Bystričanky z Rooseveltovej nemocnice

aine04
21. júl 2009

kočky tak snad vas budem moct privitat v tejto novej temicke 🙂 dufam ze si prijemne poklebetime, poradime si a zabavime sa

mikailla
22. dec 2011

Ahojte poprosim Vas,neviete mi poradit dobru restauraciu v BB ? teda nemusi byt nejaka nobl,len BB dobre nepoznam,vlastne okrem europy nepoznam tam nic 😉 tak hocikde inde kde sa da najest. dakujem.

lenka_da
23. dec 2011

Ahojte, naaahodou, ak ste este nespite... neviete, ci zajtra ordinuje MUDr. Tomlyova (ORL)? Maleho asi bolia uska ale sa bojim, ze budem zbytocne obiehat ambulancie, ci necerpaju dovolenky pred Vianocami...

lubica69
26. dec 2011

@mikailla veľmi dobrá pizzeria je blízko Európy Rustikana smerom na ZV pri MC Donald Myslím,že ju vidno aj z Európy Alebo potom priamo v meste Barbakan napr Neviem o akú reštiku máte záujem 😉

evinka400
27. dec 2011

@1maruska ahoj tam sa treba objednať, zavolaj si na 048 441 3173 to by malo byť do poradne priamo v rooseveltke, ak sa to nezmenilo ja som tam bola naposledy v maji tohto roku tak neviem isto, ale skus su tam mile sestricky oni ta uz nasmeruju ako sa tam dostanes

rosemari
27. dec 2011

@mikailla ja chodim do Alfa Bia co je vedla STV cky alebo niekedy skocim do Alby pizzerie tam mavaju menu dna 🙂

karin77
28. dec 2011

Ahojte babenky, ja mám termín 9.3.2012, ide o druhé bábo po 7 rokoch, takže už som čo to zabudla. Trošku sa bojím, že ako to bude prebiehať, lebo ten prvý pôrod bol hrozný. Nie je tu niekto, kto bude rodiť v marci???? 😉

1maruska
31. dec 2011

@evinka400 Dakujem, bola som osobne, no poprehanali ma, nakoniec som presla tromi amulanciami, kym som nasla co som potrebovala. 🙂

mishka18
2. jan 2012

Ahojte dievcata, som z BB kraja a planujem tehotenstvo. Kedze mam cukrovku, povedali mi ze ma odoslu do poradne do Roosveltky. Najde sa tu nejaka diabeticka ktora rodila v BB? Pripadne nejaka kocka ktora ma skusenosti s rizikovym tehotenstvom a chodila do rizikovej poradne v BB? Neviete ktory lekar sa venuje dia tehulkam? Dakujem za info

mikailla
6. jan 2012

@lubica69 @rosemari dakujem Vám 😉

lubica69
7. jan 2012

@mikailla niet zač
@mishka18 ja som chodila do Roosveltky na diabetológii v tehu a aj do poradne Ale to bolo v roku 2006/2007 takže teraz neviem ako to tam prebieha Glukotest mám 30.1 tak dúfam,že sa tehu cukrovka opakovať nebude
@karin77 ahoj Ja budem rodiť v Roosveltke koncom apríla

ludmilaka
9. jan 2012

Babeny, neviete mi poradiť, či je endokrinológia len v Rooseveltke, alebo aj v Novamede? Prípadne niekde inde v rámci BB? Máte skúsenosti?

karin77
18. jan 2012

@lubica69 a ideš si niekoho zazmluvniť alebo nie? Ja to nechápam na náhodu a uvidím kto bude mať službu.

lubica69
18. jan 2012

@karin77 Ahoj Zazmluvniť si nejdem nikoho Od 30tt začínam chodiť k Molitorisovi do rizikovej poradne Je dosť možné,že pôjdem na sekciu tak preto

lubica69
18. jan 2012

@ludmilaka ja mám z Novamedu veľmi zlú skúsenosť s pani doktorkou z endokrinológie 😢 takže tú neodporúčam
A v do Roosveltky som sa ani nedostala lebo sú tam neskutočne dlhé čakacie doby

tinara23
18. jan 2012

@lubica69 lubka u ktorej doktorky si bola na endo, boli tam dve, jedna mladá a taká staršia (tá už je tam dlho) ?

tinara23
18. jan 2012

@ludmilaka inak aj v novamede sú strašné čakacie lehoty, cca pol roka, v nemocnici viac. V novamede si môžeš priplatiť za skorší termín, tuším za 16 eur. Ja chodím k mladej doktorke Kelemenovej a som spokojná.

lubica69
18. jan 2012

@tinara23 ahoj moja Bola som u tej starej a teda poviem ti otras Aj môj gyn mal potom na ňu ťažké srdce 😢

lubica69
18. jan 2012

@tinara23 mňa síce vzali ako tehulku v novamede skôr ale doktorka sa na mňa skoro ani nepozrela takže 😖

tinara23
18. jan 2012

@lubica69 mne ju tiež nedoporučovali, ale už nerobí, už je tam len tá mladá 🙂 ale tie čakacie lehoty katastrofa. Ja som bola v novembri a najbližšie až v jún, ale ak by som otehotnela, tak hneď.

lubica69
18. jan 2012

@tinara23 tak to je dobre,že tam už nie je Ja som nemala od nikoho odporučenie resp varovanie a tak som aj dopadla 😅 Ale už ju nepotrebujem tak je dobre Držím palčeky na skoré otehu 😉

karin77
18. jan 2012

@lubica69 tak sa držkajte, Molitoris je dobrý odborník, na tvojom mieste by som bola spokojná.

lubica69
18. jan 2012

@karin77 ďakujeme Áno áno je

maminkabb
23. jan 2012

Nejaká partáčka na kočíkovanie sa tu nenájde s BB?? 😝 ...zatial tu nepoznaame nikoho 😒

veronnie
24. jan 2012

@maminkabb zalezi, kde byvas 😉 ja som z Radvane...

maminkabb
25. jan 2012

@veronnie ahoj no my sme z uhliska:/všetky bývate daleko 🙂

veronnie
30. jan 2012

@maminkabb tak na Uhlisko by sme pri tempe nasej trojrocnej presli mozno za 3 hodiny 😀 neboj, urcite sa niekto v okoli najde 😉

dadika9
20. feb 2012

ahojte aj ja sa pridávam sa aja ja aj aja som rodila v roosveltke pri Masarykovej super ženská 😎

dijefcatko
25. feb 2012

Ahojte, bystričanky, nemá niektorá z vás kočík Gesslein F4 buggy, prípadne Britax B-Mobile alebo Agile? Mám ich vo výhľade, aj v BB som nenašla obchod, kde by ich mali na predajni. Ak ho niektorá máte a mohli by ste mi ho ukázať, bola by som veľmi vďačná. Ďakujem 🙂

petuska123
13. mar 2012

ahojte baby tak do tejto temy uz davno nik neprispel co bystricanky nerodia tento rok??

poseidonka
20. mar 2012

@petuska123 ale hadam budeme 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre