• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
čafte :wink:

som živá a zdravá :grinning: :grinning: :grinning:
ako písala petaba, bola som u našich do dnes :wink:
sme sa vrátili asi okolo 20.30h

... a bol u našich nejaký masér a podla všetkého bude aj "jasnovidec" alebo dačo také .... kukol na mňa a vraví, že:
"vy čakáte chlapca, však? že až tretie bude dievča, ale musí sa narodiť v apríli ..."

tak som zvedavá na ultrazvuk :slight_smile:
13. júl 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emog vsak mozme vybehnut do medickej alebo tak v priebehu tyzdna :slight_smile:
13. júl 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak my sme uz doma. svadba bola super. celkom sme sa zabavili. deti isli o pol devietej k babke a dedkovi a my sme ostali do tretej do rana. tomino celkom dobre zvladol prvu noc bez maminy. raz sa zobudil a vykrikoval mama mama mnam mnam. tak mu dala babka napit, trosku ho hladkala a asi po pol hodinke zaspal. a potom sa zobudil az o pol stvrtej ale to som uz bola pri nom. :wink:

my sa zajtra chystame do hainburgu alebo do prelenkirchenu. este uvidime :wink:

majula vitaj. ste podarena rodinka a nicolasko je strasne zlatunky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. júl 2009 o 00:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. júl 2009 o 01:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte tak my sa chystame uz na zlate kto chce je moze prist som s tej strany ako je vodnik :slight_smile: capy tak vyzera ze bolo super :slight_smile:
14. júl 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, kedy sa zacali detuse davat normalne do vodicky? ja zatial asi stale iba do bazenika ho mam davat, vsak?
14. júl 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi ja by som davala urcite aspon do roka do bazenika :slight_smile:
14. júl 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, ďakujem za privítanie :dizzy_face: Neviem, kde som doteraz bola, že som túto tému nenašla :frowning2: Capy krásne fotečky, malí akí vyfešákovaní boli, juj, aj ja by som išla na nejakú svadbičku...ale tento rok žiadna nehrozí, minulý rok sme si užili dve :slight_smile: Tak musím to tu sledovať a keď dáte nejaké stretko rada sa k Vám pridám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. júl 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme na svadbu v oktobri :dizzy_face: :dizzy_face: muzov bracho sa zeni :dizzy_face:

peti aj ja si myslim :wink: minimalne do roka
14. júl 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte som spalena ako grilovane prasa :grinning: ale aj tak bolo super zajtra si to zopakujem a potom uz budem ako oskvarka :grinning:
14. júl 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lindda dik bolo super :wink: uz som aj oblek oprala. uz ho len musim ozehlit :wink: a ani ho nezaspinil ako som si myslela :sweat_smile:

majula dakujem. a z ktorej casti Ba si?

my sme dnes boli na kupku v hainburgu. bolo super. doobeda tam skoro nikoho nebolo ale poobede sa to tam teda riadne naplnilo. a ked sme o pol stvrtej odchadzali tak tam este dalsi len prichadzali :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a to len sama BA a SC. aj voda v detskom bazeniku sa mi zdala troska studena. tak sme sa cvachtali vo velkom :unamused:
14. júl 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, čo máte dnes na pláne?
včera sme boli iba u nás na ihrisku a skoro nás tam komáre "zožrali" ale potom som videla ako robia postrek proti komárom, tak dúfam, že to pomôže...

majula - ahoj, vitaj :wink: v albume máš peknučké fotky - pekná rodinka
15. júl 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sa chystame prave von kym nie je moc teplo a poobede ideme do podersdorfu k vode, lebo tu sa kvoli komarom neda teraz nic podniknut, hehe ale teraz je vecer najlepsie doma :sunglasses:
15. júl 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja uz som totalne uvarena ble idem na zlate alebo na tehelko k vode von sa neda ist by sme skapali :sweat_smile: dovarim polievku a pojdeme
15. júl 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes asi pojdem na zeleznu studnicku po 15h, mam tu na prazdninach krstniatko, tak sa so samkom vysantia :slight_smile:
15. júl 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, a nebudú tam komáre? :confounded:
15. júl 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo tak asi ich bude dost... maju tam idealne podmienky :unamused:
15. júl 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite je to hruza s nimi, neda sa nikde ani do prirody tu v ba... :unamused:
15. júl 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale vsak nastastie uz zacali postrekovat... za chvilku ich bude menej... snad :dizzy_face:
15. júl 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslite, ze aj v tom horku budu lietat tie mrchy? :angry:
15. júl 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa dnes bola objednat na UZV, tak idem v pondelok o 10h ... mozno teda uvidim, co to bude :dizzy_face:

a v utorok frcime do chorvatskaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
15. júl 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka lietaju tie svine aj v teple :unamused:
tak uz idete, sa tesis vsak ?
idete na blink nakoniec ci mate zajednane ubytko ?
ja teraz riesim nasu dovcu kam presne pojdeme..
15. júl 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
tak ja som včera zistila,že nemajú radi slnko,keď som stála na slnku a smažila sa,kým sa malá vyspí neštípali,akonáhle som prešla do tieňa,pri mne roj :angry: :angry: :angry: :unamused: už je to fakt neúnosné,koľko ich je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
poznávacie znamenie tých,čo žijú v BA-štípance od komárov-jak v Afrike,ešte,že tu nie je malária :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. júl 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emog ... mne sa zda, ze za dna nelietaju :confused: ze sa ukazuju az po 16h :grinning:
sme isli na tu zeleznu studnicku ale utekali sme odtial, co nam nohy vladali :angry: :angry: :angry:

nemame ubytko zajednane, pojdeme k Zadaru a tam nieco najdeme :wink: dufam...
15. júl 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cez den nie ale len v urcitych castiach, boli sme na ihrisku pri vas a bolo to v poho a potom sme sa presli
cez jelsovu a tam ich bola vela,jasne ze na zeleznej tam ich je hnusob aj tu pri nasom lese :angry:
15. júl 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás na ihrisku sú komáre celý deň, je pravda, že podvečer je ich viac, ale štípu ceeeelý deň.

zuzitka - aj my sa chystáme do Chorvátska - aspoň na predĺžený víkend. Už sme raz tak boli, to ešte nebola na svete Mirka. Len sme sa zbalili a išli - tiež sme nemali nič zajednané. Prišli sme do prvého chorvátskeho mesta (UMAG), v ktorom bolo more a aj sme tam ostali :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Teraz tak ideme tiež - bez zajednávania.
15. júl 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby nesli by ste dnes na tu rosnicku sa kupat?
16. júl 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo na tehelne? :slight_smile:
16. júl 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi vsetko najlepsie Patkovi k narodeninkam :wink: :wink:

tie komare veru otraaas, na niektorych miestach su normalne hufy a inde ani jeden nezaleti.. vcera som bola na cely den u kamosky v Kralovej pri Senci a sme dali malych do bazenika a zrazu tolko komarov na nich sadalo.. desat na kazdom, no otras, chudatka, tak si to kupanie teda dlho neuzili :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechapem to, nikdy nebolo tolko komarov.. uz nech to postriekaju
16. júl 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi aj my sa pripajame k blahoželaniu :wink:
16. júl 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok