• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
Tak to je dobré Zuzitka. A nezistia, že čakáš dvojičky? Z hcg? Srandujem
7. júl 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi a kam chces ist na skolu?
7. júl 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ssissi ... aj ultrazvuk mi dnes dr. robil a povedal, ze len 1 plod :grinning: :grinning: :grinning: nestras :grinning:

a to samkove koleno, vcera fakt ani z postele nezliezol :frowning2: som mu potom nosila serbel do izby, nech sa vycura :grinning: :grinning: no chory chlap, hotova pohroma :grinning: :grinning: :grinning:

ale neuverite .... dnes koleno zohol, aj do nemocnice so mnou cupital peso ... a naspat domov sa ponahlal, potkol sa a celu chrastu si odlupil, fuj mne az zle doslo :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze sme dokrivkali domov, do sprchy umyt a nastriekat dezinfekciu .... cely cas reval jak tur ..... uz zase sedi na posteli a nepohne sa nikam :grinning: :grinning: :grinning:
7. júl 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj, keď jeden, tak jeden :grinning: :grinning: .
Mňa strašil v 35 týždni na poslednom ultrazvuku na antolskej taký vtipný dr., že vidí dve bábätká :grinning: :grinning: , aj ma tak prehmatával na brušku, krivil čelo, že hmmmm, fakt dve :grinning:, som mu v tej chvíli normálka uverila :sweat_smile: :grinning: , ale milý pánko.

Samko je naozajstný chlap :grinning: :grinning: :grinning:
7. júl 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ssissi ... no fakt vtipny ten tvoj lekar :grinning: :grinning: :grinning:
7. júl 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,ja len na skok,pizze upečené,idem ešte v detskej umyť okno,malá sa vyspí a ideme von :slight_smile: :slight_smile:
len nezabudnúť,že aerobik je o 19-tej :grinning: :grinning: :grinning: však,Katka?? :sweat_smile: :sweat_smile:
7. júl 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka,neboj,všetko bude ok :slight_smile: :wink:
a teda Samko,chudák môj,ale typický chlap,som "chorý",ani sa nepohnem,obskakujte ma :grinning: :grinning: :grinning: mama môže mať aj 40 teplotu,ale musí fičať,ach jo :sweat_smile: :sweat_smile:
a ssissi,kam ideš do školy??? :confused: :confused:
ale teda zuzitka,príjemné to asi nebolo,keď si Samko tú chrastu zlúpol,auuuuu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. júl 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boooze teraz kukam ze som napisala namiesto ssissi otazku kam ide do skoly zuzitke :grinning: a je co mi neodpovedaaaa :angry: :grinning:
7. júl 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ufff,so sa zľakla,kto sa nám sem naserkal :grinning: :grinning: :grinning: a to len peta zmenila foto...no,peknééé moja :slight_smile: :slight_smile: :wink:
7. júl 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hahaha :grinning: :grinning: :grinning: bambi dakujem :slight_smile: a co nakoniec ste nikam nesli?
7. júl 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,kamoška nedošla,nemohla tak sme doma zatiaľ,malá spí,sused už dobúchal,tak konečne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
potom decká prevetráme,pôjdu so mnou na aerobik :grinning: :grinning: :grinning:
chcela som do SJK,ale tak zajtra je tiež deň :slight_smile: :wink:
a zuzitka,viem,že stačí na Patrónku sa vytrepať,len tá križovatka a smrad pri ceste,tam je furt mega premávka,tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. júl 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi ... ale pešo nepôjdeš cez tú velkú križovatku :wink: pôjdeš po tej ceste, kde sa vracia trolejbus 212 od vojenskej nemocnice. patronke sa úplne vyhneš :wink:
7. júl 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidíííš,to ma nenapadlo :slight_smile: :slight_smile: :wink: ale tak s mojou inteligenciou,čo by som chcela,nééééé??? :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
7. júl 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi :grinning: :grinning: :grinning:
7. júl 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyskúšame s deťmi niekedy,32 nám stojí pod nosom a na Železnej sú super húpačky pre malú,nevypadne :slight_smile: :wink:
a aj big brother si tam príde na svoje,tak zbalíme deku,papanie,pitivo a vyrazíme,asi budúci týždeň :slight_smile: :slight_smile: :wink:
7. júl 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
prispejem do témy materská demencia,ak zas zmeškám aerobik :grinning: :grinning: :grinning:
7. júl 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi ... ak bude teplo budúci týžden a samko bude mať koleno zahojené, tak by som tam zbehla aj ja :grinning: :grinning:

ja sa z kramarov dovalím trolejbusom 212 až na konečnú, čo je 2 minuty potom od toho ihriska :slight_smile:
7. júl 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka,oki,dohodnuté,možno tam dáme stretko,nie baby?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
7. júl 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,,,no ja konečne v počitačovej sieti, :slight_smile: ,, ale mimo BA ,,,zas,,celý júl sme mimo,,stále niekde,,
banbi,,no jaka fešula bedeš s aerobicku :wink:
7. júl 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netmona,tak vitaj medzi nami,aspoň virtuálne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
a ako dovolenka???
no,už mám po mučení,ale dnes sa dalo,aj keď sa zo mňa lialo,ale už si telo zvyká,že ho mučííím :grinning: :grinning: :grinning: ale počkajte,čo napíšem zajtra,možno bude svalovka,že nevstanem z postele :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. júl 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dakujem za gratulacie.

my sa na zeleznu chystame zajtra. vikino chcel ist uz dnes ale nestihali sme. zdrzali sme sa v avione. bola som si pozriet neake darceky. :wink:

zuzitka mne vysli zle AFP testy. tak to boli pre mna najhorsie dva tyzdne v zivote. :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale druhe boli nastastie v poriadku :slight_smile:
7. júl 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
tak ja som mala tiež blbé AFP a moja krava lekárka namiesto ďalších odberov ma poslala na genetiku a na amniocentézu,čo som odmietla,tak som sa naplakala a natrápila,ako nás strašili s Downom a X ďalšími syndrómami,ale na to,že malá má problém so srdiečkom a ja s placentou nedošli...hmmmm,múdri páni doktori :angry: :angry: :angry: nie vždy ich treba brať smrteľne vážne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no,dnes počasie zatiaľ nic moc,uvidíme,čo podnikneme :confused:
8. júl 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bambi. no ale ked ti to lekar povie tak vazne, tak neber to smrtelne :frowning2: :frowning2: :frowning2:

my sa prave chystame von :wink:
8. júl 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:
s tymi lekarmi to je bohuzial ako je... nakoniec ale mozme byt radi... niekde nemaju ani take sluzby ako u nas :confounded:

No a to pocasie... tak ja u naozaj nechapem, ze kde sa leto flaka :angry: :grinning:
8. júl 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy,ale veď ja len z vlastnej skúsenosti,treba trošku dať aj na seba a svoju intuíciu,či ako to nazvať,ja som bola na 99% presvedčená,že malá je OK,zvlášť,keď som ju videla na 3-D ultrazvuku,to som fakt revala,ale to 1% strachu som si teda prežila brutálne,do poslednej chvíle som netušila,či je všetko v poriadku,tak si vieš predstaviť,ako som si užila tehotenstvo,keď mi bolo 8 mesiacov stále zle a ešte toto :frowning2: :frowning2: :frowning2:
ja to nezľahčujem,ale ani lekár nie je Pánboh a môže sa mýliť,poznám prípady,kedy lekári na 100% povedali,že dieťa bude postihnuté,rodičia si ho aj tak nedali a narodilo sa úplne zdravé,šikovné dieťa :slight_smile:
jasné,že keď lekár mi stanoví nejakú vážnu diagnózu,nebudem to zľahčovať,ale...
a petaba,máš trochu pravdu aj Ty,mne naša pediatrička povedala,nech sme radi,že máme takú úroveň v starostlivosti o deti,aj keď poisťovne im hádžu polená pod nohy,mladí,čo vyštudujú medicínu nemajú záujem o špecializáciu pediater,ako povedala,sme stále jednou nohou v base,platení nie sme tiež bohvieako a naša má teda fakt veľa pacientov,takže tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a leto sa fláka asi v Bulharsku :grinning: :grinning: :grinning: :angry:
8. júl 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi presne tak... ako sa hovori: treba sa tesit z toho co mame a nie nadavat na to co nemame... lebo nakoniec nebudeme mat nic ani z jedneho! :sweat_smile: no nie? to plati pre vsetky situacie v zivote :grinning:
8. júl 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi ... a ty si mala zle AFP kvoli veku alebo?

ked ma postrasili tymi AFP testami, tak som si povedala, ze nech mam aj 5 chlapcov, len nech su zdravucki :slight_smile: :slight_smile:
8. júl 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy ... a ty preco zle AFP si mala?
8. júl 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka,asi aj,ale tá moja píp mi mala urobiť ešte raz odbery a rozbor,mám takú strigu,ale už mením,tak mi to nespravila a ja som sa zbytočne týrala,radšej ma hneď do rizikovej na Antolskú vypšikala a odtiaľ na genetiku,ale tam je super primárka,tá nám to všetko vysvetlila,aké je riziko a podľa jej slov zanedbateľné s rizikom potratu po amniocentéze...fuj,ešte teraz ma mrazí a mám husiu kožu,keď si na to spomeniem :frowning2: :frowning2: :frowning2:
ale neboj,aj keď nebude baba,bude zdravý kluk jako buk,veď Ty si ešte mladica :slight_smile: :slight_smile: :wink:
8. júl 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam 31, co neni tak vela....

mne nastastie moja dr.znova odobrala krv, ale sak sa ta krv posielala do genet.ambulancie, tak snad to bude ok :wink:
8. júl 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok