Bystričanky z Rooseveltovej nemocnice

aine04
21. júl 2009

kočky tak snad vas budem moct privitat v tejto novej temicke 🙂 dufam ze si prijemne poklebetime, poradime si a zabavime sa

petulig
9. apr 2010

nohy v puse🙂 my mame komplet mokre pancuchy spodky, musim nejake prikupit lebo nestiham menit 😀
a neboj za chvilku zacne, my sme tiez zacali len nedavno.
na tu milu sa potom mozme dohodnut 🙂 nech sme pokope

a ked uz je takto pekne mohli by sme na nejaky dzusik vybehnut. Za chvilku nam hadam aj terasy postavia v meste

mia78
9. apr 2010

ahojky ..

sia aky zlatučký už sa aj ja teším ked bude sa stavať teraz začína najkrajšie obdobie 😀 😀 😀
my tiez stavame o piatej ale sa napapa a este si pospí do takej siedmej.......

petu ako ste zvladli plavanie? ste teraz boli nie ci este len pojdete?

iwu ma cas neboj ved len v siedmom mesiaci zacinaju deti sa plazit a .....to len tie sikovnejsie bezkaju 😀
a nozky si stale natahuje a papa ......

veru 8 mila ....9teho europoa ...ak sa podarí a nič nám dotoho nepríde hadam pojdeme a ak sa dovtedy naučií po štyroch tak sa možno aj prihlásime ale určite tam bude vala mamin....

petulig
9. apr 2010

mia este len buduci tyzden ideme plavat. Musim si plavke oskusat, tie moje sunky ci sa do nich vojdu 😀

my sa pojdeme len kuknut, utierat podlahu moze aj doma krpec 😀

sia222
9. apr 2010

čafte..no neviem kedy je míla ale to je 9teho.ivuš neboj ani sa nenazdáš a bude loziť a všetko odrazu..
no vy sa dávate strihať mne už to podrástlo a debilne sa mi to upravuje resp sa mi to nedá a na krátko už nechcem som akurát včera oznámila manžovi že si pojdem dať predlžiť vlas🙂) tak sa "potešil" a krutil nadomnou hlavou a smial sa ..lebo mám tie clipy lenže to mi vidno mám to tak teraz povyrastane že to vidno kde su moje aj ked su prave vlasy tie na clipoch..
peti ty sa máš že sa vojdeš do plaviek to mne nehrozí ešte:((kua a vtých čo som si kupila že ako sadlo v sačku ešte že vrch by sa dalo na to pozerať ale od pása dole že madona čistá
😀 😀 😀

petulig
9. apr 2010

😀 😀 aaa sak to nevadi sia, ty to uz mas zasluzene kebyze aj sadlo maslo od pasa dole 😀 , neriesim-. Minule sa ma mužo pytal, ze ako to vlastne ta celulitida vyzera, a ze ,, ale ty to nemas vsak?.,, tak som sa pousmiala a jasne ze nie ...🙂 zlaty

sia222
9. apr 2010

jej zlatý mužo🙂)) jasné že nemáš ved to žiadna žena nemá 🙂)) moj dedo ni nevedel čo je to slovo nie to ešte ako to vypada🙂))to zas iste nejaký muž vymyslel celulitídu ako aj to aby sme sa holili a veci podobné🙂)šak ale vieš čo mi je naj luto? že veci kt som mala rada neoblečem:((( a sa mi vidí že tie čo sa mi po obchodoch páčia su vo velkostiach len S :(( vtedy ked som mala ešte tod pred časom 50kilečiek som hovorila že fuj tá má velký zadok🙂) ked som videla obeznejšiu ženu a teraz hovorím že bože fuj tá je vychrtlá aké je to škarede 😀 😀 😀
akože mám par kilečiek mi nevadí vadí mi to že veci kt sa mi páčia si dať na tie kilečká neni pekné 😀 😀

peti a kam ideš nakonec do dixonu či mega?

jamaat
10. apr 2010

Jeeeej ženy, vy ste sa rozpísali. No prídem pozrieť na lezenie aj míľovanie, ak bude pekne. A veru mohli by sme aj dáke zmrzlinové stretko zorganizuvať. Rastú tie vaše detváky ako z vody, veru teraz len sranda začína s človekmi malými.

peti, veď tá tvoja Miška sa ako zideálnila! ..................No s tým spaním a stíhaním na plávanie to bolo kadejako. Niekedy som aj budiť musela a večne sme dobiehali na poslednú chvíľu.

sia, vstávanie je prúúser pri zaspávaní, nie spaní. U nás je to podobne ako u peti, teraz mi lepšie spáva ako keď bola maličká.

jacka
10. apr 2010

tak to ja sa možem ísť sťažovať na lampáreň..lebo mne nespí ako sa narodil.... 😝 ....keby aspon hodku v kuse spal...žeby som niečo aj spravila......ale takto... 🙄 😨

sia.. peti......však vy také štíhlučké...kde vidte tie šunky......ja by som mala začať z brušákmi..lebo...radšej nech ani leto nepríde 😔

petulig
11. apr 2010

kde ste zeny?🙂 dieta je von so starkou, treba mi zehlit ale sa mi chceee.

my sme sa dnes zacali plazit dopredu, ritku dviha neviem kde a sup na kolienka..jacka noviny zabrali 😀 dik za tip, len mi teraz mozes prist krpca strazit, lebo robi poriadky aj tam kde netreba 😀 😀

a inak asi si mala zakal v porodnici ze stihlucka 😀 by som sa aj vyjadrila, ale .. 😀 nejdem si kazit den

mia78
11. apr 2010

ahojky ..tak som sa aj ja uz sem dostala na chvilu...este musím doriadit co som zacala ....a mala somnou na chrbte riadila lebo nejaka je nervozna ,neviem ci zuby cico 😒 a tak cusala na chbte, len ja potom vecer skapínam 😢

iwusca
11. apr 2010

Ahoje
peti ja som akurat dozehlila a kukam telku 😎 mala je vonku s tatom nech si aj on uzije

jacka
11. apr 2010

peti to si bola ty.... 😀 😀 😀 😀 😉 ...........no videla som horšie .......tak oproti nim si šihlučká.... 🙂 .....no vidíš......ale dik neprídem.......dve naraz neustrážim 😀 😀 ....aspon ti vyriadi ....... 😀 😀

peti a ešte kojíš?.......

mia.....dobrá pomocka....len mna tak bolia kríže že by som toto nezvládla 😝

škoda že mne nemá kto kočíkovať......tak ho len šupnem na dvor.....a tam si odfukuje 😉

jamaat
12. apr 2010

ženy, ak stíhate, krááásne: http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1986962

petulig
12. apr 2010

jaaj jani ja som tie capacky sledovala uz dlhsie, ale mala sa mi akurat zobudila tak smola, nemam kedy sa pretahovat o cenu, lebo nejaka trubka sa tam o ne bije 😢

sia222
12. apr 2010

čafte..miuš to je bohovské🙂) kurna ako tie babky s drevom🙂
no mne by jaci tiež odišiel chrbát min týž som bola na rng s krčnou konečne kedžš mi dr pred dvoma mesiacmi vypísala papier a slubila som jej že tam pojdem🙂)som sa tam cítila ako idiot 🙂)jak na pitevnom stole 😀
a toto naše sa furt mece neviem či by tam aj sedel vobec on tuším bude naj na kolotočoch dole hlavou zavesený🙂) aspon niekto velkáči kolotoče nemusia je im z toho zle..
no to vstávanie pri zaspavaní je no to hej ale mne to napr neva mne je to smiešne akí vychcálkovia su tie deti sa tvaria že idu spať a len čo zavreš dvere šup hore🙂) už sa teším ako ked pohrozím ukazovákom no no no treba buvať a on mi to vráti🙂)mna zas toto nerozhadzuje ked je s nimi sranda a vymyšlaju..
a my akurát slinceme ale sa mi nezdá žeby bol neklud koli zubálom nejaký tak dufam že pri tom aj ostaneme🙂)
šunka nám chutí aj bez zubkov🙂)

mia78
12. apr 2010

ahojky ..no si nemyslíte že ma chrbát nebolel som rano ledva stala....
a kolotoče tiež nemusím a ani Mirko zatial nechce na kolotoče tak aspoň natom ušetrím 😀
tak to uz aj našunke si pochutnava 😀

ideme do poradne tak uvidime kolko sme pribrali 😀 😀 😀

jamaat
12. apr 2010

petu, tak keď niečo takto máš, napíš mi na FB, čo a do koľko chceš ísť, ak sa mi dá, tak vydražím za teba.

sia, keď len vstáva a rehoce sa za dverami, to je nič. Ale keď ti vstáva a popri tom reve, čo sa jej spať chce, ale za toho andela ležať nebude, tak to už mi do smiechu nie je. A keď sa dvere zatvoria? TAk to je ryčanie orangutanie. 😕

jamaat
12. apr 2010

Ja som zase začala babyvak používať, nosím ju v ňom posadenú mne na boku. TAk chodíme psa venčiť.

sia222
13. apr 2010

čafte..tak to dufam že bude to spanie aspon takéto aké mame bez revu..no uvidím..naj objav tento týž su kable:((((hadam nebude svietiť jedného dna musím dávať bacha..kurna hračiek po milu onu ale naj veci su tie najnebezpečnejšie...už aby behal a vyšantil sa vonku..lebo doma len po elektike ide🙂))
ale tvári sa akoby nič 🙂))no už vidím že bude sranda s ním z oka mu kuká šibalstvo..
mne sa inak tie nosiče baby vaky zdá podla toho ako to máš v nom malu aj iné ženy že by som to ni zaviazať nevdela a on by odtial asi aj tak vyskočil🙂))
už nech je pekne pojdeme opice kuken do zoo tam sa bude iste cítiť ako doma len keby tak s nimi mohol po tých lanách chodiť
😀

jacka
15. apr 2010

ahojte.....

to je zas hnus vonku....hádam ani neprestane pršať 😠 😠 ......deti mám choré tak chodíme len na pol hodku .......to je doma na porazenie

sia...žeby ste mali doma elektrikára? 😉 ..............a kde chodíte do zoo.....do Bojníc

petulig
15. apr 2010

cafte kua mna uz porazi z tohto pocasia.. a dnes ideme plavat a som chora ako pes.Dufam ze ma to nedorazi uplne. Zastavte uz niekto tento daaaaaaaaazd kua.
sia tie kable to je aj u nas rovnake. Uz ju ani na noviny lakat nemusim. Staci snura od notebooku a na pol hodinu ma co robit A to furt chodim a vyberam jej ju z ruky a ona sa aj tak k nej furt nejak doplazi kua....

jamaat
15. apr 2010

petu, tak radšej nechoď na to plávanie. Však budeš mať náhradnú hodinu.

sia, babyvak sa neviaže, to len prehodíš cez seba. A stále sa zabudnem spýtať, či sú dobré tenisky.

jacka
15. apr 2010

peti veru radšej nechod.......ked si chorá to ti isto nepridá ☹

sia222
15. apr 2010

čafte..
jamat ja som si to asi s tou šatkou pomýlila teda..hej dobre su teda trošku velké ale aj tak nosí vložky takže ok..len jej ich kamošky závidia a brat jej povedal že on by také nechcel že on len s faječkou 😀 😀 lebo sa ho pýtala či by sa mu nepáčili trebárs so spidermanom také nejaké.. tak im hovorím že pekne som vás ja vychovala a rozmaznala..tak mi zapotili že mami ked umreš šak my ti položíme kvietok neboj my ťa lubime🙂)..lebo to im ja vždy hovorím či sa vobec dožijem že mi zato všetko aspon kvietok položia na hrob🙂)
hej chodíme do bojníc už 11 rokov 😀 zhruba 2x ročne aj viac🙂 takže aj opice nás už poznaju určite..ale ja sa na ne možem pozerať od rána do večera na šimpanzíkov teda ako tam stváraju lotroviny..to si urobíme výletík ale nebol rok že by sme tam neboli ešte aj ked som tu nebývala aj ked tu bývam bo to mame zhruba rovnako hodka cesty aj predtým aj teraz..no a min rok mali velkáči prídavok bo aj z tabora tam boli ale na nočnom strašení tak boli dolepení že to bolo naozaj nechutné smrtky a také po tme na zámku🙂)
raz som išla sama s nimi a poštípala matam osa do ruky do prsta tak ruka opuchnutá ako fras a musela som jednou odšoferovať bo som ni prst nemohla ohnuť bo to na palci..ale deti mali zážitok bo sme boli na vystupení sokoliarov zrovna a prosila som ich či tam nemaju iečo vodu abo čo tak nas zobrali do takého zakulisia a zlatá kočka mi dala obklad na to a deti videli ako sa tam prezliekali do kostýmov a tak..
no začína fajn obdobie🙂) peti nás už ni dialkové nebaví a oddnes lozí komlet po 4 a rano rozbil postielku tak tam skákal kupila som novu ale takú obyč za 2 tis že čo ked tam nebude chceť byť a vypadá že budem museť kupiť inu lebo tato je najká labilka a keže v stoji sa potrebuje hupať v kolenách a mykať s celou postelou a rehoce sa na tom tak rupla🙂)nejako som to tam pozbíjala a spí v nej len sa bojím aby nedošlo k urazu🙂)
kurna od zeme ho nevidno ale rehoce sa na celu BB a fakt ako opica ..

to počko je fakt na porazenie ..peti sa uzdrav rýchle vela ludí je prechorených to zas to počasie..ja som im nasadila imunal preventívne teda paťko to nemože ešte ale zbytku rodiny..

petulig
15. apr 2010

tu smee, som to riskla. Bola to prva hodina tak som chcela ist aby som vedela co bude a viezla som este jednu babu tak by som vyradila obe deti. A bolo to super. Dieta od zaciatku do konca vyskalo , rozpravalo.Kopala nohami ako diva. A mam pocit ze ta sauna mi pomohla. Vsetko mi lezie von. Tak do utorku sa hadam dam dokopy. Len sme tam boli strasne kratko vo vode sa mi zdalo. Aj ked sme sa dlho motkali kym sme sa prezliekli , to tam je dake komplikovane vsetko 😀
do bojnic aj my chceme ist, sme boli na tom rozpravkovom hrade a to bolo super. Len teraz z toho krpec mat vela nebude. Este tak tu zoo ale to budem viac vysmiata z toho ja 😀
ozaj chystate sa niekto na vystavu do BA kuk? na tu rodinu a dieta? Asi pojdem a dieta necham so starkou prvy krat. To budem mat streesy cely den, ale raz to urobit musim.

sia maly je iny sarkan, my nastastie este sa nedriapeme hore, staci nam na styri sa snazit. Dozadu sme to uz vyspickovali, to uz je rychlost paradna a dopredu je to aj z rycanim 😀 😀 .Akonahle bude slnko a nad 17 stupnov uz sa nevyhnete kavicke v meste ani jedna 😎

jani a my sa musime stretnut, tie gate jej uz aj male budu co si mi odlozila 😀
jeeeej slnko 😀 😀

mia78
15. apr 2010

ahojte, sia tak Patulo je riadne sidielko ked postielku rozbyja 😀 😀 😀 máš riadnu zábavu....

petu mlinka bude malí vodníček 😀 😀 , nas ama tiez rada vodu ked sa kupe tak spliecha vsade okolo co kope nohamy 😀 😀 😀

my sme dnes boli na tej operacii a tiez sme mali zabavku Mirko dostal naladovku tak mu bolo veselo videl dvojmo tak mu to bolo smiesno........a potom to zvladol tiez dobre vyspal sa s toho tak som rada 😀 ked som videla ako tam deticky vyvadzali.

mia78
15. apr 2010

jacy pozerala som foto su zlatučky ....Petko ti pekne sedka nehadze sa dozadu ? mne sa mala hodi musim zanu davat vankus.....

jacka
15. apr 2010

mia.....sedká pekne..pokial ho starší bráška........nestrčí..... 😠 😖
aspoň to máte za sebou......super že neplakal 😉

veru slniekčo....a mňa začína bolieť hlava 😝

jamaat
15. apr 2010

sia, si sa rozpísala. Aj s fajočkou viem za dobrú cenu tenisky splašiť, len mi povedz veľkosť a akú chce farbu a pozriem ti niečo.

Do Bojníc sme aj my chodievali každý rok, ale akosi Monika už je nad také niečo povznesená. TAk sa teším, že budeme zase s Emkou chodiť kade-tade.

petu, no veru načim stretnúť sa. Ale mám blbú správu, že som na teba pozabudla a predala tie tepláky, čo si chcela. Ale už som objednala ďalšie. Najskôr sa mi na tepláky nikto neozýval, tak už som mala boja, že som hovadinu poobjednávala, ale zrazu všetci len tepláky chceli, tak už som predala aj tie drahšie farebné všetky 🙂

No a dnes Emka spravila sama 2-3 kroky. 🙂

marion
15. apr 2010

Ahojte babenky..tak som sa rozhodla ze sa k Vam pripojim.. 🙂 🙂 🙂 🙂 Popozerala som vase albumceky, a mate krasne deticky, 🙂 🙂 🙂 Jamaat, tebe som kukla do albumu a zistila, ze tvojho muza poznam. Je to moj byvaly kolega z Avecu. Hadam si na mna este spomenie. 🙂 🙂 🙂 Volam sa Marika. Mamicky, mate niektora kocik jane nomad kolekciu 2009? Potesilo by ma, ako ste s nim spokojne. Dakujem. Tesim sa, ze si s vami budem moct pokecat.. 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre