Bystričanky z Rooseveltovej nemocnice

aine04
21. júl 2009

kočky tak snad vas budem moct privitat v tejto novej temicke 🙂 dufam ze si prijemne poklebetime, poradime si a zabavime sa

petulig
1. apr 2010

jani som si moje povodne foto nejako zmazala a uz neviem kde ho mam🙂) my sa tahame za kablikmi. Aj teraz uz zuri, chyba jej taky kusok malicky a nie a nie 🙂 ale skusime aj noviny. Tie radi citame 😀 len po nej uz nikto. 😀

jacka
1. apr 2010

aj u nás tak.....po nom také rozžuté nikto neprečíta 😀 😀 ....vyskušaj a potom daj vedieť 😉

juj ...kábliky bacha na na ne....... 😉

jacka
1. apr 2010

som vám nevravela ....sme šli do obchodu kupiť nanuk....čuduj sa svete ešte mali.....tak že jeden......a Maťko že ešte pro maminku..tak dva......maminka ešte pro ocka.....tak tri......sadli sme si na lavičku a jedne zjedol...........naobedovali sme sa a vraví mi ešte si prosím nanuk......a ja že ktorý ..pro maminku alebo pro ocka.....a on že ockov...lebo nie je doma 😀 😀 😀

petulig
1. apr 2010

zlatyy🙂 sak co, neni doma ma smolu. Aj u nas to tak chodi 😀 😀

mne dnes dieta spalo doobeda pol hodku cez obed potiahla v postielke dve hodky a to som ju uz zobudila, lebo som potrebovala ist von a poobede pol hodku. Na prd sa s nou prechadzam ked vobec nespi 😎 a rano 6: 45 a kuk, este ze sa ten cas posunul 😀

jamaat
2. apr 2010

Ahojte.

Petu, aj mne potom Emka už menej spávala v kočíku, v postieľke je jej najlepšie. Ale dnes aj v kočíku potiahla hodinu a pol. Tato prišiel so zodratými nohami domov 🙂

Žienky, ja mám po Emke nejaké vecičky, ak by ste niečo chceli. Niečo mám aj na MMB už hodené, ale ešte nie všetko. Letné veci musím ešte vytiahnuť a pofotiť. Na cene sa vieme prípadne aj dohodnúť.

mia78
3. apr 2010

prajeme Vám priemne prežitie velkonočných sviatkov 😀

jamaat
3. apr 2010

Ďakujeme, podobne. Dnes som aj nejaké koláče upiekla 🙂

jacka
4. apr 2010

tiež sa pripájam a zajtra vela vody....... 🙂 🙂 😉

mne nechce spávať nikde dobre.....už ani auto nepomáha....tak neviem či mu dám makový odvar...či čo 😅

jacka
4. apr 2010

mia pekne foto 😵 🙂

jamaat
5. apr 2010

Šibe mi s tými letnými vecami, veď vaše detváky sú už na to veľké 🙂

Ale tie ostatné sú OK a nahadzovala som ďalšie nové veci na predaj, kuknite. Aj dospelácke. A krááásne tepláky.....pre nás mamičky na materskej ako stvorené 😀 ....len škoda, že tie, čo som ja chcela (modré), už nemajú menšie.

No a aj dobre, že je už po sviatkoch a chlop do roboty pôjde, lebo asi aj ponorková choroba nás chytá.

mia78
6. apr 2010

ahojky , veru konečne posviatkoch a rok pokoj ...... 😀

ale je dnes zima fúúú nas rano ofuklo riadne sme sli s malým na krv.....chudak az mu zle prislo.......

jacka
7. apr 2010

ahojte.....

ja sa nestačím diviť aké ten drobec robí pokroky......tak ked je na štyroch tak sa začne hopsať.......či akoby som to napísala.....to je také mile ..zo dňa na den vždy niečo nové.... 😵

vy ste kde všetky?:........ 😕 😅

dnes to vyzerá na celkom pekný slnečný den 😎 😎 ..ideme sa poobliekať a šup 😎

petulig
7. apr 2010

cawte... ja som tu 🙂 jacka a to je normalne na kolienkach uz? lebo my sa tiez hupeme, sa smejem ze uz ide vystartovat, ale ona je len taka nadvihnuta na ruckach ako keby klikovala 😀 😀
no zlate su detvaky, len keby spali viac 😀

mozes cakat ze za chvilu sa ti v postielke postavi a koniec🙂

rozala111
7. apr 2010

Ahojte, ja sa chcem spytat na Dr. Fruhwalda, ako to u neho chodi, ci sa tam dlho caka, ci ma nejaku kabinku, kde sa prezlieka a celkovo, aky je on a sestricka, mala by som ist ku nemu 1x a mam nejake stresy, ze co a ako. dakujem.

petulig
7. apr 2010

rozala ziadne stresy, je uplne v pohode. Sestricka je zlata a doktor takisto. Prezlieka sa u neho v ordinacii za plentou. Objednaju ta na termin a niekedy ta vezmu presne alebo cakas, ale nikdy nie viac ako pol hodku co sa da. uvidis bude to super, ja som s nim velmi spokojna.

mia78
7. apr 2010

ahojky, ja som tiez uz tu sme boli von a mala spí ešte v kočíku ,malý sa natlačil k starkej tak vypijem keféé a šup niečo poriadit ak malá nestane zatial.... 😀 😀 😀

sikovnici malí mne sa malá minule na sekundu dala na štyri ale iba vypuca rizu a zlosti sa tak uvidime kedy budu drobci liezt 😀 😀 😀

petulig
7. apr 2010

kua aj so spankom, tieto deti . dnes doobeda dve hodiny v postielke a poobede polhodka v kociku a dovi dopo 🙂
a ideme plavat od stvrtku tak dufam ze sa neutopime

jamaat
7. apr 2010

petu, ale 2 hodiny v postieľke je úspech, nie? .............Dnes som volala Habodászovej na SH kvôli plávaniu, ale nedalo sa jej hovoriť, tak zajtra skúsim znovu.

No a dávno som vás nevarovala pred niečím, tak sa teda pripravte, že keď sa začnú stavať v postieľke, to je ohľadom zaspávania doooosť veľký prúser 🙂

jacka
8. apr 2010

ju peti...čo by som ja dala keby spal dve hodky...však by som nevedela čo s časom 😀 😀 😀

dik za varovanie...... 😉 🙂 ....ale pokial nevyzera ten moj že bude spať tak ho neuspím ani čoby som sa rozkrájala 😠 😠 ....daj ešte dalšie... 😉 🙂

petulig
8. apr 2010

no super, tesime sa🙂
dnes ma dieta za tricko zacalo kmasat a sup hore na nohy.. Ja jej dam 🙂
akoze hej uspech to je ,len potom poobede nechce spat v kociku od tretej je hore a do siedmej je ako tiger zlaa. Ona by potom okolo pol piatej v kociku akurat ked ideme domov uz zadriemala, ale mne sa nechce s nou styri hodiny vonku. A teraz to plavanie, o 12:30 to som zvedava ako to bude so spanim.

jani ty si jej spanie nejak sama sa snazila nastavit? ci isla spat kedy chcela? kua. lebo zase budit ju nechcem, ale ak to budeme mat postihat vsetko a este sa aj najest trosku predtym tak neviem neviem.

jacka
8. apr 2010

prečo peti....aj moj už hopsá a velmi sa mu to páči....však ked len chviločku 😉

mia78
8. apr 2010

ahoky ...no peti ako plávanie?

no to bude potom zaspavanie veru....ja som z malým chodila si lahnút a to preliezol celu postel ,sto krát cezomna a potom nejak zaspal 😝

malá sa zrazu len začala včera dávat na štyri dvakrat sa pohupala a bác 😀 😀 😀

dnes bola dobra prechadzka teplucko super...... 😀 malá dnes poobjavovala trávičku také jej to bolo smiešne 😀

sia222
8. apr 2010

čafte🙂)
jej aká je zlatá miuš v trávičke ..kurna ja sa tých kliešťov bojím:((je ich dosť v tejto oblasti teda
no baby šak ale to už nebudu buvať ako ked boli mimi🙂)my buvame tak isto doobeda raz poobede max hodku a pol ale vela času je vonku ked je pekne a je zvedavec..no najnovšie mám šuflíky zatarasene bo je to zábava ako fras chodiť do nich a vyberať veci a šťukať s dvd čkom🙂keby vyberal len sa boojím že si pršteky privre:(
už sa začína stavať v postielke..
jamat prečo sa ti zdá že by zle buvali ked sa začnu stavať?pamatám velkáčov že ked som ich uložila postavili sa aj 10x tak som ich dala ležať a zas tak som ich potom nechala a prestalo ich to baviť ked boli unaven lahli a zaspali..
maleho našťastie nemusím uspavať šup do postielky ale musí niečo držať v ruke 🙂)tak má takého myšiaka mikiho a toho drží za ruky🙂
ale zubale nemáme ni jedon:((

petulig
8. apr 2010

teeeda frajer, ako si tam stoji ako na pive oprety 😀 😀. a to je normal ze sa v osmom mesiaci postavi? uz sa aj posadi?

my sme dnes takto krasne nacuvali za vankus co jej davam aby sa neobtlkla, netusim ako, lebo som si dovolila odskocit 😀 😀
no musim off lebo drahy somre ze tukam a nepocuje telku, zajtra dopisem dobru noc

sia222
9. apr 2010

čaf..no neviem či to je normál ale robí to 😀 velkáči lozili dlho vedeli chodiť ale sa im nechcelo a chodili až v 14mes..začína si sadať sam ale tak že z polohy na 4roch si šupne nohu pod seba a tak🙂) mojej švagr syn chodil v 9 mes hoc mu branila ale sa nedalo proste chodil🙂) ale nemyslím že bude chodiť tak skoro to len vymyšla ešte🙂)
no myška šikula tie šuflíky čo tam máš budu zachvílu tiež pootvárané 😀 😀 moj má nervy ked tam dávam vankuše a nevie sa tam dostať🙂) mali by nejaké atrapky vymyslieť detské hračky v podobe dvd prehrávačov a tak 😀 s autíčkami jazdí po zemi a také zabavky má akože nejaká trapna hrkálka neni pre neho🙂) sestrička na rehabke mi vravela že on vypadá že ni nebude dlho loziť asi ked sa stavia🙂)inak sa vraví že deti kt sa narodia s menšou hmotnosťou su taketo ..
no a nenormálne frčia reklamky u nás..už sa smejem lebo inak si telku nevšíma a konáhle začne reklama nejaká v momente sa otočí a pozerá akoby tam neviem čo dávali 😀
už sa teším teraz začne naj srandovnejšie obdobie...inak baby bude 9teho v ESC ta suťaž v lezení detičiek🙂))

petulig
9. apr 2010

raanko, my sme dnes do pol osmej spali ,nechapem 🙂 no deviateho to akoze dnes? ci o mesiac? Lebo to mi nestihame, dovtedy liezt nebudeme 😀 😀 my sme zatial plazici. inak hrkalky ani u nas nejdu, najoblubenejsie mame momentalne krajcirsky meter ten je fajnovy na obzuvanie 😀 neviem v ktorom supliku ho vypriadla.
a lozi ti uz v pohode? riadny leguan uz? 😀 stihas za nim? jaaj sa tesim ked to zacne, sice sa nabeham, ale aspon vytrasiem kila 😀

sia222
9. apr 2010

čaf🙂 blondzka 🙂))nie dnes o mesiac🙂)ni neviem kolkeho je dnes ale teraz už ano🙂 čakám kamošku tak sa tu zasieram som si dnes urobila volníčko od všetkeho🙂
mne ti tiež akosi tie šunke začali odchádzať posl dobu neviem čím to je že už len neleží a nebuva..šak ale ide leto tak treba aj kilá zhodiť aj solárko opáčiť bo tobude lepšie tá hnedá vypadať na tele tlustom ako ta biela vapenka 😀
našťastie ešte uplne nelozí po 4 och on sa skor tak plazí a chvílu aj po 4 ale to je uplne jedno bo je aj tak všade..a musím zatarasovať všetko bo schody máme aby nedruzgol niekam kam netreba
mala by som nejaký mop na neho kupiť aspon by vyriadil parkety🙂) ale zas sa prebaví len všade číha nebezpečenstvo🙂)

sia222
9. apr 2010

ty kokso to ako ti dobre buva🙂my o 5 tej pravidelne pozreme si spravy z večera z postele spolu🙂)

petulig
9. apr 2010

to len dnes nejakych zazrakom vydrzala tak dlho. Zaspala o siedmej zobudila sa mi na jedenie o tretej , som jej supla hami hajaja a asi sa jej dobre hajalo 🙂 ale inak sme aj my okolo pol siedmej najneskor hore.

ja by som si tiez volnicko spravila, ale kam supnem krpca 🙂 solarko ja nemusim, mi staci sa vytrubit na lavicku a opalovat. Len aby to pocasie vydrzalo.
To 9ho je aj ta mila pre mamu ci osmeho ci kedy, mne uz prasi niekedy uplne co neviem ani aky den je 🙂
no a sme sa posrali prave tak paalim

iwusca
9. apr 2010

caute babky
inak ja mam tiez problemy s datumom ani poriadne neviem ze uz je april 🙂 akurat dnes mi prisiel balik a kurier mi vravi za sa tam mam podpisat a napisat aj datum no a jasne ze som napisala somarinu tak na mna kukal jak na dementnu 😅
a peti mila je 8.5. ako sa poznam tak si spomeniem okolo 15 ze som tam nebola 😀

boze vy mate dake akcne deti my este nic len ked je na bruchu tak sa natahuje ae este sa neplazi ani nic a spava tie dlho v noci 12 hodin a este aj cez den si pospi...asi bude po mne leniva 😀
a uz si davaju nohy do pusy?
a uz aj ja som sa dala ostrihat len este sa musim aj odfotit...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre