Bystričanky z Rooseveltovej nemocnice

aine04
21. júl 2009

kočky tak snad vas budem moct privitat v tejto novej temicke 🙂 dufam ze si prijemne poklebetime, poradime si a zabavime sa

mia78
31. máj 2010

@kacenqa tu akurat tak asi v europe nc tam je detskz kutik ale sa platí potom do parku pod pametník tam je zase jedna smyklavka a malý piesok inak ma nič nenapada len niekde po sídliskach potom su ihriska ale nic moc......

iwusca
31. máj 2010

mia kde si kupila tu skladacku na zem?

mia78
31. máj 2010

@iwusca v tescu ale ja ich mám ešte od malého, sa my vidí že ich majú aj v Dráčiku alebo a Altoyse

mia78
31. máj 2010

alebo si vy googly penové puzzle ( koberec)

jacka
1. jún 2010

aj my máme tie puzzle.....ale musela som to odložiť....zistil ako dobre sa do toho hryzie 😅 😝 ........

juj tento dážd mi lezie už........na nervy 😠

a kde ste všetky žienky?........

mia78
1. jún 2010

ahojky sa my chce spať a nič nerobiť strašnéééé.........

a aj malá ich ohríza ked porozobera a ja zase skladám skladám dookola 😀

jacy Petulo zlatučky ako pekne sedka na šerblíku uz by sme aj my maly pravidelne sedavat hmmmm 😅

alias313
1. jún 2010

ahojte veru to mame dnes ale pocasie..takto sa to pokazilo..my sme tiez puzzle odlozili, lebo Ado do toho zacal hryzt 😀

jacka
2. jún 2010

ahojte
tak dnes konečne neprší...... 😉

alias.....a chutili mu 😉

mia.........a skušali si ju dávať na šerblík::..?.....lebo mne starší nechcel ani za svet tam sedieť......tak som bola milo prekvapená ked som ho tam posadila a držal...a normálne tak každé ránko kakušká...som zvedavá ako mu to vydrží

mia78
2. jún 2010

ahojky , skušala trocha sedela ale nic nešlo do šerblíka 😀 tak pravidelne kazdy den ešte nie musím začať 😅

jacka
2. jún 2010

mia..........no dufam že tam obsedí......a niečo vysedí 😉 🙂 🙂

ja ho dávam zatial len ráno.........aj tak cez den v poslednej dobe nestíham nič..... 😝 😅 🙄

a choroby vás obchádzajú 😉

ide ma s toho najmenšieho poraziť..len chodiť a chodiť....a moje kríže v ...... 😝
konečne vykuklo slniečko.....ktovie na ako dlho 😎 😎

mia78
2. jún 2010

jacy no uvidíme ako obsedí lebo by len tiez behala a na nohy sa stavia , sa my postavila v kuchini som sa len obzrela a uz stala a ja skoro infarkt lebo len tak balancovala....................

no chorobu ani nespomínam mala ja ok zatial ako jej vyšli zubále tak poho...a malým ideme na kontrolu tak dúfam ze bude ok....akurát mna začína hrdlo bolet 😅

a uz ma byt pekne na vykend tak uvidíme už my to lezie nemožme nikde isť lebo chvílu lejak potom nič a drieme sa mi a nič nechce robit hrúza ....tak nabereme energie cez víkend 😀

jacka
3. jún 2010

mia o kuchyni mi nevrav....včera vytiahol šuplík vo výške svojich očí..keby som tam nestále tak letííí 😅 😔 ............

super....tak niekto musí byť chorý ☹ ............kedy idete na kontrolu?..........malá má kolko zubkov....

no dufam že im vyjde predpoved...chcem v nedelu grilovať.......tak sa teším aj ja na novú energiu....toto je hnus 😝 😝 😝 😝

mia78
3. jún 2010

ahoj, boli sme dnes s malým na kontrole tak je ok ,ešte nás čaká alergologické vyšetrenie ale až v auguste...............................

a mala má štyri zubále teraz ked tak ochorela to zo zubkou jej vyšli horné 😀 už hryzie 😀 ale som rada že ma pekne zúbky zdravé, lebo Mirko ma pokazené mu tak vyrástli tak čakáme kedy mu povipadavajú a narastú dobré 😅

opekačka super aj my špekulujeme že by sme niečo opiekli na záhrade lebo Mirko ten by len opekal 😀

mia78
3. jún 2010

jáj aka som rada že bývam de bývam ked vydím tu povoden ,niečo strašne čo sa to deje ☹

a baby dívali ste minule Palbu dávali o tých lietajúcich bábetkách normálne som mala zimomriavky tak sa nato strašne pozeralo to sú nenormálny ludia ...........to my pripadá ako nejaká sekta čo to robia................nemám prenich slušný výraz 😠

jacka
3. jún 2010

mia........alergologické?....nebodaj sa mu risuje alergia 😒

no vidíš...moj MAťko opekaniu hovorí špekačkovanie 😉

len dufam že bude normálne počasie...................................veru tak budme radi kde bývame......to je hroza ....a dalšie bude ked to poschne ☹

no ja také veci nemusím pozerať...dviha sa mi s toho žaludok........len pri pomyslení 😝 😔

ale si si všimla že sme tu len my dve? 😅 😉

sia222
3. jún 2010

čafte ženy🙂)
hlásim sa z nového domova🙂)super sme to zvládli sama sa čudujem ale etšte ked kuknem na tých cca 50ks 🙂 nerozbalených krabíc v garazi kt mi ani nechýbaju mám chuť to zaniesť do zberu a povedať že to je papier 🙂
som sa tak nadejala že drobec bude lepšie haji na novom a prd to isté..ale dá sa to vydržať..už som dnes kuken torty aku dám upiecť
tie puuzle mám aj ja aj z teca aj z draka ale tie v drakovi su podstat drahšie a podla mna su na prd bo su s macom PU pomalované vela a šmýka sa na nich..tie teskáčové su lepšie...
to čo píšete o tlietaj babatkách ? čítam len tak letmo bo netíham..
miuš tak sa držte nech vás choroba zdaleka obchádza..bože tie povodne to je des..som si aj fnukla chudák ludia..sa narobíš na dome jak debo všetko aby bolo a drb jedna burka a celoživot makačka v prdeli a streacha nad hlavou dovi..
najhoršie je že sa to deje v tak chudobných oblastiach viac akosi..

my už máme jeden zub dole 😀

mia78
3. jún 2010

tak gratulace k zúbku 😀 , tak super ze ste to zvládli a tých veci je všade vela aj ja len triedim a triedim a stále máme toho vela 😅

sia ak si to nevidela pozri ak vydržíš mne sa stoho dvíha žalúdok by som ich vytočila niekde v cen trifuge 😲
http://vas.cas.sk/clanok/2242/lietajuce-babatka...

petulig
3. jún 2010

caftee...no sia sommyslela na teba, ze ci uz byvate. Pridem sa niekedy prejst obkukat to tam u Vas 😀 Gratulujeme k zubaku .

tak to sme tu uz jediny bezzuby, zato uslintani poriadne. Snad uz aj na nas pride rada. U nas sa ten ranajsi budicek tiez nejak pototo, dieta vstava so slnkom o pol siestej kua. Ale tak niekedy o pol osmej, kua pri nej nikdy neviem 😀

o tom lietani , no mi stacila palba, to je chore cele. Radsej sa nejdem vyjadrovat, nam staci plavanie 😀

jamaat
3. jún 2010

peťu, odkiaľ ste foťák splašili? ..........Bola som si pas vybaviť, keď som ti mávala. Ale vybavila som prd, musela som ísť dnes. Tak už majú aj moje odtlačky prstov.

mia, jacka, no ešteže ste to tu vy dve držali nad vodou 🙂

sia, všimla som si, že aj na FB už občas svietiš, tak som si aj pomyslela, že hádam už ste presťahovaní.

jacka
4. jún 2010

ahojte.......

jej ...ako ste sa rozpísali..... 🙂 ..................................jamaat..... 🙂

jamaat.......chystáte sa na dovolenku?..a kam?......ak možem vedieť 😉

sia....blahoželám k zubku.....teraz sa to rozbehne...a za chvilu budte mať plnu pusinku 🙂

peti.....neboj nič....určite narastú 🙂 ......peknučká fotka 😵 😵

petulig
4. jún 2010

raaanko 🙂 jamaat muzova segra ma taky do 3 metrov sa moze s nim fotit pod vodou. Ani som nevedela, nahodou mi to svokra povedala.Este by som chcela doniest v utorok ak ho nebude potrebovat, lebo teraz sme sa s nim len ucili robit🙂

no ozaj idete niekam na dovolenku s krpcami? My asi len na slovensku, kedze asi muzo pojde na operaciu a nevie kedy tak ani nic nemozme planovat kua.

iwusca
4. jún 2010

peti ze dovolenka 😀 my ideme dovolenkovat na malte cize ideme stavat 😝 to je dovolenka na par rokov dopredu... 🙄 no ale aspon budeme mat svoje 😎

jamaat
4. jún 2010

No najskôr som chcela ísť autom do Chorvátska, ale teraz to začínam prehodnocovať a špekulujem nad Egyptom.

petu, z nášho kurzu má jedna taký foťák, tak mi pofotila aj Emku, len jej musím dať mailovú adresu, nech mi poposiela. Už sa teším.

petulig
5. jún 2010

jani a nemas strach s malou do Egypta? HLavne s jedenim a pitim tam. My sa nevieme rozhodnut. Asi ostaneme len tu a mozno niekedy v zime sa vyberieme k moru ked uz bude behat.

sia222
5. jún 2010

čafte.
jamat veru občas svietim na FB aj ked by som mala aj inu robotu ale ašak už som to flákala🙂ň
že sorry peťka že o pol 6 my o pol 5 a j 5 tej..a že o pol 8 ha ha ha tomy už ideme vtedy znova spať🙂) neboj zubale budu..ja som mu dnes dala babovku ako šmakovala🙂 dostala som vajká domáce tak som upiekla a mlsal s tým jedným zubom..
jaci a malinký má kolko zubčov?
ja sa tiež bojím s krpčokom na dovču bo to je dábel on aj sedí tak 3_4 sekundy ..jeho nebaví sedieť a cestovať absolutne aj v aute je na dlhšiu cestu čertík keby aspon zo sliača lietali lietadlá skrátilo by to čas..ja som tak raz bola v bulharsku a bolo to fajn. on potrebuje preloziť auto najlepšie keby aj do kufra mohol..no myslím že si užijeme a bude všade ako pepka bola taká aj na chladničke som ju našla..ale bude sranda aspon..
ivuš neboj aj my budeme aj na malte ešte máme čo robiť na dome..ale ten pocit pak ked si sadneš a pozeráš na to je fajn..hodíme nohe do lavora nasypeme morskej soli🙂))

jacka
7. jún 2010

ahojte.....

sia ............máme 4ks. zúbkov.......a vy?

my sme sa s dr. zhodli na tom že na dovolenku s malým dieťaťom je týranie....okrem toho že si to nebude pamätať.....nemaju ani rodičia oddych........ale to je zas každeho osobna vec...či vezme alebo nie....nieže sa tu do mna teraz niekto obuje 😅 ....... 😅 😨

sia ....kedže ja neviem o ničom.....to ste si vy postavili domček?.....a kde v BB?.....

inak aj my tak spíme ako sia.......mám pocit že sa už nikdy nevyspím 😝 ....................dala si mu bábovku?.....čo všetko ešte?...to aby som vedela čo možemaj ja.....sice ten starší bráška dal peťkovi tyčinku mars....... 😕 😕 tak teraz čakám na reakciu čo s bude diať 😝 😀 😀

petulig
9. jún 2010

cawte..baby skusali ste uz s krpcami spanie inde ako v kociku , alebo vo svojej postielke?? Ja som skusala u starkej, ma tam svoju postielku, svoje hracky , ale spat ani bohovi. Vresti ako najataaa kua. A to sme chceli ist na dovolenku niekde k vode tu na SK. Ci sa boji, ze nie je doma ci co .

iwusca
9. jún 2010

peti my sme uz boli aj na vikend prec a v pohode....zobrali sme jej tu cestovnu postielku a zaspala tam ...som sa tiez bala ze ako to zoberie tu zmenu prostredia ale asi si to ani nevsimla...som jej tam dala veci co ma doma v postielke a spala 😎

jacka ze mars? dobree to mam aj ja rada 😀 dufam ze mu nic z toho nebolo

loren
10. jún 2010

ahojte prosim vas nemate tc na megagym plavanie babatiek

mia78
10. jún 2010

ahojky ja nejak nič nestíham malá zase sople zase jej idu zuby ..........malý už druhé antibiotika ten má zálap priedušiek no hrúza....ja mám už pocit že nám to ani neprestane stá dokola

a stým zaspavaním tiež len v postielke a s mliekom..v kočíku musí byť velmo unavená aby zaspala iba obzerat a behať 😅

a na dovolenku je to bez odychu s takým malým babom to hej ale ked ju my nemáme de nahat a tak bud pojdeme všetci alebo nikto .....tak uvidíme či pojdeme teraz alebo o rok ..........

@loren http://www.banby.sk/contact.html

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre