Bystričanky z Rooseveltovej nemocnice

aine04
21. júl 2009

kočky tak snad vas budem moct privitat v tejto novej temicke 🙂 dufam ze si prijemne poklebetime, poradime si a zabavime sa

petulig
17. sep 2009

😎 ja tam jacka ale nemienim lezat viac ako tyzden tak sa ponahlajte 😀 . Budem do nich hust nech to urychlia pekne ved aj tak maju vela zien , tak nech mi to zbyotcne nezdrzuju. Ked to musi byt tak musi.Najradsej by som to cez vikend mala za sebou.
Sa ozvem ze co nove ak tam pojde ten zazracny pocitac, alebo cez jacku.
bru noc

millada
17. sep 2009

ahojte, poradite mi niekto, kde v BB predavaju kočiky? V sobotu idem cez Bystricu, tak by som sa tam zastavila v obchodoch. Viem o jednej predajni blizko Europy - Baby svet. Je aj v Europe nejaky obchod? Dakujem 😉

jacka
18. sep 2009

aine možeš mi veriť žeby som petu najradšej predbehla..ale malinkemu človiečiku sa na svet nežiada 😝 😝

baby tie čo ste už rodili...daju sa prijímať návštevy aj v jedálni?....sa mi zdá že tá chodba nie je bovie čo...aby sme tam sedeli s maličkým 😕 😅

petu ...držkaj sa.... 🙂

sia222
18. sep 2009

čafte.babky držím palčeky moc moc!!!!!!!!
kua ja som o takomto čase dnes už ležala pred 4týž po porode na sale ešte🙂)to bol pocit super🙂každý piatok spomínam🙂

jamat ja som nevedela že sa dá isť aj inde na sono mna poslala do nemocky detská aj tč mi napísala.ale už som sa dovolala konečne..
peťu ak porodíš v utorok sa vidíme🙂)
lulu tak všetko naj!!!inak aj my budeme oslavovať moj muž je luboslav a v pondelok má paťko mesiac🙂tak idem robiť krtkovu tortu(moderná žena)je to rýchlo a nám chutí

tak sa držkajte tehulky
aine inak som zabudla pekné fotoo rodinka hujerúú

maska1
18. sep 2009

ahojte dievčatá 🙂 chcem sa vás opýtať, či je tu medzi vami niektorá, ktorá si zaplatila pôrodnú asistentku, ak áno ako vlastne pôrod s pôrodnou asistentkou prebiehal 😉
a ešte jedna vec, keby som si chcela dať pichnúť EPI, tak ako mám postupovať, komu to povedať, prípadne či treba vypísať nejakú žiadosť alebo aký je teda postup na vybavenie epi?

ďakujem za odpoveď a dievčatám, ktoré prenášate, prajem, aby ste to už mali čím skôr za sebou, lebo to čakanie je o nervy 😖

zuzik25
18. sep 2009

no aine, nahodou Hujerovci to tam aspon zaplnili, nie? my mame u nas v obci uvitanie az v maji 2010, dobre citas 2010. to robia raz rocne. to si neviem predstavit kolko nas tam bude, lebo kocikov s babatkami je tu moooc vela. to uz Emmka bude chodit.

maska, boze ako ti to uteka, ved pred chvilkou som ti gratulovala k tehu a ty uz rodit budes cochvila. no ked som bola v prodke, tak so mnou lezala na izbe mamina, co mala vybavena porodnu asistentku, ale bola to aj jej znama, a pochvalovala si to, ze lepsie ako lekar. ak budem este raz rodit, tak by som tiez radsej porodnu asistentku. viem ze bola stale s nou pri celom porode.

krpito
18. sep 2009

millada, aj v Európe je obchod na 1. poschodí, volá sa OLTOYS (neviem presne či sa to tak píše) 🙂

maska1
18. sep 2009

zuzik ahoj 😉 veru to strašne rýchlo uteká... aj malá Emmka ako rýchlo rastie a je nááádherná, fakt 😵 😅

ja som úplne presvedčená, že si zajednám pôrodnú asistentku, ešte aj môj gyn. mi povedal, že pôrodníka nie, ale určite odporúča pôrodnú asistentku, len som chcela vedieť ako to prebieha 😉
držkajte sa a Emmke posielam pusu, nech vám robí len radosť a je zdravučká 😅

evita221
18. sep 2009

Ahojte tehulky,tak vám silno držím palce,aby ste to už mali za sebou,rýchlo a bez komplikácii.A nebojte sa vyvolávačky,nie je to nič hrozné,ide to potom rýchlejšie,ani nebudete vediet ako a máte to za sebou.Tak pevné nervy a dajte vediet,lebo som velmi zvedavá,čo ma čaká.Držte sa.

jacka
18. sep 2009

evita vdaka...nič mi nevadí len to otrasné čakanie..čo bude zajtra 😝 ..ale si zlatá 😵

sia222
18. sep 2009

čafte.jaci dalo sa v jedálni v pohode ale posl den ako som tam bola taká romska upratovačka tam normálne na drzáka zamkla a až o 15tam otvorila krava a pritom nám povedali že hockedy ale som ich počula ako sa bavila s koleg.že to zamknu lebo im tam ludia davaju stoličky kadejako a musia to potom riadiť.už mi to bolo jedno bo to bol posledný den ale keby nebol tak by som išla za sestričkami.tie o tom asi ani nevedeli.raz som sedela na chodbe aj s malinkým a mimo návšt hodín a dr (zast primára ma sám vyhnal do jedálne)takže tá pani si tam robila čo chcela asi lebo cez prac dobu je lepšie piť kafe ako niečo robiť🙂)

a čo má byť zajtra aj ty nastupuješ do nemocky či čo? či už si tam??

aine04
autor
18. sep 2009

kocky na vikend odchadzame prec, tak som vas este chcela pozdravit, vsetky sa drzte, som zvedava ake nove prirastky tu najdem ked sa vratime 😉 😀

jacka
18. sep 2009

sia..nič nemá byt...akurát žeby som šla rodiť...aj sobota je pekný dátum.. 😉 ....a ešte v nemocke nie som nejak mi nesedi TP...mi ho z ničoho nič posunuli..neviem ako sa k tomu dostali...len dufam že vedia čo robia 😅

aine príjemný víkedn...... 🙂

sia diki za info....no tie upratovačky su bohovské...len nech ma nase...ú..tak uvidia ako sa mi buria hormóny 😠

sia222
18. sep 2009

čaf. no ved keby som tam ešte bola aj mne by zvihla hormon ale ja už som bola happy že ideme domov aj anketu som vypísala na jednotku aj ked voči detsk.sestrám som mala výhrady.ani nie tak za seba ved už aká taká prax bola ale prvorodičky teda boli niekedy zufalé...ale našli sa asi 2-3 fakt zlaté ale niekt riadne harpie.ked som porodila tak nejako na obed ma dali na odelenie a potom vieš cez den fakt pospíš hned po porode a nejako o 14 že do sprchy a po tých dvoch nevyspatých nociach ko.a oni mi o 17 šupli malého a že už ako nastálo.tak som išla poprosiť že na noc by som ho dala k nim bo som ko nevyspatá dva dni a fakt isť na doraz uplne a niekde odkvacnuť som nechcela. a sestrička že moja no zvykajte si to sa teda ešte dlho nevyspíte aj doma.tak som jej povedala moja 😀 ja viem ja mám doma dve deti. a ona že tak to by som nepovedala a ja že ani ja by som nepovedala že vás ta práca tak baví 😀 taká bola milá ked mala potom službu ku mne normálne že kamošky 😀 treba sa ku nim chovať ako ony.ale su tam fakt aj velmi zlatunké
kua boli sme vonku a lejak začal ešteže som stihla domov.
peťu si už asi lehní na super matraci🙂) moja tá tam iste zuri

a to kto ti jaci posunul termín v nemocke?
ja ich tiež nechápem v tomto

jacka
18. sep 2009

správa od petu:

ležím v holetil.ainina sestra ma vyšetrovala a zrejme kvalitne lebo mi práve zátka odišla.aspon nejaky pokrok.čakáme na kontrakcie. 🙂

ako na to prídem že je to ainina sestra 😕 😅

sia...no Macejka....posunul...fakt neviem ako sa k tomu dopracoval 😅 ..len dufam že bude všetko tak ako má byť 😝

iwusca
18. sep 2009

tak aj ja som stale este tu...dnes sme este boli s drahym v ESC si bol kupit helmu na bicykel a stale nic....ale ja som sa narodila z nedele na pondelok tak hadam zachovame tradiciu 😀

sia222
19. sep 2009

čafte.no tak peťu už možno aj porodila daj vedieť.
nato prídeš e je to jej sestra.je zlatá mladé su tamm dr len dve jedna taká myška ale fajn a druhá čierna aj primalovaná taký typek polnišovej podla mna no a to je ona🙂)a občas sem mrkáá!!! takže nás pozná 😀
zdravíme dadku 😀 ale su velmi zlaté obe.to budú mať ženy radosť rodiť za par ročkov..

ivusca čo ideš ešte nna bicykel?? 😀

jacka
19. sep 2009

aha......sia..tak dik za info.....budem ju tam hladať...len dufam že si ju nepomýlim 😉

ked sa petu ozvem dám vedieť....

iwusca....a pekne podávaj info...aby som tu neostala sama ako prst 😝

mia78
19. sep 2009

ahojte babulky....ako vidim tak sa vasim detickam moc este nechce von......

my sme vcera dorazili konecne domkov........mame malu NINKU, speknymi mieramy 4250g a 53cm 😀 , mali sme aj zltacku ale rychlo sme sa jej zbavili ,malinka zatial dobrucka papka a spinka ........

tak babky drzim palce ktore uz idete.....inak ja som bola spokojna sestri boli suprove nase aj detske ja som nemala zlu skusenost ........ 😀

jacka
19. sep 2009

správa od petu....

tak už som tu.voláma sa Michaela,53cm a 3380g.maminka to prežila aj ked to nešlo uplne hladko.

vela zdravíčka peti vám obom 😵 😵

iwusca
19. sep 2009

jeeej tak gratulujem petu aj mii ku krasnym dievcatkam 🙂 🙂

jacka hadam buduci tyzden uz sa aj my budeme moct pochvalit 🙂

evita221
19. sep 2009

Mia ,Petulig srdečné gratulácie 🙂 ,vela zdravíčka a rýchle zotavanie maminkám aj detičkám.Už vás pekne ubúda,zachvílu tu ostanem sama ☹ ☹ ☹ .Kde ste decembrové maminy????? 😢 😢 😢

jacka
19. sep 2009

iwusca....no dufam že aj nás to čaká čoskoro......už som s nervami v koncoch 😝

mia....už som sa bála že kde si tak dlho...blahoželám k babule...vela zdravička nech vám robí len radosť 😵 😵

ešte jedna správa....:o 16h. .........už som na izbe...voda odišl o 5...musela ist pumpou lebo mala pupočník okolo krku...ale sme o.k

aj ja chcem íst rodiť ☹ 😠 😒 😖 😝

loren
19. sep 2009

aj my sa pripajame ku gratulacii 😉 hlavne vela zdravia

iwusca
19. sep 2009

jacka ja uz toho mam tiez dost....kedy ides na kontrolu? ja ak zajtra neporodim tak v pondelok 😝

sia222
20. sep 2009

miuš no konečne🙂 aj ja už som kadejako rozmýšlala ked ste a akosi nehlásili..tak len to naj naj naj aj malinkej aj tebe..super váha to my budeme mať dva mesiace ked budeme mať taku🙂

sia222
20. sep 2009

peťulik všetko len to naj naj.tak som rada že už máš za sebou.snád to nebola až taká hrúza.držkajte sa

inak mišku bereme za nvestu bo sme váhovo na 3460 takže má menej len nemože nosiť opatky bo m máme 51cm a ona 53 😀 😀

jacka
20. sep 2009

iwusca..ja idem až vo štvrtok..ak neporodím.... 😠 ..čoby som mohla...len neviem neviem 😝 ....všetkého vela škodí 😠

lulu26
20. sep 2009

Ahojte,

aj ja sa pripajam ku gratulacii, konecne mas to petulik za sebou 😉
cakame info ako to prebiehalo, u koho si rodila atd....my cakatelky sme zvedave.
jacka este ty pekne porodit, ivuska a som na rade 😝
peknu nedelu prajem, dnes aj v PP je krasne.
sia dakujem za blahozelanie, ja ze prajem manzelovi vsetko naj 😉

mia78
20. sep 2009

ahojky, petu gratulujem tiez aby ste boli co najskor doma ...lebo tam maju teraz asi kazde druhe babo zltacku......

sia neboj malinky dorastie aj nabere .... 😀

babky tak behat poschodoch 😀 aby ste uz to mali za sebou.........

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre