Bystričanky z Rooseveltovej nemocnice

aine04
21. júl 2009

kočky tak snad vas budem moct privitat v tejto novej temicke 🙂 dufam ze si prijemne poklebetime, poradime si a zabavime sa

sia222
17. mar 2010

čafte..a kdeže ste ?🙂)
geva neboj to zvládneš budu sa spolu hrať vymyšlať somariny..ja to poznám tvoji budu asi skor ale moji su po 16 mes ..schudneš raz dva po porode troška ťa potrápia ale sa aj nasmeješ..ked ´je dieťa same a nemá seberovneho tak nema s kým robiť somarinky ale ked má parťáka je sranda..
no s tým sonomje to tak že na začiatku dnu a potom na bruchu ale mne robili aj potom neskor vnutorné ked si nebol dr istý niečim..ved si šupni nejaku suknu tam su kabinky ..ja som vždy nosila taku jednu čo boal raz dva na mne ..bo som tiež nokdy nevedela ako mi bude robiť..
držím palce a vela zdaru🙂)

sia222
17. mar 2010

jaci riadne mlieko máš🙂)ved moja kamoška ma rok apol chlapca a ten má 10kg🙂))
ty mu iste dávaš rezne !!

mia78
17. mar 2010

ahojky , sia mas pravdu a mozno ani nebude starsia ziarlit 😅 a vyhraju sa ......

tu som nasla zopar dobrych receptikou pre inspiraciu 😀
http://www.dobre-recepty.sk/detail/9104-zapekan...

zabullka
19. mar 2010

Milé mamičky, budúce mamičky.
Pripravujeme pre vás a vaše bábätká kurzy plávania a cvičenia v okolí Banskej Bystrice približne do 10km od centra.
Kurzy plávania- 100 eur/mes., 8 lekcií- 2x./týždenne
Celková doba plávania je ohraničená na dobu 1 hodina a 30 minút, ktoré sú približne rozložené takto:

* 15 minút – pred zahájením lekcie
* 45 minút – trvanie lekcie
* 15 minút – saunovanie
* 15 minút – aklimatizačná doba
Prvé kurzy otvárame v septembri 2010 a preto vás už chcem teraz poprosiť kto by mal záujem keby ste sa hlásili na túto mailovú adresu
plavaniecviceniesbabatkamibb@gmail.com

jacka
20. mar 2010

sia ...jasné že rezen do ruky....a pivo k tomu 😀 😀

tááák konečne máme zúbky vonku...možeme spať 😀 😀 😀 ....... 😝

iwusca
20. mar 2010

no sa mi celkom paci tento novy konik 😀 uz aj fotky sa daju pridat bez toho aby som ich musela zmensovat 😎

a dnes sme uz vyletnili kocik 🙂

mia78
21. mar 2010

ahojky , jacka tak gratulujeme k zubalom no uz bude maso papat 😀

my sme tiez hodili sportak .........ale aj tak su deti zase chore Miro bol dve noci v nemocnici sa nam dusil , mala sople a kasle 😖 no ja uz neviem kedy my sa vyliečime už my to na nervy ide..........

este som sa tu nestihla riadne poobzerat ale paci sa my to tiez celkom ..ved si zvikneme na vsetko.....

jamaat
21. mar 2010

Ahojte.

mia, teda vás sa tie choroby držia! V nemocnici, to mal laryngitídu, že sa dusil?

Mne sa nová verzia až tak veľmi nepáči, lebo je to strašne rozťahané a na obrazovke vidím len polovicu toho, čo predtým, takže furt musím rolovať. Vylepšenia ohľadne fotiek, bazáru a podobne sú fajn.

jamaat
21. mar 2010

jacka, gratulko k zubálom 🙂

mia78
21. mar 2010

jj laryngitídu mal a sa mu to moze vratit hocikedy ☹

jacka
22. mar 2010

dobrééé...

ďakujem 🙂 .....som si myslela že budu lepšie noci.....ale asi mi ho susedka uriekla 😠 .... 😝
a už sme začali liesť do zadu....je sranda ked ho niekde dám a zraz je fuč....ho hľadám 😀 😀

ani mne nie ne novy kon po chuti......musíme si zvyknuť.......je to tu fakt neprehľadné 😝

jacka
22. mar 2010

juj mia ☹ ☹ ......a malu nenakazil?......veru heš od vás choroby 😉

mia78
22. mar 2010

nastastie nenakazil dnes sme boli na kontrole tak len sople má malá , ale jemu sa to moze kedy kolvek nam dali čípky ako prvú pomoc ...tak mám taký spánok že ked niečo šuchne už som hore...,.. ☹

konečne teplúčko von super 😀

petulig
22. mar 2010

ca´ftee
jacka to aky sikovnik maly, uz aj zuby uz aj lozi dozadu. Ale je to silak tak sa ani necudujem. Za chvilu sa ti postavi a dovi dopo 😀 😀

veru konecne krasne von, teraz sa zas rozculujem ze sa potim 😀
inak idete plavat? ja som sa prihlasila od 13 aprila by sa malo zacat. Je nas 5 a v jednej skupine max 6 ludi tak som zvedava kolko skupim sa otvori.

sia222
22. mar 2010

čafte..tak že zub jaci? šak jasné nech má čím tie rezne žužlať🙂ňmne sa tato verzia novej modrej kobulky voobec nepáči:((hladám tu všetko kam kliknuť atd🙂) konzerva stará asi to chce zvyk
no my sme boli dnes na poradni dr bola spokojná že sme na4 och a hupeme sa že šikovný 🙂))tak ho dala na brucho ech to urobí mal ju na háku🙂)šak nech dojde o 5 tej rano ku nám jej to ukáže
😀 mame 8 kg tak asi začnem jaci aj ja tie rezne🙂) že je ok tak ako má byť🙂)tak sa trafil do tabulky🙂
miuš tak nech vás obchádzaju už tie chorobky konečne slniečko tak sa to snád vylepší..
bola som včera vo zvolene a kukla som do toho kik šak celkom ok to tam je..v rakusku je tých obchodov vraj vela mi kamošak hovorila..budme rady že naši ešte nechodia mala som na pár dni kamošku drobček roka apol a žihadlo uff🙂))
inak včera bol maličký poprvé vo vozíku sedel paráááda nenormálna🙂))

petulig
23. mar 2010

jeeej patulo ty si sikovnik 😀 fesacisko je chlapec. Dobre sme si vybrali 😎
on ti uz na kolienkach je? a sedi uz v pohode? aj sa posadi sam? som zvedava, lebo doktorke sa furt nieco nepaci ked tam ideme. Teraz pojdeme az v aprili, ale uz teraz mam depku co zas najde co nieje v tabulke.

a ten Kik to je tam nove? ja som nejak mimo diania tak netusim. Kde to tam je?

sia222
23. mar 2010

peti ešte nesedí ..mne zas včera povedala že ho možem tak s oporou dávať práveže bola taká zlatá včera sa tešila akoby to bolo jej dieťa ked som povedala že na4och sa hupe🙂) ved to som aj ja čakala že čo vyskúma na nom🙂))raz dávno sme si o tom kik písali teda ja som nevedela baby písali ..bola som v taku bo somišla okolo atu som mu kupila také pekné gate a mali ich aj oranžove ale tu ich mali len malé tak som išla okolo že kuk či tam nebudu a boli su namakané🙂no a tam je zopár obchodov a tam je aj ten kik..mali pekné veci aj pre dievčatká také nie vyčačkane detske také frajerske...vieš kde je to pri metre určite..

iwusca
23. mar 2010

jacka dnes oslavujeme nie? nasi drobci uz maju pol roka 😀 😎

mia78
23. mar 2010

ahojky babenky...
veru aj my ked ideme do KIk tak stale nieco kupime....a predavacka vravela ze každý utorok majú tovar a tak do štvrtku ho vyložia ako stihnú .........

Patulo musi byť zlaty že na štyroch, nam sa nechce valat prehodi sa na brucho alebo na chrbat v hore sa potom pýta ona by len sedela a tak sa hrala 😀

peti nestresuj sa stoho kazdý doktor iný názor.......som sa otom presvedčila ked sme s demi behali po doktoroch jeden dá take lieky druhy že zase nie a tak......

jamaat
23. mar 2010

Ahojte.

sia, laryngitída je potvora. Keď sa začne dusiť, treba ho dať do chladného. Obliecť a nech dýcha chladný vzduch, trebárs aj keď ho pred chladničku postavíš. Otvorenú samozrejme 🙂

sia, že ho máš dávať sedieť s oporou? Či čo? Akože podopretého??? Lebo ak toto myslela, tak to mi je bohove divné. To sa vraj nemá. Až keď si sám sadne. Inak sa ničí chrbtica. Čo má celkom aj logiku, si myslím. ....Tak mi je divné, že kvôli somarine ťa posiela na rehabilitácie a zároveň odporučí toto sedenie. .........Ak som teda dobre pochopila.

petulig, ja už som otočila kočík opačne a je to tak ozaj lepšie, strieška drží. A Emke sa už tak viacej páči, keď má rozhľad.

Do Kiku pôjdem aj ja pozrieť, už som dáááávno nebola! Akurát dnes mala Emka pančuchy odtiaľ, ibaže veľkosť 62/68 a ona ich ešte furt vláči po zemi. Inak tie vaše váhy - Emka mala pred mesiacom ani nie 8kg. Som zvedavá, koľko bude teraz. Zajtra sa hádam pôjdeme odvážiť k doktorke. Už trochu lepšie papá, no ale nejaké priberanie nevidím.

jamaat
23. mar 2010

Jaaaj....a mám nové veci na predaj, kuknite sem. http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=87537 ...pre deti aj dospelých. A ďalšia várka je na ceste.

sia222
23. mar 2010

čafte..jamat hej ved aj mne to bolo divné lebo to zakazuje🙂)možno nevie čo vravela🙂)
asi si chcela napísať že mia s tou laringitídou že? bo ja neviem že by sme našťastie niečo také mali ale aspon budem vedieť keby niečo
jáj a ešte že lepok postupne v á-9 mes jasné 😀 😀 asi nebola na najnovšom školení🙂)ked zas povedali že od 6teho..

jamaat
23. mar 2010

jasné, mia malo byť. No keď ste si takie podobnie 🙂

jamaat
23. mar 2010

petulig, kam ideš chodiť na plávanie?
Inak v Dixone sa už nepláva, presunuli to do megagymu, ale vraj býva často voda studená.

jacka
23. mar 2010

ahojte...

iwus...veru myslím aj na vás....my sme už mali po.....

ja som dnes skapatá sme boli celý den vonku len dnu som ho chodila prebalovať....a už spinká..pokladík

sia už dva....zubky máme ..hned na druhý den sa tískal dˇalší.........aj tak je mrzutko vrieska ani nevie prečo 😝 .......a čo Paťkovi rešník chutil 😉 😀 😀

mia vraj len sople....však aj to stačí.....odsávaš?

mia78
24. mar 2010

ahojky ,, jamat viem von sme bezali len ani to nepomahalo trocha sa ukludnil potom sme bezali autom.......

jacy uz vravym ze len sople lebo uz som taka ze som si asi zvikla stale chory a tak to uz berem ako na beziacom pace odsavat kvapkat dookola ale ma aj kasel len uz jej nechcela dat atibiot. lebo mala pred dvoma tyzdnami tak uvidime ako bude....

no v tom Megagime som chodila s Mirkom a byvala voda studena nie vzdy ,raz bola taka studena ze sme tam ledva vosli aj my vtedy ochorel......

dne s vsetci von sa tarate je krasne aj my sme boli teraz jezo starkou von ..........

sia222
24. mar 2010

miuš teda ťa obdivujem nevim čo by som robila asi panika by bola..tak nech e to čo najskor za vami..viem že známa mala probl s laring a chodili aj niekam na liečenie a pomohlo trocha..a to už maju tie deti navždy abo z toho vyrastu?nemám s tým žiadnu skusenosť..
baby viete čo sme si písali o tom obchode oproti pošte s tými detsk botami ešte tam je? ja som dnes bola poobede na námestí a že kuknem aké botičky tam maju a nevedela som to nájsť a pritom raz v nedelu som si to tam všimla nejaku reklamu mali a teraz som kuken po tabulách a nenašla som to:(
veru bolo pekne nanámestí ludí ako na vaclaváku🙂)

petulig
24. mar 2010

caftee
ani neviem komu skor odpisat 🙂
asi zajtra vezmem drahemu autiak a pojdem do toho kiku kuknut.l Viem kde to je sak okolo toho chodime, moja hlava blba.
na to plavanie sme chceli na stare hory, ale akurat dnes ma kamosky zneistili, ze by sme mohli aj do megagymu ze je to blizsie, neprejazdime zbytocne . Mne je to jedno teoreticky, aj tu maju saunu. Uvidim este.

ma ide porazit z tych zubov, budime sa s placom nervny sme, jeden den dobry druhy strasny a dokola.no a uz sme zas hore tak nedopisem co som chcela

jamaat
25. mar 2010

petu, idem sa aj ja s Emkou zase prihlásiť na plávanie, nech si to zopakuje. Ale určite na Staré Hory, bola som tam spokojná, voda vždy teplá, v saune môžeš byť, koľko chceš. Vo vani mi Emka už len stojí, sem-tam sedí, tak to je ohromné kúpanie.

sia, vyrastú z toho....myslím z laryngitídy.

mia78
25. mar 2010

sia doktor vravel ze on je velky ze by to nemal uz dostat tak sa cudovali ........tak dufam ze to zmizne teda malo by ako deti rastú...........

ved peti mozno to urobili a bude dobre inak som tam bola spokojna aj sauny su......ved ja som tam bola pred štyrmi rokmy 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre