• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
no kili gratulujem... super ti to ide... ja som na tom stale rovnako, teraz trochu stojim :unamused: :grinning: drzim palce nech ti tak ide aj dalej :wink:
10. júl 2009 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
peti, bola si v tom fitku kuknúť? :slight_smile:

kili ... ty teraz vážiš 65,4kg a chceš ešte -10kg :confused:
10. júl 2009 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi nebola mala sa mi nakoniec zobudila az o 17 tak som uz nikam nesla...

kili je uz teraz fesanda, ale ked este da dole 10 kil, tak ja z nej asi odpadnem :wink:
10. júl 2009 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som išla okolo 17h do obchodu a potom sme skončili na ihrisku u nás ... poprchalo, ale hned to prešlo, tak sme sa tam hrali do 19.30h :slight_smile:
10. júl 2009 o 20:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi, jo, ešte 10kg, na tých 55 by som chcela ísť.
10. júl 2009 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.

my sa chystame pomaly na svadbu. prajem vam pekny vikend :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. júl 2009 o 13:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
capy uzite si :wink: a mas ten oblek od linddy? som jej pisala na skype, ze ju zhanas :slight_smile:
11. júl 2009 o 13:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petaba ano mam. dakujem :wink:
11. júl 2009 o 13:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie je zac :sunglasses:
11. júl 2009 o 13:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babule kde ste vsetky :confused:
13. júl 2009 o 12:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asi vonku :grinning:
13. júl 2009 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak po dlhom čase som zasa tu :slight_smile: nejak sa mi od dovolenky nič nechce... som nejaká lenivá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

dnes som rozmýšľala, že malú zoberiem malú niekam kúpať, ale neviem kde je taký bazén pre deti s malou vodou. Peta, ty si spomínala kúpalisko v Rakúsku - je tam taký bazén? :slight_smile:
13. júl 2009 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a co ty tu... my doma spime :slight_smile:
13. júl 2009 o 14:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj u nás je spánkový čas :wink:
13. júl 2009 o 14:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
my máme perný týždeň,tak budeme max.na ihrisko k nám a na kofolu do Majáku chodiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a učíme sa na nočník,to je teda komédia... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. júl 2009 o 14:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
guga je tam celkom fajn bazenik, ale studensia voda ako by clovek cakal... to kvoli bakteriam... ale je tam pekne
13. júl 2009 o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bambi - mne sa stále nedarí u malej s nočníkom - už som z toho niekedy zúfalá. :frowning2:
13. júl 2009 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte...
guga na ten hainburg som pocula od viacerych ze je to fajn kupko..a zevraj na rosnicke je maly bazen...
bambi a co si si vymyslela ked mate busy tyzden ? :grinning:
13. júl 2009 o 15:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nooo aj ja som pocula ze rosnicka je celkom fajn :slight_smile: ... mozme sa tam niekedy vybrat :wink:
13. júl 2009 o 15:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj peta, ako sa mavate ?
13. júl 2009 o 16:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som na Rosničku počula aj aj,muž hovoril,že keď boli so synom,že bola studená voda a veľa ľudí,my radšej na Zlaté,ale to až keď je hic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a emogeon,"len"prehadzujeme nábytok v izbách,ale teda všetky tie taniere,šálky,poháre vybrať z vitrín,umyť a vyleštiť,už len to je robota na 2 dni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to som si zas vymyslela... :unamused: :unamused:
13. júl 2009 o 16:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cafte za kolko po opledneni :grinning: ukaze tehu tes ? troska sme sa smekli :grinning:
13. júl 2009 o 18:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte blavacky...môžem medzi Vás???? Ako je na Matadorke, boli ste tam? Ja raz, celkom sa mi tam páčilo, len voda bola vtedy dosť studená, v tých detských bazénikoch...hlásia nám krááásne počasie, tak sondujem, kam sa vyyberieme :slight_smile:
13. júl 2009 o 19:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.prepacte ze sa sem picham ale neviete co je zo zuzitkou?uz sa od piatka v ziadnej teme neozvala.pisala som jej ip a neodpisuje mi.
13. júl 2009 o 19:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
majula,hybaj sem,šak si blaváčka,néééé??? :grinning: :grinning: :grinning:
a mamartinka,ma desíš,dúfam,že naša zuzitka je v poriadku :confused: :confused: :confused: nešla náhodou na dovolenku???nemá na ňu niekto tel.číslo??? :confused: :confused: :confused:
13. júl 2009 o 19:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neviem co sa snou deje.ani najkrajsi vianocny darcek temu uz od piatka nenavstivila.
13. júl 2009 o 19:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hmmm,tak fakt neviem,ale dúfam,že je ok :frowning2: :frowning2:
lindda,zavolaj gyndoške,tá Ti povie presne,ja som to zistila až po mesiaci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. júl 2009 o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emog vy sa pochvalte ako sa mate? ... musime uz niekam vybehnnut :wink:

mamartinka Zuzitka by mala byt tusim u rodicov... do dnes... ale neviem ci dojdu dnes alebo az zajtra.... som si s nou pisala pred vikendom :wink:
13. júl 2009 o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
gyndo je na dovolenke :frowning2:
Ja sa idem kupat zajt :frowning2: a na zlate ak chcete mozete prist :wink:
13. júl 2009 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mamartinka zuzitka uz nechodi teraz pravidelne na kona a dufam ze to bude len tym...
cez vikend chodia na zahorie...
majula vitaj :wink:
peta fajn sa mame a musime uz niekde veru vybehnut kym znova nezacne prsat... :slight_smile:
13. júl 2009 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok