Bystričanky z Rooseveltovej nemocnice

aine04
21. júl 2009

kočky tak snad vas budem moct privitat v tejto novej temicke 🙂 dufam ze si prijemne poklebetime, poradime si a zabavime sa

iwusca
23. mar 2012

@poseidonka jeej a ja mam termin v novembri, podla kalkulacky 11.11., dr mi este termin nepovedal, dnes som len bola na odberoch, srdiecko uz mame a koncom aprila idem na kontrolu, tak mi vypise uz aj knizku a hadam sa dozviem aj termin 😀 😀

jacka
29. mar 2012

@iwusca blahoželám 😵 😵 😵

iwusca
29. mar 2012

@jacka dakujem 🙂 vy uz dalsie neplanujete? 😀

jacka
29. mar 2012

@iwusca muž nechce 😀 😀 😀 ...........ale nie....stačilo.....budete mať taký vekový rozdiel ako ja .,...............ku komu chodíš k dr.?..........

iwusca
29. mar 2012

@jacka tak 2 su tak akurat, 😀 chodim k vodeckemu teraz ordinuje v radvani 🙂

jacka
29. mar 2012

@iwusca že aj ja vravím......... 🙂 🙂 ..super že Emka bude mať surodenca.......čoby si chcela.......aj ja ku nemu chodím....na prevnetívku som čakala 3mes.... 😝

jamaat
30. mar 2012

@iwusca Gratulujem! 🙂 Nech je všetko bezproblémové.

iwusca
30. mar 2012

@jacka ja ho mam celkom rada, on je taky sympos 😀 a ma vela ludi to je fakt lebo tu ordinaciu mali povodne 3 lekari a teraz tam je len on a tusim vo stvrtok este ordinuje stary Grom 😝 raz som tam prisla rano o 7 a uz tam bolo plno a to tam este nebol ani dr ani sestricka 😀 😝
@jamaat dakujeme 🙂

jacka
30. mar 2012

@iwusca to je.......ale doma by som ho nechcela...............a sestrička je divná....za celý týžden ked som tam volala mi zacapila telefon..... 😠 😠 .... 😝 ..................teba neobjednáva?.............to poteší...si myslíš že budeš prvý že 😀 😉 ......ozaj a malé pojde do školky?

iwusca
30. mar 2012

@jacka praveze mne sa zda sestricka velmi zlata 😅 ked som sa konecne dovolala tak mi normalne povedala, co som chcela, uplna pohodicka 🙂 a na poradnu ma uz objednala, ale ked tam chces ist kvoli niecomu, tak prides rano, zapises sa a max do 10 ta zoberie, lebo maju limit 12 zapisanych ludi a od 10:30 maju uz objednanych..
inak som prisla na to preco mi tak dlho trvalo sa dovolat 😀 ked som tam bola tak sestricka bola akurat vnutri u dr, ja som cakala pri jej stole a ledva som ten telefon pocula 😀 takze ked tam maju frmol tak nema sancu to dvihat...
a ano boli sme na zapise a zoberu mi ju sem do kremnicky 🙂 a tvoj ide?

jacka
30. mar 2012

@iwusca akože zlatá je ......aj v telefone bola milá.....ale zato nemusí položiť telefon.... 😝za celý týžden som jej denne aspon 5x volala v inakšom čase 😝 .............................to ale beru len súrne prípade,nie?........teba vzali ked si zistila že čakáš bábo...
nebojíš sa že donesie niečo (choroby) zo školky a prenesie to na maličké?....ja som ho kvoli tomu nedávala...... 😔 ...........................Peťulo zapísaný je.......ale pojde len na 4h......nechcem aby tam jedol......ešte si nevie povedať že toto nemože......tak ako jeho starší brat......tomu ked daju niečo čo nesmie si povie,už mu xkrát dali niečo pšeničné.... 😠 ......Peťko nevie ..............☹

livia341
2. apr 2012

Ahojte, aké máte skúsenosti s porodníkmi v nemocnici bb? má význam si to zazmluvit aj ked nemám svojho porodníka, len gynekologičku a asi je už aj tak neskoro si zazmluvit? bojím sa a dr. nepoznám, že aby porod dopadol dobre a nie s problémami.

iwusca
3. apr 2012

@tinara23
@lubica69 baby ja som teraz tehu a zistili mi dake zvysene hodnoty stitnej zlazy, ze nic vazne ale ze to treba sledovat ...poslali ma na endokrino a v novamede ma vobec nechceli zobrat, lebo ze nie som ich pacientka tak mam ist do nemocky 😝 tam som volala a objednali ma na 11.4. ale s tym ze pridem rano , zapisem sa a budem cakat 😝 😝 takze par hodin si tam asi posedim...ako prebieha to vysetrenie?treba tam ist nalacno ak mi budu brat krv?

iwusca
3. apr 2012

@jacka teraz pozeram, ze mi prispevok co som pisala pred ar dnami nepridalo 😖
tam je tazko sa dovolat, lebo sestricka ma ten telefon strasne na ticho nastaveny a fakt sa tam nezastavi kolko maju roboty..ale ked prides rano a zmestis sa do tych 12 zien co sa mozu zapisat tak ta vezmu aj ked nie si surny pripad..ked je nieco velmi surne tak zaklopes, povies o co ide a zoberie ta aj mimo poradia 🙂
uvidime ako to bude s chorobami ak bude casto chora tak ju necham doma, ale imunitu ma zatial dobru este ani raz nebrala ATB, a male budem co najdlhsie kojit to tiez urcite pomoze tak uvidime 🙂
ty mas obidvoch celiatikov? to nevedia v skolke, ze mu nemozu davat lepok? 🙄 ved ked maju jedno dieta take tak to nemoze byt problem si zapamatat...

bobocka
3. apr 2012

@livia341 rodila som u dr jenca(mala som na neho stastie,nelmala som ho zazmluvneneho) a mozem len a len odporucat.mlady lekar,no vie co robi,bol velmi mily,velmi prijemny,velmi ludsky.ak k nam zas pride bocian,tak si ho zazmluvnim naisto.🙂

iwusca
3. apr 2012

@bobocka ak tam este bude lebo co mam spravy od kamosky anesteziologicky tak ich vela poodchadzalo 😝 uz ani ten co mna rodil, Balaz, tam nie je

lubica69
3. apr 2012

@iwusca tak to ti ešte celkom pekný termín dali Asi uprednostnili,že si tehu Držím palce nech je to všetko OK
Inak tá stará pani doktorka 😠 ževraj už v novamede nie je 😉 Tak už ani Baláž v Roosveltke?Ten mi tam najmenej bude chýbať 😀
@livia341 my sme sa asi dnes aj videli na poradni či nie?Zazmluvňovať podľa mňa je úplne zbytočné 😅

jacka
3. apr 2012

@iwusca aký ty máš krásny dátum 😵 😵 😵 😵 ....................aj moj prvorodený pokila nenastupil do školky tak chorý nebol.......akurát len prechladnutý.....a nastúpil tam a......vydržal mesiac.....a koniec....prvé atb dostal........a ...neskor mu aj mandle vyberali....vraj "školkársky" vírus...no ved uvidíš 😉 😉 ..............inak sa ako citiš..nebýva ti zle?........ja som aj zabudla kto nás rodil...... 😀 😀
hej oboch.......vyzerá to tak že maju hosipa.... 😠 😠 😠 .......teším sa ked pojde do školy.....na Bakoške tam varia....tam budem aspon v klude....ešte prežiť školku 😝

lucinka1104
3. apr 2012

@livia341 stale môžeš super je Jančo , Trška aj Molitoris ja som obe detičky rodila pri Primárovi Bielikovi....

lucinka1104
3. apr 2012

@veronnie ahoj a kde v radvani byvaš? My sme sa sem presťahovali tento pietok na NĽŠ a tiež tu nikoho nepoznám 😔

iwusca
3. apr 2012

@jacka ved uvidime, tato nasa skolka je jednotriedna a vacsinu roka tam je tak 15 deti tak hadam to zvladneme, aj ucitelky su super, malu uz poznaju lebo sa tam chodime hravat na dvor ked su deti vonku 😀 zle mi nebyva nastastie, ale nic mi nechuti ani varit nemozem lebo mi to strasne smrdi tie kuchynske vypary 😝 ja teraz zijem na jablkach, hrozne a polievkach 😀 nic ine mi nechuti a este sladkosti, cokoladu mozem jest na kila 😀 😀 a pijem ako duha aj 3litre vody za den vypijem...inak ja som zistila kto ma rodil az ked som si precitala prepustaciu spravu 😀 😀 😀 az tam som si meno precitala 😀
@lubica69 ano tehu beru prednostne inak sa caka strasne dlho 😝 na recepcii v novamede mi povedala teta ze je tam dr nejaka kelemenova ci ako a v nemocke neviem..

atemi
4. apr 2012

Bystricanky, ak planujete plavanie s babatkom, odporucam Husatka - uz len par dni maju zlavu 42% na Babyzlava.sk a kupon plati po cely rok 😉

livia341
4. apr 2012

@lubica69 ahoj včera sme sa určite nevideli nepoznám ťa, nebola som vobec v nemocnici ja chodievam štvrtky na kontroly, tak som sa rozhodla, že si nejdem dat asi zazmmluvnit, len vtedy keby to bolo vážne. Ved dr. sú nato platený ,aby si robili poctivo svoju prácu.

lubica69
4. apr 2012

@livia341 ahoj tak sa veľmi podobáš na jednu sympošku tehuľku čo tam včera bola
A presne je to ich práca Držím palce nech ti to dobre dopadne 😉

jacka
5. apr 2012

@iwusca to je dobre...aspon sa v školke všetci poznaju.......malá nebude mať problém.....necháš ju tam na celý den?..........len sa pekne napapaj ...pošli maličkému..........mali si takéto stavy aj pri prvom tehu?................to varenie ti nezávidím....brrrr.................................tak ten čo teba rodil tak si aj mne,nie?:......ja si to nepamätám.... 😀 ..akurát viem že som si dlho nemohla sadnúť 😀 😀 ....pri prvom to bolo lepšie 🙂 ..................už máte aj mená či nie?....nevieš čo je s miou?.....či už porodila alebo čo?

iwusca
5. apr 2012

@jacka @jacka pri prvom som ani nevedela ze som tehotna to mi nic nebolo, teraz si to asi "vyzeriem" 😝 no tak ja moc nevarim, lebo MM je kuchar takze on navari vecer a mam pokoj 😀 mena mame uz davno uz ked sa ema mala narodit tak sme chceli chlapca olivera a dievcatko bola alternativa eliska 🙂 a ty si tusim pri tom istom rodila ved sme tam boli naraz 😀 ja si pamatam ze sitie ma strasne bolelo, neviem ci mi tam zabudol pichnut umrtvovac alebo co 😝 a ja som nemohla dlho ani lezat poriadne lebo som mala pomliazdene rebra co sa mi tam dve sestricky hadzali po bruchu 😝
a mia uz porodila uz su aj doma maju maleho lukaska 🙂

jacka
6. apr 2012

@iwusca vážen už porodila???......super 😵 😵 ....rodila sekciou?...nevieš?
pekné mená..... 😵 😵 😵 vy ste nevedeli čo čakáte pri prvom?..............ty by si čo chcela?..... 🙂 ...........................len si uži tehotenstvo ešte len si na začiatku....... 🙂 ...................rodili sme naraz......ja o čosi skor 😀 ...si ťa pamätám ako si tam kludne sedela....a zachvilu si porodila.... 🙂 .......-.....emka vie že bude mať súrodenca? 🙂

gracekely
11. apr 2012

Ahojte,ja som tu nová, čakáme náš tretí poklad..🙂) Rodila som obidve deti v BB a aj to tretie budem 😀 ,nakoľko bývame 10 km od Bystrice.

poseidonka
13. apr 2012

@gracekely No tak ta tu vítame a ako si bola spokojná s našou užasnou nemocnicou???

poseidonka
13. apr 2012

@iwusca Pomliaždené rebrá to znie fajn 😖 ešte že ja som pri tele. osobne si mzslím, že keby som bolo taká tučná aká som moja malá by asi mala polámané nohy, ked ju tlačili von. Takto ich mala len po členky modré ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre