Bystričanky z Rooseveltovej nemocnice

aine04
21. júl 2009

kočky tak snad vas budem moct privitat v tejto novej temicke 🙂 dufam ze si prijemne poklebetime, poradime si a zabavime sa

jacka
21. máj 2010

siusinocka ..no vidíš to ...ja som aj prvého mala takého buckoša.......tak si stoho nerobím ťažku hlavu 😅 😉

jamaat
21. máj 2010

Ďakujeme za gratulácie, trošku torty ešte aj zostalo. Mňam. 🙂

sia222
21. máj 2010

čafte🙂)
eminke všetko naj!!! aj tu na koníkovi veru letí to baby ako fras..
miuš vy zubaci my tiež ni jedon:(( asi mu kupim tie drakulové a nasadím 🙂))
my ojdeme na 9 mes poradnu som zvedavá kolko vážime..
jaci sestrička je teda milá osobka celkove velice prevelice teda..

mia78
22. máj 2010

ahojky , aj ja sa pridam vsetko naj Emuske 😀 uz snej velka slečna je..... 😀

my zase chorí 😖 vseti okrem tatina , teda mala sa uz doliecuje a Mirko zapal dutín to už neviem ako nachital ale musel to mat uz skor lebo mu zatekolo dlhsie no hmmmm................................

konecne aj slniecko vyšlo 😀 uvidime ako dlho mu to vidrží 😀

iwusca
23. máj 2010

prave som sa vratila z chaty zapnem comp a dozviem sa ze mi zomrela spoluziacka zo strednej....nechapem to ....ved bola este mladsia ako ja a dostala porazku....no je toto fer?? 😢

jamaat
23. máj 2010

Tak porážka v takom veku je teda riadny šok!! Hmm....človeka to aj prinúti zamyslieť sa, ako žije.

parvitas
23. máj 2010

Barborka?

parvitas
23. máj 2010

ak áno... tak som ju poznala... hrozne smutná správa...

parvitas
23. máj 2010

jeeej, ale práve dočítavam, že Emka oslavovala rôčik! blahoželám! 🙂

iwusca
23. máj 2010

ano ona....je to nespravodlive....ved mala zivot este len pred sebou...

alias313
23. máj 2010

prajem pekny vecer žienky. pred vyše rokom som rodila u nas v BB. Mal raz sluzbu taky veeeelmi mily pan doktor-taky mladsi okolo 30, neviete mi niektora nahodou poradit kto by to mohol byt? Lebo posledne citam, ze sa u nas maju otvarat nejake nove gynekologicke ambulancie a chcela by som chodit k nemu, bo ked ma aj vysetroval bol fakt super.

mia78
23. máj 2010

@alias313 ak myslíš takého mladého tak ten sa vola Baláž

jamaat
24. máj 2010

Ešte raz ďakujeme za gratulácie.

Mladý mal službu, keď som rodila, ale meno si nepamätám. Nespomínam si na neho s radosťou.

iwusca
24. máj 2010

ja som tiez rodila pri balazovi a ten bol taky mlady ale pred rokom tam este mohol byt aj Vodecky nie?

jacka
24. máj 2010

aj ja som pri Balážovi...že iwus 😉

jamaat...tak to asi preto zabudala meno.....a čo sa stalo ked si nespomínaš s radostou

iwusca
24. máj 2010

hej hej ty si bola predo mnou jacka 🙂

a dnes sa mojej znamej o pol druhej narodila viktorka 😀 tak sa tesim kedy ich pojdeme pozriet....uz som aj zabudla ake to je take malinkate mimi 🙂

adamica
24. máj 2010

potrebujem poradit.mam ist s detickami na sono mozgu do roosvelt.nemocnice na detsku polikliniku a neviem kde sa to presne nachadza.neviete mi niekto poradit? aby som tam zbytocne nebludila. dakujem za skoru odpoved .

iwusca
25. máj 2010

adamica skus si vygooglit ich stranku ja som tak hladala detsku kardiologiu 🙂

jamaat
25. máj 2010

jacka, keby len nečinne nečakal, mohla som porodiť o pár hodín skôr. Stačilo mi vodu pustiť a opäť na infúzku dať.

sia222
26. máj 2010

čafte..baby ale ešte tam je ten jančo či ako sa volá neviem či si to pamatám taký mladík..ivuš vodecký neni mladý v orovnaní s nimi🙂)
jamat tak keby som ja takto uvažovala čo som aj uvažovala a v duchu nadávala tak by sm rodila tiež o 11hodín skor 😀 😀 a nie trpela 11h v kontrakciach 🙂) a teraz mi to je už jednoooo..to vedeli že moj posledný porod a tak si povedali trp rano mudrejšie večera 😀 😀
adamicka tam človek musí hladať všetko to je velké a poradiť bude vedieť len kto tam už bol..ale klopni na prvu ambulanciu a povedia ti ja to tak robím ale aj moja dr mi vždy povedala presne kde čo je ked ma poslala na odborné niekam..tak možno aj tvoja bude vedieť ..

sia222
26. máj 2010

no my máme 8 kg aj 700g 🙂) a 76cm ..chlap jak hora, hora jak vyrubaná proti peťkovi jaci🙂) ale paká ok len neposedí ni sekundu už mame zodrate pančucháčky aj tepláky🙂)

jamaat
26. máj 2010

Jaaaj ano, Jančo sa volal ten môj mladý! Aj sa mi zdalo, že meno Baláž mi nepasuje.

jacka
27. máj 2010

sia 😀 😀 😉 ....však neboj raz ho dobehne 😉

a inka ako sa máte...a detičky čo maju nové 🙂

iwusca
27. máj 2010

jacka my nove nic akurat ze nechapem kde sa v nej berie tolko energie 😝
a ja som vcera bola na tom pohrebe takze som bola uplne ko a o osmej uz som sla spat

jacka
27. máj 2010

iwus ...tak to ani ja nechápem......mohol by mi dať aspon polovicu z toho 😉

ja tak bežne chodím spávať..... 😝

sia222
28. máj 2010

čafte.. no veru človek si myslí že odpadnu a oni len začínaju naberať znova energiu🙂) ale šak aj my sme boli také ..ked si pomyslím ako sme o pol 7 ako kozičky chodili pred ZŠ skákať gume každý den ako šiši s kamoškami namiesto si pobuvať viac..
ivuš ja som bola predvč v meste išla som okolo kostola a strášne vela mladých ludí tam bolo s obrov kyticami v čiernom až ma mráz prešiel a pohr afto a hned ma napadlo že to iste to dievča tam má rozlučku ani som ju nepoznala a hned mi slzy vyhrkli bo som si spomenula ako si to tu písala..človek musí veriť že pre niečo sa to deje inak by sme občas zblbli a je to hrozné...celý svet je najako naopak kua občas

iwusca
28. máj 2010

sia no tak to bolo ono....ja som sa na nu radsej ani nebola pozriet lebo ked som tam videla rodicov pri tej truhle aki su zniceni tak som mala dost.....radsej si ju zapamatam taku aka bola..no a ludi tam bolo riadne vela, plny kostol....to tak byva ked zomrie mlady clovek...to vsetci kamarati, spoluziaci, znami pridu....

mia78
30. máj 2010

ahojky
veru to je vždy strašné ked sa také niečo stane........

konečne teplúčko ale toto je až príliš zase dusno mala my ani spať nechce cez deň vtom teple...............a už štvornožkujeme aj my riadne beha 😀 aj sa posadí a teraz sa začala ťahať na nohy nemožem ju nehať ani zdohladu všade de sa da sa chce postavit.....

a tej energie by som potrebovala z detí , som povedala malému že pojde športovať že niečo si vybere lebo ho nejdem unavit 😝

najlepšia zábava rozkladať koberček 😀 😀 😀

petulig
30. máj 2010

caftee, jeej zlata je mia : )musim aj ja tie puzzle kupit,uz o tom hovorim vyse mesiaca a furt nic.

Tak ste sikovni, my sa furt len plazime, sice sa snazi dostat na styri ale na bruchu je to istejsie, aj tak je vsade🙂 a o nohach ani nehovorim 😀 Horsie ze jej je jedno za co ma zdrapi a taha sa hore.
my sme podozrivo tento vikend cez den spali doobeda dve hodky a poobede tiez. Robi si co chce a ja ze jej konecnce spravim nejaky rytmus spania, no nehrozi 😀

kacenqa
30. máj 2010

ahojte kocky, sorry, ze som sa vam sem votrela, ale potrebovala by som radu....ideme na predlzeny vikend k svokre, byva v BB-Jakube. chcela by som sa opytat, ci je niekde v BB nejake centrum pre deti so smyklavkami, preliezkami...alebo aspon dake ihrisko niekde blizko v okoli....

pripadne ci neviete poradit nejaky program pre 2 a stvrt rocnu slecnu na tuto sobotu poobedie, bo u svokry naozaj nebude mat co robit - sliepky a ine hosp. zvierata sa nedaju obdivovat 3 dni 😲

vdaka vopred, ak si nechcete zahltit temu, kludne aj IP moc mi pomozete

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre