Bystričanky z Rooseveltovej nemocnice

aine04
21. júl 2009

kočky tak snad vas budem moct privitat v tejto novej temicke 🙂 dufam ze si prijemne poklebetime, poradime si a zabavime sa

jamaat
25. júl 2010

Sú plavčíci pri detskom bazéne a vyhadzujú dospelákov z toho najmenšieho, len nohy tam môžeš mať, keď si dieťa držíš. Je fakt, že sa v ňom šmýkalo, Emke dávam kroksy. Ale sa mi zdá, že teraz už nebolo šmykľavo. Je fakt, že nejako neskoro začali to plážko robiť, hoci mali dosť času, kým sa oteplilo konečne. Raz bola voda studená, potom horúca, no a teraz už bola akurát. Tak za pochodu to robia. Veď ten detský robili práve vtedy, keď sme tam boli prvý krát a to už bol asi júl. Neboli ešte ani tie platené atrakcie, len rozkladali akurát trampolíny.
Holé dieťa som nevidela žiadne. A muchy a ostatné somariny zberali takými sieťkami počas dňa.

@sia222 Ja som v tej guli bola v Štúrove, nie je to nič hrozné. A vzduchu bolo dosť.

petulig
26. júl 2010

cafte...my sme boli asi tri krat tohto roku na plazi. Prvy raz hroza, to este nic nefungovalo, jeden bazen napusteny aj to len detsky. Ale potom to trosku vylepsili, aj so sluzbami, aj ked to neni nic slavne veru. Za tri euri co chce vstupne by to tam mohlo byt lepsie, ale ked ine nie je tak raz za cas sa da. V patinciach ste neboli niekto na kupku? Chystame sa tam na tyzden tak by ma zaujimalo ci sa mam bat uz vopred. Aj do sturova by sme chceli kuk, ked to tak vychvaluju vsetci.

bobocka
26. júl 2010

no az teraz som si pozrela foto co jaamat postla z kupaliska a to jazeto fakt super vyzera.mozno sa tam teda pojdeme pozriet.neviem ci najdem odvahu aj do vody ist(resp do plaviek ist 😀 moje brusko uz davno brusko nie je.skor to vyzera akoby som mala permanentne plavacie koleso 😀 )no ale aspon moj muz sa moze pri plazovom volejbale vyblaznit a misko moze mat peknu prechadzku pri jazere.do vody ho asi nedam.mozno zoberem plienku,no neviem.no nechcem byt za pokrytca co kritizuje a pritom som tam nebola aspon 8-10rokov. 😉

marys001
26. júl 2010

@petulig , tak my do sturova chodime dost casto je to tam super vetsinou tam aj byvame na tom hoteli VADAS a v pohodke , pokial znesies aj taky mensi luxus izieb tak sa da . bazeny su tam super a jedlo kopec stankou zo vsetkym co len chces takze potrebujem len ""eurace.. a uz mozete ist.

marys001
26. júl 2010

@bobocka ked pojdes na tuto plaz daj vediet ako bolo este som tu nikdy nebola lebo same zle referencie som na to pocula !! ale mozno sa to pomenilo a s prestavbou zacali koli tomu tak neskoro lebo to nemali vysporiadane s mestom co sa tyka prenajmu kupaliska teraz to ma tem majitel co ma aj hotel DIXON.Ale babenky nechodite niektora do Vyhni? Alebo do tatralandie do popradu?

jacka
26. júl 2010

my chodievame tiež do Šturova.......mám tam drahomilovnu svokru........a veru tam je super...... 🙂

ja som spokojná s plážovým v BB...........tak ako aj jamaat písala.......suhlas 🙂 ...a do tej guli by ma nik nedostal.....by som myslela že sa tam zadusím 😝 😀 😀

marys001
26. júl 2010

@jacka mas na mysli zorbing (tu gulu) , ja som v takej guli bola a je to ok spusta sa to s nejakeho kopca a je to super adrenalin a ani si to nestihnes vsimnut a uz si dolu !Jacka a mas dobru svokru?

jacka
26. júl 2010

@marys001 .....áno......tú myslím....no si odvážna.....
ja svokru nemusím........som rada ked ju nevidím nepočujem.....aj tak jej nerozumiem

marys001
26. júl 2010

@jacka mne to ani neprislo nejako nebezpecne ! A to my je luto ze mas taku svokru ktora ta nechce asi pochpoit . Este ze byva tak daleko vsak?

bobocka
26. júl 2010

@marys001 ked je takto skaredo,tak sa tam asi skoro nedostanem,no potom urcite dam info 😉
@jacka svokry su vacsinou nie velmi milovane.asi 95 percent je zlych .vela kociek sa na ne stazuje.ja som v tej stastnej patke 😉.

marys001
26. júl 2010

@bobocka aj ty mas zlu svokru? ajska uz sa tesim na tvoje referencie o plazovom kupalisku , mozno sa necham nahovorit a pojdem ho vyskusat !

bobocka
26. júl 2010

@marys001 nie nie,ja mam senzacnu svokru.preto vravim,ze 95 percent je zlych ,no ja som v tej stastnej patpercentnej casti so super svokrou.moja je anjel.fakt sa o nas stara a pomaha ako len vie 😉.ja som mala stastie 😉
no a co sa kupaliska tyka,tak som aj ja sama zvedava.z minulosti mam sice negativne skusenosti,no uz preslo vela rokov odkedy som tam bola naposledy a veru vela veci sa tam odvtedy vraj zmenilo,tak tam pojdem s "otvorenou myslou" a uvidime.mozno budem milo prekvapena a zacnem tam chodit.potom ta nahovorim a pojdeme spolu 😀

jacka
26. júl 2010

@marys001 veru ešteže býva daleko.....mať ju v dome...tak som v Kremnici 😝 😀 ..ty si na tom ako čo sa svokry týka...

len pekne chodte na plážové .....detičky sa tam vybláznia....

@bobocka ..som ta nechcela odhovoriť od Kováčovej....chod si to odskušať...uvidíš 😉 ......................................si neviem živo predstaviť žeby som bola za dobre so svokrou

marys001
26. júl 2010

@bobocka tak ja sa teda tesim a ja sa dam nahovorit na hocijake blaznovstvo . 😎
@jacka ja mam super svokru nemozem sa stazovat ta nam velmi pomaha aj ked je dalej od nas tak sme dost casto v kontakte a casto sa aj navstevujeme . ale asi je to o ludoch a o kompromisoch aj ked si myslim ze casto nam svokry ukazuju svoju tvar ze vsetko oni robia najlepsie a najdokonalejsie a ze my sme neschopne !!! treba si to vydiskutovat a aj ked sme mladsie od nich mame ich synov za manzelov a to musia brat ako fakt a manzelia sa musia postavit na nasu stranu , lebo teraz najdolezitejsie v ich zivote sme my a az potom mamicky!!!!!

bobocka
26. júl 2010

@jacka neboj,neodhovorila si ma.tam sa ja rada pojdem pozriet 😉 .len som trosku zmenila nazor na bystricke kupko v tom,ze si zasluzi odomna dostat este jednu sancu 😀 .
a v com je tvoja svokra zla?niektore kocky sa stazuju,ze svokra ma v pazi ich deti (hlavne ak ma ona este nejake ine deti a teda aj ine vnucata),ze sa stara do vychovy...
moja svokra je super.ja neviem cim som si ju zasluzila,no vsetky zle svokry by som k nej podslala na prevychovu.ona nam pomaha financne ci materialne ako sa jej len da,vzdy ked chce malemu nieco kupit,tak sa najprv opyta co mu treba najviac aby hlupost nekupila.byva odomna pat minut peso,no vzdy mi zavola predtym co pride aby neohlasena nebola a vzdy sa opyta ci moze prist.ked sa jej da,tak chodi po vikendoch maleho kocikovat aby som si ja poriadit mohla a oddychla si.a svokor to iste.oni su uzasni ludia 🙂

jamaat
26. júl 2010

Tá gula, čo sme spomínali so siou, sa nepúšťa z kopca. Je na vode a ty v nej môžeš robiť blbiny. Je to o udržaní rovnováhy, alebo môžeš robiť kotrmelce a ona ťa to v tom hádže. Sranda.

Štúrovo poznám, je super, chodíme každý rok. Len tohto roku ma trochu sklamalo, že bola všade teplá voda, v detskom až horúca, takže keď boli pekelné horúčavy, nedalo sa schladiť. Jedine v sprche na veckách. Nerozumiem, prečo takú napustili.

jacka
27. júl 2010

@jamaat ..som ju videla na kupku....... a deti v nej som mala dosť......ty si v nej bola?.....

@bobocka ..chod na Kováčku a povieš ako sa ti páčilo..... 😉 ....my sme boli aj na Sliači.....tam je velmi malinký bazenik pre deti..aj pre dopspelých

jamaat
27. júl 2010

@jacka Bola som v takej guli, ale v Štúrove.

jacka
29. júl 2010

mamky...kde ste zmizli?.....

čo máte nové..a vaše detičky.... 😵 ...nám idu 3 zuby naraz.....uff...si užije malikčý 😔

marys001
29. júl 2010

@jacka tu sme len tu nikto nic nepise tak cakam!gratulujem k tym dvom krockom uz sa tesim aj ja kedy to zacne !!a tie zubky to je dost nestastne ale neboj to prejde , my mame teraz starosti s prechodom na UM ani za boha ho nechce uz striedam druhu znacku a nic nepomaha asi ma poraziiiiiiiiiii. A kolko uz mate zubkov? A ty len kojis? alebo davas aj UM?
@jamaat ak sa bavime o zorbingu tak to je gula ktora sa spusta s kopca a v nej je clovek a pusta sa aj na snehu len s kopca!!!! a ak je nieco take tu na vode tak to asi nebude ZORBING!!!!!!!!!!!! 🙂

petulig
29. júl 2010

@jacka ty co robis s tym dietatom? 😀 😀 😀 to je iny sikovnik....gratulujem

jamaat
29. júl 2010

@marys001 Reč tu bola pôvodne o guli na vode, potom to jacka alebo kto nazvala zorbingom, tak došlo k omylu, ktorý som ja potom uviedla na pravú mieru a vrátili sme sa v debate opäť ku guli na vode. Viem, čo je zorbing.

@jacka Tie vaše deťuchy sa voľáko rýchlo púšťajú chodiť, aj zubaté sú rýchlo... veď aj mia dávala fotku na FB. 🙂

marys001
29. júl 2010

@jamaat ok tak uz v tom mam jasno 😉 a kedy zacala Emka chodit?

jamaat
29. júl 2010

@marys001 Dvíhať na nohy sa začala v 10 mesiacoch, dlho skúšala urobiť 2-3 kroky, ale poriadne sa sama rozbehla až pár dní pred svojim 1. rokom.

mia78
30. júl 2010

ahojte , jacy šikovníček malí-hod foto nech sa poťešíme ..... ,mne malá začala v desiatich za jednu ruku sa jej to zapáčilo že môže druhou chytať a teraz sa už púšťa a stojí chvílu a hop na zadok sa jej to páči lebo sa smeje pritom beťárka malá......s do hrncov ani nevravím musím nejaké poistky kúpiť na skrine........ideme ku starkej nech deťom ujde čas ked prší........

sia222
30. júl 2010

čafe..baby ale mne sa zsá že tu na tej tabulke kde mali ceny bolo tiež dačo že zorbi a neviem čo dalej či zorbing ale malo to taký nazov že som nevedela čo to je tak som sa pýtala a isto to bolo bud toto čo vravíte abo dačo dosť podobné..schvalne ked pojdete daktora na kupko kuknite ako to tammaju pomenované..
kua dnes vyhádzane všetky šuplíky:((( ja už nebudem ni žehliť :D

jamaat
30. júl 2010

Myslím, že zorbing sa volá aj jedno, aj druhé. Ale poriadne zorbing je ten z kopca.

bobocka
30. júl 2010

@jacka tri zubky naraz.to veru nnic prijemne nie je,no aspon budete mat potom pokoj 😉
kocky,chcela som sa opytat,ako casto a ci vobec cistite uz drobcom zubky?a ak,tak tou kefkou co je na prst,cimalou detskou kefkou?dakujem 🙂

bobocka
30. júl 2010

ozaj,ja som v baby svete kupila take poistky na sufliky co su ako zuchy zips-to som vas len chcela varovat aby ste ich nekupovali.blbost na entu.misko aj tak zafixovane sufliky otvara hravo 😠

mumu12
30. júl 2010

Ahojte baby, chcela by som vás poprosiť či nemáte kontakt na laktačnú poradkyňu v okolí bystrice. Bola by som rada keby som nejakú zohnala 🙂 prosím poslite mi kontakt poštou dakujem 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre