Bystričanky z Rooseveltovej nemocnice

aine04
21. júl 2009

kočky tak snad vas budem moct privitat v tejto novej temicke 🙂 dufam ze si prijemne poklebetime, poradime si a zabavime sa

mia78
22. júl 2009

ja tiez kupujem teraz pampers 3-6kg, a vyskusala som viacej ale tie sa my vidia tiez naj..... ale treba vyskusat...
sia ja som videla niekde aj pre dievcata ale boli na vedsie uz...

mne sa maly narodil presne na den ale to nikdy nevies vravie ze ten tyzden hore dole tak to by si mohla stihnut 😀

naozaj sa dnes zasa neda dychat no uz musime vidrzat 😀

jaj sa my kaazy zase pocitac ani tomu sa nechce pracovat nejako mrzne kym nieco nacmaram ,porazima sneho

mia78
22. júl 2009

juj tak to ti poviem to je obdiv ale aj odvaha rodit doma

loren
22. júl 2009

jacka tak asi ano no jej pred 2 mesiacmi povedala to co som napisala 😉

aine04
autor
22. júl 2009

caute, pekny horuci den vam prajem 😝
to je super ze aj nove zienky sa pridali 🙂

sius vyzistim co mozem, pokial viem, molitoris isto neodchadza. ja chcem zacat tiez chodit k vodeckemu, dufam ze vezmu aj nove pacientky... este by som mala ist na cytologiu, tak zvazujem ci ju absolvovat este u mojho dr. alebo rovno prchat prec.

ja mam najradsej plienky huggies ale tie premium nie classic, lebo maju vzadu akoby gumicku a maly sa mi z nich neprekaka az pod pazuchy ako z ostatnych. len bohuzial su drahe a tak ich kupujem iba ked su v dobrej akcii, inokedy si musime vystacit s inymi. ale pampersky v podstate tiez vyhovuju, aj tie fialove tesco, tam uz taky velky rozdiel nevidim.

moj drobec sa narodil o 9 dni neskor, nie a nie z bruska von 😀. aj to ho vyhnal oxytocin, keby to bolo na nom tak ktovie, mozno by som bola este tehotna 😀 😀

boze zato rodit doma, tomu sa fakt vravi odvaha, a nech sa na mna nikto nehneva ale je to nerozum. ved sa moze cokolvek prihodit a kto v tych sekundach babo zachrani?

sia222
22. júl 2009

keby tak na dva dni vonku primrzlo🙂))
no to mi kamoška doniesla časáky neviem či mamia či aký to bol ale z roku 07 ešte a tam to bolo.koza riadna podla mna teda.normál s mužom ten jej pomáhal vraj mali všetko naštudované atd atd a pak zavolali nejaku detsku dr a tá tiež pozrela dieťa či je ok ale najprv ju pozreli oni:( ale ani vraj v nemocke nepovedala že to tak chce kde bola na psl vyšetrení.mala taký názor že príroda všetko zariadi...a to tam popisovala polohu na štyroch..ja som o tom čítala že to nie je dobré...proste nejaká naturálna žena asi...
písali tam že neviem v akom štáte sa to dá ked žena chce doma ale vonku vždy čaká saniitka záchranka pre prípad a dieťa zoberu na vyšetrenie do nemocky...
aj stať aj si myslím ale aj to prostredie ved nech su nemocky kadeaké ale myslím že doma tá sterilita..no neviem ja by som sa tiež bála..ved aj placenta či je celá a tak...
ane ešte ty by si mohla segra by ťa odrodila 😉

miuš zajtra tam budu mať zase des teda také teplo:(( chudáci

lulu26
22. júl 2009

Sia, ak by si zvladla, tak chladok mame na Lomnickom stite 😀
Mohli by sme sa tam vsetky vybrat v ramci stretka, ved hore nas vyvezie lanovka 🙂
ty sa fakt uz nudis, same casaky citas...ja to ani nestiham popri tom zhone, ale pockaj, ked ti zacnem po porode vyzvanat, ze co mam robit, lebo mala to, alebo to 😀
no, uvidim ako sa to otoci mne, pockaj, ci aj ja nepojdem potom na sekciu
no idem ratat, vychadza to, ze 5.10. zacnem 38tt, ti moji spoluziaci mali pravdu, pojdem hned zo zapisu do porodnice xixi 😀

sia222
22. júl 2009

nudím sa lebo deti ešte nemám doma.v ned ideme po nich ale v aug zas pojdu preč.som aj rada lebo by som ich už tak nezvládala ale potom sa nudím🙂)ja som myslela že ma to aj bude baviť doma že si oddýchnem a tak ale už mi to začína vadiť mala by som čo robiť lenže sa mi nedá to je to najhoršie.len volaj kludne mne to neva🙂)idem si dať ruky do mrazáku nachvílu🙂) jájj tak som nadávala v zime ked som došla a nik doma a chcela dať auto do garáže tak najprv odhádzať sneh..a teraz by bodol fajn
🙂
ty by si mala zapíjať slobodu teraz nie?? 🙂)

sia222
22. júl 2009

lubi asi som nedostala bo neviem že by som dostala a kedy pred časom?

jacka
22. júl 2009

sia..tak to sme dve..ja by som tiež brala zimu...lebo čo bolo dnes...nemám slov 😝

lulu ty to budeš mat tesnotku.... 😉

loren...bohvie ako to bude,ked ani sestrička neviem komu čo povie....ved uvidíme 😉

dnes mi tvrdne celý den brucho...dufam že to nič nie je 😅 ..ved ešte aspon 5 týždnov vydržat 😝

lulu26
22. júl 2009

Ja tak mozem zapijat slobodu, sakra ☹
vynahradim si to neskor, nie?
to bude tesnotka, snad to zvladnem, uvidime ako dopraje osud, nie?
boli sme s mamcou na fajne capovane, dobre padlo, mnam 😀

lubica69
22. júl 2009

Ahojte
Tak to bol dnes teda hic 😎
Juj tehuľky nezávidím Vám ☹ Vôbec si to neviem predstaviť v takýchto teplotách 😖
Tak Vodecký po-str No rada som 😎

lucka0122
22. júl 2009

ahojte tak dnes super pocko boli sme na kovacovej patko sa vyblaznil no sranda bola...ja som sekciou preto lebo patko bol velky a ja som sa neotvarala a bola som v 42 tt ze akutna sekcia bolo napisane ale najprv ma vytrapili....drzim vam palceky

jacka
23. júl 2009

ahojte...

lucka my sme boli minulý týžden... 😉 a dost detičiek tam bolo na to že sme boli cez týždene aj to len poobede
......tak teba nechali vytrápit...chudatko ☹

fuj ...mna s týchto horučav vyruti..a to ešte musím s Matko aspon na vzduch...aj ked sme len na dvore aj tak chyba kyslík 😝 😝 ..ale ako petuling povedal...vydržat 😝

sia222
23. júl 2009

čafte babky.lulu len zapi lebo ak to budeš odklaať ako ja tak dodnes som ani deti nezapila🙂))inak ja alkohol moc nemusím ale toto malinké sa asi potatí bo občas si dám pohárik plzničky s ním a chutí mi to a predtým fuuj!!

lucka vidím že máš paťka? aj my budeme mať paťka🙂
jáj tuto noc som celokm ok pospala až sa divím..idem si dopiť kafe a šup do rooseveltky🙂
jaci ja mám tiež niekedy také dni že mi tvrdne často.ale skor mám pocit že to aj vtedy ked sa malinký jaší niekedy ten kopanec riadne bolí🙂)
noo ten ilko mi leze na nervy teda toto leto🙂)tiež

lulu26
23. júl 2009

Dobre ranko baby,

ja som dnes teda mala noc, sny sam SEX 😀 aspon vieme, co nam chyba ☹
sia, ani ja nemusim nejako alkohol, ale vinko mam rada, suche, biele...
dnes idem skusat svadobne saty, som zvedava, kolko som zase pribrala, sakra, keby nemali zips, ale snurovacku..
ale tetuska bola taka zlata, ze povedala, ze mi ju tam prisije, ved ake to je deprimujuce, z cisla 34 mam 40 a uz aj to pomaly male... 😒
co uz..dnes bude zase hic, kua

jacka
23. júl 2009

lulu nie si sama s takými snami...ešte jedna má nedostatok... 😀 😉

a kde ti robia šaty?...a svadbu bude v BB?

sia...no ked ja mám niekdy pocit presne ako ty....tak neviem či si len kosti natahuje..ale včera ma bolelo celý den brucho 😝

to je na nevydržanie vonku....vyleziem len večer 😝 😝

lubica69
23. júl 2009

Ahojte
Tak kováčka?No dobrý nápad 3la by som kuk s malým
Tehulky držkajte sa obzvlásť v takomto počku 😅

evulique
23. júl 2009

ahojte, no este ze Vas citam, ani by som nevedela, ze Mario Vodecky si otvara sukromnu prax, no to mu musim zavolat a objednat sa... neviem, ci nahodou nemam cystu, dako ma stale kte-tu picha, uz sa mi to prestava pacit...
Pozdravujem tehulienky 🙂)

sia222
23. júl 2009

čafte babky.vám sa o tom sexe aspon sníva ale moje telo už asi uplne rezignovalo odkedy mi to kli placente zakázali asi pol roka dozadu🙂)šákk mne už hádam aj blana začne rásť 🙂)ja musím mať ten cisarák ved moj malinký ako by sa tede predral chudák🙂)
jáj to je zas kosa dnes čo?
bola som u dr nejak neriešil moj cisarák že sa uvidí ale ved idem aj bud týž.no a nejak sa mu nezdalo že je to malé a sklz 3-4týž z toho sona tak musím isť opakovane na sono bud týž a dal mi papkať oxyphilin.je síce na tých liekoch že to tehule by nemali jesť ale je to na roztiahnutie ciev tak asi nech mu ide výživa lepšie pre istotu🙂
sestrička mi povedala že to sono čo tam maju je staré a že sa stáva že to robí sklz že stačí že s tým sonom pritlačí viac a už to zle namerá.no tak uvidím snád ma nešupnu do nemocky že to bolo len v prístroji.
moj malinký ved mu dávam papkať samé dobroty🙂)
nebrala ste niektorá ten oxyphilin v tehu?

jaci ty to máš horšie as sa aj s malinkým natiahneš nie?no mojich už netreba nosiť ani kupať🙂)

lulu šak hádam bude svadobná noc nie??🙂)sa ti ani nedivím inak že sa ti sníva ak až po svadbe..🙂jáj asi nie čo vlastne šak to by si nebola tehu🙂)mne pripeká inak na mozog ...
dnes ma bol muž zobrať v nemocke a taká zamyslená som sadala do auta a hovorím mu že akosi sa ochladilo a sa smial že moja to je klíma ale to nič...tak mi to nejak nedošlo no bože...
tam na odelení v nemocke je horúco či klíma neviete?
lulu daj potom foto ako vypadá pani ..🙂

petulig
23. júl 2009

caftee.sia nevymyslaj zo ziadnou nemocnicou, tam by si teraz nevdrzala v tomto pocasi.
Ja dnes ako krepa od osmej rana po meste., BOli sme na tej matrike a potom som lietala s kamoskou po obchodoch, dobre pocasie sme si vybrali. Prisla som o druhej a odvtedy lezim a nehybem sa 😀

Nikde v meste nemaju poriadne bavlnene plienky. To vsetko len same take dobre ze nie uplne priesvitne kua.

Boze, tak by som sa supla niekde do bazenu. Ale kebyze tam skocim rybku tak polka vody z bazena vyclapne 😀

zrepka
23. júl 2009

Cau babky ja uz som sice Liptacka ale rodila som takto pred rokom tiez v BB lebo sme sa stahovali ked mal Matko Tiez som rodila u Molitorisa bola to sranda trosku ma neodhadol.Skoro ma poslal domov lebo som bola na spicku prsta otvorena a 4 hodky na to sa narodil nas krasny drobcek. Inac je fakt odbornik sla by som k nemu rodit aj znova. sak aj majster tesar sem tam utne vedla 😖 😀
no ale to som nechcela rozoberat.Chcem sa spytat na tu Kovacku lebo pozeram ze ste o nej pisali. Je tam cisty decky bazen?a to aj v deckom bazene je termal voda? a to takym malym detickam nevadi?aj ja by som tam chcela vybehnut s malym lebo sme u nasich na prazdninach.Len som nevedela ako to tam je.

sia222
23. júl 2009

peťu teda ty sa cítiš davaj pozor aby si to neprehnala.inak s tými plienkami máš pravdu.ja som si pár kupila v esc v alltoyse-hračkárstvo hore a mám ešte od kamoška také kt.maju8r a tie u teda ovela lepšie.mi to príde ako gáza nie ako plienka fakt
bola si pozreť na tých sálach? myslíš že je teplo na odelení?šak mne sa tam nechce teda ale ak povie bud týž že treba tak čo už..ale ja sa na tom sone aj mecem ked mi to meraju bo ma to šteklí a raz mi jedon dr povedal že nech skusim vydržať bo mi to nenamerá a budem museť dojsť znova🙂aj naposledy ma šteklil..
no uviíme ja som mala tiež len 2apol kg a mamina pribrala 27pri mne.tak sa idem ponapchávať

jáj peťu ani nehovor.mne by aj vana stačila tak to mám rada taký relax.naposledy som hádam pred dvoma mes a to sa vraj nemá a ledva som sa odtial vyteperila🙂

miuš bola si dne som ťa nevidela..robili ti tie prietoky?ako sa to označuje v papieroch?mne to asi nerobil a zabudla som sa na to opýtať dr.

zrepka to je asi individual s tou termálnou vodou.ja som z kupel mesta a viem že niekt ženy išli aj s malinkými iným zas dr povedala že nie.ale isto nie pokial je to teplá termál voda a nie je chladená.ja si osobne mylím že jje to lepšie aj pre malé detičky ako chlor.ved skus a uvidíš či mu nič neurobí na kožičku

loren
23. júl 2009

baby idete pit ten caj s ostruziny malinovej od 36 tt? ja to zatial zvazujem ale svokra mi radi aj alchemilku zltozelenu tak neviem co skor

evita221
23. júl 2009

Ahojte,tak tu ste.Lulu ja som prenášala syna 3 týždne,takže tažko povedat,či budú detičky presne.Chcem sa opýtat,či vám nepopraskali brušká a aké krémy ste užívali.Mne to moje bruško už nebezpečne rasti .Díky,budte statočné v týchto horúčavách.

jacka
23. júl 2009

no v Kováčovej je aj pre detičky termálna....len určite treba riadne osprchovat..ked sa pojde domov..a hlavne nezabudnut topánočky do vody..my sme prišli s krvavými nožičkami..ako sa špliechal vo vode ☹

loren...no moja sestra pila ten čaj ....a ešte prenášala pár dní...tak ja neviem či to má vplyv...možno záleží od organizmu 😅

ja som plienky nakupovala v Polsku 😝 ...a kupila som ich privela..stačilo by mi 10ks 😝

petu..ty chceš v tejto horučave odpanut niekde?...fuj ved sa nedá ani dýchat nieto chodit s takým bruškom...

sia..snažím sa natahovat Matka čo najmenej..ale to vieš....niekdey sa to fakt nedá...a to ma ešte vytáča tak nervy v prdely 😝 ....a potom mám byt v klude 😀

dufam že zajtra už také horučavy nebudu..lebo to je na šlak.....a september daleko 😝

lulu26
23. júl 2009

caute baby,

dnes to bol horor, od 11,00 do 14,30 v salone, najprv saty, tak uces, make up, uz ma islo vychytit.. 😠
vsetko mi uz bolo jedno.. len nech vypadnem...
svadbu mame tu v PP, viac rodiny je tu po okoli...
foto po svadbe pridam...jasnacka..
jacka, aj ja chcem ist na plienky do Polska, chcem kupit aj tie newborn, neviem kolko je v baleni, tak hned potom ktore nasleduju, vies mi poradit, kolko tak cca treba? hlavne tych uplne malych, lebo potom su zbytocne..chcem kupit Pampers, viem, su drahsie, ale v Polsku lacnejsie..

mia78
23. júl 2009

ahojky ,
sia ja som sa dnes nejako neskoro vybrala az na obed ,ma nemal kto skor odviezt ale zobrala ma hned, a prietoky asi nerobil sa my vidi ze to sa cez pupok meria a to nerobil.......
aj mne povvedal ze este je skoro nato rozhodnut ako pojde mala von ................. 😅

petu bola si pozriet aj na namesti pod trznicou v tych obchodikoch, je tam teraz taky dedsky myslim ze lienka sa vola ja som tam kupila plienkove osusky a su dobre ceska vyroba sa my vidi ze aj plienky maju............

evita mne ani kremy nepomohli ku koncu my cele brucho sa pocmaralo 😀 no co uz........

lulu na trhu kupis len platene plienky ja som tam kupila 20ks za 12eur, ale jednorazove nekupis na trhu len niekde v obchode.........

inak mam dnes tiez dost stoho tepla idem pod sprchu a sup laskat............ 😀 😀 😀

rhodosbb
23. júl 2009

Ahojte 🙂 ,

jééj Mia, ty budeš mať dievčatko Veroniku 🙂 , aké krásne meno, aj ja sa tak volám 😀

Lulu, ja som mala svadbu v júni a bolo 19 stupňov, tak akurát, neviem si predstaviť v tomto hice mať na sebe tie ťažké šaty a ženích oblek s vestou 😝 , prajem ti nech sa ochladí 😉

mia78
23. júl 2009

no mali sme viac mien ale toto sa nam obom pacilo tak sme sa rozhodli..... 😀

a ozaj v tej nemocke je klima ktora huci ale zviknes si casom ale ale aj tak je tam horuco, som tam lezala minulirok takkomto case....... 😅

lulu26
23. júl 2009

Ja sa modlim, nech sa ochladi, ako som dnes skusala tie saty, normalne som citila ako sa potim a tecie mi po nohach 🙂
este som zabudla, na brucho natieram cisto namiesany v lekarni mandlovy olej, nema vobec vonu, ale mam to od kamosky, ktora zije vo Svajci, ku koncu si s tym natierala aj sisulu a ritku, lepsie sa hojila..
ale ten olej mi doniesol brat zo Svajcu, byva tam, neviem ci sa da namiesat aj u nas, olivovy ano, ale mandlovy neviem...
ja som pozerala na stranku dino.sklep.pl a maju tam dobre ceny kociarov aj plienok, tak rozmyslam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre