Býva tady někdo v Maďarsku, kousek od Bratislavy?

gabrielad
28. mar 2008

Ahoj, najde se tu někdo kdo bývá v Maďarsku, kousek od Bratislavy? My budeme bydlet v Dunakiliti, kousek od Rajky. Teď jsme ještě do konce dubna v Bratislavě, ale už se tam moc těším a ráda bych poznala nové lidičky, kteří tam už bývají.

tortelinka
18. dec 2011

@ivkamo ahoj, neviem ci je to pre teba aktualne, ale rada sa zoznamim, mam 4 tyz. synceka

somewhere_33
14. jan 2012

@tortelinka ahoj pozeram na tuto stranku a hladam kamaratov pre svoju 7 mes dcerku som z rajky.

lucia1974
14. jan 2012

je tu nejaka mamicka z dunakiliti? mam 5 mesacnu dcerku a hladame kamaratku. 🙂

tortelinka
14. jan 2012

@somewhere_33 no, ked sa bude dat, radi sa stretneme

timea27
18. mar 2012

ahojte maminky, sice ani ja ani mm nevieme po madarsky tiez planujeme kupit domcek v rajke mame 2 rocneho chlapceka no kym sa prestahujeme uz bude mat skoro 3 a tak rozmyslame ako poriesit skolku. ake mate skusenosti so skolkou priamo v rajke? a v cunove? a je v rajke pre deti nejake ihrisko ci ine aktivity (nebodaj materske centrum )? dakujem za kazde info
este ma napadlo...ako je to s poistenim, zasielanim posty atd. nie je jednoduchsie ponechat si trvale bydlisko napr. u rodicov na slovensku?

katrin
19. mar 2012

potrebovala by som info k bývaniu v Maďarsku:
- ako je to s trvalým pobytom, v prípade, že predám byt v BA a nechcem sa k nikomu prihlasovať na trvalý pobyt?
- ako je to s možnosťou chodenia do školy v BA (pokiaľ sa odhlásim z trvalého pobytu na SK), pokiaľ pracujeme v BA, dane odvádzame na SK
- ako je to s doktormi?poskytnutie akútnej zdravotnej starostlivosti? ostane mi slovenská kartička poistenca?
- ako je to s prihlásením auta? (je potrebené prehlásiť auto na maďarské EČV?

Ďakujem za každú odpoveď

nemo19
18. sep 2012

@lucia1974
ahoj lucia, my sa chystame stahovat do dunakiliti. mam 15 mesacnu dcerku ... mozeme sa nakontaktovat. pozdravujeme.

lucia1974
19. sep 2012

ahoj budem moc rada a kam presne? moja mala ma teraz 13 mesiacov tak by mala kamosku a mame tu este dvoch chlapcov v podobnom veku. je tu fajn klud isto sa ti bude pacit .vsak aj na kavu dobehni niekedy....tesime sa ako sa volas ?

mamee
20. mar 2014

Maminky prosím neviete mi poradiť? Potrebujem totiž zistiť či by bolo možné si nechať zasielať balíky doporučene na moje meno priamo na poštu do Rajky a tam si ich potom prísť vyzdvihnúť osobne. Myslím to tak, že ako adresu na doručenie by som uviedla svoje meno a priezvisko ale adresu by som zadala nie moju ale priamo adresu pošty. A ak by to bolo možné, tak keď mi pošlú balík doporučene tak do koľkých dní ho tam musím prísť vyzdvihnúť aby ho neposlali naspäť,,,,,,,,, a potom tam stačí prísť iba s mojím slovenským občianskym preukazom a mi to vydajú bez problémov???

Ďakujem za každé info

sslabikar
22. máj 2014

Ti, co byvate v Rajke, co povazujete za najvacsie negativa?

dominidi
6. jún 2014

hej baby, s priatelom sme prave kupili dom v mosoni a od augusta sa stahujeme🙂 hladam babu z okolia na klebetenie, grilovacky atd🙂

gagi
16. nov 2014

@dominidi Ahoj, my bývame v Hegyshalome, len 8km od Mošoňu. Kľudne napíš, ak ešte hľadáš niekoho na kafíčkovanie 🙂 🙂

kelthuzat
26. nov 2014

Zdravimeee kto tu je z hegyeshu??🙂 chcel by som naajst malej niakych partakov 🙂 snaad niekto ozveee

luc1980
11. dec 2014

Haloooo zeny z Rajky hlaste sa mi!!! :P

czikata
9. feb 2015

Ahojte, silno uvazujeme s mm, ze si kupime pozemok v Rajke..vedeli by ste mi povedat + a -? Po madarsky vieme, takze s jazykom nemame problem... ako sa tam byva? dochadzanie do Ba?

svetluskal
4. apr 2017

@aninka22 Ahoj Aninka, este stale zhanas znamych z Madarska? 😉 Ake stare mas deticky? My sme tam nedavno kupili domcek.. Lucia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre