Býva tu niekto v Izraeli?

mory
10. dec 2007

tak som sa konecne rozhodla najst nejaku kamosku aj tu kde byvam 😎 dufam ze sa niekto najde,aj ked zatial tuto temu nikto nevytvoril 😒 cakala som dlho a nakoniec vytvorila ja 🙂 😉

monkula
10. dec 2007

mory, ja síce z Izraela nie som ale máš krásne deti, a netušila som, že Mory je chlapec 😅 😅
Ale je krásny, ja som vždy túžila po tmavších deťoch, aj muža mám tmavovlasého s hnedými vlasmi a snedou pokožkou a moje deti sú blonďaté a modro a zelenooké... 😀 😀

mory
autor
10. dec 2007

monkulka 😀 dakujem ja som praveze chcela blondave deti aspon dievcatko 😅

ini
10. dec 2007

mory ja sice tiez nie som v izraeli, ale mam kamosku co tam uz zije 7 rokov a teraz sa tam aj vydala. ty tam nemas ziadnu znamu alebo znameho slovaka?

mory
autor
10. dec 2007

ini nie slovakov alebo cechov tu nepoznam ☹ a tiez som tu 7 a pol roka

monkula
10. dec 2007

mory, minule bol v Mama a ja článok o nejakej novinárke, čo žije v Izraeli, tú nepoznáš?
A ako si sa prisím ťa ocitla v Izraeli? Odviala ťa tam láska? 😀 😀

mory
autor
10. dec 2007

nie nepoznam ju 😕
a je to na dlhe rozpravanie- vlastne pisanie a to teraz nemozem lebo mala mi sedi na rukach 😝 tak prilezitostne napisem v skratke 😉

petusko
10. dec 2007

mory 😎

katarina7
10. dec 2007

ahoj mory je ti bez nas smutno však? ☹

mory
autor
10. dec 2007

ale kocky s vami budem vzdy len ma napadlo ze mozno existuje nejaka baba odtial ani o tom neviem,bolo by to prijemne prekvapenie keby som si mala pokecat aj s niekym odtial predsa je tu iny sposob zivota a proste vela veci je inak 😉

vavka33
10. dec 2007

Mory,tak dufam,ze ju najdes 😉

petusko
10. dec 2007

jasne mory, to by bolo super, keby si niekoho nasla. inak aj ja mam jednu znamu, co zije v Izraeli uz dost rokov, zistim, kde presne zije, mozno ste pri sebe blizko 😉

mory
autor
10. dec 2007

o.k. 🙂

katarina7
10. dec 2007

prajem ti mory aby si si našla aj tam kamošku

roxi
10. dec 2007

ahoj mory, máš nádherné detičky 🙂 a ticho závidím, že žiješ v takej krásnej a hlavne slnečnej krajine, asi pred 7 rokmi som tak vyše roka žila - v Tel Avive a keby som bola mohla, tak tam zostanem aj navždy, no teraz som v BA a doliehajú na mňa depky z tejto hroznej zimy, rada by som ti pomohla, no nemám kontakt na nikoho zo slovákov, kto by tam bol zostal, za ten rok som ich tam pár stretla, ale čo viem, tak všetci sa postupne vrátili domov, alebo ich túlavé topánky zaviali niekam inam. V ktorej časti krajiny žijete, je tam už pokojnejšie situácia, či stále je to také vyhrotené?

ini
10. dec 2007

mory, ta moja kamoska zije v heife...

mory
autor
10. dec 2007

haifa je od nas taka necela hodinka aje tam krasne 😎

roxi tak ja som na severe blizko tiberiasu 5 minut od kineretu ak ti to nieco hovori 😉

mory
autor
17. dec 2007

tak asi tu vazne nikto odtial nieje na koni ☹ no co uz aspon som skusila ale neuspesne 😔 no pockam mozno sa este niekto najde 😎

leishmania
4. mar 2008

mory • 2d • Dnes o 11:12
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
teraz mame super tak jarne 24-25 stupnov uz sa tesim na poobedie ze ostanem s deckami von lebo vcera prsalo tak sme boli doma

leishmania • Dnes o 11:15
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
jaaaj ti zavidim tu je este zima

nas presunuli sem 🙂

leishmania
4. mar 2008

mory jak rychlo si sa naucila hebrejsky?

mory
autor
5. mar 2008

leish mania velmi rychlo pretoze som si vzdy myslela ze ma ohovaraju tak som sa ucila a vsetko sa pytala a zapisovala si a hlavne ta pani co som u nej robila a vlastne aj cela jej rodina mi velmi pomahali a je to lahunka rec iba znje zlozi\to 😀

leishmania
5. mar 2008

ja sa zacinam ucit sama nech uz mam zaklad ked tam pojdeme...a nech trochu rozumiem aj nanavsteve zatial 😀

mory
autor
5. mar 2008

manzel je stebou na SR ze? a on ta neuci? a vie po slovensky? 😀

leishmania
5. mar 2008

je tu samozrejme...on by ma ucil,ale to sa neda ked nemam zaklad ale samozrejme ze dake frazy som uz pochytila..po slovensky vie uz celkom dobre...rozumie vsetko

mory
autor
5. mar 2008

no to je dobry 😉 a aj on sa uci? alebo ma pracu?

leishmania
5. mar 2008

uci aj pracuje, jemu bolo lahsie lebo hovori po rusky

leishmania
5. mar 2008

tvoj manyel vie slovensky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre