Bystričanky z Rooseveltovej nemocnice

aine04
21. júl 2009

kočky tak snad vas budem moct privitat v tejto novej temicke 🙂 dufam ze si prijemne poklebetime, poradime si a zabavime sa

jacka
4. máj 2010

ahojte.....

tak mi už máme šiestu chorobu úspešne za sebou.....už len čakám kedy zmiznú vyrážky 😉 .......a tá choroba sa preto tak volá lebo ešte jej nevymyslely názov 😀 😀

moj krpček už štvornožkuje a prvá cesta rovno na káble....som čakala kedy potiahne pc rovno na zem.... 😔 😝

mne tiež nechcel nič piť......cucal s mliečka..ale dnes prvý krat vypil aj detský čajík.. z pohárika mu to pekne šlo......ale dala som mu tam trošilinku medíku............a kdež dávaš peti džus preváraš ešte vodu?

nejak im to počasie nevychádza......však aj tak dobre....sme celé dni vonku.....ale mám pocit že čím dlhšie je vonku tým horšie spí v noci...niežbey spal lepšie predtým......ale mi pripadá taký unavený 😔 ...alebo mi už načisto hrabe 😔 😝

ozaj jamaat.....už dávaš Emmku na nočník?

petulig
4. máj 2010

teda vy ste sikovny jacka, ved stvornozkuju tak 9 - 10 mesacne krpce 😀 😀 urob video nech sa potesime . My sme zatial plazici, ale tiez sa dostane vsade kam chce a kable to plati asi vseobecne 🙂

do dzusu som vodu uz neprevarala, mame Britu tak som to len prefiltrovala a nic jej nebolo.

sia222
4. máj 2010

čafte..🙂)
peti že 9 10 mes tak keby si počula mudru ale tu čo som ti písala tak dieťa ma štvornožkovať v 7 mes 😀 tabulky nepustí🙂)
s tým pitim to asi všetky deti maju tak..
ja som tiež počula nedávno o tej 6 tej chorobe kua šak čo už tie deti nemaju..a ona sa ako dá dostať to je vírusove či ako?a nevite do akého veku to deti možu schytať a či tým prejdu všetky deti? otázok akoby som ni deti nemala že? ale pred pár ročkami nič také nebolo..
inak presne ako píšete z tej vody z plávani aj ja poznám baby čo sa im deti vyhádzali predsa je ta voda iná..peti skus ten excipial ja po kupani len tým malého zakaždým natieram bo je suchokožec🙂 odmala..
jaci tak aj váš bude slaboprudar🙂 naša naj hračka je vysávač teraz..najmä rano o 5 tej🙂) ale našťastie mu stačí vypnutý🙂

jacka
6. máj 2010

ahojte.....

kašlať na tabulky...hlavne že su detičky zdravé a je všetko tak ako má byť..no ne... 🙂

a s tou tou chorobou.....je to asi vírusové.......a zvyknu to mať malé detičky.....ale pokial to nie je nič vážne tak netreba robiť paniku 😵

jacka
6. máj 2010

my ideme zajtra na orotpédiu ...tak som zvedavá či je všetko o.k. ked vykruca nožku
no a možem ísť....už sa mi drobec budí..... 😝

mia78
6. máj 2010

veru co tabulky aj my kasleme nane 😀 , este nestvornozkuje ale kadejako sa poplazy 😀 uz sa sama posadila v kočíku a v posteli si sadne tak napolovicu opreta o jednu ruku a neda sa este vyrovnat 😀
zato celi deň len mama a tatata a ked ideme ku dverám tak od štastia výska 😀 by sa len vonku tarala 😀 😀 😀

jacy tak sa držte a daj vedieť ako ste dopadli ........

jacka
7. máj 2010

na ortopedii chvala bohu dobre....všetko tak ako má byť...... a ked som sa pýtala na tu nožičku ..tak ked sa stavia pevnu obuv...aby sa nevykrucala.........a mám masírovať vraj sa mu to bud páčiť 🙂 ............juj som rada že je to dobré 🙂

no vidíš mia.....moj ešte sám sa neposadí...........aj to príde 🙂

jamaat
7. máj 2010

To moje dieťa je nejaké divné, kašle na masírovanie, len sa furt mece a pobehuje. 🙂

jacka
8. máj 2010

dobrééééééé ránko...... 🙂

petulig
8. máj 2010

ranko...jamat ty sa este snazis masirovat? U nas tiez nehrozi.idete na milu niekto?hadam sa stretneme ak nebude prsat

iwusca
9. máj 2010

ahojte my sme sa akurat vratili z Martina sme mali rodinnu oslavu a dnes po obednajsom spanku som objavila zubok 😀

mia78
11. máj 2010

ahojky ... iwu gratulujeme k zúbku 😀

najako to tu zanedbávame ,detúrence rastú a času menej a menej 😅

ako bolo cez výkend boli ste niekto na míle pre mamu aj na lezúnou ? my sme sa nakoniec nikde nedostali ..........

petulig
11. máj 2010

ahojte..mia ja som bola aj tam aj tam kuk, ale tak mila bola o nicom. Neviem ako to byvalo po minule roky, ale teraz sa kruzilo v parku, styri koliecka. Hlava na hlave, korculiari, kolobezkari, kociky vsetko nakope. A hluk teda poriadny, spievali deticky, ale potom nejake operne arie a to sa teda vonkoncom krpcovi nepacilo, tak sme radsej po jednom kolecku zdrhli.

a lezuni boli super, riadne detvaky. Aj ked niektore mali teda poriadne na salame 😀 😀

jacka
11. máj 2010

ahojte......veru tak mia...čím su väčšie tým je času menej..... 😉 ....ale treba si aj oddýchnuť na koníkovi 😉 🙂

iwus....blahoželám k zúbku......aspon bola dobrá?...... 🙂

idem si ja poriadiť pokial spinká.....mám na to pol hodku.......mám to tu ako po bombovom útoku 😔 😉

iwusca
11. máj 2010

no jacka ked ti poviem ze zacala spavat este viec ako doteraz tak sa asi nastves ze? 😅 ani nevieme ze sa jej dake zuby prerezavaju iba menej papa a viac spinka

jamaat
11. máj 2010

Na míľu sa mi nechcelo a ako čítam, tak som dobre spravila. Lebo po parku krúžiť nemienim. A na lezúňov som zabudla.

petu, keď sa ju snažím po kúpaní natrieť, tak to by teoreticky malo byť aj masírovanie. Ale u nás je to len narýchlo rozotretie krému po metajúcom sa dieťati.

jacka
11. máj 2010

iwus......to vieš že sa naštvem 😉 .......vy vobec viete že máte aj dieťatko 😉 ............nechceš vymeniť?..........my spíme stále rovnako.....3x denne po pol hodke.........ale ideme ho pokrstiť tak vtedy su VRAJ detičky lepšie .......táááááááák som zvedavá 😀 😀

jamaat 😀 😀 😀 ....že metajuce dieťa 😉

petulig
11. máj 2010

a ja niekedy ani natriet nestihnem 🙂 a spanie uz neriesim. Pol hodky aj my po novom a dnes o stvrtej dieta ze si ide schrupnut a spala mi v kociku dve hodiny kua, kruzila som kolo domu ako sisi 🙂
jacka ak sa dieta otoci tak krstime aj my do tyzdna 🙂

petulig
11. máj 2010

iwus k tebe sa ja uz vyjadrovat radsej nebudem. TOto je feer ? 😀 😀 sak ty mas doslova matersku dovolenku 🙂
ale tak uzi si, druhe bude cert 😀 😀

petulig
11. máj 2010

jani ciitam ze sa viete posadit ??? no parada. A ako vlastne? zo styroch alebo z lahu alebo .. 😀 sikovnik

iwusca
11. máj 2010

no ved toho sa bojim 😀
a vcera nam doviezli stolicku na jedenie pre malu tak ju drahy teraz montuje 😀

jacka
12. máj 2010

iwus ...namontované?.... 🙂

no ja mám obe rovnaké.......aj ked by som povedala že Peťko je maličko kludnejší 😉

peti.......posadí sa ked štvornožkuje....... 😉 ................................nie je to fér..........ale ja už neviem čo je to ani dve hodky.....pekne potiahla...večer kedy zaspala?...škoda že častejšie nepotiahne........že?....

peti a kde chcete krstiť?......

petulig
12. máj 2010

raaanko, jani zaspala pred deviatou tesne a spala celu noc a budicek 6:50 .Som zvedava dokedy jej to vydrzi.

dnes ideme plavat, dufam ze zaspi aspon v aute. Zas sme dnes zlostny od rana, len plac a plac a ruky v usstach. Kua kde su tie zuby???

krstit hocikde, este sme sa ani nedohodli. Ja som evanjelik, muzo katolik tak ani na tom sa nevieme dohodnut. 😵 Len aby nam ju pokrstili kedze nie sme zobrati. Ale mam obavu, ze kym sa rozhybeme mala bude v puberte.

jacka
12. máj 2010

peti pekne ti potiahla v noci....to už stále tak?..... 🙂 ........ako na plavárni?.....

pokial nie ste vzatý tak vám to asi v katolíckom nespravia.....neviem..oni to maju trochu iné.....................

krásne nám popršalo......super burka........dufam že zajtra už bude slniečko 😎

jacka
12. máj 2010

a kde nám zmizla sia....... 😅

petulig
12. máj 2010

noo jani zajtra to na slniecko nevidim kua. posledny tyzden takto spava, preberie sa okolo stvrtej ale to jej strcim flasu a pokracuje tak do pol siedmej siedmej. Ale netesim sa zeby jej to ostalo radsej.

sia sa asi balia, nema casu dievka, ale ona sa ukaze hadam. Skor na FB

petulig
12. máj 2010

jaaaj a na plavani super, uz sa aj potapame. Ja som z toho viac v strese ako deti, tie sa vytesuju uz vopred. 😀 ale stoji to za to

jacka
12. máj 2010

sa Miške páči vo vode.......hádam sa jej ani nechce von..... 🙂 ......to ked idete von z vody tak hádam sa jej ani nechce 😵

však už ked takto dlho spáva tak by jej to malo ostať.......ja si ešte počkám ročik 😝

jacka
12. máj 2010

píšem jak hoten toten.....si am nevšímajte 😔 😔 ...ja som celkom dnes nejak mimo..... 😝

petulig
12. máj 2010

v pohode 🙂 to robi to pocasie, ci ? 😀
ale oni su aj radi ked ideme von, lebo su taki unaveni vsetci , ze rovno zaspia v aute a potom kruzime kadetade a sedime v aute a cakame kym sa deti zobudia 😀
a vy kolko krat sa budite v noci?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre