Bystričanky z Rooseveltovej nemocnice

aine04
21. júl 2009

kočky tak snad vas budem moct privitat v tejto novej temicke 🙂 dufam ze si prijemne poklebetime, poradime si a zabavime sa

sia222
12. máj 2010

ha ha ha tu sommm🙂)) stíham 😀 no na FB bo tam stretnem naraz viac ludí🙂) kedže času pomenej
slovo sťahovanie nechcem počuť najbl 10rokov 😠 kua ja mám rarohov si sama sebe nadávam aka som koza že čo ja všetko mám a je mi to na H..🙂)
ni my nemáme zubale tiež neviem kde su..tak mila o ničom píšete no asi zlá organizace ..čo si jej dala peti ked tak dobre buvala?
jaj ti zavidím to plávanie škoda že mi to nevyšlo..a kde vlastne chodíš mi to uniklo ked autom?na tie st hory?
to dobre peti že jak kružíte tak ked s deťmi naj to bude na kruháči s nimi nie?pri esc je docela velký aj ked debilný ale aspon možeš prechádzať z pruhu do pruhu 😀 😀
jaci u vás bola burka? tu ee len lialo riadne ale vraj aj cez vík má a my sme chceli isť na chatu opekať špeky a slaninku som taku vonavučku kupila ma nštvu ak bude liať:(
no ak ti to pomože my sa budíme 2-3 krát ale dva vždy pijeme mlééčko🙂 a o 5 def tttaaaattaaa ttaaa z postielky a ked mu poviem povedz mama !! tak sa rehoce a ešte silnejšie tataa🙂) a musím sa pochváliť my robíme ťapi ťapi🙂)t na povela 😀 aký je zlatý ked mu to kážeme občas si netrafí ruky 🙂) muž sa mi smial že a nezabudni to babám napísať kolko spapal dnes kolko kakal a že vie ťapi ťapi🙂 debo🙂) hodinu ho vidím denne a ešte si bude robiť prdel zo mna🙂

iwusca
12. máj 2010

sia aj nasa uz robi tapi tapi a teraz najnovsie zacala gagaga a tatata dokola 😀 a dnes sme ju dali prvykrat do tej stolicky na papanie ale este sa tak dava nabok a zosuva sa tak pockame este chvlu nech jej nepokrivime chrbat....ale po tom pultiku trieskala statocne....asi akoze "mama de je ta kasa kua??!!"

iwusca
12. máj 2010

baby tak ma napadlo s tym spanim ci nemaju vase detvaky prilis vela hraciek v postielke...emka nema ziadnu okrem jedneho plysaka tak ju nema co rozptylovat a ma vela miesta okolo tak sa jej mozno aj lepsie tak spi...

petulig
12. máj 2010

😀 no serus stratena....kua na porazenie o piatej rano vstavat. To ani nezartuj, to dieta sa uz neda nijak spacifikovat? 😀

my tiez len tatatata pripadne teta tetaa a tapkame si asi tyzden, ale vkuse. Rano nas budi tatatatata z postielky, pripadne trieska cumlom a mriezky 😀 a ako sa naucila papa tak teraz mava kazdemu , ale tak jemne ako kedysi na tribune sa mavalo 😀 😀 neviem kde to dieta videlo.A ako jej ukazujem, ze nono nono tak si asi robi srandu zo mna a opakuje, ale nie vzdy sa jej podari ten spravny prst pouzit 😀 😀

a uz ste prestahovany? a kde to bude nakoniec?

a chodime na Hory plavat. Zajtra zaciname druhy kurz a potom si dame oddych . ale nechcem ti kazit radost, ale cez vikend ma byt total hnusne, ze burky ako svina.Ale sak ak mate slaninu vyhodit tak dones tu sa nestrati 😀 😀

jacka
13. máj 2010

peti u nás svieti slniečko..... 😎
vnoci sa nám polepšilo ...sme už len 5x hore......tak som celkom vyspatá 🙂

sia....stratená..... 🙂 ...teraz zmizla aj mia............no pekne

juj mna dnes bolí gebula..... 😔 😲

my ešte neviem plieskať...a už vobec nie no no no.......ručičky neposlúchaju 😉

petulig
13. máj 2010

jani nie si nejaka narocna? sedite sami, stvornozkujete, zuby mate , za chvilu ti behat bude.Nemoze vediet vsetko 🙂 😀
my sme dnes zas potiahli v kociku dve hodky 😀 kebyze si dieta zdriemne hodku a pol doobeda a hodku a pol poobede nebolo by zle 😀
jamaat ste dnes nejak rychlo zdrhli z plavania. Kolko za tie sustaky chlapcenske treba dat?

jacka
13. máj 2010

peti....ja a náročná...no čo si ....pomaly ho zapíšem na vysokú 😀 😀 😉 😀 😀

neboj aj to bude ked bude spávať dav krát...len či aj tak dlho....to neviem neviem 😀 😀 😉

pekne spáva v kočíku.......a v postielke ako spinkáva?

mne už zaľahol......bol nejaký umrnčaný tak som ho okupala a šupla spinkať......a pol hodky je hore pýtať jesť 😝 .............................juj aj tento druhý je taký...tiež ho hádam šupnem spať....len zas ráno skoro bude bubtošiť.......tak musím čakať 😝

petulig
13. máj 2010

jani to je nahoda ze tak spala.Ona vonku aj dnu po pol hodke.Ked potiahne napr. 40 min tak uz viem ze bude spat asponhodinu a pol, ale cim to je ze raz spi dlho raz nie tak to netusim. A just spi dlho vtedy, ked sa niekde ponahlame.

Mesiac dozadu mi spala v postielke aj dve hodky a vonku nic, tyzden dozadu ani von ani dnu nic a teraz uz neviem , robi si co chce 😀
my uz tiez spime, zjedla mi kvantum kase, tak som zvedava dokedy bude spat. Ide sa kukat hokej, isto zas poslednu tretinu odspim kua.

sia222
13. máj 2010

čafte..jaj tak to ja možem byť rada moje díte buva hod apol doobeda a hod a pol poobede a je mu jedno kde je 🙂 večer som mu to chcela posunuť žeby rano nebuntošil ale nedá sa to on odkvacne a nezaujíma ho čo my chceme 😀 😀
ale zas na druhu stranu by sme si to mali užiť velkáčov treba z postele ťahať a nech sa konečne umyju a naranajkuju bo ked neni škola by lehnili aj do 11 sa tam válali🙂)
ja mu zase večer nemožem dať som zistila nič také ako kaša tak okolo 4 tej zje bud výživu s piškotami alebo kašu a pak už len mlieko pred spaním som si aj myslela že je to jedlom to budenie ale ked zjedol kašu pred spaním bolo to horšie asi mu bolo ťažko potom..no udržiava sa asi od mala po 5 tej nič ťažke jedlo tak to nebude po mne ja hladná nezaspím🙂))
jaci ja sa tu chvascem ťapi ťapi a tod malá mišela čo už vie všetko🙂) inak to no no to je bohové na to sa už teším ked bude opakovať a jasné že velkáči ho budu učiť kraviny aby bola sranda dufam že sa vyhnu škaredým slovám lebo mám pocit že to ich bude baviť najviac..inak tých lezunov vyhrala vraj jedna baba z kopca od nás a na druhom mieste bola jedna čo poznám..

miuš tá čo chodila s nami k dr katka boli na druhom mieste🙂)

mia78
14. máj 2010

ahojky len tak narýchlo... tak jej gratulijem som ju stretla v mc donald vtedy na 1veho maja......

my tiez tatata a ked ideme von tak to je usmev sa vie tak tešiť a vykrikuje mama mama a naucili sme sa papa a daj daj 😀 😀 😀 ale zato este sa jej nechce stvornožkovat iba sa hojda zatial 😀

teraz sme prišli od doktorka má od včera horučky 39-38....a sopliská tak uvidíme či je to zo zubou alebo bude treba antibiotika mame počkať dozajtra či jej prejdu horúčky... ☹

sia222
14. máj 2010

a kde ste??🙂) ja si dávam dnes relax den som si povedala tak som sa bola prejsť v daždi s krpčekom tomu sa to nenormálne páčilo že ako mu to pršalo na igelit🙂)sa rehotal nahlas🙂 a že šak ked dojdeme bude buvať v postielke už pol hodku odtial len tata ta a 300x zavesený na postielke som zvedavá kedy ho to prestane baviť a ked mu poviem že má spať a nie vystrájať je mu bohove smiešno ako sa rozdrapujem no niečo zdedil po velkáčoch tí mi povedia mamina klídeček🙂

miuš tak sa rýchle uzdravte aj my sme mali sople ale našťastie nie teplotu a už to trochen prešlo to vymrzkané počasie vela detičiek je zas prechorených

iwusca
14. máj 2010

tu je dako mrrrrtvo co ste vsetci vonku aj v tomto pocasi? 😀 inak na vikend hlasia zaplavy na hrone a nam tecie potok pod oknami tak dufam ze nas nevytopi... 😝

mia78
15. máj 2010

ahojky ......konečne mala zaspala uvidíme ako dlho 😅 ....................tak horúčky ustúpili a dalšie dva zubky nasvete 😀 horné oba....
no ani som riadok nedopísala a už je hore ju kašel zobudil 😒 .

iwu v každom počasí my chodíme lebo malá nevydrží a aspoň si pospí ....... 😀
zatial neprší aj ked hlásili tak hádam topiť nebude 😅 😅 😅

petulig
15. máj 2010

cafte..teda mia provokujes? 😀 my furt ziadne zubale. Ale mam pocit ze jej vyjde cely spodok naraz taka je nervna niekedy 😀
dnes este celkom fajn bolo , ale zajtra to vraj pride, sa tesim kua cely den doma zatvoreni.

jamaat
15. máj 2010

Ahojte. Aj Emka je soplavá, aj teplotu mala.

No riadne už dokážu vecí tie vaše drobce. Už sa ten rozdiel medzi našimi detvákmi zmenšuje. Ale aj ja sa môžem pochváliť, Emka už začala pekne chodiť, prejde cez celú izbu. A každým dňom sa to zlepšuje.

petu, nezdrhla som rýchlo práveže. Posunula nás o polhodiny skôr, takže sa budeme len takto míňať. A teta nás už vyháňala, lebo že sa nemajú kde zložiť príchodivšie.
S tými vecami dobrý chaos. Ja krepaňa ani neviem poriadne, čo tam bolo, len narýchlo som nahádzala. Peniaze som si nezrátala, neviem ani, koľko som svojich v peňaženke mala 🙂 ......Ona zobrala len šušťákové gate? Lebo sa mi zdá, že tam bola aj šušťáková súprava, ale netuším, kto si ju mohol vziať a či aj peniaze dal. Za tie samostatné gate je cena 5,90eur.

petulig
15. máj 2010

jani ja si ako tak pamatam co tam bolo. Suprava tam bola to viem isto, ale tu sme nebrali. Pozerali sme ju ale dali naspat. Mala si tam asi trojo topanok alebo aj stvoro, take tricko s vlacikom, tieto sustaky a nejake dievcenske tricko..skusim sa nasich bab opytat ale ta suprava bola velka to asi ziadna nebrala. oki za tie gate odkazem , v utorok ti donesie.

a vy ste riadne sikulky. Emka ide mat rok tak chce na oslavu uz behat kade tade, mozes sa tesit 😀

jacka
16. máj 2010

ahojte.....

ju veru to letí....jamaat...tak vy už bežkáte.... 🙂 super....... 😵 ............ 🙂

toto počasie je také hnusne len by som spala....a spala 😔 😔 ................tak hádam záplavy už nebudú......ale ten vietor 😝 ....

jamaat
16. máj 2010

petu, len neviem, či v utorok pôjdeme plávať. Emka je chorá, soplavá.

No ja veľmi nevidím rozdiel, či chodí po štyroch, po kolenách, alebo behá. Dostane sa tak či tak tam, kde chce 🙂

jamaat
17. máj 2010

To je kosaaaaa! Emka furt soplí, ale pri takomto počasí je umenie vyliečiť sa. Pri odsávaní také hysáky chytá, že až.

jacka
17. máj 2010

my ked sme odsávali tak dvaja...jedne dražal druhý sal.......horšie bolo ked som bola sama...... 😠

veru už by mohlo prestať...ale hlavne že nás nevytopilo.....a vraj má byť aj leto studené kvole tej sopke...tak neviem dufam že nie 😅

jacka
17. máj 2010

sme boli dnes v poradni........tak vážime 1014Og....vraj mu nemám dávať jesť 😠 😠 ......sprostá sestrička 😠

konečne vyšlo slniečko 🙂 😎

mia78
17. máj 2010

to pekna vaha ,riadny silak Petulo.... 😀
akoze to myslela vážne ? to sa ako da nedať dietatu jesť 😒 ......ved zachvilu vybehá 😀

môj Mirko má 27kg tak sme pozerali tabulky tak to maju deti lokolo 6-7 rokou 😅 no čo sním a tolko sa vybeha on chvílu neposedí..........ved má byť pokom 😀 😀 😀

a tie sopliska aj my ťaháme ťaháme 😒

a uz dlho nepopršalo normálne také sucho hmmmm a to teplo sa už nedá ani vydržať 😖 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petulig
17. máj 2010

😀 fuuu moje nervy, toho by som ani nezdvihla. Moj krpec , teda silacisko bude z neho. To ta smotana jani 😀 😀 a to myslela uplne vazne sestricka ci zartom? Si teda neviem predstavit,. ze mu povies na obed, ze moj pekny dost na dnes si si odjedol 🙄

kedy sa uz maa toto pocasie vylepsit? Vsade okolo nas same sople a choroby a doma ma uz ide porazit . A po kavickach ma nebavi sa schovavat v kaviarnach s malou.Chceme letoooooooooo

jamaat
18. máj 2010

jacka, však ho premenuj na Valibuka! 🙂 ....aj vybíjaný opasok už nosí? 🙂

petu, na plávanie neprídeme, sople ešte neprešli. Dúfam, že vo štvrtok sa už podarí.

jacka
18. máj 2010

jamaat....ešte nenosí 😀 😀 ....................ale ja si s toho velku hlavu nerobím......lebo aj prvý bol takýto.......a vybehal to ako nič teraz je kosť a koža...vyzerá ako podvýživený 😠

neviem ako to myslela...ale ja som na nu hodila hákový sytem...neznášam ju........ked sme tam boli s Peťkom čo bol prechladnutý.......tak nás nechala v čakárni čakať dve hodky a potom som sa vzala a šla do.... 😝

a dnes som dostala skoro infrakt.....tak pekne si varím v kuchyni a Peťko sa postavil o malu stoličku a tlačil ju pred sebou 😕 ..........už som ho videla na zemi ale jemu sa to očividne páčilo 😅

jamaat
20. máj 2010

My dnes oslavujeme 1 rok. 🙂

iwusca
20. máj 2010

jamaat tak ako rychlo to ubehlo ze? si pamatam ako si tu minuly rok pisala ze sa narodila a my sme este s bruskami 🙂 ja som bola tusim este na tom cypre.....ty brdo to uz je strasne davno... 😝 😀 ....no ale prajem vsetko najlepsie hlavne nech je zdrava a potom sem alebo na FB daj fotky z oslavy nech sa mozme inspirovat 😎 😀
..inak jedna moja znama mala termin uz v utorok ale tiez ma asi lenivu dievku lebo sa jej nechce von 😀 bola by sranda keby sa narodila dnes 😎

siusinocka
20. máj 2010

@jacka ahoj, takmy máme tiež cez 10 kg a skoro 8 mesiacov... a doktorka mi nič nevravela. vôbec sa tým neptráp

petulig
21. máj 2010

cafte, Emke vsetko najlepsie 😀 , torta hotova? veru strasne to leti, za chvilu budeme zhanat darceky na narodeniny aj my

jacka
21. máj 2010

Emke všetučko najlepšie.........vela zdravíčka.......a lásky 😵

veru tak ...ani sa nenazdáme 😔 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre