Bystričanky z Rooseveltovej nemocnice

aine04
21. júl 2009

kočky tak snad vas budem moct privitat v tejto novej temicke 🙂 dufam ze si prijemne poklebetime, poradime si a zabavime sa

petulig
25. mar 2010

bola som v tom megagymekuknut, celkom pekne to je ale s tou vodou neviem veru. A je to na tretom posch. tam s kocikmi asi tazko. A kolko sa plati na starych horach? tu chce 90 evri za desat vstupov a zacina sa okolo 20 aprila. Tak sa neviem rozhodnuut.

petulig
25. mar 2010

ozaj kolko sa plati na tych starych horach ? bolo to 6O nie? ostalo to tak stale?

zuzik25
26. mar 2010

cafte, len mala infoska k plavaniu, na Sliaci zacina akcia, ze ked je drobec vo Vseobecnej zdravotnej poistovni (aj tie co boli v spolocnej ZP), tak ma zlavu 5 evri, cize za kurz 45 evri/ 8 vstupov.
no 90 evri sa mi zda dost. 😒

sia222
26. mar 2010

peti a čo v megagyme sa dopláca za teplu vodu a ty zjavne chceš teplu ked je taký rozdiel?ja som myslelaže pojdeme na hory len mi to včul časove okolnosti nedovoluju :((
jamat a oni aj cez prázky funguju či nie?myslím letne..
peti šak ale ked pojdeš na sliačťa to vyjde s cestou tak isto nie?🙂a kto ide teraz chodiž z kona peti len ty?

mia78
26. mar 2010

ahojky,
zuzik dobra cena len co sa prejazdi tak to asi tak isto vynde......

ja zatial nejdem plavat uvidime............aj som nejake cvicenie videla s detmi tak uvidime........najprv sa dame do poriadku zdravotne 😅

petulig
26. mar 2010

noo ved to ze ked pojdem na hory tak skoro rovnako to vyjde. No trosku menej ako 90, lebo by sme chodili dve v aute, ale to je uz jedno. Len ma odradza ta studena voda a este mi niekto hovoril, ze tam bolproblem s hygienou kedysi)myslim megagym). Na sliaci ani neviem ze to tam je. Kedysi to bolo aj na Kaskadach, ale uz to zavreli, skoda.

sia no zatial asi len ja, sme tu na sidlisku particka je nas 6 akurat na jednu skupinu, plus minus jednu este ak zozenieme., Len niektore maju problem s dopravou, tak stale sa nevieme dohodnut. A co mas take ze nemas casu? 😀

jamaat
27. mar 2010

Na St. Horách je v cene len 8 lekcií.

zabullka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzik25
27. mar 2010

mila zabulka, bolo by fajn, keby si uviedla, kde v okoli do 10 km od centra sa bude plavani uskutocnovat a pre mna dost zaujimave, co znamenaju tie terminy, ze 15 minut pred zahajenim lekcie, co sa tam bude robit, a tiez aklimatizacna doba, co znamena ten pojem, akoze chapem, ze dieta hned nesupnem von, ale s nim este chvilku pobudnem v priestore dnu. a 45 minut plavania, nie je to trochu vela? zo skusenosti dieta je po polhodke uz akurat unavene a "rozmocene", po tych 45 minutach si to nechcem ani predstavit. este tak chapem, ze platit za saunu, pobyt vo vode to hej, ale polhodka za to ze dieta uz bude v priestore kurzu .... 😒

zuzik25
27. mar 2010

a sa mi zda, ze standard bratislavskych cien za plavanie uz dorazil aj k nam. ☹

mia78
27. mar 2010

zuzik a na Sliaci to tam kde ide byt a sauny su ci nie?

a tie ceny su dost si myslím 100a 90 😒 , a to co ze 15min pred to by sa dalo prezliect a sup ale po ked prezliect a ak potrebuje babo napat napit neviem ci do 15min stíha aspon polhodka nie.....

zabullka
27. mar 2010

mile mamicky z vlastnych skusenosti viem , ze je pre vás a vaše bábätká dôležitý určitý komfort... Po sviatkoch by sme chceli upresniť miesto plávania a určite vás budeme informovať. Budeme sa snažiť prispôsobiť vašim požadavkam a preto som rada keď nám budete písať vaše názory čo by ste uvítali a naopak s čím by ste neboli spokojné.

jamaat
28. mar 2010

No keďže chcú tie kurzy otvárať až od septembra, tak asi ešte ani sami nevedia, kde to bude. Zatiaľ si robia prieskum. A tých 45 minút lekcia - tak to by som ja uvítala. Lebo som mala pocit, že sme ledva vliezli do vody, odspievali pár pesničiek, deti vypláchali a šli sme von. Emka sa totiž 20 minút len tešila z toho, že je vo vode a stále kopala od radosti, až potom začala lepšie vnímať, čo sa deje a čo od nej chcem. No ale Emka je asi extrémista 😀

termixicek
29. mar 2010

Ahojte zienky, ja len ze na vas myslim, vela krat si uz aj sadnem, ze sem napisem nejaku tu metaforku, ale nejako...no co vam budem rozpravat, neviem, kde mi hlava stoji, maly ma teraz zapaleneho pipika, mocime, natierame a furt je nieco, len pokoj nie. Pozeram, ze sa tu riesi plavanie...kokos 100 eur? to co je????
cmukyyyy

mia78
30. mar 2010

zienk kdeze sme? 😉

tárame sa 😀 nestíhačky 😀 co noveho drobci? my uz mame termín na vybratie mandiel tak dufam ze dovtedy neichorie 😝

mia78
30. mar 2010

sia hadam nieste vy podmínovaný? 😀

mia78
31. mar 2010

vám sa naozaj nechce písat 😝 , no tak si tu sama budem 😀

inak 8maja je míla pre mamu ...pojdeme nie ak bude pekne...... 😀 😀

jacka
31. mar 2010

mia ja som tuuuuu 😉

moj poklad už lozí aj dopredu....tak všetko schovávam zo zeme 😀 😀

jacka
31. mar 2010

mia ja mám doma mílu..... 😀 😀 😀 😉

mia78
31. mar 2010

šikovnik je malý ked už lozí .... 😀 a po styroch chodi ci sa plazý?
mojej sa nechce loziť

iwusca
31. mar 2010

fiiha jacka to uz lozi? daky sikovny nie? 😉 moja nedavno objavila caro obracania sa a najlepsie to je ked ju dam vecer do postielky. to sa prevracia jedna radost a nakoniec zaspi uplne opacne ako som ju dala 😀

jasne ze ideme na milu ...ak budeme vladat 😉

fuj ako je dnes hnusne....akurat trochu prestalo prsat tak idem von

jacka
31. mar 2010

lozí.......zaprie sa nožkami a posunia sa dopredku....a tie jeho vzdychy<3....pokladík 😀

veru hnus je vonku sme boli len tri hodky a neviem neviem či ešte ho šupnem do kočíka......... 😝

jacka
31. mar 2010

iwus tede zaspáva sama...........ja musím byť pri nom 😒

jacka
31. mar 2010

ešte mi povedzte kolko cez den spíte...lebo mne spí pol hodku a dve je hore......a toto sa opakuje 4x 😝

to malo byť posunie do predku..a riťku vytrčí <3

iwusca
31. mar 2010

sranda 🙂 no nastastie so spanim problem nemame. supnem ju do postele, trochu sa este poprevracia, porozprava nieco a zaspi 😎 ja som tiez pri nej ale asi by som nemusela ona si vystaci sama 🙂

ze len tri hodky?? to ja uz po hodine neviem kam by som sla 🙂 ale dali sme jej cestovnu postielku von na terasu a ked je pekne tak je tam cely den 🙂 a dnu ju chodim len prebalovat

jacka
31. mar 2010

to my sme doma na dvore alebo sa idem prejsť....rýchlo to ubehne......ale dnes sme skončili aj to obliekanie 😝 😝 ....už aby bolo teplejšie

mia78
31. mar 2010

jacy mne ,malá spý len dva krat doobeda okolo 10tej ked ideme von to si pospí aj zo hodinku a pol aj dve a potom poo bede okolo tretej tiez von.......a ked doma spí tak aj tri krat po troske..........
musí byt zlatučky moja je lenoch sa otoci a jačí 😲

jacka
31. mar 2010

juj to tak pekne spinká........aj ja chcem..... ☹ ....h...o doma spravím......

ja si myslím že to preto sa tak skoro rozlozil .....lebo velký bráška mu posúval hračky tak mu nič ine neostávalo...len sa pre ne vybrať 🙂 😉

my už tretí den len jačíme a pištíme.......a len ja na obzore....ako náhle zmiznem ..tak vreskot 😝

petulig
1. apr 2010

cafteee..sikovne deticky su tu dake. My cuvame dozadu a posledne tri dni si podsuva nozicky pod brusko a vytrca ritusu tak som zvedava kedy sa pusti aj dopredu. Lakam ju na mobil, alebo na ovladac od telky. To normalne nemoze, tak sa snazi 🙂

my spime doobeda dva krat po pol hodke a poobede sme zvykli aj dve hodky v kociku, ale posledny tyzden pol hodka max hodina a kukame dookola. No co uz s nimi.Vecer ju supnem do postele, porozprava sa s plysakmi a zaspi. ale trva jej to aj 20 min, co ju chodim furt napravat Dnes spala od siedmej do druhej, ale potom co dorabala, kazdu chvilku cumel. Trapia nas zuby, tak sa na nu ani hnevat nemozem 😀 😀

a to vam zaspia len tak hocikde pri hre? ci musite ulozit do postielky? Lebo moja drahota by sa hrala aj cely den, az ked ju polozim do postielky zisti, ze aj spat treba 😀

toho 8maja by uz mohlo byt pekne . ja pojdem kuk urcite, ak sa nic dovtedy nezmeni. A kde to bude?

jacka
1. apr 2010

ahoj peti
pekne foto.... 🙂
ja len tak na rýchlo...sku ju inšpirovať novinami...šuchocú.....to by sa jej mohlo páčiť 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre