Bystričanky z Rooseveltovej nemocnice

aine04
21. júl 2009

kočky tak snad vas budem moct privitat v tejto novej temicke 🙂 dufam ze si prijemne poklebetime, poradime si a zabavime sa

termixicek
21. jan 2010

Tak kukam, ze nie sme sami, kto ma dnes cudny den...ja som ako panvicou omracena a Adamko tiez nie je dvakrat vo svojej kozi...A to mi este treba ist na prechadzku...dufam, ze mi zaberie tabletka proti bolesti hlavy, lebo sa aj zbesniem vonku stupat v tej zime s kocikom :(

petulig
21. jan 2010

jaamat nezariekni si 🙂 mne teraz ani jest nechcela, rovno zalomila , cely den je daka unavena. Tipujem ze do polhodiny bude hore a straaaasne hladna 🙂

petulig
21. jan 2010

a jani daj dake fotky maleho. Teraz takeho cesrstveho osemkiloveho 😀 nech sa potesime

sia222
21. jan 2010

jamat a ten papier teda potvrdenie z poisťovne ti dali tam či treba tlačivo zobrať na urde práce a soc vecí a stým isť potvrdiť na poisťovnu? a zas nazad zaniesť?hádam akočím bud týžden
peti to ti nik asi neoznami že končíš Md viem e aj pri velkáčoch som to bola vybavovať ale doplatia ti to pol roka myslím teraz dozadu takže času dosť ešte 😀 teraz su aj prídavky fajn po min čas sa muselo dokladovať to tiež len po uradochh sa človek viac nachodil..
jamat potom som už aj ja stretla zlate baby na socialke chodila som tam často kedže som boal na PN to boli také mlade tie boli ok ale tie staršie štruktury su niekedy na uradoch na nevydržanie to aj v TN bolo sa tvaria že ich obťažuju niekedy🙂 zmačknute klučky

jacka
22. jan 2010

prváááá...... 😉

peti a ty si už vybavuješ rodičovský?.........kedy ti končí materská?.-...ty si šla sa mi zdá skor ako ja

božinku ja neviem čo uvariť...som vygumovaná 😝

dám fotečku ....len musím odfotiť........mi sestrička vravela ked ho mala pichnuť že ho to nebude ani bolieť také má stehienka....a tak plačkal chudatko moje ☹

sia222
22. jan 2010

čaf..
teda to fakt jaci malinký váži tolko? 🙂 no vidíš aká výhoda že ho nebolí pichanec
ja varím dne zapekané šapiony zas sa obžerkám a bude i zle iste🙂))
ja som si myslela že aké stehnisaká mame a ked som bola na klbiky boli tak menšie detičky a mali raz také🙂)

sia222
22. jan 2010

čafte.
tak som volala na poisťovnu a velmi zlatíá žena mi to zdvihla fakt..
a že mi to končí až začiatkom februara a ja som rodila skor ako vy takže vám asi až po mne a že si mám po to potvrdenie dojsť začiatkom februára..vypláca sa to mesiac pozadu takže kedže končim vo febr tak v marci mi ešte pošlu za februar šak mi to askosidlho dávaju 😀 či sa mi len zdá🙂)
ale bola fakt zlatá ešte mi aj povedala čo mi bude treba na ten druhy urad

mia78
22. jan 2010

ahojky ..jacy naozaj pekna vaha 😀

sia sa ti zda ze dlho do pol roka dietata je materska.... 😅

jaj ledva sem sadnem a uz revka bezim krmit...

petulig
22. jan 2010

jani ja som si predlzenie bola vybavovat, takze ja rodicovsky az o nejake tri mesiace. ja som z toho magor, malo by to byť 28 tyzdnov alebo 37 ako osamela matka ale sa mi to nechce pocitat. mne by mala normalne koncit materska tusim vo februari takze este v marci by sme ju mali dostatl. Ja som nastupovala na matersku koncom jula niekedy.

sia222
22. jan 2010

čafte..
miuš dlho sa mi zdá ako čas že je to dávno kedy som to bola vybavovať ale to sami možno zdá ked som bola aj na PN..to že do pol roka tak to je fest krátko..to by mali do tých troch rokov dávať🙂)) by nám bodlo nie?
ale šak sme vystihli dobrotu našich politikov a budeme mať viac 😀 ako bolo doteraz..
peti aj ja som osamelá matka 😀 šak moj chlop je stále v robote🙂))mne by to nedali že dlhšie? 😀

jamaat
22. jan 2010

petu, ty nie si vydatá a nemáš ani rovnaké trvalé bydlisko ako tvoj chlop?? .............Mne tiež niečo splietala na sociálke s dlhšou materskou, ale máme spoločnú domácnosť, tak som to už ani nesledovala, či to aj na mňa platí.

mia78
22. jan 2010

tak to moje dieta mysly vazne stými zubkamy uz nam vysiel aj druhy takze mame dva dole 😀

veru sia sa to vidi ako by to bolo vcera a uz mate päť mesiacikou 😀

mia78
23. jan 2010

😀 vykendujeme 😀 😀 😀

petulig
23. jan 2010

ideme von 🙂) kym slniecko svieti

iwusca
24. jan 2010

prva 🙂
co ste vsetci vonku ked je tak pekne? 😉 my sme uz boli doobeda a teraz som vyhnala deda na prechadzku tak mam chvilu casu 😎

peti zlepsilo sa u vas nieco ci stale postarom? drzim palce nech to skoro prejde 😉

petulig
24. jan 2010

iwus zlepsilo klop klop, je to hlad. Vecer kym do nej dostanem flasu sunaru to je boj, vacsinou v polospanku nie je problem, ale flasu bojkotuje.Ale tak vydrzi aspon tie tri hodinky, niekedy dve niekedy styri Aj tak nechapem ako niekto povie ze mu dieta prespi celu noc na UM.Mne vypije tak 110 ML maximalne na jeden sup a spi.Kebyze donej dostanem aspon 180 tak isto spi dlhsie, ale nie je sanca.
A cez den tiez malo papa, ale tak co uz s nou drzi liniu 😀 😀 .

jacka
25. jan 2010

ahojte....... 😉
odkedy nás druhý krát očkovali tak sme nespali....ja neviem či to má na to vplyv....ale nejaky je podráždený..... 😝

peti neboj ona si zyvkne a zachvilu ti bude spinkať 😉 ...a ešte malu prikladáš?

mia super.....ja som pri prvom nevedela že mu idu zubky.........až pri tých stoličkách boli teploty a o očných ani nevravím 😝

sia tak to som aj ja osamelá matka s dvoma detmi 😀 😀 😀 😀 ........moj sa chodí domov len vyspať 😝

juj sa mi nechce do tej kosy......ale aspon že vylieza slniečko

petulig
25. jan 2010

jani jasne kojime cely den, len vecer jej davam flasku a v noci zas kojim.Ale vystraja pri tom riadne, mrvi sa, robi mostiky vresti prdi no bohvie co jej je. Ale chcem vydrzat aspon do pol roka.

len pekne sup von, kosa je riadna ale co uz. Ja idem na masaz, tak hadam sa este pohnem zajtra🙂

iwusca
25. jan 2010

peti neboj na flasku si zvykne rychlo lebo zisti ze z flasky jej to ide lahsie teda aspon ja si tak myslim 🙂
ja jej davam BEBU HA a zarobim jej 180ml ale naraz vypije tiez tak 100 ale potom ju necham odgrgnut a este to dorazi potom tak vyskusaj....mne dnes spala od 8 vecer do 7 rana 😎

petulig
25. jan 2010

iwusxa jaaaj sa maas🙂 ale ja som vdacna aj za to vstavanie dva krat tri krat v noci.si neviem predstavit ze by mi spala celu noc🙂 to asi ani nikdy nepride. 😵

inak nepouzivate niektora bebu premium od narodenia? Ostal mi jeden cely sacok, jeden je otvoreny ale ten uz je asi na prd. a je mi to tu zbytocne, len mi to miesto zabera.

mia78
25. jan 2010

ahojky, my sme traz prisli z prechadzky som taka zamrznuta a mala este spy na chodbe v koci......

jacy nastastie nemala horucky len strasne chce vsetko co sa jej dostane do ruky hryst tak sa smejeme ze co sa suchne okolo uz usta otvara 😀 😀 😀

ja ju tiez vecer natlacim sunarom a potom len kojim do rana, ako jej vysiel druhy zubok tak celkom lepsie spi zatial aby som nezakrikla

nas caka o tyzden ockovanie tak uvidime ci sa zmeni ale dufam ze horsie uz nebude.....

iwus to ti pekne spinka ........... mne nevadi ze musim vsta ju nachovat len ked je hore a nejde zaspat to je unavne 😅

jacka
25. jan 2010

vymrzli sme statočne.... 😎 ...........len velmi velka kosa 😉

ja by som brala masáž....ani by som s tadial neodišla 😀 😀 ......

peti....si nevieš predstaviť 😀 😀 😀 ...že čo by sme robili po nociach,že?....neboj prestaneš kojiť a príde to....ja som myslela že malu ideš odstaviť.....a aby som nezabudal ...dala som foto mojho sumíka 😉 ..

musím ísť.....zas tu vreští 😒

jacka
25. jan 2010

mia......ja som myslela ked pojdu ostatné zubky....tie porápia ovela viac 😉 ...nemám pravdu?.........to idete na druhú dávku?......................si myslím že to nespanie bude asi spln či čo......................alebo neviem čo 😝

ozaj .....kedy dávate vigantol?............som tu našla temičku že vraj nie je dobre večer dávať.......vraj su detičky s toho podráždené...........tak neviem či je to pravda?.......... 😅

jamaat
25. jan 2010

Čaute.

Nestrašte, že ostatné zuby budú oveľa horšie! Konečne máme prvý von, ale zjavne sa tlačí ešte druhý, lebo Emka je riadne nervózna. A v noci sa tiež budí. No a keď mi potom jačí 2 hodiny, tak som hotová. Našťastie ma po hodine zvykne chlap vystriedať. Ale aj tak.

Včera sme boli vyskúšať sánky na Šachtičkách, bolo super až na to, že celou cestou naspäť Emka vrešťala ako bláznivá. A potom mi pes zdrhol, tak som mala nervy.

Vigantol nedávam, ale Emka je pred každým spaním aj tak podráždená už od narodenia. Tak neviem. 🙂

petulig
25. jan 2010

jeeeej zlatusik maly riadny buco, ved ma vacsiu hlavu ako starsi jani 🙂

inak som kukala na fb to vase zaspavanie Jaamat to odmalicka takto? Kua riadne na nervy veru. Ja sa bojim ked sa zacne poriadne pretacat a sediet co to urobi. Asi ju priviazem 😀 😀

jamaat
25. jan 2010

petu, sú aj lepšie obdobia, ale v kľude ona zaspať nevie nikdy.

mia, už majú tú knižku Zlatá reťaz. Ja už som kúpila. Je super.

mia78
25. jan 2010

dik pojdem pozriet

mia78
25. jan 2010

jacy pozerala som foto a Petulo je riadny chlapina 😀

petulig
26. jan 2010

prvaaaa
jacka ako som vravela, dnes mi krpec spal od osmej do polnoci a potom do siestej do rana. Ja som uz od pol stvrtej kazdu chvilu kukala ci zije kua.Niezeby som spalaa kuaaa.
ja malej pustam vecer uspavanky od katky koscovej sa mi to lubi,velmi pekne to naspievali. A este mam jedno cdcko childrens dream tak to tiez zabera, klop klop.

sia222
26. jan 2010

čafte

peti ale to nemusí byť um my sme na um dávno a napapká sa normál ani sa netrhá od flaše už a spanie že dovi dopo..spí tak do pol 11 od 7 v klude a potom je nekludný stale dudu 20x vstanem za noc k nemu des ale to budu asi zubále bo ako ty vravíš miuš tak je schopný dať do pusinky všetko v dosahu ale žeby si hryzátko dal to nie 😀
miuš paráda že zubále my tam máme tie čiarky od dvoch mesiacov a stále sa nechcu predrať už to snád nepotrvá dlho chuda moje lebo sa obžuje a ja nevyspím 😀 dnes ideme na očkovanie tak snád bude všetko ok..

jaci teda fakt macík dubááčik maličký riadne živený🙂)) moj má 7 a pol kg a 70cm..kokso od narodenie 20cm narástolšpageta naša už má tak pootlkané nohy čo s nimi stále kope už by asi behal🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre