Bystričanky z Rooseveltovej nemocnice

aine04
21. júl 2009

kočky tak snad vas budem moct privitat v tejto novej temicke 🙂 dufam ze si prijemne poklebetime, poradime si a zabavime sa

petulig
22. dec 2009

no ale aspon mas zahradu, ja len po balkonoch chodim 🙂 ale tak pokial nepadaju furiky vzdy sa da ist von. Ja mam na FB fotky. sem to vlemi nedavam.

jacka
22. dec 2009

tak pojdem tam kuknuť ako rastiete 😉

no pojdeme sa poobliekať a šup do toho krásneho poačasia 😝

termixicek
22. dec 2009

Caute zeny...tak my zase v noci hore, ja neviem, ako dlho sa tie zubky budu prerezavat...kua a za nimi pojdu dalsie ...

evabb35
22. dec 2009

Petulig, doporučujem Ti dobré nohavice zimné nepremokavé teplé zn. Vaude z Tramtárie /na Striebornom majú predajňu/. - tie sú tenké a teplé, vietor ich neprefúka.Takéto nejaké http://www.outdoorshop.sk/oblecenie/50121397b20.... Keď je veľký mráz dávam si pod ne dámsky dlhé spodky zn.Odlo. A to som kočíkovala aj 3 hodky v takomto počasí. Nosím ich už 4 sezóny.
V Motýľovi majú akciu do 23. decembra - koleso šťastia - na ňom sa dá vytočiť zľava na nakúpený tovar.

evabb35
22. dec 2009

Tramtaria má aj internetovú stránku www.tramtaria.sk. Neviem, či sa tam dá dostať s kočíkom - majú z jednej strany schody a z druhej strany takú plošinku po ktorej by sa teoreticky dalo vyjsť aj s kočíkom, ale sama som tam s kočíkom nechodila, tak neviem.

petulig
22. dec 2009

Dik Evi, pojdem kuk. Po vianociach hadam budu aj dake vypredaje, tak uz vydrzim. Nie je to ani taka hrozna suma ak su kvalitne.
no idem sa pomaly zbierat, este na nakup a do poradne v tomto pocasi dva krat tak dlho.

jacka
22. dec 2009

jaj peti ja som už domka...ale Peťulo ešte odfukuje vonku....brr...kosa...nohy si necítm 😝 ...............potom sa ozvi

evabb35
22. dec 2009

Prevdupovediac petulig, keď som si tie dámske softshellové nohavice kupovala z materskej, tak som sa považovala za blázna, pretože pre mňa na materskej to bola vtedy veľká suma. Ale sú také kvalitné, že veru to bola veľmi dobrá kúpa. Mávajú tam aj výpredaje, takže ak máš šťastie kúpiš si tam kvalitné outdoorové oblečenie aj za prijateľnejšiu cenu.

sia222
22. dec 2009

čafte.peti tak o bolo na poradni?
tá predajna je dobrá na také veci ako píše eva aj ja ju mám rada 🙂 dá sa tam s kočíkom isť..teda možno aj záleží aký ma kto kočík ale z tej jednej strany v poho

v motýlovi maju koleso šťastia ale fakt štastia ked som bola pepke kupiť oteplovačky tak som si zatočila až jedno pocento! a ešte som potom pančuchy filipkovi a zas mi dala zatočiť a zas jedno procento! tak to bola kua zlava!
po vianociach bude kočíkoví raj po obchodoch doobeda ked budu ludia v práci maminky budu na výpredajoch..
ja cemm strašne také nikové biele čižmo snehule a nikde som ich nevidela len na nete ale nemaju moje číslo ☹

termixicek
22. dec 2009

zeny ja mam depku...

sia222
22. dec 2009

a z čoho termix?..kua ja som zas rozbitá ako fras všetko ma bolí a že idem k malemu lahnuť a za 5min bol hore:(((
som dala včera v robote 3x punč tak asi z toho 😀 tak som si šlahla teraflu a uvidíme🙂
termix inak s tým chudnutím som to aj ja tak mala ako ty pri prv dvoch deťoch až vychrtlina bola zo mna a včul? uf aké šunečky kade tade asi si moje telo robí zásobu na zimu 😀 😀

jacka
22. dec 2009

a z čoho?... 😅 žeby predvianočná depka? 😅 ..............to by som mala mať aj ja................

sia....dala si si aj za mna? 😉

termixicek
22. dec 2009

no tak bud to bude predvinocna depka, alebo ja neviem. Idem s malym bonku na vzduch, hadam to rozdycham, lebo mi je az do revu
Mozno sa aj mne poukladaju sunecky po druhom, mozno...no nedavam tomu velku sancu, ak som v tomto po mame, tak asi nie, lebo ta ma 46 rokov, 174 cm a 53 kg...
jacka ako ti zavidim, ze uz mate dnesnu prechadzku za sebou...vobec sa mi nechce do tej zimy, ale urobi mi to len dobre.
Inak vcera som malemu dala homeopaticky cipok viburkol na noc, na ukludnenie, no prd pomohol...o druhej sa zobudil a cirkus do pol 4...kde su tie noci ked zaspal o pol 9 a vstal o 7 ???

jacka
22. dec 2009

veru mne už by sa vobec nechcelo......ale trochu vzduchu ti spraví len dobre 😉 ....a neplakaj....maličký je sensor..prenesieš to aj na neho....

evabb35
22. dec 2009

termixicek, nie si vyčerpaná?

petulig
22. dec 2009

tu som 🙂 celkom v pohode. Trosku sme poplakali ale potom sa uz znova usmievala na sestricku. Pribrali sme 410 g za mesiac, ze to nie je vela, ale ani malo tak stredne. Tak som spokojna. centimetrov ma 60. Potom som sa tulala este nech si pobuva krpec, ale kua ako som nadavala. Neskutocne ani jeden chodnik ani cesta odpratana, na h...o platime dane ked na to uplne seru. Som prisla unavena ako kon. Ako bysom tlacila bager pred sebou.
A sa mi zdalo ze uz taka zima nebola, alebo som uz bola dobre oblecena. Muzove spodky 🙂

evi a co sa deje uz je lepsie? Asi ti chyba punc 😀 lahka pomoc 😵

jamaat
23. dec 2009

termix, nevyspatie robí svoje. Aj Emke sa tlačia zúbky, tak stále mrnčí. Minulú noc buntošila, túto noc už nie, ale to určite preto, lebo máme od kožnej predpísaný fenistil a ten utlmuje. Cez deň tiež stále mrnčí. Najhoršie je, že zuby ani nevidno, že by sa už išli prerezať. Tak bohvie, kedy vyjdú.

termixicek
23. dec 2009

ahojte babenky...tak moja nalada sa neda porovnat so vcerajsou, som OK 😀
Maly v noci raz vstal o 1, bol hore 5 minut a potom uz buval do 7, tak som sa po vyse tyzdni aj vyspala...veru, mohlo to byt uz aj tou vycerpanostou, co som tak dlho normalne nespala.
Jamaat a naco beriete fenistil? Nam ho dala doktorka brat 4 dni pred ockovanim, aby nemal velku reakciu, lebo maly mal od narodenia velmi citlivu kozu, uz pri malom pritlaceni ca mu robili flaky, tak sa bala, aby nemal silny zapal, ale vravela, ze do pol roka to u deticiek zvykne zmiznut a aj zmizlo, uz je to ok. Preto sme brali. Teraz sa pre zmenu musime umyvat v olejovej vode, pridavame Oilatum a natierame sa mlieckom co nam doktorka predpisala, mame suche flaky na prsickach, chrbatiku, ramienkach a najnovsie sa nam to porobilo uz aj na bokoch a na jednej nozke, po vianociach ideme na kozne, uz ma toho vela a nezabralo to, co nam predpisala, este stastie, ze ho to nesvrbi, no mali by ste to vidiet po okupani, vyzera, akoby som ho dobila chudatko, ma to hrozne...
Jamaat uz si vymyslela darcek?
Peti jasan!!! To bude tym puncom...sakra hadam sa zo mna nestava alkacka 😀 a mi nieco hovor o tom tlaceni kocika, vysla som z malym vcera o pol 4 von do 5 a ked zaspal tak som odstavila pri aute a som si ho pekne zametala 20 minut do cistucka, lebo to nemalo zmyslel ho tlacit, mne to predne koleso vykrucalo na vsetky strany, normalne som sa rehotala sama na sebe ze na aute smyky zvladam a jeden kocik neviem ukocirovat 😀 😀 no ale maly sa nabuval, veru a ani mne nebola zim, ale to tym, ze uz vcera nebolo vonku -8, ale len -3, no aspon tu v Sasovej, tak mi bolo fajne a este som sa zohriala aj pri zametani snieziku z auticka 😀
Joj treba mi malemu obed varit, ale len zeleninku dnes bude mat, to je raz dva, len musim este umyvacku vypratat a kus obyvacku poriadit, muzik ma prist dnes domov za obedom, mne treba este darceky balit a doriadit si este kus, tak nech sa venuje Adamkovi...
Idem zienky a prosim vas, dokedy byvaju tieto stanky, ze ci este stihame po Vianociach punc, ja pridem zo soboty 26, ale 27 by sme este mohli dat stretko v meste...

petulig
23. dec 2009

evi stanky do silvestra isto budu, to este stihame.a zbytocne neupratuj, sa to aj tak neoplati pri malom isto bude za chvilku neporiadok 😀 radsej oddychuj a pozeraj rozpravky.

Mne dnes krpata spala od deviatej do jedenastej v postielke, som nechapala normalne. Ma trosku teplotu po tom ockovani, ale inak pohoda. Konecne sa to trosku ustalilo ze mi zaspava o osmej vecer a zobudza sa presne o pol osmej rano ako keby mala hodinky pod vankusom 🙂 kiez by jej to ostalo. Inak nam dala doktorka cipky Paralenove, ale ked som videla tu velkost , to ako mam strcit do takej malej ritusky? 😵

dnes je teda uplne paradne von kua, len doma cucim a zeriem co vidim 😀

sia222
23. dec 2009

čafte 😀
kua tak teraz mám depky ja 😀 je to tiež asi spaním drobček sa rohodol že bude pluvať a pluvať dudu a prnčať a mrnčať..tak že na parádu o pol 4 hore 😀 som kuken z okna a mládež od susedov sa akurát vracala zo žuru asi domov 😀 😀 kua mna od včera bolí rameno a ja tupidlo som ešte sneh odhadzovala včera a dnes neviem rukou pohnuť..kua ako stará žena 😀 a mužo v robote..no idem uvariť zemiaky na šalát nech zajtra toho nemám vela a hodiť leháro k telke..

prajem vám babule krááásne sviatky všetkým vela zdravia šťastia lásky a bohatého ježiška aj ked tento rok máme všetky krásne vianoce kedže su prvé s našimi malinkými potvorkami aby vám kostička nezabehla a všetko prebehlo v peknej rodinnej pohodičke 🙂

petulig
23. dec 2009

Aj ja sa pridavam, zajtra sa sem asi nedostanem. Krasne Vianoce , vela darcekov a hlavne nech su krpci zdravi a robia nam radost.

sia ja mam zase s kolenami problem, ako sa mi podarilo este ako tehotnej z kozy zle zoskocit tak sa toho neviem zbavit a bolia ma vkuse. Neni ale casu po doktoroch behat. Idem aj ja salat urobit kym dieta buva znova.
A oddychujte pokial sa da, nech nas obsluhuju nasi chlapi aspon raz za rok 🙂

sia222
23. dec 2009

ha ha ha peti s tým obskakovaním starej trojdetnej korytnačky uboelnej toho sa najviac cez sviatky obáávamm!!!! 😀 😀 😠

iwusca
23. dec 2009

tak mi sme iez dnes boli v poradni dnes mame presne 3 mesiace a 6480g a 62 cm 🙂
len nas este neockovali lebo este nema to na tej rucicke zahojene tak mame zavolat po sviatkoch...ale som sa bala viac ako ona 😀

aine04
autor
23. dec 2009

ahoj zienky moje 🙂
ak by som zajtra nestihala kona (co sa mi v poslednej dobe velmi dari) tak vam vsetkym aj s rodinkami a malickymi babuliatkami prajem nadherne vianoce, pokoj, pohodu, nech vam babiky celu noc prespia 😀 a budem aj materialisticka a povrchna - takze vam prajem aj kopu darcekov co vam potesia dusicky ( ved si to po tomto narocnom roku vsetky zasluzime, no nie? 😉 )

cmuk vsetkym 🙂

termixicek
23. dec 2009

Babenky moje, pisala som uz aj na FB, ale musim aj sem 🙂
Prajem vam vsetkym krasne a pokojne sviatky a hlavne vam chcem napisat, ze aj vdaka vam, ze sa tu s vami mozem rozpravat a ze som tu nasla super baby s ktorymi sa da o vselicom klabosit...no aj vdaka vam budu moje sviatky krajsie, lebo som viac v pohode a necitim sa tak sama cele dni, ked som tu s vami 🙂 🙂 🙂 DAKUJEM

termixicek
23. dec 2009

iwusca...to je krasna vaha 😀 z nej bude riadna zena!

mia78
23. dec 2009

ahojte, nasa mala zacala tak jacat ani nie revat ale zuri krici ze sa smejeme co to roby donas..........
ta aj ja sa pripajam ... štastne a vesele Vianoce a vela darcekou 😀

jamaat
23. dec 2009

termix, ten fenistil máme presne na takú suchú kožu, ako opisuješ na Adamkovi. Vraj atopický ekzém a vraj z toho vyrastie. A tiež je po kúpaní celá červená fľakatá. Začala som jej dávať chladnejšiu vodu, lebo som asi dávala príliš teplú. No a máme olej do kúpeľa a krémy. ..........Darčeky som bola dnes zháňať, tak som kúpila knihu, pero s nápisom a ten lístok na Pohodu dostane 🙂

Šalát už máme aj hotový, môj chlop sa pri takýchto príležitostiach realizuje. Ja len dochucujem.

KRÁSNE VIANOCEEEEEE! 😉

jacka
24. dec 2009

dobré ránko.... 🙂 🙂

šťastné a veselé.......kopec darčekov a nech nás detičky posluchaju 😵 😵 😉

mia78
25. dec 2009

ahojte tak sviatkujeme nikoho tu 😀 , som si dala hriateho u rodicou tak uvidime ako ide mala spat, vcera sme do poldruhej keceli a mala si dala darcek pod stromcek sa nam nabok zacala otacat 😀 boze ved uz ochvilu budu ty nasi kpci behat...... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre