Bystričanky z Rooseveltovej nemocnice

aine04
21. júl 2009

kočky tak snad vas budem moct privitat v tejto novej temicke 🙂 dufam ze si prijemne poklebetime, poradime si a zabavime sa

termixicek
9. nov 2009

xi xi tak to naozaj kazda prideme inou cestickou, ale velmi sa na to tesim...
musim sem uz hodit nejake foto mojho drobca, nech aspon viete, o kom pisem ked pisem, no ak chodite niektora na FB, tak napiste a ja vam do IP hodim meno a mozte pozriet potom tam...
a ja uz zajtra popozeram foto vasich drobcov, dnes mam uz dost, idem sprskat a buvat, hadam budeme spinkat pekne celu nocku.
Krasne snicky vasim anjelikom a samozrejme aj vam.

sia222
10. nov 2009

Prvááááá!!!! 😀
termixicek niekt tu jasko že fičíme na FB ved čo už na tej materskej? 😀 napíš do IP nájdeme
a ty si odkial?
Lulu kde si?

jacka
10. nov 2009

druhááááá 😀 😀 😀

veru čo na materskej..nech je sranda 😀 😀

termixicek
10. nov 2009

tretiaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D
mam cas, kym maly tlai do plienky...
boli sme rano na odber, drzal sa statocne, hadam budu vysledky ok. Hned ti to hodim do IP sia, ked budem na nete potvrdim ti priatelstvo, ideme plavat na obed, tak tu budem zas okolo 3 alebo mozno aj pozdejsie.
Zatial pekny den :D

termixicek
10. nov 2009

este som zabudla, ja som Rimavskej Soboty :D

petulig
10. nov 2009

no tak dnes som neni prva?🙂 my sme spali kua kazde dve hodky som sa prebrala,lebo mala tlacila prdy a pritom strasne krochka a natahuje sa.ona si spokojne odfukuje a my hore, sa citim ako v zoo tie zvuky kadejake. 😀
dnes asi zas von nepojdeme,to je na nervy toto pocasie. a ja som tiez na FB, tak supni aj mne do IP 😎

jamaat
10. nov 2009

Ahojte.

termix, tiež som na FB. A kam chodíš plávať? Aj my ideme, tak reku či sa nakoniec nestretávame 😀 ........my sme na St. Horách.

No prečítala som vás a upalujem so psom von, kým mi malá spí. Nechcem ju ťahať do dažďa.

jacka
10. nov 2009

jamaat...tak sa nezdáš.....ešte aj s havinom von......no ti nezívidím

peti...my mse mali presn takú istu noc už o 22h bol hore....a tiež sme robili bomby do plienky.....a zakaždýnm kuknuť či nie je pokakuškaný....no mám oči ako krto 😝

jacka
10. nov 2009

aj men možeš šupnuť do IP 😉

termixicek
10. nov 2009

jamaat aj my chodime na stare hory. Ideme na 12:30
chodili sme na 10:30, ale boli sme mesiac chori, tak nas prelozila. Minuly utorok sme boli po mesiaci a cirkus taky ze az, sme aj skor vysli z bazena a zima nam bola kurnik...sa tam ochladilo...boli s nami dvojicky v bazene...juuuj podareni su chalani :D
no uvidime co to bude dnes...uz teraz mam strach, ale uz to nejako vydrzime, este mame nahradit 5 hodin a koncime pre tento rok, ja sa bojim v zime chodit.
poslem vam do IP, aj tebe aj tebe jacka
maly spinka uz vyse hodinky, idem vybrat jogurt z chladnicky a pomali sa chystat...
papa zatial

aine04
autor
10. nov 2009

ahoj ahoj,
sia mne tiez hod do IP 😉 , co ideme zmenit stranku? 😀

nam sa krpec zase nejako pokazil, uz par tyzdnov sme v noci asi tak 5 krat hore, niekedy papat, niekedy povarovat... 😅 . a potesim vas, lebo u nas v aprilovkach maju viacere deticky taketo blbe obdobie, tak ci to nebude vekom... akurat dnes jedna babenka pisala ze ma rekord - 13x za noc a zakazdym cicu. asi drobcovi pridam do jedalnicka dalsie jedielko namiesto mliecka - doobeda. ale som chcela az po siedmom mesiaci. no uvidime, hadam to este vydrzim.

jacka
10. nov 2009

jamaat.....ja odpadnem ..ty chodíš skákať padákom....som si všimla že v Očovej......si dobrá 😵 😵 😵 ...tak ked pojdeš tak sa stav.....máte to po ceste 🙂

petulig
10. nov 2009

jaackaa zajtra ste doma? pojdem asi k nasim, by som sa mozno stavila na chvilku pozriet deturence.

loren
10. nov 2009

ahojte neviete mi poradit kde tu mame daku kaviaren co ma pekny detsky kutik v arkade je to slabota jedna pokazena suchacka a pokazeny stol so stolickami v europe na druom poschodi je detsky kutik pri kaviarni , u nas dom /teraz sa to vola inak uz/ tak tam je stolicka so stolikom a par hraciek ....

iwusca
10. nov 2009

ahojte
termix vitaj 🙂 ja som z kremnicky takze tiez ina cast BB 😎

my sme mali vcera veselo moj ocino zobral malu von, ja som dala vyvarit flasku do kuchyne a sadla som sa comp. No samozrejme ze som na to zabudla ako na smrt a ked sa vratili z vonku tak sme mali plny dom dymu 😀 a z flasky ostala len cierna zoskvarena vrstva v hrnci... 😀 😝 esteze to bolo zakryte pokrievkou inak by sme asi horeli 😲

a v piatok sme boli v poradni a mame 5200g a 56 cm ...tak sme zas narastli..

ozaj jacka uz si bola na kontrole u gyndosa? ja som tam dnes volala a ze k vodeckemu sa treba uz objednavat a volno maju az v decembri 😒 ale bola ina sestricka lebo ta je chora a povedala ze mam este zavolat 18.11. mozno ma niekde zmesti este...

a sia, aine, termix a jacka vas este nemam na FB ja som tam tiez a aj fotky davam tam tu sa mi to nechce lebo sa to musi zmensovat ja som tam ako Ivka Sch 😉

zuzik25
10. nov 2009

ahojte, som tu nahliadla zas.
jamaat, termixicek, som zbadala ze chodite plavat na SH? ste spokojne? bo som tam mala na plane aj ja, potom sme sa rozhodli ze na Sliac, boli sme na ukazkovej hodine, ale odvtedy som im vyvolavala, ze sa ozvu a bla bla a nikto nic, tak znova uvazujem nad SH. tam je aj sauna, ze?

a co to tu riesite s FCB?

aine, ja uz davam malej doobeda miesto mliecka ovocie, kedze sme zacali davat prikrmy skor, tak aj s tymto som skor zacala.

iwusca
10. nov 2009

jeej zuzik aj ty mas Emku? ja tiez ale s jednym "m" 😉

zuzik25
10. nov 2009

iwi, to meno si Emmka vybrala sama, ked som jej citala mena v kalendari, tak na meno Ema kopla, my sme len pridali este jedno m. 😀
si z kremnicky? to chodim neustale okolo.

petulig
10. nov 2009

jacka ani ja ta nemaaam na FB_)

iwusca
10. nov 2009

zuzik tak ked pojdes okolo a uvidis zlty kocik tak to som ja 🙂

jacka
10. nov 2009

peti.........jasné budem......doma...v tomto počasí vytrepem deturence len na dvor...plný blata 😝 😠

iwusca....no ak som dnes nebola nasr..á tak už som...to čo su za hovadiny ...objednať....na december.....a čo ked dostanem mrchu....ako ma vyšetrí...či zase na januar....to sa možu dať... 😠 😠 😠

jacka
10. nov 2009

super peti.....ja sa tam neviem vysomáriť tak chodím len kuk foto 😝

petulig
10. nov 2009

tak ak pojdem tak ti cink jacka.stvrtok by sa uz malo vycasit tak dufam ze to nezmenia kua.radsej nech snezi ako toto

termixicek
10. nov 2009

no cawte babenky...no mame za sebou plavanie. Kohutik moj zlaty plakal a plakal, uz zabudol na vodicku...vsak vam moze jamaat porozpravat... Mala Emka bola zlata, uzivala si tu vodicku a ten moj zlatusik rucal a drzal sa ma ako kliest...hmmm...
dakujem za privitanie iwusca :D tak dalsia pride inou ulickou :D
zuzik to plavanie je zo zaciatku zabava...je to pre dietatko dobre, ci uz zo zaciatku alebo aj pozdejsie, je tam aj sauna co je super, len keby sa to nejak obmienalo...je to stale to iste a mne to uz po 3 mesiacoch lezie na nervy, co este mamicky co tam chodia 2 roky. No mozno je to len moj nazor, nemozem hovorit za ine mamky. Ale urcite je to spestrenie casu, no treba vyskusat.
a na FB riasime to, ze ja nemam fotky maleho tu, ale tam ...tak ak niekto chce ´kuk, poslem do Ip moje meno a posle ziadost o priatelstvo...
idem....ale este pridem...

petulig
10. nov 2009

termix ja neviem ci som si spravnu babu pridala🙂 je vas tam viac.

sia222
10. nov 2009

termixík ja myslím že som sa trafila bo na fotečke si so synčekom nie?
zuzik a odkedy si dávala príkrmíiky??
ja som pozerala moje staré foto velkáčov a mám datumy popísanéa filipko v 3mes akusok tlačil špenát🙂) tak už si nepamatám ako to bolo ale vidím tie presnidávky a všetko že je teraz od 4mes myslíte že aj skor sa može babu dávať?vtedy sa isto dávalo skor

sia222
10. nov 2009

akolkože má zuzik tvoje bábo či máš viac detí ked hladáš kutik?
inak ma napadlo ked osm došla do bb bývať stretla som sa tu s kamoškou a boli sme v takej palacinkárni ale ja už neviem kde to bolo v nejakom dvore na námestí a sa mi vidí že aj tam bol kutik neviete či to ešte funguje alebo kde tu je palacinkáren?
zuizik a vedla mekáču horev tej pizzerke je tiež

jamaat
10. nov 2009

Zuzik, mne sa na SH páči a hlavne je tam tá sauna. V Dixone sauna nie je, na Sliač sa mi nechcelo chodiť. A súhlasím, že je to stále to isté dokola, len postupne sa detičky viac ponárajú. Ja dám ešte jeden kurz a potom už budem asi len tak sem-tam chodiť, trebárs na Kaskády aj s rodinkou.

jacka, 2x som skočila sólo a raz voľný pád v tandeme. Je to super. Ja som vlastne voľný pád skočila už tehotná, len som o tom nevedela. Takže Emka si adrenalín už užila. 🙂

jamaat
10. nov 2009

Palacinkáreň je alebo bola v Arkádia pasáži na námestí. Pekné prostredie aj palacinky mňam, ale neviem, či to ešte funguje.

mia78
10. nov 2009

ahojte , sia myslim ze teraz vravia od 5 az 6mesiacov sa zacina
inak ste sa rozpisali vidno ze je skaredo....my sme boli na kontrole tak ze vraj su uz zdravucky tak uvidime dokedy......mal my cel doobeda skoro nespi a zacina sa budievat o piatej siestej a uz sa jej nechce spinan teraz poobede konecne spinka napapkala a zase spi som zvedava ci bude v noci spat 😅 ona je taky nespavec aj mali bol tak uz len vydrzat 😅

dufam ze neodydete vsetky na FB ja som sa ktomu este nedostala ale musim si uz cas najst tak sa potom pridam 😀

inak iwus ja som s Rakytovca a malí my chodi do Kremnicky do skolky 😀

detsky kutik som volaky videla aj na hustaku v tej budove de je ten obchod detsky svet tak na prízemí pod schodami celkom to dobre vyzeralo.......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre