Bystričanky z Rooseveltovej nemocnice

aine04
21. júl 2009

kočky tak snad vas budem moct privitat v tejto novej temicke 🙂 dufam ze si prijemne poklebetime, poradime si a zabavime sa

jacka
18. sep 2011

@mia78 že prkotiny..... 😀 😀 😉 .....len aby ti nešiblo ked budeš dalšie tri roky dom a......ja už k tomu nemám daleko 😀 😀 😉 😉

@jamaat ešte pijete večer mliečko?...... 😉 ..my máme zakázané ☹ ....aj ja dám pre istou plienku....nerada by som sušila všetko 😝

jamaat
18. sep 2011

@jacka Doma vždy zaspáva tak, že pije v postieľke mlieko z fľašky.

mia78
19. sep 2011

@jacka neboj hádam to nebude také zl 😀 aj ked niekedy by som potrebovala vypínač na Mirka čo stále kecá 😎
to čo by si musela s každým jedlo chodiť na hygienu? suseda nosila malej do školky jedlo ...

a malá sa tiež nenarozpráva zatial ale dohovorí sa čo potrebuje 😀

jacka
19. sep 2011

@mia78 to by si sa divila 😀 😀 😀 😀 😉 ..................ja by som pri oboch .....to sú taký maličký čertíci 😉 🙂
každy den by som musela nosiť.......ráno tam ...a doniesť do školky... 😠 😠 😝

ved to ..povie čo potrebuje....... 😉 ........a ešte len ked začne kecať 😀 😀 ...vata do uší 😀 😀

zajtra ideme na prvú kontrolu.....tak som zvedavá...aj Maťkovi idu brať krv.......dufam že bude o.k 😉

jacka
19. sep 2011

@jamaat inakšie ti nazaspí........a v aute ti zvykne spať?..ked niekam idete?

mia78
19. sep 2011

@jacka ved to ked obaja jačia ani štuple by nepomohli 😀 ................tak ja s Mirkom zase po doktoroch ráno ideme na urologiu tam sme ešte neboli 😒
@jamaat aj mne malá večer pije aj pred spaním aj cez noc má pri hlave flašu hocikedy je precikaná

jamaat
19. sep 2011

@jacka V aute spí, len keď je ozaj unavená a má spací čas. Bez mlieka by asi sama nezaspala, musela by som byť pri nej. Radšej to ani neskúšam 🙂

jacka
20. sep 2011

@mia78 prečo na urologiu???...............
Ninka má v noci samoobsluhu?....napije sa sama?? 🙂 😉

@jamaat tak závisláčka riadna....to obyčko mliečko pije???

jamaat
20. sep 2011

@jacka Ano, mlieko z automatu jej dávam. Ja už v obchode ani nekupujem.

jacka
20. sep 2011

@jamaat veru ani ja nekupujem v obchode..to je len voda 😝 .......my beriem od susedky fajné domáce...... 🙂 ...............aj ho preváraš?

mia78
20. sep 2011

@jacka hej Ninka má samoobsluhu len ked jej dojde vykrikuje z izby namna lebo uz spí s Mirkom v izbe vo velkej posteli 😎
urologia nám dopadla tak že keby nebol chorý tak si ho tam nechajú, takže o týž den na kontrolu ak sa vyzdravie ideme na operaci niečo s vajkom sa mu tam zahlo a zapálilo....no my musíme naozaj asi všetkých doktorov obehať ked nie jedno tak druhé a stále niečo 😠

jacka
20. sep 2011

@mia78 no super....sa vás tie choroby držia.......no držte sa.....aby ste vyzdraveli a nemuseli na operáciu....a dali aj lieky?
velká slečna ked už spinká v izbe.....ja som si aj tohoto naučila v mojej posteli....tááááááááák mi treba...som nepoučitelná..😝

mia78
20. sep 2011

@jacka operácia náz už neminie už je to 100percent len sa musí zo soplov a kašla preliečiť..............ja som mala Mirka v posteli Ninka už tak ani nechcela ona v postielke ale teraz občas príde 😀

jacka
20. sep 2011

@mia78 juj no nezávidím.....tam budeš aj s ním?....a to ráno prídete a večer domov?....sa rýchlo vyliečte...... 🙂 .........príde z druhej izby rovno za vami???......dobrá je 😀 😀 😀 🙂 ..............a to aj v noci dobehne 🙂

jamaat
20. sep 2011

@jacka Emke preváram, ale nám nie.

mia78
20. sep 2011

@jacka asi budem sním cez den a na noc domov....jeden den nás prímu a na druhý den ho asi spravia a podla toho ako bude až na další domou tak tri dni aspon dúfam že to nebude viac.............a malá hej príde aj v noci akurát som sa smiala že v jednej ruke maca vankúš a v druhej plišáka a dotrepala sa 😀 nahávame svietit malu lampu zatial 😀

jacka
21. sep 2011

@mia78 sa pýtam len preto...lebo ked sme boli vyberať mandle....sme sa dohodli že skoro ráno tam a večer domov....a aj jedna pani čo tam chlapčekovi robili pruh tak tiež tak prišli...

opička...musela byť zlatá..... 😵 🙂 ........hlavne že videla 😀 😀

mia78
21. sep 2011

@jacka hej aj ja tak chcem ak nebudem chorá lebo už ma to chytá tiež zase 😒

jacka
21. sep 2011

@mia78 no super to poteší.......myslíš že tam vydrží celu noc bez teba?....teda asi bude musieť ☹ .....mne stačilo ked som tam bola s Peťkom ako tie detičky plakali v noci......preto som chcela aby Maťkovi urobili mandle hned ráno a večer domov.......sice som bola precitlivelá aj tak mi ich bolo luto ☹

ako bruško????.....

jacka
21. sep 2011

@petulig ...aj ked asi oneskorene.....Miške všetko najlepšie k narodeninám 😵 😵 😵

mia78
21. sep 2011

@jacka vydrží už bol dve noci a sám na iske ked mal laryngitídu. a to nás ani za nim nepustili takže bol sám ale on je ukecaný sa porozpráva aj s nimi a televízor mal celý den tak to vydržal 😉 .......mandle mu tiež tak robili ráno a na obed domou..............a ja v pohode dobre o dva týžne až na sono tak mi povedal že mu mám na začiatku povedať že foto spraviť 😀

jacka
22. sep 2011

@mia78 tak je dobrý........ 🙂 🙂 ..........no hlavne nezabudni na foto 😀 😀 ...no dufam že si nie chorá....ako sa drží Ninka?

mia78
22. sep 2011

@jacka no hádam nezabudnem na foto stále zo sebou 😀 a ja som nachladnutá ale dúfam že to zvládnem.........a hlavne dúfam že to Mirko vydrží lebo dnes už tretí den bere antibiotika a dostal horúčku a ledva už chodí tak čím dlhšie sa bude čakať tým horšie...........a Ninka v pohode zatial 😉 dnes čo my vyviedla zase volá na mna z izby mama mama a ja idem a jej nikde hladám aj v spálni aj po skriniach už a za chvílu vytrčí hlavu z bohovím smiechom s pod postele no musela som sa len rehotať na nej 😀 😀 😀

jacka
23. sep 2011

@mia78 som nevedela že berie atb......sa rýchlo vyliečte...... 😉 ...aby ste sa mohli liečiť zas........teda mu to nezávidím...chudatko ☹ ☹ ☹
Ninka je riadny prípadík........ 😵 😵 sa ti normálne schová aj do skrine???? 😀 😀 ...sa s nou nenudíš.......aj Mirko bol taký?......lebo ja mám pocit akoby by boli moji rovnaký loptoši 😀 😉

mia78
24. sep 2011

@jacka no Mirko si užije ale aj horšie býva ked to vidíš v telke 😒 tak som aj rada že sa držíme........a Nina to jew prípad aj do skrine a všade do môže zachvílu bude po stromoch loziť a som povedala že kewd snou idem tak len na vodítko 😀 😀 😀 a Mirko nebol taký on bol opatrnejší no ale on ju teraz naučí aj čo nemusí a to všetko opakuje.... 😀

jacka
25. sep 2011

@mia78 veru sú aj horšie stavy.... ☹ ......a pokial sa to dá vyliečiť tak je fajn...... 🙂 😉 😉 ........tak stromy v blízkom okolí treba sťať 😀 😀 😀 😀 ...tak to máš riadnu šibalku doma..... 😀 😀 .........................ja som chorá s toho opakovania...nič dobré sa od neho nenaučí.......
ty ideš zajtra na kontrolu či už mám halušky???

mia78
27. sep 2011

@jacka ja idem až o týždem na sono 😉 ............... a Mirko je už v nemocnici zajtra ho robia......

jacka
27. sep 2011

@mia78 juj tak silno držím palce.....a čo ako bez problémov?...........nech to dopadne na výbornu...však inak ani nedufame,že?.................ty ako nie si chorá?.......Ninka má čo nové?

jacka
28. sep 2011

@mia78 no ako ste dopadli?.......

mia78
29. sep 2011

@jacka tak už máme potom a sme konečne doma 😉 ešte má antibiot. lebo tam bol zápal tak doliečiť a už hádam bude mať pokoj od liekov..........a malá trávila čas u starkej u mojej mamy a tam sa tak vybláznila že sme prišli domov a hned sa pítala do postele a za 5minut spala 😀 a vy ako sa držíte zdravý ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre