Bystričanky z Rooseveltovej nemocnice

aine04
21. júl 2009

kočky tak snad vas budem moct privitat v tejto novej temicke 🙂 dufam ze si prijemne poklebetime, poradime si a zabavime sa

halashica
3. nov 2010

@kazdovci ja odporúčam MUDr. Martuliaka, kedysi dávno pomohol aj mne... 048 441 2179 - toto číslo je na ambulanciu chronickej bolesti, MUDr. Igor Martuliak, PhD - Homeopatické poradenstvo, Astrová 24, 974 01, Banská Bystrica, tel.č.0905/652 122 - tu je adresa a kontakt...je naozaj vynikajúci...mňa vyliečil z detských migrén, problémov s pankreasom, neskôr som ho v práci prizývala ako znalca v jeho odbore. 😉

lucia2207
4. nov 2010

Ahojte. Prosím vás kde mám ísť na 4d sono? Na nate som našla lej jedného dr. Viac dr. v BB 4d sono nerobí? Ešte by som sa chcela opýtať na váš názor zazmluvniť či nezazmluvniť lekára k pôrodu? Ďakujem za všetky odpovede Lucia

halashica
4. nov 2010

@lucia2207 3D/4D sono robí aj MUDr. Trška v Mammacentre Sv. Agáty nad ESC...od 24 tt do 31 tt, poplatok je 40€ 😀 A ak by ťa zaujímal aj môj názor na zazmluvnenie lekára, napíš mi, prosím IP 🙂

zabullka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zabullka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jamaat
5. nov 2010

@halashica Akurát včera som po dlhom čase dostala migrénu, ale to asi nebola detská 🙂

halashica
6. nov 2010

@jamaat no mohla by byť, ak by bola z detí 🙂)) ja som migrénami trpela do 16 rokov...teraz už len máličko, viem, čo mi migrénu spúšťa, kedy mi začína a čo mi pomáha :-P

mikailla
7. nov 2010

Ahojte,prosim Vas mohli by ste mi niekto poradit,kde v BB alebo ZV sa da kupit lacny kocik ? alebo nejake dobre obchody,pozriem si aj na google ale rada by som bola keby ste mi niekto dali odporucenie 😉 😉

mia78
7. nov 2010

@mikailla v motýliku majú teraz vypredaj na kočíky skús tam pozreť.......inak maju aj v altoyse kočíky alebo na huštáku v baby svete

a stou migrénou je to des mna uz druhý den bolí hlava az my bolo zle ale ibalgin zabral trocha... 😅

mikailla
7. nov 2010

@mia78 dakujem 😉 😉 😉 ked maju vypredaje urcite vyslem familiu pozriet tam 😎 hladam pre brata 🙂

halashica
10. nov 2010

baby, viete niektorá, čo sa stalo Molitorisovi? mal nejaké rodinné problémy, alebo čo, hmm? ja si ho pamätám občas ušomraného, ale ináč bol celkom milý a vtipný pred vyše 7 rokmi, keď som ležala na rizikovom...ale v nedeľu som bola na urgente, akurát slúžil, schudnutý je hádam aj o 15 kg a šomroš strašný...ja nie som nejaká citlivka, mne občasná nemiestna poznámka alebo arogantná narážka nevadí, ale on bol akoby vyhasnutý a čo počúvam, už ani vtipný nie je...nenarážam na jeho odbornosť, o tej nepochybujem a ani som nikdy nepochybovala, ale to je úplne zmenený človek ako ten, čo som poznala...tak ma len zaujíma, či neviete, čo sa stalo. 😉

iwusca
10. nov 2010

@petulig prisiel mi dnes mail o tom plavani zevraj to bude az zaciatkom decembra a v dixone...nevies nahodou preco? som sa celkom tesila ze budeme v novej plavarni 😒

mia78
10. nov 2010

@iwusca ;lebo v dixone su lepšie podmienky pre babetka tak som počula

na mna lezie nejaky bacil 😖 všetko ma bolí 😖

jamaat
10. nov 2010

@halashica Ja som rodila pri Molitorisovi a vtedy bol v pohode, tej svojej. Neviem, čo sa stalo. .........A s tou migrénou, čo ti ju teda spúšťa? Lebo ja som na to neprišla. Začína mi to cez oči a jediné, čo viem, že ju spustí, keď trebárs v lete chodím z obchodu do obchodu, striedavo na slnečnom svetle a v prítmí, proste striedanie intenzity svetla. Ale spustí sa mi aj z ničoho nič. Tak reku či nevieš dať tip 🙂 ....A začína mi tak, že sa mi mihá pred očami ako keby voda, ako keď sa pozeráš na vodnú hladinu, ktorá sa vlní a svieti na ňu svetlo, tak sa to tak mihoce.

halashica
10. nov 2010

@jamaat nooo, mne začína migréna v pohode, vtedy musím ľahnúť do tmy a dať na hlavu obklad z mrazničky a zaspať...mne to začína tak, ako keby mi mala :ochrnúť" polka tváre a hlavy, cítim akoby zášklby a vidím biele bodky, alebo mám zahmlené videnie...u mňa sú spúšťače najmä: slanina, niva, údeniny, z vonkajších faktorov akákoľvek zmena vonkajšieho tlaku a počasia a akýkoľvek defekt krčnej chrbtice, zaležanie, dlhodobo zlá poloha (napr. keď som zaspala po sediačky pri telke🙂))
ako ma preliečil MUDr. Martuliak homeopatikami, ustúpilo to poriadne, potom som to mávala tak 3-4 x za rok a ako čakám druhé, musím poklopať, nemávam migrény...teraz mávam pre istotu herpesy, pre istotu aj dva naraz 🙂))

A čo sa Molitorisa týka, normálne ma to mrzí, že sa tak zmenil...škoda ho 😒

sia222
10. nov 2010

čafte:D
jej to je škoda aj my sme chceli chodiť na plavku tak budeme len sami..tak to tu asi písalal aj ta pani ale jej to admin stiahla lebo že pre fi to tu neni..ja som chcela aj s lulu chodiť tak by sme sa tam stretli niektore odtialto..no škoda my do dix asi ee..
jamat aj ja som prišla na to že ked sa flakam po nc že tie umele svetla mi robia divne minule som vravela mužovi že nechápem ako tam cel den možu tie predavačky vydržať a ešte ked su tam také farebne vyrazne veci velakrát ja by som asi odkvecla..
halashica on je ten dr asi aj prednosta dakeho oddelenia chron chorob že?
mne sa molitoris zdal taký svojsky ked som bola možno troška nadrapený v niektor situaciach ale pohodák vcelku..
ono tam je asi troška dusno medzi nimi možno to je aj tým..abo nemal svoj den ako každý človiečik občas🙂

halashica
10. nov 2010

@sia222 možno máš pravdu 🙂 s tým Molitorisom myslím...no a MUDr. Martuliak je myslím šéf ambulancie chronickej bolesti... 😉

aninka2012
10. nov 2010

@halashica mne vravela známa, že sa rozviedol a od vtedy je taký...Prvého som rodila u Vodeckého a teraz naposledy bola pri mne Pani doktorka Masaryková, ale keď to nešlo normálne tak mi Molitoris spravil sekciu. Na Vodeckého a pani doktorku si nedám dopustiť, ale Molitoris sa mi zdal až arogantný... a to tiež nepatrím k ženám ktoré len tak niečo urazí....

sia222
10. nov 2010

slečna masaryková je super zlatá dr..že baby?🙂 všetky sme v nej mali nádej vtedy:DD ale fakt zlatá usmiata stale..škoda že už nepojdem rodiť išla by som pri nej..

ťažko je sudiť ludí prečo sa niekedy chovaju ako sa chovaju to vedia len oni..ale zato je fešák chlap podla mna🙂

petulig
10. nov 2010

@iwusca tusim to tu niekto pisal, ze to asi v dixone bude nakoniec. Ja uz nepojem s malou. Ked tak budeme chodit sami na plavaren. Teraz chodime na tu yamahu a budem mat dost co robit kym dame byt ako tak doporiadku.

ja som tiez mala Molitorisa a zdal sa mi v pohode, teda posomral si, ale nijak vyrazne som to nevnimala, som mala ine starosti 😀
Pani doktorka Masarykova 😀 ma prijimala, zlata baba veru,e ste nas aj chodievala pozerat po porode ako sa maame.Uz sa to tam vraj dako postriedalo., niektori odisli, ini pribudli. Ved uvidime do buducna, hadam este jedno zvrtneme 😀

halashica
10. nov 2010

@sia222 určite je, ale ja si ho s takými iskričkovými očami pamätám...🙂 aj primár je fešák a s babmi čakateľkami sme pred 7 rokmi silno riešili, akú má super vôňu :-P

jacka
10. nov 2010

ja odpadnem ..nejak ste sa tu rozkecali..... 🙂 ..kde ste boli doteraz?....

@petulig ..to akože fakt.....zvrtnete?......no super ..... 😀 😀 😉 😉 .. Masarykova 😅 .....ainina sestra?.......ak hej tak tu nedám za nič na svete.......super baba.....len škoda že s rodením som skončila....áááááááááááále ...nikdy nehovor nikdy.... 😀 😀 😀 😉

@mia78 tak skoro sa vylieč.......no ..moje detičky su zas choré....Maťko bol 4 dni v školke a už je zase domka...a tak rád chodí do školky......

iwusca
10. nov 2010

normalne nestiham citat 😀
ja vam uz ani neviem pomaly ze kto bol pri mne ked som rodila lebo som mala uuuuplne ine starosti ako kukat ludi 😀 😀 a cely porod aj pobyt v nemocke mam taky daky zahmleny, mi to vsetko splyva dokopy a niektoe veci si ani nepamatam...aj na tu bolest som uz zabudla 😎 to je asi obranny mechanizmus aby som sa este odhodlala vobec na dalsie 😀 😀
@petulig ja asi pojdem, uz som tam chcela ist velakrat a furt mi do toho nieco prislo...a pisala teta ze tento decembrovy kurz bude skrateny kvoli sviatkom tak ked skonci tak budeme aj my chodit sami na plavaren...

mia78
11. nov 2010

@jacka to tak prvý rok kým si zvikne v školke , ale teraz je vraj vela deti chorých a hlavne kašel dlhodobý čo počúvam aj Mirko stále kašle už neviem čo budú sním robit teraz by mu mali krv brat uvidíme čo povie doktorka zajtra lebo som ho chcela dať už do školky........
jacy veru nikdy nehovor nikdy aj ja tak vravím Peťko odrastie a bude ti chýbať niečo malé 😀

jamaat
16. nov 2010

Už ste boli niektorá na novej plavárni?

lillytka
19. nov 2010

@jamaat ahoj, my sne zacali chodit na stiavnicky na husatka a je super...bazeny su super, aj satne su pekne spravene...no pochvalujem si 🙂

petulig
19. nov 2010

@lilytka a uz to tam funguje? lebo sa uvazovalo ze to presunu do dixonu a tam je chodit nechcem. Takto by som veru mozno aj sla na novu plavaren. Kolko Vas stoji kurz?

lillytka
19. nov 2010

@petulig ano, funguje to...kurz stoji 82 evri...kukni toto: http://www.husatka.sk/
v dixone zevraj cela plavat nejaka pani zabkova z brezna, ale pocula som, ze ma nejake problemy

adal
20. nov 2010

ahojte, prepáčte že Vám sem vstupujem, ale mám prosbu 🙂 Ak by ste vedeli o niekom, kto má starší kočiar a chce sa ho zbaviť, či by ho nepredal (potrebujem jeden náhradný na balkón) ... nemáme výťah 😒
Ďakujem

veronnie
20. nov 2010

ahojte, ja vam sem tiez trosku vstupim, ak mozem 🙂 mam taku technicku otazku k porodu - nemozem totiz rodit s nohami hore a uz vobec nie s priviazanymi... ako je to s porodnymi stolmi, ci kreslami v BB? daju sa nohy polohovat? predtym som rodila v TN a tam vobec nedavali nohy hore. dakujem krasne za odpoved a pekny vikend 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre