• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
a keď už sme sa my nestretli,tak som aspoň stretla po 100 rokoch sesternicu,čaká tretie a vo štvrtok ide rodiť,aspoň viem :grinning: :grinning: :grinning:
6. júl 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nezaprsi, a nezaprsi... :unamused:

my sme sa dotrepali do sjk, chvilu pohojdali a potom nas lejacisko nahnal do auparku, tak sme s emog dali kafco a sli dom :sunglasses:

peta, to si fakt rychlo zmakla tie jazdy. ved ked sme isli na dovcu, este si len zacinala a uz mas po. sikovnica :slight_smile:
6. júl 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru bubli,to slnko mi už lezie na nervy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: už by mohlo popršať :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. júl 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli :wink:
6. júl 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a k peti,no,šikulka je to naša,počkaj,keď my s Katkou pôjdeme,to bude iná "sranda" na bratislavských cestááách :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. júl 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi ... no no no ... budem sa cervenat. Len este tie skusky treba urobit :confounded:
6. júl 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti, skusky a potom hlavne treba jazdit. ja som robila autoskolu asi s 20 babami a 3 chalanmi a co som mala infosky, tak sme jazdili iba 3. nechapem.
6. júl 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako 3 :astonished:
6. júl 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, skoncilo nas v tej skupine 20 bab, ale tych 17 sa potom balo jazdit, takze si vodicak orbili zbytocne :astonished:
6. júl 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaa... tak snad tak nedopadnem :grinning:
6. júl 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preto hovorim: jazdit, jazdit, jazdit :slight_smile:
6. júl 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ssissi hej mali sme romantiku. oslavovali sme :wink:
6. júl 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy,fíííha a čo??som baba zvedavá,to vieš :grinning: :grinning: :wink:
a také romantikoš Ty robíííš,heej??aj ja by som,ale v tomto krpatom byte sa to moc nedá,keď deti spia,musí byť kľud :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. júl 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi moje narodky :wink: ani nehovor esteze mame tri izby. viki spi v jednej, tomi v druhej a tretiu mame volnu :grinning: :grinning: :grinning:
6. júl 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy :grinning: :grinning: :grinning: tak gratulujeme k tej 18-ke :grinning: :slight_smile: :wink:
6. júl 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi velmi pekne dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. júl 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy aj my sa pripajame ku gratulacii... vsetko len to naj naj naj :wink:
7. júl 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
tak čo,natrieme to tomu počasiu a dáme náhradné stretko baby??? :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
7. júl 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dnes nemozem, cakam navstevu :unamused:

Baby nechystate sa niektora do kina na Dobu ladovu 3 niekedy doobeda? by sme sa pridali :grinning:
7. júl 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy - všetko naj naj naj k narodkám :wink: :wink:

peta - moja nevie pozerať filmy, pri telke vydrží sedieť asi tak jednu minutku.... :unamused: Ja by som to chcela vidieť, ale asi si budem musieť počkať na to kým to bude na HBO :sweat_smile:

bubli - súhlasím s tebou :wink: treba jazdiť jazdiť jazdiť. Ja som mala pred domom zaparkovanú škodovečku ešte skôr ako som spravila skúšky - mala som inšpiráciu :wink:
7. júl 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy, aj od nas vsetko naj.
peta, ani mi nevieme obsediet :slight_smile:

tak to stretko nic? nikto?
7. júl 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli,tak pome :grinning: :grinning: :grinning: budeme aspoň 3,keď vy s Katkou potom fičíte preč :slight_smile: :wink:
7. júl 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka moze az po 16, co mne je dost neskoro, kedze na nasom tahu opravuju cesty a tomto case su uz nenormalne zapchy. mozes aj skor? prip. mozeme aj inam ako do sjk.
7. júl 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatiaľ nevie,lebo kamoška príde s malou a tá sa musí ešte vyspať poobede
na Železnú by som išla,len my to máme blbé s dopravou,32-kou na Kramáre a potom trolejbusom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ak sa to vyvŕbi do 13-tej,dám Ti vedieť,alebo potom aj zajtra by sme mohli niečo dohodnúť,Katka je zajtra asi skôr voľná :slight_smile: :slight_smile: :wink:
7. júl 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: zajtra neviem, ci sa este budem velmi presuvat. skor budem asi upratovat, balit a zehlit lebo tu mangel bude tri tyzdne sam gazdovat, tak nech ma co nosit a nech nezapadne prachom, hehe :slight_smile: uvidim, mozno stihnem nieco aj dnes. tak pekny dnik zatial.
7. júl 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi ... 32kou ti staci ist len k patronke .... k tomu zeleznicnemu mostu a odtial peso na zel.studnicku, to je snad 10 min :grinning: :grinning:

ja som musela opakovat testy krvne :frowning2: tak som bola znova na krvi dnes :frowning2:
o tyzden vysledky zase....
7. júl 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka a preco? co si mala zleee?
7. júl 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, zuzi, nieco nem celkom v poriadku?
7. júl 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to boli testy na vrodene vady, testovalo sa AFP a hCG :slight_smile:

dolezite je, ze AFP mi vyslo v poriadku /to su priamo tei choroby ... dawn.syndom, razstepy, .../
ale ten hormon hCG mi vysiel nejak blbo, ale lekari mi povedali, ze to neni dolezite, ale pre istotu test zopakujeme ... pre pokoj v dusi :wink:
7. júl 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Capy, všetko najnajnajnaj k narodeninkám :slight_smile:.

Zuzitka, nezávidím ten samkov úraz. A vládzeš ho nosiť v 19 týždni? A čo tá krv? Dúfam, že všetko bude v poriadku!

Bambi, hej, menej som tu teraz. Jednak moje milované leto (aj keď upršané) = v lete sa až trasiem ak niekde nie som, škoda, že je vždy také krátke :confounded:, a jednak menej voľného času. Po večeroch sa učím. Od septembra chcem do školy a nechce sa mi do prváku (80% z prvého ročníka viem), tak predbieham. Možno mi dajú šancu písať test a šupnú ma do druháku, ak nie, tak si poviem, že aspoň niečo som preto urobila. A ešte, ak je muž doma, chodím večer zabehať si. Dodáva to energiu, takže tak :grinning:
7. júl 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok