Bystričanky z Rooseveltovej nemocnice

aine04
21. júl 2009

kočky tak snad vas budem moct privitat v tejto novej temicke 🙂 dufam ze si prijemne poklebetime, poradime si a zabavime sa

iwusca
6. jan 2011

@petulig a to chces chodit niekde do posilky alebo nejaky aerobic?

petulig
7. jan 2011

@iwusca ja do posilky nieee ani nahodou, nejaku zumbu, aerobic alebo tak. zumba sa cvicila od jari tu na foncke von pri skole na ihrisku, a aerobic tiez len teraz v zime neviem kam, musim pozistovat.

mia78
7. jan 2011

@petulig ze vraj na okružnej v telocvični cvičia každú stredu asi o 19:00 zumbu................ja by som keby som to nemala od ruky 😒
a v utorok je robík ako býva ? idete chodiť ešte? 😀

petulig
7. jan 2011

@mia78 heeej to bolo v lete ta zumba, tak to pokracuje? super hadam pojdem skusit.
jasne na robika ideme, uz sa mala tesi , alebo zeby ja sa tesim viac?🙂) dufam ze vy pojdete tiez

mia78
7. jan 2011

@petulig zatial to vyzerá ze pojdeme aj ked mala není fit stále pokašlieva ..........a ta zumba vraj pokracuje ....

nikusa9
10. jan 2011

ahojte maminky 🙂 🙂

prosíím vas nemate tip na niekoho kto zháňa OPATROVATELKU?? mam ukončenu VŠ pedagogicku, mam aj vlastne dieťatko..no momentalne sa už venujem "druhym" detickam..a opatrujem doma..ak by ste o niekom vedeli, potešil by tip 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

DAKUJEM pekný den

bevulka
10. jan 2011

@nikusa9 Ahoj, ake najmladsie deturence opatrujes? Mam par kolegyn na materskej, co mozno budu chciet uz ist pracovat, tak im hodim tip...

iwusca
10. jan 2011

@nikusa9 ahoj mozes mi prosim ta napisat do IP alebo aj sem ako chces 🙂 ze za akych podmienok a kolko euuri opatrujes? treba aj nejake potvrdenie od dr ze je dieta zdrave?
ja uz rozmyslam o jaslickach alebo opatrovatelke ale este som nezacala hladat 🙂

petulig
11. jan 2011

@iwusca ja uz tiez rozmyslam, len tie jasle ja mam z toho nejaky stres. Tam je tolko detiii a dostat sa tam to tiez bude nadludska snaha. Ja by som asi skor nejaku opatrovatelku. Ty mas robotu uz? ci ides hladat?

iwusca
11. jan 2011

@petulig ja som nasla nejake sukromne jasle na foncorde a v podlaviciach ale tam sa v jednych plati 200e na mesiac a v druhych 300e + strava 😝 co je dost, ale podla fotiek to vyzera super. Pisala som tej nikusa9 a to zatial vyzera najlepsie tak uvidime. Ja by som chcela rozbehnut tu MaryKay, do normalnej prace sa mi moc nechce 😀 a ani neviem ci by som nieco nasla kedze som na slovensku este nepracovala, a zacinat niekde zase ako casnicka sa mi fakt nechce...a to je robota na smeny, cez vikendy a sviatky takze to nie je bohvieco..

bobocka
11. jan 2011

@iwusca @petulig bay a vy uz robit chcete ist?mne je doma tak dobre,ze ani o den skor nechcem ist robit 😀 a ja chcem dalsiu babiku na rok,takze u mna praca veru v uvahu este nepripada. 😉

iwusca
11. jan 2011

@bobocka ja by som uz aj isla nieco robit lebo doma mi to uz lezie na nervy...stale to iste dokola 😒 ta MaryKay ma vyhodu ze to mozem robit kedy ja chcem takze myslim ze malej a aj mne len prospeje ked budem par hodin denne niekde inde 🙂

petulig
11. jan 2011

@bobocka noo men to uz tiez ide na nervy niekedy, Islo by som aspon na styri hodiny. ALe zas leto si chcem este uzit doma. A vsetko je to aj o peniazoch. Nejake korunky navyse sa vzdy zidu. Tak pokial nevymyslim nejaky vlastny biznis tak budem museit do roboty ist.
Pisala som aj ja tej babe, aj nejaku starsiu pani mam znamu takze to rozhodnim na vsetky strany. Ale leto este by som rada bola doma.

bobocka
11. jan 2011

@iwusca a co s marykay? co by si vlastne robila? @petulig no ved to,leto sa blizi 😀
baby ja som tiez doma niekedy nervy ,ze sa nudim,no zas misko bude takyto malicky len raz a ja si ho chcem uzit.teraz v zime je to o drzku,ani vonku sa cloveku ist nechce,no zacne jar a bude to o inom.my chodime raz do tyzdna na plavaren s malym a teraz chceme zacat chodit do kapitulskej do toho centra tam sa trosku vyhrat 🙂 a v lete to bude ine,prechadzky budu atd.to sa da 🙂

iwusca
11. jan 2011

@bobocka oficialne sa to vola nezavisla kozmeticka poradkyna a je to teda kozmeticke poradenstvo a predaj kozmetiky + licenie na svadby, plesy a tak celkom ma to bavi tak uvidime 😎 a kedy budes chodit do tej kapitulskej? tam sa mi paci chodila som tam na tehu cvicenie 😉 zeby som aj ja s malou vybehla nech sa pohra 🙂

bobocka
11. jan 2011

@iwusca ahaaa,tak to znie celkom zaujimavo 🙂 a ty si kozmeticka vystudovana,ci ta to proste bavi a tym smerom by si sa chcela uberat? 😉 o tej kapitule mi len moja kamaratka hovorila,ja som tam este nebola.s nou som sa dohadovala,ze by sme tam isli s detvakmi pozriet.jej erik mal teraz v decembri rok 🙂 neviem ci by sme sli uz tento tyzden,ale buduci naisto.tak by som ti dala vediet 😉 musime zistit,ze ktore dni je tam kurz pre buduce maminky a podla toho.pondelok istotne nie,ale ostatne dni mam zatial volne.vsak ja sa s kamaratkou dohodnem a dam ti vediet 🙂

petulig
13. jan 2011

@iwusca baby a pridite aj ku nam do centra na foncordku 🙂 tu je paradne 😀 , len tu je to vacssinou len doobeda a to @bobocka este buvate🙂
ale ja by som sa tiez pridala, mozme si tam urobit take mini stretko v kapitule, len treba zistit kedy to je otvorene.
a tie kurzy tam byvali az poobede od pol piatej tusim utorok a stredu to bolo 🙂 uz som dako zabudla

bobocka
13. jan 2011

@petulig @iwusca baby ja som bola s kamaratkou vcera a aj dnes v tej kapitule a je to tam velmi fajn. 😉 buduci stvrtok a piatok pojdem zas.
po- 9:00-18:00
ut- 9:00-16:00
st-9:00-16:30
št-9:00-18:00
pi-9:00-18:00
ja tam chodim tam na pol stvrtu az stvrtu aby som o piatej bola v europe po bobca (muza).tak sa tam mozme stretnut ten stvrtok,ci piatok ak by ste sli aj poobede.ja chodim s jednou superzlatou maminkou.jej erik ma 13 mesiacov.tam je inak vzdy nejaka maminka a stoji to len 50centov.fantazia 🙂

iwusca
13. jan 2011

@petulig my spavame do 900 a kym by sme sa vychystali tak by bolo aj 12 takze na foncordu asi ee....iba keby tam bol nejaky kurz poobede alebo co 🙂
@bobocka nie ja som chodila na gympel a potom som si na tom cypre spravila hoelovy management 😀 takze uplne mimo kozmetiky 😀 😀 😀 a mna to bavi a hlavne si zarobim kedze prachy treba stale 🙂
neviem ci stihnem zajtra o tej stvrtej asi az na buduci tyzden by som prisla...

mia78
13. jan 2011

peti,iwus tak sa mozme potom dohodnuť možno by som šla s oboma by som mirka so škôlky vyzdvihla a rovno tam 😉
-zajtra nie lebo idem s Mirkom na očkovanie tak dúfam že nebude mať reakciu zlú 😝

iwusca
13. jan 2011

@mia78 ok tak buduci tyzden sa tam mozme stretnut 🙂 kedy chodis pre maleho?

mia78
13. jan 2011

to sa ešte dohodneme lebo prenás je týžden dlhy ked choroby utočia zodna naden 😝
chodíme okolo 15:30 až 16:00 chodí muž poneho ale občas aj ja

bobocka
13. jan 2011

@iwusca zajtra tam ani ja nebudem.ten stvrtok a piatok som myslela buduci tyzden 😉 . a ty si na cypre bola studirovat? jaaaj,tam je krasne-iba z fotiek viem sice,ale fakt krasne to tam vyzera 🙂 tak teda mozno ten buduci tyzden 😉

iwusca
13. jan 2011

@bobocka no tak ten buduci tyzden teda 🙂 ja som povodne isla na cyprus robit a popri tom sa mi naskytla aj ta skola 🙂 a namiesto pol roka som tam bola vyse troch rokov 😀

bobocka
13. jan 2011

@iwusca 😀 tomu sa povie predlzeny pobyt 😀 😀 😀 fajne 😉

petulig
14. jan 2011

@bobocka @iwusca no musim to dako vymysliet, lebo my vstavame tak okolo tretej a kym sa najeme a vymoceme tak je uz tooolko hodin ze von je uz tma. Jedine ze budeme spat po ceste a hned ako sa zobudi pojdeme do herne, alebo slohnem auto muzovi.. no sak ked pojdete dajte veidet dohodneme sa...my sme mali paradnu noc, mala sa rozhodla ze naco spat, tak od polnoci do druhej sme boli hore. Potom budicek klasika stvrt na osem a vstavame, tak dnes s muzom matozime po byte a to sme vylozili asi sto vriec a este asi sto vriec mi ostalo kua a furt je tu bordeeeeel
😒

kam zmizla jackaaaa? ani na fb ju nevidno

alias313
14. jan 2011

Ahojte kočky, máte nejaké skúsenosti s materskou škôlkou v sásovej???Kedy treba ísť na zápis?Malý bude mať v marci 2 roky. Ďakujem krásne za odpoveď 😉

bobocka
14. jan 2011

@alias313 to uz utekaj teraz sa pytat na zapis.moj maly ma len 15 mesiacov a najneskor v 18tich sa pojdem do skolky pytat.ja mam hned tu ,kde je aj mc mamina za domom,takze tam sa ja pytat pojdem.skusenosti vsak ziadne nemam.ja to spravim tak,ze si odchytim par maminiek ked budu odchadzat s detmi zo skolky a popytam sa ich ako su so skolkou spokojne 😉
@petulig neboj nejak to dohodneme.a mala ti v kociku nepospi? ja to robim tak,ze pred druhou idem s malym von do mesta,tam mi spi v kociku a ja sa s nim prechadzam -v parku pod pamatnikom najcastejsie - a ked sa preberie,sup do kapituly 😉

ynez75
14. jan 2011

@bobocka ahoj.aj ja sa prechadzam s malou pod pamatnikom takmer kazdy den.zazmurkame na seba ? 🙂

alias313
14. jan 2011

bobocka no ja by som na zápis už aj utekala, len neviem do ktorej🙂)))))) Nuž dobrý nápad toto, takto si nejaké maminky odchytiť a popýtať sa, len si neviem predstaviť ako budem pred škôlkou striehnuť 😅 a to je presne Tatranská kde je mc mamina, aj my bývame na Tatranskej takže nad touto škôlkou som uvažovala...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre