Bystričanky z Rooseveltovej nemocnice

aine04
21. júl 2009

kočky tak snad vas budem moct privitat v tejto novej temicke 🙂 dufam ze si prijemne poklebetime, poradime si a zabavime sa

bobocka
14. dec 2010

@kvojtanikova jej, a ty to uz mas za par veru.tak drzim palce nech si ty aj babo ok a nech vsetko na poriadok je 😉 a cakas bambulku,tak bude doma parik 😉 parada 😉 vela stastia a zdravicka zelam 😉

kvojtanikova
14. dec 2010

@bobocka dakujem velmi pekne. Uz mam vsetko nachystane, este zajtra ideme pozriet kocik, tak sa uz doma len tak poflakujem, peciem vianocne pecivo a tesim sa na maleho kym pride zo skolky. Aj kapustnicu sme uz mali taku skusobnu, keby to nahodou prislo skor aby mi potom nebolo luto ze som ju nemala🙂

bobocka
14. dec 2010

@kvojtanikova 😉 no tak fajne si si vsetko nachystala.🙂 sikovnica.ja som sa v takom vysokom stadiu tehotenstva len pred telkou valala 😀 este raz vela stastia a zdravicka zelam 😉

evinkal
14. dec 2010

@bobocka ja keď som mala sašku ani nie mesačnú,šla som do roosweltky a jeden ujko mi povedal,že kto to kedy videl autobusom s kočom sa vyvážať.autobus je vraj pre "slušných" ľudí a nie pre matky s kočom-vraj iba miesto zaberajú.hlavne že ožrani a vyvrheli jazdiť môžu.Nech skúsi ísť v snehu so sásovej s kočom peši a ešte aj s ani nie mesačným dieťaťom-pako!

jamaat
14. dec 2010

No to na pekných exotov ste natrafili v tých busoch. No ja by som im povedala svoje hneď!

lucia2207
15. dec 2010

Ahojte.Prosím vás kde mám ísť na 4d sono. Trška alebo Fruhwald.? Aké máte skúsenosti? 😒 Na cene mi nezáleží skôr na prístzpe lekára 🙂

mia78
15. dec 2010

@lucia2207 ja som bola u Fruhwalda a možem povedať ze prístup ma dobry priemny obaja aj so sestričkou 🙂
ale aj Trška je vraj dobrý ..........

eliasamuel
15. dec 2010

Ahojte ja som tiez bystricanka ale zijuca mimo. akurat na vianoce sa chystame do krasnej Bystrice. chcem sa opytat ci niekto nema zaujem o kocik je to Quinny Buzz 2009 skoro novy 7 mes pouzivany. je to len sportiak s vela extra k nemu cize vanicku deami a maxicosi si este bude trba dokupit. ak by mal niekto zaujem. brala by som ho hned aj na sk. viac ip

halashica
16. dec 2010

@lucia2207 obaja sú perfektní, ale Trška je také veľké zlaté slniečko a je s ním sranda aj na sone, ja by som zase Tršku odporučila... treba sa tak mesiac dopredu objednať. Od 25 tt do 30 tt 🙂 ale určite sa rozhodneš najlepšie 😉

evinkal
16. dec 2010

ahojte dievčence,ja by som len toľko,že ja mám skúsenosť s Trškom.bol mi pri pôrode pri synovi a o 6 rokov náhodou aj pri dcére a je to ozaj srandista a na sono som chodila k Bielikovi ,aj s ním je teda sranda

iwusca
17. dec 2010

baby a ake mlieko davate detom? stale umele alebo uz davate aj normalne kravske? myslim teda na pitie nie do varenia 🙂

evinkal
17. dec 2010

@iwusca ja dávam malej aj na kašu,aj do piškotikov len normálne kravské mlieko,lebo s umelým mi nechce nič..občas jej dám,len tak do fľašky,ale už nechce

iwusca
17. dec 2010

@evinkal moja mlieko pije rano a vecer, zatial jej teda chuti 🙂 a dnes som jej prvykrat rano dala namiesto Beby obycajne prevarene mlieko z automatu 🙂 myslim ze ani nepostrehla rozdiel, ale cely den som ju sledovala ci jej to nahodou nieco nespravilo. ale bola v pohode 🙂 tak uz asi prejdeme na obycajne lebo ta Beba ide strasne do penazi.... 😒

evinkal
17. dec 2010

@iwusca ja som kupovala babylove v dm,to stálo 5.50,iné mi nechcela

bobocka
17. dec 2010

@iwusca prevarenym mliekom iste nic nepokazis.ja som sa uz davno na to pediatricky pytala a povedala mi,ze kludne mozem davat.(na pitie u nas netreba,ja kojim,ale do varenia kludne)este som stale nedala,ale viem,ze ked pride vhodna chvila pre nas,tak to dam s uplnou pohodou.inak som sa stretla aj s nazorom,ze to kupovane v krabici vraj staci len zohrievat a z automatov prevarat,no ja by som osobne aj mlieko z krabice prevarala.pre istotu 🙂

iwusca
17. dec 2010

@bobocka mne dr povedala ze do 3 rokov by mala pit Bebu 😝 a vo vela casopisoch som to citala, ale nemozem si pomoct, mne to pripada ze proste ti vyrobcovia chcu mat vacsie zisky 😒 do 3 rokov sa mi to zda strasne prehnane...
ja jej budem davat to z automatu to je mi take sympatickejsie 🙂 a keby som dala krabicove tak len plnotucne... 🙂

bobocka
17. dec 2010

@iwusca no ja maleho kojim a myslim si,ze ked maminky davaju bebu do 3 rokov,tak tym nic nepokazia,no ja ak by som mala maleho na um mlieku,tak by som iste klasicke mlieko skor zavadzala.vsak to by sa clovek nedoplatil.akoze priamo z krabice by som mu pred 3 rokmi iste nedala pit,ale prevarene je podla mna v uuuplnom poriadku 😉 a vies,ja v tomto dost davam na vlastny instinkt.aj ked viem,ze misko uz mliecko moze,tak som mu ho este stale nedala,este to tak necitim.aj ked viem,ze uz mozem.ale mozno uz buduci tyzden dam...ja cakam na impulz.tak to je vzdy aj s novymi potravinami ked zavadzam.ty si uz zjavne mala pocit,ze je uplne v poriadku dat malickej kravske mlieco a absolutne nic si tym podla mna nepokazila.ak ti ho malicka vypije,tak dobre pre teba.usetris nejake tie eurace na bebe 🙂

iwusca
17. dec 2010

@bobocka prave ze sa mi uz zdalo ze by to kludne mohla , zatial nikdy nemala reakciu na ziadne jedlo a aj toto zvladla v pohode a okrem toho ta beba podla mna strasne smrdi 😀 😀

mia78
17. dec 2010

iwus my pijeme umele zatial mala je priam zavislá na mlieku ale uz pila aj normalne som jej dala kakao a tak jej chutilo a do varenia normalne davame....

lucia2207
18. dec 2010

@halashica Idem sa objednať k Trškovi. Včera som sa rozhodla. 🙂 v pondelok tam zavolám. 🙂

halashica
18. dec 2010

@lucia2207 mala by tam byť len sestrička, Trška má tuším dovolenku...ale sestrička je milá 🙂))

mia78
23. dec 2010

tak a máme tu vianoce a sneh sa nám pomaly stopil 😝 , tak šťastné a veselé 😀

iwusca
24. dec 2010

baby vesele vianoce vam prajem ;)))) a aby deti posluchali 😎

bobocka
24. dec 2010

stastne a vesele vam zelam maminky 🙂 uz mame po vianociach,tak dufam,ze ste v pohode zvladli a ze detvaky sa riadne z darcekov vytesili 😉

mia78
25. dec 2010

ahojte, bobocka zlatý malý sa tešil...

tak unás Ninka dva dni horúčky 39 včera sme stihli ešte pohotovosť a idú jej štyri zuby naraz očne a stoličky prvé hore😝 dnes už zatial bez horúčky a prvý zub von tak si dala pod stromček zúbky nové 😀 a dalšie dva dole sa my vidí že sú na ceste......... a Mirko nešiel do večera vydržať my tu uši pílil že kedy už a teraz zase ku starkej píli aby sme už šli len sa musí mala vyspať 😅 tak tak my

veronnie
30. dec 2010

ahojte 🙂 ani som vam nestila popriat krasne Sviatky, lebo sme mali pred 24. doktorov a potom sme cestovali k nasim. tak aspon do noveho roka - len to naj naj, hlavne nech su deticky zdrave a rastu do krasy!
inak po skusenosti s 3D vo ZV ma tam teda nikto nedostane rodit 😠 taky pristup, ze az...ziadna ochota, no skoda reci. tak teraz dufam, ze mi tu v BB vyjdu v ustrety.
mam par otazok: chodila niektora z vas k pani Longauerovej na cvicenia? a ked sa tie posledne tyzdne chodi do poradne uz do nemocnice, tak sa vas aj niekto pytal, ze ako si porod predstavujete? ako tam tie vysetrenia prebiehali? ze par otazok 😝 😀
@mia78 tu chorobu vam ozaj nezavidim, dufam, ze uz je lepsie!
@bobocka zlaty je maly 😵 nasa to minuly rok este nejak neprezivala, zato tento rok bola hlavnym trhacom baliaceho papiera 🙂 to sa jej najviac ratalo - co tam po darcekoch 😀

iwusca
30. dec 2010

@veronnie jasom prave pocula ze v zv je lepsie ako v bb...tak je to asi podla nalady doktorov 😖 a mna sa teda nikto nepytal ako si predstavujem porod.....som prisla, sestricka mi spravila CTG, zmerala tlak a potom prisiel dr a vysetril a podla nalezu este poslal domov alebo nechal v nemocke 🙂

veronnie
30. dec 2010

@iwusca 😒 nuz, tak sa budem musiet o to zaujimat asi sama... snad nebudu po mne pozerat, ze z akej planety som priletela 😀

iwusca
5. jan 2011

tak poradnu mame zasebou mame 81cm a presne 11kg 😀 aj nas ockovali tak uvidime ako to zvladneme, zatial to vyzera v pohode 🙂

petulig
6. jan 2011

babyyyy neprida sa niektora? chcem sa konecne rozhybat a chodit cvicit. 😎 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre