Bystričanky z Rooseveltovej nemocnice

aine04
21. júl 2009

kočky tak snad vas budem moct privitat v tejto novej temicke 🙂 dufam ze si prijemne poklebetime, poradime si a zabavime sa

loren
3. sep 2009

sia to som nevedela ze je ta izba mimo ale budem sa pytat tam kde vravis a hadam to dako zvladneme 😉

loren
3. sep 2009

a mozno druhe babo bude kludnejsie ako moja mala certica lebo s tou som sa musela prechadzat po chodbe aby v noci neplakala 🙂

petulig
3. sep 2009

mne to tiez trvalo kym som to osemtyzdnove sestonedelie pochopila 😀
jacka a ja davam len minimum mlieka robievam palacinky z mineralky. Tu vzdy nejaku najdem 😀
ale sa neviem uz hodinu pohnut tak som sa dotlacila kua.

jacka
3. sep 2009

petu..tak potom ja píšem ako hotentot..ale ešte stále sa mám na čo vyhovorit 😀 😀

neprovokuj s palacinkami... 😠 ..a su dobre aj z minerálky? 😕

jacka
3. sep 2009

loren..ja sa teiž teším že druhe bábo bude lepšie ako prve....to som nevedela či je den alebo noc..a ako sa volám 😠

sia222
3. sep 2009

jaci uplná pohodička porod akurát kua kua kua tie 12hod kontrakcie nič moc 🙂 keby to bolo moje prvé dieťa myslím že je aj posledné🙂) vraj typická treťorodička že som sa neotvárala velmi dlho..
jaci a načo sa mám vyhovoriť teraz ja ked už nie som dva v jednom??

daj bacha aby ti aj minerálku nevyslopal🙂) prepáč

🙂
my sme sa okupkali nabumbali a spíme.ja neviem či to je normál či nespí vela ked aj 4-5hod niekedy prespí..
moja pepka bola druhá a možem potvrdiť že bola dobré babo filipko bol uplačkaný tiež len na rukách stále..
aj sa vraví že dievčatká su lepšie bo chlapci koliky..ale teiž indi vindi

jamaat
3. sep 2009

aine, ku ktorej doktorke chodíš s malým?

sia, ja som krámy ešte nedostala a pri staršej tiež až potom, ako som dokojila.

jacka
4. sep 2009

sia 12h tretie dieta?????....to mi ani nevrav 😕 😕 ....ved to je hruza 😅 ......vyhovor sa na matersku demneciu 😀 😀 ..niečo si predsa musíme vymysliet nie??? 😀 😀 😀

a s kolkami....vraj chlapci viac...ale to je rozne,ja som si svoje užila a užila si sestra čo má dievku 😒

jamaat
4. sep 2009

Baby, aha, neskúsite adrenalínový šport pre ženy? Pekný je, nie? http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1294109

petulig
4. sep 2009

jamaat piekny, tiez na tomto sporte ficim 😀 . Uz som obzerala overaly, ale neviem aku velkost budem potrebovat. Pravdepodobne aj 0-3 a aj vacsi uvidime aka zima bude.

mne uz to na nervy ide, kazdu chvilu niekto vola a pise ze ci uz rodim a dokola to iste . Mala sa vzpriecila a do oktobra ju von nedostanem asi 😀

jacka
4. sep 2009

petu tak sa stretneme v oktobri ??? 😀 😀 😀

juj už aby sme to mali za sebou...ale dnes aspon nie je horuco...pekne počasie 😀 😀

petulig
4. sep 2009

jacka ale nezartuj 😀 kebyze buduci tyzden to uz nejak dokopeme? Suhlasis ? 😀
no dnes ci kedy to ma byt spln a vtedy sa vraj rodi viac, ale mam pocit ze nam ani spln nepomoze 😀

jamaat
4. sep 2009

petu, 0-3 by som nekupovala. To bude lepšia zavinovačka alebo fusak. Také maličké bábo sa zle oblieka, ťažko by sa ti do overalu dávalo. Alebo toto si kúp: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3976416

jacka
4. sep 2009

ja som dnes ako mechom capnutá...sa mi nechce ani dýchat 😝 😝 😅

no jasne petu...buduci týžden to istý..len dufam že ma nepredbehneš 😠 ...a ked nie...tak nám už fakt nič nepomože 😀 😀 vlastný muži ani spln...tak ja už neviem....ty piješ tu ostružinu malinovu?

jacka
4. sep 2009

petu ideš aj na jarmok ak náhodou ostaneš celá 😀 😀

petulig
4. sep 2009

nic nepijem 😀 akurat rozmyslam ze by som si radlera dala. Ja sa uz len potulujem po byte a cakam na kontrakcie 😀 😀
ale musim do tesca na nakup a taaak sa mi nechce.

jamaat fusak mi vcera mamina doniesla, este po mne riadny z ovecky 😀 tak to oskusam. Zatial som nic velmi zimne nekupovala, aj tak netusim aka bude velka krpata.Ale vyzera to dobre celkom do tej autosedacky len aj to dost stoji. 🙄 hm ako vsetko

jamaat
4. sep 2009

Petu, tie staré fusaky nedáš do autosedačky, takže potrebuješ ešte niečo. Ja som túto zavinovačku zajednala cez inzerát používanú 1 sezonu za cca 10eur. Teraz čakám, kedy dôjde.

petulig
5. sep 2009

jaamat a do autosedacky mi nestaci len deka? Ja by som v zime velmi nechcela malu v autosedacke prevazat nejak casto. No uvidim.
na jarmok 🙂 to je 11ho no kua to by som uz rada za sebou mala. Ale ak nahodou tak pojdem aspon an burcaak mozno to pozeniem troska 😀

jamaat
5. sep 2009

petu, no neviem, dekou len zvrchu môžeš zakryť, nedáš to okolo hlávky a ak bude rúčkami rozhadzovať, možno si ju bude zhadzovať.
Iba ak by si otvory do deky vystrihla na pásy. 🙂

mia78
5. sep 2009

ahojky , ja som tiez este nejupovala deku do sedacky ,zatial som zobrala deku po malom s kapuckou vystrihla diery obsila a je ,a potom uvidime ako bude..... 😀

petulig
5. sep 2009

sikovne ste dake 😵 no idem asi po nete poobzerat ci dake pouzite ako si jammat nasla nenajdem. Podla toho sa potom zariadim. Ja a rucne prace to nejde dokopy 😀

jacka
5. sep 2009

no ja berem len deku do auta...ved sa tam bude kurit.....a ked vyjde von tak zas može byt spotené....mám pocit že to netreba prehánat...však už bude trošičku väčšie 😉

mia prečo ideš sekciou 😕

petu že burčiak 😀 😀 😀 ...čo chceš maličku pripravit na život 😀 😀 😀 ....ja teiž dufam že už budem mat po.....ale čert nikdy nespí 😉

iwusca
5. sep 2009

dnes som umyvala okna...sice len 3 take mensie ale Ema sa ani nepohla a nezda sa ze by sa jej chcelo ist von tak jarmok este hadam stihneme 😀 😎 a do stredy este musime pockat to pride tatino konecne tak sa nanho veeelmi tesime 😀 aj ked bolo otazne ci prileti kedze mal letenku SkyEurope 😝 nastastie existuje CSA 😎
len rozmyslam ci pojdem do BA na letisko aj ja alebo len maminu necham ist.... 😨 aj by som sla ale co keby naaahodou to na mna prislo niekde na dialnici 😀

jamaat
5. sep 2009

petu, je ich na predaj veľa, hlavne tie Emitex.

iwusca, aj keď ťa to chytí, je veľmi malá pravdepodobnosť, že by ťa to drapslo tak rýchlo, že do 2 hodín porodíš. 🙂

petulig
5. sep 2009

😀 iwusca tiez si myslim ze kludne chod. Mozno tomu pomozes tym natriasanim v aute. Ja som dnes tiez pobehovala s handrou a v kuchyni skoro tri hodiny a aj tak prd jednoducho ked sa malym nechce tak aj na hlavu sa mozme postavit.
jacka ved taky burciak nikdy nemoze byt zly 😀 bud bude lepsie spat alebo si ho uz nikdy nedam ked uvidim co to urobi 😀 😀

pondelok nejdete ziadna do nemocky ? budem tam sama bludit? 🙄

jacka
5. sep 2009

no ja by som na taku dlhu cestu nešla....ledvy vydržim k dr....som ma boli chrbát...ale ak ti nič nie je tak maličkej len pomožeš na svet 😉

petu.....len aby ti neodspala aj prichod na svet 😀 😀 😀 ....ja idem v stredu.......ale som zvedavá čo ti povedia...len aby si nešla aj s taškou 😉 😀

jamaat
5. sep 2009

bábätkám sa v idúcom aute páči, tak to sa práveže možno nebude ponáhľať na svet 🙂

petulig
6. sep 2009

raanko...tak dnes mam den D a nic sa nedeje. Sice ma zacali bolet krize po mesiaci zas a cely bruch ale ziadne pravidelnosti. No darmo pan doktor si termin povedat moze 😀 .
mia ty zajtra nastupujes? Drzim palce a daj vedieeet .

jacka
6. sep 2009

petu...ved na tebe ani nevidno že čakáš bábo.....ale zbalena si už poriadne 😀 😀 ....ja mám takto presne o týžden...hurááááá....... 😀 😀

mna brucho bolelo večer...aj som dufala že...a NIC 😠 ..len hral futbal v domčeku

mia by sa mohla ešte ozvat 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre