Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
5. mar 2009

emog ... sak sa snaziiiiiim 😀 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
5. mar 2009

aby sme tu neostali zase len my dve 😀 😀

claudinka
6. mar 2009

cguga co je Hojdana? 🙂

zuzitka ja poznam z pocutia, ale my sme na to este malicki.. alebo len my dve ako vo VKV-ckach 😀

qweedy
6. mar 2009

hlasim sa do klubu 😀

hojdana je na haburskej, my sme tam chodili do tej miniskolky...maju tam dve herne , bar 😝 - da sa tam dat kavicka a vselico, a byvaju tam aj pravidelne akcie pocas tyzdna, ze sikovne rucky a tak...maju aj stranku na webe...prijemne materske centrum 🙂 a velmi prijemne holky tam robia 🙂

zuzitka
6. mar 2009

claudinka ... no celkom aj VKV sme vcera potiahli 😀 v pisani

ja som o hojdane pocula .... len to mam daleko asi .... sice trolejbus mi ide priamo z domu az tam .... mozno niekedy skocim 😀

mne sa paci na tych palisadoch 😀

alebo sak uz sa otepluje 😀 😀 skocime niekedy vsetky spolu niekam von... hm?

claudinka ... aj tebe uz chlapcek do leta podrastie, tak sa pojdeme spolu hrat 😀

claudinka
6. mar 2009

qweedy idem to hned kuk 😉

zuzitka veru tak 😉

eimiky
6. mar 2009

Ahojte,
a od koĺkých mesiacov ste chodili s deťmi do tých kútikov a materských centier? Môj má 5 mesiacov a keď už začne trošku loziť aj bz som už išla niekam, nech je medz 😉 i detičkami.

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
guga
6. mar 2009

zuzitka - tak ako písala qweedy sú tam dve herne, bar... www.hojdana.sk Keď som tam išla prvýkrát tak som mala trošku problém trafiť tam, lebo to tam nepoznám, ale našťastie sa mi nakoniec zadarilo. Mojej malej sa tam páči - je tam aj šmýklavka, ktorá končí v bazéne s guličkami a ešte jedna prázdna miestnosť, tam jej niekedy rozložím veľké vankúše a ona sa po nich váľa, skáče - a ozaj aj malá trampolína je tam 🙂

eimiky - ja som s malou bola prvýkrát v MC, keď už sama chodila.

zuzitka - čo je na palisádach? o tom som zasa ja nepočula 🙂 Rada by som sa k vám pridala na to stretnutie.... alebo to myslené všeobecne pre Blaváčky? 🙂

claudinka
6. mar 2009

eimiky ja sa tiez chystam, ale este nie.. uvidime, kedy bude ten spravny cas.. kedy sa ti maly narodil?

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
guga
6. mar 2009

emgeon pozrela som si ich stránku, ďakujem za link 😉 Ale z tej mapky sa vôbec nevyznám . Oproti iným MC sa mi zdá toto MC drahé. Všade sa platí za vstup, nie za hodinu... 😒

lenockaaa
6. mar 2009

babule ja som sem napisala a ani ma nenapadlo ze sa to takto rozbehne, tak som sa tu nebola ani pozriet a vy takto vo velkooooom 🙂 🙂
eimyky ja som z lamaca
baby dajte dake typy co robit cele tieto uprsane dni s cca 8 mesacnym dietkom? do MC este chodit nechcem asi by sme tam nemali este co robit, neviem 😅

zuzitka
6. mar 2009

tie palisady ... odbocis z Hodzoveho namestia - prezidentsky palac - smerom k hradu 😀

no a ked teda vojdes do tej ulice, tak ten klub je prva ulicka nalavo 😀

je to aj pre male deticky aj pre vacsie ... moj 3rocny samko sa vysanti na smyklavkach i na trampoline 😀
aj na odrazadlach 😎

chodime tam asi raz do mesiaca

zuzitka
6. mar 2009

tu mam fotecky, kam sa chodime hrat ... aj von aj do detskych kutikov 🙂

http://zuzitka.blogspot.com/search/label/detské...

eimiky
6. mar 2009

Claudinka no môj sa narodil 6-okt´bra a tvoj? asi sú tak podobne starí, že?
Zuzitka vídela som na foto, že chodievate aj do Avionu 🙂 tam to veľmi dobre poznám 😉

guga
6. mar 2009

Zuzitka - aj my chodievame do Avionu - hlavne keď je škaredo.

Videla som, že ste boli aj v detskom kútiku v Auparku. S malou som tam bola raz, nepočítala som s tým, že tam skončíme, tak som nemala so sebou papučky. Domov sme prišli s čiernymi pančuškami. Zdalo sa mi to tam špinavé.

A ešte som sa ťa chcela spýtať, kde je taká dobrá kaviareň, kde je aj kútik pre detičky?

qweedy
6. mar 2009

lenockaaa 🙂 my sme byvali v lamaci do oktobra minuleho roka 😀 teraz sme sa prestahovali do krasnan , na opacnu stranu kopca 🙂

zuzitka
6. mar 2009

nikde nie je tip top cisto .... s tym treba ratat 😉

my mame kaviaren s kutikom u nas na kramaroch 😀

zuzitka
6. mar 2009

alebo v mc donalde na roznavskej .... pri mobelixi .... je aj smykacka a nejake velke kocky na skladanie 🙂

guga
6. mar 2009

moja sestra býva na Kramároch, ale zatiaľ sme si tam neboli nikde sadnúť. 😒

guga
6. mar 2009

Ozaj, keď už o tých lokalitách.... je tu niktorá aj z Petržalky? 😉

zuzitka
6. mar 2009

je to na kramaroch nad drogerou alebo nad lekarnou 😀
jedna zastavka pred nemocnicou 🙂

guga
6. mar 2009

aha, tak to viem presne, v tom dome nad týmito obchodmi býva sestra 🙂

zuzitka
6. mar 2009

no vidis 🙂 a v kaviarni ste neboli 😖

sestra neni tu na konikovi? ma deti? ci ju nepoznam z videnia..... z ihriska.... 😅

guga
6. mar 2009

sestra nie je na koníkovi 😒 Má dve deti, jeden má 2 a pol a druhý má pol roka, takže miminko. Pred mesiacom ešte navyše dokončila výšku. Tak toho mala veľa, bola som rada, keď som k nej na chvíľku zbehla 🙂

zuzitka
6. mar 2009

mozno z videnia poznam .... deti jak sa volaju? 🙂

a kde ste ostatne?
najviac sa mi paci, ze sem niekto nakukne, napise, ze vobec sa tato tema nehybe a zmiznu ☹
nieze by nieco napisali, aby sa to rozbehlo.... 🤐

jancia
6. mar 2009

Caute baby tak sa pridavam, ja som z Petrzalky...
ale teda mne sa hroooozne nepaci ked ludia nazyvaju BA Blavou... to fakt asi nejaki mimomestski vymysleli ze sa im tazi vyslovit cely nazov ci co? 😕 to len na okraj... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre