Bystričanky z Rooseveltovej nemocnice

aine04
21. júl 2009

kočky tak snad vas budem moct privitat v tejto novej temicke 🙂 dufam ze si prijemne poklebetime, poradime si a zabavime sa

mia78
28. jan 2010

jacy uz my maly veru malu nakazil prvy raz ked mala asi dva mesiace uz bola na antibiotikach a potom este raz zatial sa drzime ,no uvidime ked mrazi prejdu a zacnu zase choroby .....maly aj tak stale este problemy od poslednej choroby mu stale puchne sliznica a svrbia ho stoho usi to povedala diktorka ze stoho....

ja sa tiez idem pristrihnut na druhy tyzden 😀 jaj uz sa tesim trocha odych 😀........sia nedaj sa uplne nakratko 😉budes mat len roboty rano sa ucesat 😉 😅

parvitas hod meno dakomu na do IP a uz sa vihladame ak...skupinu ziednu zvlasnu nemame...

to ten sneh myslý važne ideme zapadnut ci co 😖

jacka
29. jan 2010

ránko...... 🙂

parvitas....ja som presne opačný prípad......bývam vo ZV ale rodila som v BB....a privitanie budeme mať na zvolenskom zámku....a je to individuálne ako volaju detičky...teda aspon tu 😉

no mia...nič moc s tými chorobami.... ☹ ☹ ...chudatko tak skoro a už atb 😖

jamaat 😀 😀 ...pekne si sa pochváílila 😉 🙂

petulig
29. jan 2010

cafteee
no ja radikal zmenu ee,este tak farbu zmenit, rozmyslam nad nejakou rysavou. Foto hodim potom na FB moznaa 🙂 ale mam len ofinu a konecne sa viem ucesat. A presne nedaj sa na kratko, to s mi nepaci na babach a neurobis z toho nic ine len ten jeden kratky. Ked uz tak si daj po usi daco asymetricky zostrihane, to ani nebudu vediet ci si sa uz cesala ci nie 🙂

inak to privitanie to je pekna haluz, sak sa mi tam krpec do tej kolisky uz nevojde. To kedy nas chcu volat? Ved to kedysi bolo ked boli este babatka male.

jacka
29. jan 2010

peti....a aké farby si už vyskušala 😉

ja neviem načo čakajú s uvítaním....

ozaj...už ste mali krstiny?....či čo?

parvitas
29. jan 2010

mia, poslala som ti IP kvoli facebooku 😉

čo sa týka uvítania občiankov, nedalo mi to a som trochu browsila... na stránkách mesta sú reakcie občanov a odpovede na ne a medzi inými tam bola aj otázka práve na to uvítanie. má to na starosti Mgr. Diana Vigašová (Matričný úrad a ohlasovňa pobytu), je na t.č. 4330728. dnes som s ňou volala a bola veľmi-veľmi príjemná a milá. vraj majú časový sklz, takže teraz len volajú septembrové detičky 2009, podľa trvalého pobytu rodičov. je to v sobotu na mestskom úrade vo hlavnej sále, kočík sa môže nechať na prízemi, lebo je tam SBS. volá sa 10 detičiek, často príde len 7-8. prečíta sa básnička (alebo je to s trochou hudby alebo niečo podobné) pár slov povie poslanec a keď sa zapisujeme do pamätnej knihy, tak dieťatko položíme do kolísky. dostaneme aj nejaké darčeky. fotografa tam majú oni vlastného, od neho si môžeme kúpiť fotky aj prípadne celej rodiny podľa želania - je tam po skončení totiž čas na fotenie.
takže teraz volajú vraj 4-mesačné deti, takže vás sa to bude týkať čo nevidieť 😵

a krstiny plánujeme. ale až okolo marca, apríla, keď už nebude taká zima. minulý rok už bola vtedy doslova jar... 😅

petulig
29. jan 2010

jani ja uz som mala hadam vsetky od ciernej cez bordo riadnu rysavu ale vzdy sa vratim k blond. 😀

my krstiny este nie, nevieme sa dohodnut🙂
no septembrove tak som zvedava kedy mi daka pozvanka pride, dufam ze v piatok a v sobotu bude uvitanie 🙄

parvitas
29. jan 2010

ozaj, a kam chodíte ku kaderníčke?
ja chodievam do salónu Agness Budai...
potrebujem aj zafarbiť šediny... a ak mi malú niekto postráži, neviem či tak dlho vydrží. potom by bolo fajn, keby som ju aj nakojiť mohla. lenže tam sú fest strmé schody a trepať kočík hore sa mi nechce (a navyše, ak budem mať ešte mokrú hlavu, že)
poznáte ale fakt dobré kaderníctvo niekde na prízemí? kde sú šikovní a netrvá im to dlho a nestojí to majland. tak maximálne strihanie aj s farbením do 30 €?

petulig
29. jan 2010

ja chodim na kyjevske od zadu ako je lekaren ja taka mlada baba, sikovna. Sama je tam a vcera som za strihanie a fukanie platila 9 nervov. Ked si davam melir dvojfarebny tak platievam okolo 20 max.Mozem ti dat cislo do IP ak budes chciet. Zalezi aj kde byvas, aby si to nemala daleko.

parvitas
29. jan 2010

peti, pisem ti IP

jamaat
29. jan 2010

Aj ja chodím do Agnes Budai k ludke. Len teraz tam nebola, tak ma druhá robila.

iwusca
29. jan 2010

ahojte tak mi sme sa dnes boli ockovat ani neviem poriadne proti comu 😒 chudinka tak si to tam odrevala ale uz je ok a cestou domou stale spala...teraz sa napapala a je klud 😎

ja sa tiez chystam na radikalnu zmenu lebo mi dako zacali padat vlasy....ja som chodila ku kadernicke na namesti ako je Topvar tak v tom podchode to je len neviem ako sa to vola ale je to sikovna baba. Ale teraz ma ide strihat spoluziacka zo strednej co mi kedysi robila dredy a teraz sa venuje aj strihaniu tak uvidime co z toho bude....ked tak mozem teraz nahodit ciapku a do jari to dorastie 😀

sia222
29. jan 2010

čafte..jamat a to je kde to agnes kaderníctvo?
ja som bola na sídlisku pod panelákmi dalo sa🙂v tescu nedalo sa:( v podlaviciach nedalo sa:( v europe priemer a vedla dm na námestí je taký dvorčok a tem je to ok..
miuš ja už som bola aj nakrátko aj pod uši z našich čias že na "mejkpísovu"

ono to je asi vždy u kader o tom že ja si to predstavujem inak ako ona 😀a len s niekt sa zhodnem

peti sa mi lubi že tebe sa nepáči na babách že nakrátko tak preto sa nemám dať 🙂))))
nám už došlo na uvítanie ale sme to preložili..býva to v sobotu aj zajtra je ..jamat tak to tam asi zastihneš my sme min rok zastihli pred nami boli detičky..

pravitas ked budeš na FB možeš mi čistiť akvárko 😀

jacka
29. jan 2010

ja som chodila na okružnej ked bola čistiaren.......kadernictvo iveta.......tam bola jedna super baba.....no a teraz ked som na md..tak je to trochen od ruky 😉

peti...na 😉 čom sa neviete dohodnuť s krstinami 🙂 .....tak teda čiernu si ta fakt neviem predstaviť 😉

petulig
29. jan 2010

noo sak baby maju mat dlhe vlasy, teda aspon dlhsie jak chlapi 🙂

jani nevieme sa dohodnut ze ci evanjelicka ci katolicka. ja som jedna a muz druhe. A okrem toho nam ju asi nik nepokrsti kedze nie sme zobrati.. a tak sa na to asi vyprdnem.
inak v tescu tam su tie ceny riaadnee v kadernictve a vobec to tam za to nestoji. ja som s touto velmi spokojna uz roky chodim len k nej.

mia78
29. jan 2010

cavik, no tak sme choroby spomnali a mala my dnes chitila horucky skoro sme dobehli uz39vet 😖

no tak to by uz malo aj nam prist to uvitanie..........

sia moj maly vam vsetkym pocisti akvarka ked sa hra 😀

parvitas
30. jan 2010

jamaat, k Ludke chodim aj ja. 😉 tusim som jej zakaznicka odvtedy, ako este pracovala v salone Rut...
a ak sa nenahnevas, odpoviem sii: Salon Agness Budai je na Hornej ul. 49. oproti Spiloteke (tej herni). na 1. poschodi. pred tou budovou je par miest na parkovanie, taky vykrojeny plac.
ja som s nou spokojna. hlavne slavnostne ucesy robi uzasne. a velke zmeny porobila na hlave aj mojej maminy, pretoze teraz vyzera omnoho mladsie 🙂
ale ako vravim, musim ist teraz niekam, ze kde budem moct v pripade nutnosti nakrmit malu... takze ten kontakt na kyjevskom vitam, dakujem petulig.

jo a tusim u evanjelikov sa da pokrstit dieta aj nesobasenych rodicov. hlavne je, aby krstni rodicia boli evanjelici. a najma im to moze byt u prdele, ci mate sobasiaci papier alebo nie, lebo aj tak ziskaju ovecku... 😅

zuzik25
30. jan 2010

petulig, ani my nie sme zosobaseni a malu v pohode pokrstili v katolickom kostole v meste. zaklad je ze krstny rodic musi mat fsetky tie veci ako krst, prijimani a birmovku.

kadernicku hladam aj ja,chodila som na dolnu do salonu de paris, ale teraz je to na mna dost drahe tam (neskutocne cerny tam maju, ale zas kvalita strihu na jednotku). a tiez je tam schodov vela, takze s kocom nula bodov.

petulig
30. jan 2010

tak sa ai pojdem popytat na ten krst, len este musim zistit ako su na tom krstni rodicia🙂 potom budem museit zhanat druhych ktory maju prijimanie. 😎 Nestaci im ze ho mam ja kua 😀

tak vonku je riadna perina, to chcem vidiet ako dnes idem tlacit kocar von.
a jaamat drzim palce, nech ti to dnes vyjde vsetko paradne. Pocasie Vam to nepokazi. Potom sme zvedave na fotky

petulig
30. jan 2010

a ozaj dneska je Emy ci? tak vsetkym emmkam vsetko najlepsie 😀

mia78
30. jan 2010

ahojte , fakt ideme tym snehom zapadnut hruza .........my sme boli dnes uz na pohotovosti a kym sme sa tam dostali tymito cestami 😒 tak mala ma stale horucky a ze ma hrdielko zapalene a aj pochrckava tak sme zase na antibiotikach 😖 sa to snou taha od mala toto su jej tretie uz 😢

tak jamat nech vsetko dobre dopadne aby sne niekde nezapadli 😅

blizi sa jar tak ideme vsetky hrivu zhadzovat 😀 😀 😀

jamaat
31. jan 2010

Ahojte, pekné od vás, že ste na mňa mysleli. Všetko dobre dopadlo, sme osvadbení, ale bol to organizovaný chaos na úrade. Katastrofa! Človeku nedovolia mať vlastného fotografa a tá ich zmluvná sa asi ponáhľala domov, lebo ani nenechali ľudí gratulovať, hneď nás hnala fotiť sa a potom nás poslali do vestibulu, že tam nám majú gratulovať. 😠

parvitas, aj ja som chodila ešte do kadernictva Rut a potom som s ludkou prešla k Agnes. A tiež ma nahovorila na dlhé vlasy a vďačná som jej za to, lebo vyzerám o 10 rokov mladšie. Ja keď idem k nej, tak jej poviem, nech si robí so mnou, čo chce, a ona už niečo vymyslí a vždy je to dobré.

sia, možno aj ty myslíš kaderníctvo Rut, čo si bola posledne.

parvitas, ja som bola u Agnes, keď bola Emka malá, podvozok z kočíka som nechala dole a s vaničkou som ju vyniesla.

Pripájam sa k meninovým Emkovským gratuláciám 🙂

jacka
31. jan 2010

jamaat....tak srdečne blahoželám 🙂 😵 ..............a chaos patrí k tomu 😉

aj Emkám gratulujem.....všetko naj....naj...najlepšie 😵 😵 😵

sia222
31. jan 2010

jaci prepáč som nečítala ale ano jamat sa včera vydávala 😀

jamat my sme sa fotili sami a nikto nič nepindal akrát nám tam dali takú hudbu živú sme sa posmiali bo šak načo?🙂)
miuš aj my asi deme zas na antibiotiká teda pepka som minule nebola u dr šak teploty prešli a teraz zas teplotujeme a tiež ju bolí hrdlo lenže oni su po plaveckom všetci v triede na prdla tak rano utekám k dr a len dufam že paťo nechytí
tak v noci chodím ku nej ešteže som to dospala poobede a mužo bol strážca..kua asi som zariekla že min rok nemala v žiackej pečiatku tak to asi dobiehame..dávam i probiofix a tento rok som to tak trocha vynechala tak neviem či to a tým neni..tak zas mám iste nočnu a večné skušanie čela:(
tak sa rýchlo vyliečte
a už som nakrátko oddnes bola som europe🙂
a to rut bolo kde?alebo je?

sia222
31. jan 2010

neviem ako sa to volalo ale viem že tam robí mama s dcerou a asi to patrí tej pani mame to kader..

jacka
31. jan 2010

dik sia..... 😀 😀 😀 😀 😉

juj mna dnes bolí hlava..žeby zmena počasia 😝

petulig
31. jan 2010

siaaa chceme fotku...ja idem chrapat,dieta sa natlacilo kasou tak uvidime dokedy. Ak sa nudite tak hlasujte na stv eurosong za bystricanov. Alek malo a spol 😀 😀 aj ked tie dnesne pesnicky nic moc..dobruu

jamaat
31. jan 2010

Fotky sú už na FB 🙂

jamaat
1. feb 2010

No ženy, kde ste??!

petulig
2. feb 2010

ja som tu.nejak nestiham ci co. Dnes mame poradnu a ockovanie tak hodim aktualne miery.

jacka
2. feb 2010

aj ja som tu.......

peti veru hod.... 😵 ..držím palčeky aby bolo čo najmenej kriku....... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre