀

sia a ty už vobec nekojíš?..a prespíte už celu noc.... 😕

sia222
10. feb 2010

osusko budeme mať tento mesiac 6 mes abo pol roka??? 😀
jaci si zaspala? ja už dlhšie nekojím..kdežeby sme prespali celu noc čo si? to su bludy že nekojené deti spia celu noc moje ani jedno nespalo celu noc akože koli um..
patík sa napapinká o pol7 a o pol12 znova a potom nadránom dnes už je od 5 tej hore:((
on mi buval asi týžden tak že sa zobudil až nadránom a to bolo ššeeccko 😀 :(( takže nemboj nevstávaju len kojace maminky🙂)

jamat vy asi gymnastiku nacvičujete čo?

jamaat
10. feb 2010

sia, gymnastiku, akrobaciu, čo len chceš. 🙂

jacka
11. feb 2010

sia....no asi...... 😝 .................. to ti fakt nespinká......ale aspon nevstávaš každu chvilku........... 😖 ............

sia222
11. feb 2010

jaci ako pravdou je že nepepká každe dve hodky ale pravdou je aj to že vstávam assi 20x za noc niekedy..je nekludný koli zubkom už dlho a furt chce dudu a ked konečne nie tak som nekludná ja lebo ho najdem na bruchu a potrebujem ho otočiť a ked spí na boku tak sa občas pociká asi mu pindík ide tak nabok aj filipko mi to robil takže neboj nočné su aj u nás len už som si zvykla 😀
a včera som si bola dať masáž tak som ako znozrodená 😀 😀 kua asi pojdem aj dnes🙂)

a nenasneží a nenasneží toho roku ☹ ☹ ☹ ☹

osusko
11. feb 2010

sia aj my sme začali 6 mesiac sme narodený 1.8. takže teraz mame tak ako ty tiež je nekojená a teraz vstavam v noci stále na papanie alebo jej niečo vadí aj cez den
toto sneženie ma už hnevá včera bolo pekne a dneska zase toto už ideme asi do sportáku lebo sme presne na kočár
inač stou masažou jeto ozaj super ja som sa na druhý den cítila ako zbytá ale potom dalo sa ked som bola druhý krát tak to bolo lepšie

termixicek
11. feb 2010

caute zienky :D
hlasime horne dva zuby su vonku!!! prosim gratulacie, natrapili sme sa s nimi dva a pol mesiaca :(
inak sa mame fajn, len po nociach sa mi maly hadze v posteli ako divy a nekludne spi, hadam sa to uz trosku upravi, ked ma tie zubky uz vonku.
som tu zahliadla Mia si sa natiahla...ja som sa natiahla pred vchodom minule a deti sa mi rehotali :D no co uz ked som kailava :D
idem nieco varit...no dochadza mi fantazia...
Osusko...vak proti prevalovaniu? noooo neviem neviem, mne sa v nom Adamko nie ze pretacal, ale chodil v nom po celej postielke :D
Zienky moje, este radu potrebujem..kde mam malemu kupit topanocky? Adamko pred tyzdnom zacal chodit a chcela by som ho aspon na vonku obut, nech na chvilu vyberiem z kocika...nech ma iny pohlad na svet :D
Chcela by som v nejakych zdravotnych potrebach asi kupit...prosim poradte, ja neviem, kde su tu take obchody...dakujem :D

sia222
11. feb 2010

afte🙂
termix ak chceš zdravotné tak v nemocke je taká prdajna zdr potrieb a maju aj malé topanočky abo v lekárni mávaju ale ved ak kupiš u baťu abo dake adidasky tak tie su tiež ok len aby mali spevnenu patu ak budeš aj nadoma kupovať..ale minule som videla oproti pošte nejaku reklamu že detské topanočky len nejaký obchod možno budete babky vedieť viac neviem čo su to zač..
ja som tiež za kvalitnu obuv pri deťoch bo to sa raz dva nožky zničia detičkám a aj chrbatika všetko od zlých topánočiek

osuska vy už máte 6 mesiac nie že ste začali ked ste 1.8. 🙂 vy už začnate 7
a 6 ty ste už ukončili
my budeme mať 6mes 21.2. 😀 iank mi unilko ty si z BB?

jamaat
11. feb 2010

termix, tak konečne sú vonku. No tak príjmi moje gratulácie a ovácie. 🙂 ....Horné vraj idú horšie ako dolné, tak už teraz mám strach, čo bude. Topánočky majú dobrý a kvalitný výber v obchode neďaleko hlavnej pošty ako sia spomínala....v pasáži, len nikdy neviem tie pasáže rozoznať. Ako je Steak House? Alebo tam niekde. Majú na chodníku ceduľu. A v tej pasáži je aj penzión nejaký, aj firma Redwell.

petulig
11. feb 2010

gratulujeme k zubom ..🙂
sia ja jej to vysvetlujem uz par dni tie mesiace ako to je, ale stale sa nevieme dohodnut,..tiez tvrdim ze zacali uz siedmy mesiac 😀 😀
ale to ide strasne rychlo , emka ma za chvilku rok a ani sa nenazdame a my ostatní tiez 😵

neviete mi poradit nieco na nizky tlak?? chodim ako matoha, hlava sa mi kruti ked sa postavim, ako opita som cele dni

zuzik25
11. feb 2010

jamaat, tie topanocky maju presne v tej pasazi ako je steak house, uplne dole dole pojdes, je to cisto obuv detska, som tam malej kupila kozene topanocky, okolo 25 euro stali. aj som sa bala ci sa jej nebudu velmi nozky potit v tej kozi, ale pohodka. 😉

termixicek
11. feb 2010

dakujem veeelmi pekne, ste zlate, urcite tam pojdem, lebo potrebujeme nieco na vonka, na doma nechcem, mame len hrube ponozky...protismykovky :D
no presne viem, kdeto je, lebo steak house je najoblubenejsia restika mojho muza...s kamosmi tam chodievaju na veceru niekedy...
a co tu riesite mesiace??
peti na tlak pomaha kava...3 salky denne, pol litra coca coly, popripade popros muza, aby ta nasral :D mne to stale dviha tlak :D
ale bez srandy, ja mam tiez nizky tlak, den musim zacat kavou, inak ma hlava zacne boliet na obed a colu popijam, tabletky su len na vysoky tlak..

jamaat
11. feb 2010

petulig, ja na nízky tlak beriem guaranu, lebo káva mi nechutí a cola nezaberá.

petulig
12. feb 2010

ked ja kaavu nemusim, mne to nechuti.skusim tu guaranu, ale nebudem potom naspeedovana ? 😀 😀

sia222
12. feb 2010

čafte..kua to tu všetky mame nízky tlak? o ja kafe pijem aležeby pomáhalo ani sa mi nezdá..ja s tým mám tiež dávno prpblemy a tabletky na to nie su..vraj treba vela tekutín piť a je dobre červ vínko abo rano si dať tvrdý alkohol za poharčok..naj je to pred jazdou autom tato rada čo mi dali u dr hlavne ked človek každý den šoferuje 😀 😀
termix mna práveže aj ked ma nasere sa mi nedvihne ai ma málo serká🙂)
termix neviem nechcem byť mudra ale viem že ked boli velkáči drobci tak vraveli že aj na doma je dobre nejaká pevná obuv papučky abo tak na nožky

sia222
12. feb 2010

osusko a ty švihaj zapiť malinkej ten polrok bo už ho máte🙂
ved ty takto budeš jej rok oslavovať 1 septembra 😉

petulig
12. feb 2010

idem si lupnut 🙂 dnes som na peso 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre