Bystričanky z Rooseveltovej nemocnice

aine04
21. júl 2009

kočky tak snad vas budem moct privitat v tejto novej temicke 🙂 dufam ze si prijemne poklebetime, poradime si a zabavime sa

mia78
22. jún 2010

peti nestíham nic beha okolo mna a malí okolo nej tak vlasy mám niekedy dupkum, uz rano sa stihla tresnut ,sledujem ju a potom uz ked hrozí bežim niekedy je rýchlejsia 😒 uz sa bojim ked sa stale niekde udrie aby sa jej nieco nestalo.....

a ešte vám baby papaju cez noc mliecko?,mne mala v noci cajik pije a mliecko az rano okolo4-5tej....................

petulig
22. jún 2010

mia my mame mliecko okolo druhej, a potom uz len rano..ale byvali casy ze spala do rana a az okolo stvrtej sa budila na hlad. Skusim ja veru ten caj dnes v noci, alebo mozno dzus to je hustejsie 🙂
no idem ja varit kym sa u nas spi

iwusca
22. jún 2010

caute no my mame teraz horory so zaspvanim vecer. vcera to bola hodina a pol kym zaspala 😖 stale bola na styroch a cestovala, ale ked som sa vzdialila tak spustila vresk.... ale potom uz spi do tej pol osmej nastastie...a mlieko ma okolo 9vecer 2a pol deci a potom az rano ..
jacka a my dame tak 4 plienky za den podla toho kolko kaka 🙂

sia222
25. jún 2010

čafte.
babky neviete mi dať kontakt na nejakú šikovnú ženu čo pečie krásne torty na vrchu z marcipánu? cem malemu aj velkáčovi nejakú motorku..
jamat ty máš na FB kamošku čo tam má nafotené také krásne madagaskar ale to ona asi nerobí na kšeft či?niečo také kto vie chcem dik moc a k viete

petulig
25. jún 2010

serus, ty co sa taras kadetade 🙂) my sme davali do zvolena jednej pani piect, ale tu ti upecu aj v dolnej tam kde ti ziaci predavaju pod branou. Kamoska tam davala podla fotky robit tortu a velmi pekna bola.

jacka
25. jún 2010

sia ....ja neviem ti poradiť.........ja mám najradšej navrchu čoko....... 🙂

vidím že je tu nejak smutno...... ☹ ..kde ste žienky.......

my budeme mať na buduci týžden prve meninky.....sa teším 🙂

@petulig ....blahoželám k zubku........teraz pojdu von ako huby po daždi....tak natieraj dasienka..... 🙂 😵

my ideme na víkend k svokre.....už aby bola nedela večer 😉

petulig
25. jún 2010

janii tz tu svokru milujes🙂) noo som zvedava na ten chrup, lebo uz jej presvitaju aj dalsie dole.Sak sa nacakala chudatko.A ja s nou 🙂
jani vidis sak ja oslavujem s tvojim petkom 🙂 my sme to uz dnes s predstihom oslavili s babami

jamaat
26. jún 2010

@sia222 To nie sú marcipánové torty, tá hmota je z cukríkov. Robia to dve moje kamošky, ale sú ďaleko pre teba, v Dubnici a Starej Turej 🙂

Tak šelmy zubaté a nohaté vám dávajú už zabrať 😀

@petulig Ty už si skončila s plávaním, že som ťa tam dávno nevidela? Ja som teraz vo štvrtok skončila a potom zase na jeseň začneme hádam.

jamaat
26. jún 2010

Inak ja používam látkové plienky a nie je to vôbec také hrozné, že to treba prať. Navarenie obeda je oveľa hroznejšie 🙂 A v jednorazkách sa mi Emka v horúčavách sparí.

altevita
26. jún 2010

@sia222 ahojky, mám kamarátku, čo sa vydávala a dávala si robiť marcipánovú tortu v Dolce Positivo, bola max. spokojná. Ja som tam dala minulý týždeň urobiť tortu pre otca, bola úžasná, presne som povedala, aké chcem suroviny, boli veľmi ústretoví, tak vyskúšaj, sú v Európe alebo v budove bývalej ZVT v Radvani.

petulig
26. jún 2010

@jamaat hej uz nechodime, teraz cez leto ani neni kedy.Ale na jesen tiez chcem znova zacat. Mozno nas aj spolu daju, aj ked mate jeden kurz navyse, uvidime. Chcem ist s malou plavat tento alebo buduci vikend, len sa nevieme dohodnut ze kam od radosti. Na tomto nasom krytom bazene ste neboli? Je to tam asi o nicom, ci?

sia222
26. jún 2010

čafte baby dakujem altevita a v europe to je tam dole v rohu? neviem ako sa to volá ale išo mi nič nenapadá kde by to mohlo v europe byť čo tam maju alkohol a cukrovinky aj posedenie?
jamat tak mala by som to na skok keby som bývala tam odkila som🙂) ja že to je z marcipanu fakt krásne..
peti a v dolnej je to kde?skus trocha mi dačo prosím čo tam je také abo na ktorej strane dík..
u nás to aj tak asi nik nezje nie sme na torty ale hlavne nech je pekná 🙂)
kua fix tak my máme naj noc celu noc sme prerevali a pak sa prehrali a o 3 tej zaspal a o 5 tej hore ešteže som večer navarila asi predtucha🙂) teraz spí tak som zvedavá do kolkej.. asi mu tie zubale nedaju pokoj bo už aj paplon obžuva chuda male ale ide mi to na nervy jaj som ako matoha 🙂))
peti sa tarám kade tade a pak mi vytrávi a musím to dohnať aj ked "mekáč" nemusím ale som išla okolo a v bruchu prázdno no nedáš si?šak sa bojím aj na vahu postaviť 😀
peti peťka tam bola na plaveckom a vraj je to tam ok aj učka chválila..
jaci aj my budeme mať meniny na začiatku jula ani som nevdela kedy je až tod že idem kuken 🙂)

petulig
26. jún 2010

🙂) @sia222 ta pekaren je ked ides z namestia tak na lavejs trane, pod branou a v predu je take zlatnictvo s drevenym vykladom. Tak tak do brany vojdes, aj na poschodi su tam nejake obchody tusim. Ale to najdes.Je to uz skor dole blizsie k hustaku.no ja mekac nemusim tiez, ale baby tam chodia na latte a zlakali ma na tu rolku. Ale prvy a posledny krat bo 3 evri a nic moc to teda nebolo.
A co nespis ak ty? ved navarene je, tak driem. My ideme trosku von, kupat sa pojdeme asi az zajtra.

jamaat
26. jún 2010

@petulig Nebola som na tom krytom, asi tam bude dosť studená voda, si myslím.

@sia222 Marcipán mi nechutí, ale táto cukríková hmota sa dá jesť. Aj preto, že sa dá na tenšie spraviť.

sia222
26. jún 2010

čafte..
šak to somja taký debo že ked možem tak nespím ale poobede som zdriemla a pak sme boli na šachtičkách vyvenčiť sa troška..
ja mám pocit ale posl dobu že možem zožrať s prepáčením všetko🙂) aj ja si dávam tu rolku to je jediné čo mi chutí ale jasko že tam je všetko mastné je to proste značková žranica🙂))
nikdy som nemusela velmi sladké a teraz vyžieram jedno cez druhé aj marcipán aj cukríky aj krovky aj šeecko🙂)

jamaat
27. jún 2010

@sia222 A nečakáš štvrtý prírastok? 🙂

sia222
28. jún 2010

tak to už by som moja prenášala pekné mesiace🙂) ja už vyžieram od porodu takto tak to už by som bola začínajuci 11 mesiac 🙂) a to zas to brucho nemám až také 😀 😀 min mesiac som nečakala a tento ešte neviem ale myslím že nie 😀 😀 proste zmena hormov . malinký je posledná plodná spermia mojho muža 😀

jacka
28. jún 2010

@sia222 ..no len aby.... 😉 ...nikdy nehovor nikdy 😉 🙂 ......................ja viem že aj vy budete mať meniny....asi týžden po nás ak sa nemýlim,že?.......čo mu idete kupiť?.......ja som rozmýšlala nad flaškou so slamkou....len asi s toho nebude vedieť ešte piť....

inak ja tiež vkuse tlačím niečo......... 😝 .....

@petulig ..máš pravdu budú spolu oslavovať.......

sa divým že ten moj drobec mi chce už tak dlho sedieť na nočníku......Maťko tam nesedl vobec 😝

petulig
28. jún 2010

@jacka ako dlho ho uz davas na nocnik? ja posledny tyzden asi a zatial len rano , to sa vzdy vykaka a vycika. Ale zaby vedela co robi tak to nehrozi🙂 ma z toho srandu. Ale je bohovska ako sedi hompala nohami a tlaci .

ja som si od dnes nasadila delenu stravu, ide ma porazit kua ani nejem vela a vaha dole nejde. Som zvedava ako dlho to vydrzim. Davam si tri dni 🙂

inak tu flasku so slamkou som aj ja kupila, zatial to akurat tak obzuva.

jacka
28. jún 2010

@petulig ..a kde si ju kupila?
to si neuvedomuje čo robí do nočníka...až okolo 18 mes......skor ide o to aby si zvyklo na sedenie

tak len vydrž......a ako dlho si sa ju rozhodla držať 😉 ...čím najdlhšie vydržíš 🙂

petulig
28. jún 2010

@jacka v Dm ke ju maju. Rozne farby. Stoji tusim 3 evri. Canpol to robi.

noo dnes mam uspesne za sebou, teda este vecer ma caka, to asi pojdem skorej spat aby som nezrala 😀

jacka
28. jún 2010

@petulig ...dik za info.... 😉 .....mne už jeden spinká......ešte jeden....a mám veget... 😉 ..............ty si sama..muža nemáš doma?

petulig
28. jún 2010

@jacka dnes je vynimocne doma, ale ako keby tu nebol. Majstruje nieco z pc. No my sme od siedmej v posteli, ale nespime este. Uz sme sa postavili asi 20 x posadili 30x ,zaujimalo by ma kedy odpadne. To ani nejak vela nespala dokopy cez den, tak uz neviem ako ju unavit aby rovno odpadla a nevymyslala.

jacka
29. jún 2010

@petulig možno je preťažená ked sa nechce spinkať......
ja malého uspávam vo velkej posteli...lahnem k nemu...bude s prsíkom zaspinká alebo ho s ním hojdám ako ked spinká v kočíku

to ako dlho ti trvá ked riadne zaspí

sia222
29. jún 2010

čafte..
všetko naj peťkovi nech rastie poslúcha 🙂)
peťa na teba som soro zabudla aj ty máš dnes že?bo moje díte je petronela
tak všetko naj vela zdravíčka šťastíčka penazí sexu a všetkého🙂)
jaci ti dám len aby žiadne aby nebude už som skončila 😀 😀
ja mám tiež oddelnu dietu
😀 😀 všetko to jem oddelene nemusím to mať spolu tak po pol hodke🙂) a jak som to na chate v nedelu zabila slaninou a špekačkami🙂) mnam už čakám kedy sa mi ozve žlčník 🙂)

že nočníkujete? žeby som aj ja už kupila? vy ich musíte uspávať teda že ste pri nich? jaj toja našťastie ee..
jamat a prečo pužívaš handr plienky sa ti zdá lepšie či ekologickejšie?

petulig
29. jún 2010

@jacka to len teraz posledne dva tyzdne ako sa naucila stat tak sa furt stavia. vcera aj zo spanku, pocujem plac a ona na styroch oci zavrete.Ja ju neuspavam. Supnem do postele a vzdy zaspala sama, teda aj teraz zaspi ale medzitym sa musi podvihat pokukat, ponatahovat hracky , pustit si kolotoc a dokola. Ked sa unavi tak zaspi.Ale spala dobre, zobudila sa len o stvrtej a potom o siedmej hore .

sia dakujeeem🙂 aj ja Petkovi vsetko naj prajem

mia78
29. jún 2010

AHOJKY
Peti aj Petkovi všetko naj .........
sia my tiež nenočníkujeme skúsila som ju pár krát dať ale neuspela som ,ona neobsedí ani ked jej hračky naložím to pozahadzuje kade tade a chce vidieť načom sedí 😀
my zaspávame tak že s mliečkom a som pri nej kým nezaspí lebo ked vyskakuje sa začne hadzať a trieska si potom hlavu o postielku...........
aj Vám si detúrence začínaju vydobýjať svoje mne ustavične vreští chvílu sa pohrá a potom beha zamnou a 😲 naruky alebo behať za ruky ...........a v sedačke obsedia v aute? mala pokial ideme včase ked ma spať tak si pospí inak kričí ako o ratu keby nás niekto počul povie že ju týrame 😒

petulig
29. jún 2010

mia u nas to iste, tiez furt vresti ked sa jej nieco znepaci. A to je skoro stale. Chvilu sa vydrzi hrat a za chvilu je uz pri mne trha mi gate stvera sa a ja mam nervy 😀 😀 uz aby vedeli chodit nrmalne, lebo takto sa furt bojim kde padne a tresne sa, sliedim jej za ritou.

no uz sme v postielke. zacina hodinovy boj so zaspavanim..Vam deti normalne jedia v tomto teple? neviem ci to teplom alebo zubami, ale mne nechce ani prt. Vsetko jej musim zmixovat do hladka a to uz jedla cele kusky a ked nema svoj den tak mi vsetko vypluva kua.

iwusca
29. jún 2010

ahojte a prajem pekny meninovy den aj ked uz takto vecer 🙂
peti my tiez mame poslednu dobu zaspavanie take ze msim byt pri nej a trva jej to tak hodku zhruba...ale potom uz spi do rana nastastie...ale dnes vynimocne zaspala sama a asi za 10 min lebo sme boli od 16 vonku. chceli sme ist na plaz s kamoskou ale dako sme sa nestretli tak som sa sla prejst do mesta. a prisli sme domov okolo pol7 to som ju rovno okupala, dala mlieko a uz spi 😀 asi ju treba takto unavit....

a baby vy davate deckam ten vigantol a cebion? ja som bola vcera v poradni s malou a sa ma dr pytala ci davame a ja ze jasneeee 😅 ...akoze vigantol jej sem tam dam ale to Cecko nie ved papa ovocie uz to by jej malo stacit nie?

inak mame 74cm a 9kg 🙂

jacka
30. jún 2010

ahojte......

dakujeme 🙂

aj u nás tak...sťahuje si tepláky...som aj rozýmšlala že načo sa obliekam 😉 .......veri vedia ...si už svoje .."vykričať"..ale beriem to tak ...že nás čaká ešte obdobie vzdoru.....čo je zatial neporovatelne z ničím hádam len s pubertou 😉

@iwusca ...ja dávam pravidelne vigantol.....a nič viac.....Cečko mi dr. nedala.... 😉 ....pekná váha.... 😵 😵.......že som taká odvážna...ako ti spinká cez den 🙂....my sme vonku aj celý den aj tak nespí ako by mal 😖

@petulig ...nechce ani moj jesť.....ani jeden 😉
@mia78 ....v sedačke neobsedí....len občas spinká.......a ked spí tak sa nesmie vypnuť motor lebo okamžite je hore 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre