Bystričanky z Rooseveltovej nemocnice

aine04
21. júl 2009

kočky tak snad vas budem moct privitat v tejto novej temicke 🙂 dufam ze si prijemne poklebetime, poradime si a zabavime sa

mia78
6. sep 2009

caute, no este som tu, zajtra idem nastupit tak uvidim kedy pojde malinka von, a idem preto lebo vyzera ze bude aj toto babo vedsie a ze som mala aj prvy cis...........tak musim 😝

tak len pekne dohovorte malinkym nech tento tyzden potlacia 😀 ,budem vas cakat..... 😎

jamaat
6. sep 2009

Ahojte. Kontrolujem vás. Ale čítam, že sa ešte guľkáte. Tak pevné nervy.

sia tu už pár dní nebola. Žeby jej malý prestal spávať? 🙂

petulig
6. sep 2009

🙂 sia sa vybija na facebooku 😀 musim ju sprdnut.
som si dnes dala dvojhodinovu prechadzku do kopca a aj tak nic. Sice mi asi klesla dievka o daco nizsie bo ma uz neskutocne tlaci ale inak nisst.
mia drzim palce a cakaj ma 😵

iwusca
6. sep 2009

jooj mne je dnes dako divno...asi kaslem na Blavu a ostanem doma...
sa ledva hybem dnes a kazdy pohyb ma boli o spani ani nehovorim .... 😝 😝 som dnes vstavala na obed a mala som pocit ze som vobec nespala 😖 😖 😝
a mam stale taky pocit slabeho pichania okolo zaludka je to normalne? alebo je uz teraz normalne vsetko? 😀

a vcera bola u nas na navsteve znama doktorka a skonstatovala ze uz mi kleslo brucho a ze to uz bude za chvilu tak uvidime 😎 😀

jacka
6. sep 2009

mia aj mna čakaj.... 🙂 😉 ...hned pridem 😉 nieže zdrhneš... 😉
hlavne ti držkám palčeky aby všetko dopadlo dobre a mala to rýchlo za sebou 😵

iwusca...aj mne je nejak na figu...a včera ked som sedala tak som mala pocit že ma dole tlačí tak som večerala na stojáka....žeby sa mi to blížilo??? 😅 😉 ...hádam ani jarmok nestihnem 😀

petu ja ked som bola v stredu na ctg tak mi citil aj hlavičku takže moj je tiež dole ale na svet sa mu nejako nechce 😝 ...a to som ešte nie ani otvorená...... 😠 ........a kde si bola na suchom vrchu 😉

sia222
7. sep 2009

čafte babky. jamat dík za ip.no babky ja akosi nestíham..petu mosím ja aj na facebook bo tam ma zas sprdávaju že zanedbávam🙂)
no pravda je že malinký štrajkuje🙂som prehnalala s chválením🙂ale je zlatý vydržíme..nevie sa dojesť n iekedy aj 3hodky kojíme plaeme bo sme pahltní a potom bruško potom kakáme tak prebalujeme a zrazu ujdu 4hodky ani neviem ako.ale snád to prejde.no hlavne večer kým zabuva..na rukách by to šlo hned aj ho jasko pomojkám len sa zas bojím ze si zvykne velmi.no a ked už akože fakt zalomí že nočné spanie tak spí 6hodín.tak sa aspon vyspím jakš takš🙂 ale vonku buva ako zabitý cez den.včera sme boli na kupku na parkur.skákaní.jáj tam sa mu p áčilo v kočíku asi ten hnoj ked dýchal🙂)ale konský je vraj zdravý na priedušky..tak nech chlapec dýchal🙂

jaj babky moje ved sa už dogulajte do rooseveltky..snád už tento týžden to príde.aj burky su a vy nič..
no mia to má zjavne za pár🙂)tak šup šup za nou🙂)
baby ak sa vám mali tak možte vyliezť na náš kopec ma pozreť a potom vas zgulam cez luku rovno k rooseveltovi🙂)
nebojte už to bude zachvílu a budete aj buvať ..možno..jáj ja si to užívam ajtých pár hodín spánku na bruchu konečne..
tak sa držkajte my sa ideme naceckať🙂)

jamaat
7. sep 2009

sia, skúšala si espumisan alebo infacol na bruško?
Aj my sme chceli ísť na parkúr, ale nakoniec sme neboli, lebo malá bola umrndená, ja nevyspatá, tak sme tu nakoniec poobede všetci spali. 🙂

petulig
7. sep 2009

cafteee, sia mas odpustene 😀
ja som dnes chaosila v tej nemocke. Sme to z vratnickou hladali 20 mim 😀 a pritom som okolo toho presla tri krat, len mali vsade pozhasinane.
no u mna to veru nevyzera ,zatial pokrok ziadny. Vraj na spicku prsta ci co, doktor bol daky sfucany. Tusim Kamensky tam bol.Ale pobehovali tam presne tie tvare z toho casopisu, len mena mi akosi vyfucali

jacka inak aj mna tlaci o dusu a vraj stale nic. To ked este klesne tak to uz budem asi po styroch chodit. Ja to veru este vidim na ten jarmok.

sia222
7. sep 2009

čafte.bože nechcem zakríknuť ale malinký od 9buva tak som si poriadila fajn aj obed rozvarila..
peťu tak díkza odpustenie..inak ten pocit že už zo mna vypadne som aj ja mala dlho tak tlačil a pritom bol vraj vysoko abo mal dr krátke prsty 🙂 ja ked som tam došla tak mi dr povedal že otvorená na tenký prst čož mi príde dosť relatívny pojem 😀 a vidíš na druhý den bol na svete..to je ťažko
peťu a čo dáš kolotoč na jarmoku?? 😉
inak ty máš to bruško fakt ako ja týžden po porode 😀
no 1
60kg mám takže mi 10 ostalo🙂) a furt tlačím niečo do hlavy 😀

jamat dávam mu ten infacol každý večer ale nikt.vravia že to je slabé tak neviem.
espumisan je aj pre také malé detičky?to su kvapky nevieš?ja úpoznám len ten pre dospelákov..
malinká je zlatunká riadne rastiete..všetko to akosi uteká ved mi začíname 3týžden

petulig
7. sep 2009

sia asi burciaku..alebo nejaku husenkovu drahu a uvidime 😀 ale doki povedal, ze mozem aj okna umyvat. Len nepovedal, ze ktore lebo uz som vsetky dvakrat umyla a nezabralo 😀 Ja to tipujem na tie kratke prsty 😀
len pekne papaj 60 je nic a nech mame frajera pekne vypapkaneho. Nam sa chudi chlapi nepacia 😵

jamaat
7. sep 2009

sia, je aj pre bábätká. Inak na koliky odporúčalú aj babyvak alebo manducu - proste nosit. Alebo aj vibracne lehatko.

jacka
7. sep 2009

petu tak vitaj v klube...ved vravím..oktober to istí 😀 😀 😀 ......ked už nezaberie kolotoč 😀 😀

fuj je to v nemocke ako v horore 😠 ...všade tma 😒 ....a ako dlho si tam čakala?

petulig
7. sep 2009

jacka keby som prisla na cas tak asi nic necakam 🙂 ale prva som bola tak ma zobrala na ctg hned sestricka ale medzitym isiel doktor rodit ci co. Potom prisli nejake 4 babky a cakali sme na dokiho. prisla som o pol deviatej a odisla o desiatej.l Celkom pohoda. Len keby sa ten doktor aspon trochu usmial. A taa koza kua taka vysoka ledva som sa tam vyskrabla 😵

jacka
7. sep 2009

tiež som mala čo robit vyliezt na nu 😀 😀 😝 ......tak to vás tam vela nebolo......a čo vravíš na sestričku... 😵

to sme aj my čakali...najprv nás natočila a vzala moč a potom sme len čakali 😀 ako čakanky 😀 😀

iwusca
7. sep 2009

petu a kde to tam presne je? ide sa tam cez urgent? a treba moc doniest alebo tam mi daju poharik? 😀 inak ked som tam bola minuly tyzden na to CTG tak som mala dost z tych WC...riadny smrad a nieco take ako papier alebo mydlo by bol asi velky luxus... 😔 😝

petulig
7. sep 2009

sestricka zlata sme sa vykecali. Pohodacka. kua a koleno ma koli ako som skocila z tej kozy. No uz nie som ziadna lanka 🙂
iwus ja som isla normalne na -1 popri vratnici. K vytahom doprava a na prve poschodie. Su tam sipky pokreslene len ich nesmies presvihnut. Od vytahu podla sipky a najdes to. Pojdes chodbou a zrazu taka rozsirena chodba a na lavo su dvere.Len im tam svetlo nesvieti tak sa to da presvihnut.poharik ti daju, wecko bolo ciste ale papier nehrozil.

jacka
7. sep 2009

petu....nebodaj si si ublížila ked si šla z kozy 😀 😀 😉

asi bude lepšie cez urget.....lebo tie šipky...no ja neviem 😝 ...ja som s tade išla von..a v stredu pojdem aj dnu 😀 😀 ....inak vám poviem je to tam riadny labyrint

iwusca
7. sep 2009

som objednana na pol 9 tak hadam aby som sla o 7 z domu 😀

jacka
7. sep 2009

ja idem v stredu.... 😉 na 8h ...dufam že nezablúdim 😀 😀

iwusca...potom daj vediet ako si včera dopadla.....či nepojdeme všetky na kolotoče 😀 😀

iwusca
7. sep 2009

ja to vidim na komvinaciu kolotocov a burcaku 😀 lebo dnes mi je zase fajn ako keby som ani tehotna nebola tak vcera mala asi Ema zlu naladu 😀

jacka
7. sep 2009

iwusca 😀 😀 😀 ..len aby to zabralojavascript:addEmoticon('😵','vBody')

ved Emu nechaj..ani ty nemáš každy den dobrý 😀 😀 😉 ...aspon vieš že je tam

petulig
7. sep 2009

jacka nejak som si neuvedomila ze ta koza taka vysoka a zo zvyku ako u mojho dokiho som sa supla dole a suplo mi v kolene 😀 to tie kila navyse.
no iwusca a ak chces niekde zaparkovat tak o siedmej je aj neskoro 😵

jacka a cez urgent to myslis zboku co je -1ka? no ono ked uz vratnicka nevedela a bludila tam so mnou 😀 ale tak blondina no co vam poviem, som si pripadala ako riadna neschopacka.

aine04
autor
8. sep 2009

caute 🙂
tak ktora dnes rodi? 😀
ci si to nechavate az na zajtrajsi pekny datum?

joj, ja mam dnes navstevu, musim dat trosku do poriadku tento svincik, tak som len tak na skok, ze ako sa mate a co je nove. vidim ze sia ma doma maleho anjelika, take dobre dietatko 😵 inak mne este mrcha nedorazila, som zvedava kedy sa to dostavi, ale cistila som sa po porode pekne dlho, fakt aj tych 6 tyzdnov, niekto to ma vraj za tyzde alebo za dva a pokoj svaty.

jamaat,s malickym chodim teraz k dr. soltesovej, tuto v radvani a je to dobra pediatricka, len chcem menit kvoli tomu ze s mojou byvalou detskou sa viem lepsie porozpravat a poradit.

sia222
8. sep 2009

čafte. babule čo už fkt rodíte,nikde nikoho aine akosi však?
no Paťko je anjelik o topokoj len tei blbé koliky.večer sa uspávame aj 4hodky a potom zachrní na 6h vkuse.tak asponže tak.je mi ho luto ako krčí nožky a plačká ked to na neho príde.. to sa snažím bacha na stravu ale on tak pahltne papká že prehltne aj kop vzduchu.

jamat nechcem velmi ten baby vak.neviem síce ako to funguje ako sa tam tá vaha prenáša ale mám probl s trapez svalmi hlavne nalavo stuhn sval bežene a bolieva ma to ako fras.no aj teraz bo ja malinkého neviem chytiť na pravu ruku len na lavu.a to ma až pri srdci picháva od bolesti aj v minulosti..tak to nechcem zaťažovať zbytočne nosením aj ked teraz ho mojkáme jasnačka pri kolikách🙂)musím hopsnuť na masaž už konečene bo moje vankuše masážne už asi nezaberaju..
babky neviete v tom býv priore(dufam že dobre hovorím pred tým tržnica a predaj kníh) to už poprerábali a otvorili tam nejaké obchody?

mia78
8. sep 2009

caute babule, ja som este stale dva v jednom cakam cakam......... 😀 , tak behajte nech ste tu hnet......
aj loren je tu somnou.......

sia222
8. sep 2009

čaf..no a ja že ideš napísať miery malinkej..tak aspon vám tam snad čas ubehne lepšie ked pkecáte s loren tak ju pozdrav..ju to už chytilo či čo?
miuš a načo u teba čakaju??či máš určený už termín a čakáš nan?

petulig
8. sep 2009

sia pokial viem tak prior az v oktobri tusim niekedyt otvoria.
ja som furt tu, nam sa nikam nechce. A dufam, ze aj jacka je doma 😀
mia drz sa neviem na co ta tam brali tak skoro ked len cakas 🙄 a loren ta caka tiez na cisarsky? ci? jaaj ona ma tu nohu v sadre.
drzim palce. ja som mala vyvestene ze vraj na mariu v nedelu tak som zvedava 😀

jacka
8. sep 2009

no jasne že som doma...kolotoče to istia 😀 😀 😀

mia..pekne že si sa ozvala z nemocky.....len podávaj info...som tiež zvedava kedy budete dvaja..každy zvlášť 😉

petuling..len ma ty pekne čakaj...a nikam sa neponáhlaj...ozaj dnes mala ist iwusca na kontrolu..hádam si ju tam len nenechali 😀

petulig
8. sep 2009

nemala ist az zajtra? mne sa vidi ze vravela stredu ty o osmej a ona o pol deviatej, ci ?

ja sa neponaahlam. Len uz kraviny doma vymyslam. Dnes som do mrazaku parene buchty narobila, tekvicu a uz sa mi supliky zavriet nedaju. 😀

jacka
8. sep 2009

jáj takže by sme sa mali stretnut... 😉 ....ja neviem v poslednej dobe mám krátku pamäť...všetko zapisoovat do debilníčka 😀

tak kraviny vymyšlam aj ja.....vitaj v klube....neboj ked budeš mat doma drobca nebude čas...tak len vymýšlaj 😀 😀pokial je čas 😀 😀

ozaj ostalo meno Michaela? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre